Застосування та фото-приклади коричневих штор в інтер'єрі

У сучасному світі існує велика кількість різних засобів, за допомогою яких можна прикрасити будь-яке житло за смаком господарів квартири. І кольорові штори з відповідним тюлем – один із таких засобів.

текстиль для вікон

Сьогодні в магазинах можна зустріти найрізноманітніші вироби всіх кольорів веселки. Однак найбільша популярність, безперечно, належить універсальним коричневим шторам.

Переваги штор у коричневих тонах

Штори в коричневих тонах (зазвичай під загальною назвою кольору маються на увазі відтінки кави, шоколаду, венге та інші) – один із способів легко і швидко прикрасити квартиру, оброблену практично в будь-яких тонах, так як досить неважко підібрати коричневий, що підходить до різних кольорів.

штори в інтер'єрі

ВАЖЛИВО! Потрібно обережно поєднувати відтінки коричневого та синього – ці кольори не особливо товаришують один з одним.

Коричневий колір, особливо кавові та шоколадні відтінки, які в магазинах зазвичай так і називаються wenge, coffee і chocolate надає будь-якій кімнаті невловимий шарм і красу, а так як він нерідко використовується в приміщеннях, чий інтер'єр виконаний в теплій гамі, то квартира з шоколадними шторами набуває більш затишної атмосфери.

Такі штори

Застосування таких штор в інтер'єрі (спальні, зали, кухні, дитячої)

Де найкраще виглядатимуть коричневі штори і як їх вибрати для кожної кімнати? Для спальні найкращим варіантом будуть важкі гардини кольору шоколаду або кава з молоком, особливо, якщо меблі в кімнаті світлі – сірі, білі або бежеві. У такому випадку тюль можна вибрати світлий (під колір меблів).

Спокійні коричневі штори

Ще одним непоганим поєднанням стануть молочні або пудрові штори у темній кімнаті у поєднанні з темно-коричневим або темно-сірим тюлем. Якщо кімната виконана в гірчичних відтінках, можна вибрати темні штори для контрасту з інтер'єром.

При виборі штор у зал або вітальню варто відштовхуватися від кольору стін та найбільшого предмета меблів у кімнаті – найчастіше це диван або стіна для телевізора. Якщо ці елементи виконані в кольорі «темна кава» або «шоколад», то варто вибрати пудрові або гірчичні штори. Якщо кімната, навпаки, виконана в білих або молочних тонах, підійдуть штори венге.

колір штор

Фіранки в кухню можна вибрати практично будь-якого відтінку, головне правило – вони повинні бути напівпрозорими, щоб пропускати в невелике приміщення достатньо світла та повітря, щоб ясним днем не доводилося вмикати електричне світло.

штори коричневі купити

штори коричневі

гірчичні штори

штори коричневі продати

При виборі штор в дитячу варто керуватися тими ж правилами, що для спальні, але з одним застереженням: так як у цій кімнаті все ж таки житимуть найменші члени сім'ї, для них варто вибрати яскравіший і життєрадісніший колір, наприклад, гірчичний.

Різних відтінків

Зараз палітра коричневих відтінків, в яких робляться штори, просто величезна – особливо ясно це видно, якщо вказати в пошуковій системі запит «коричневі штори в інтер'єрі вітальні фото». Шоколадних і кавових тонів незліченну кількість (часто це пов'язується з тим, що у світі існує дуже багато варіацій кави та шоколаду і кожна опція дає свій відтінок).

коричневих відтінків тканини

Для житлових кімнат на кшталт вітальні, спалень та дитячих рекомендується вибирати штори, що поєднуються за тоном з будь-яким предметом меблів – ліжком, диваном, робочим столом або шафою.

Темно коричневі

Темно-коричневі щільні штори – відмінний варіант для спальні, виконаної у світлих чи гірчичних тонах. По-перше, вони не будуть надто прозорими, що зараз дуже важливо – за мешканцями квартири неможливо буде підглянути із сусіднього будинку.

Темно-коричневі штори

По-друге, вони будуть відмінно доповнювати композицію кімнати і стануть фінальним акордом у її кольоровому оформленні – елементи меблів і декору, що поєднуються між собою, виглядають дуже красиво. Але тут важливо не перебрати і не зробити кімнату занадто темною – для цього просто не варто поєднувати темні меблі, чорні шпалери, темно-коричневі гардини та шоколадний тюль.

Світло-коричневі

Світлі відтінки штор – пудрові, бежеві, молочні – чудово підходять для кімнат, чий інтер'єр виконаний у середніх чи темних тонах. Шоколадні меблі, кавові стіни – чудова обстановка, куди можна додати світло-коричневі штори.

Теплі тони

Також кімната в кольорі «кава з молоком» добре виглядатиме, якщо до неї додати коричневі штори світлого відтінку і темний (шоколадний або кавовий) тюль, для завершення картини.

Шоколадні

Вказавши в пошуковій системі за картинками запит «шоколадні штори в інтер'єрі фото», можна натрапити на сотні варіантів обстановки приміщень, в яких висять шоколадні штори.

Щоб вибрати правильний варіант для будь-якої кімнати у своїй квартирі, необхідно відштовхуватися від квітів, що вже є у приміщенні – відправною точкою може стати кольорова гама меблів як сама по собі, так і у поєднанні з тоном стін та люстри.

шоколадного відтінку

Враховуючи вже наявні кольори, можна легко та швидко підібрати відповідні шоколадні штори.

Гірчичні

Штори гірчичного відтінку – відмінний вибір для кімнати, в якій просто потрібна додаткова яскрава пляма. Інтер'єр може бути виконаний як у світлих, так і темних тонах – гардини кольору гірчиці підійдуть до всього.

Гірчичні штори

Особливо добре виглядають щільні гірчичні штори у поєднанні з чорним або білим тюлем у кімнаті, оформленій або в темних шоколадних (сюди підійде чорний тюль або у відтінку венге), або у світлих кавових (тюль варто вибрати білий або молочний) відтінках.

гірчичні штори

гірчичні штори

гірчичні штори

гірчичні штори

Також гірчичні фіранки – гарний вибір для дитячої кімнати, виконаної у світлих тонах або у відтінках жовтого.

Кавові

Штори кавового кольору можна розділити на дві великі групи – чисту каву та каву з молоком. Перший варіант темніший, другий, відповідно, світліший. Щільні важкі гардини відтінку «темна кава» добре впишуться в кімнату, виконану в світло-шоколадних тонах або молочних і пудрових.

коричневі штори ламбрекен

Трохи прозора тканина кольору «кава з молоком» краще виглядатиме у темній вітальні, візуально розширюючи та витягуючи простір та створюючи відчуття наявності додаткового джерела світла.

Кава з молоком

Якщо штори кольору «кава з молоком» досить щільні, їх можна повісити до спальні, щоб вони закривали вікно, не пропускаючи сонячне світло в кімнату та захищаючи її від сторонніх очей.

їх яскравості

Якщо вибрані фіранки виявилися майже прозорими, їм саме місце на кухні – там вони добре виглядатимуть, пропускаючи достатньо світла і повітря в невелике приміщення.

Пудрові штори

Тонкі, навіть напівпрозорі штори кольору пудри будуть добре виглядати у вітальні, виконаній у кавових, шоколадних або сірих відтінках. Вони стануть відмінним доповненням кімнати і відіграватимуть роль колірного акценту, створюючи гармонію кольорів разом із темними меблями або стінами та стелею.

Пудрові відтінки

Пудровий колір дуже добре виглядає, коли використовується не тільки для штор, але і для оббивки м'яких меблів – диванів або крісел. Все разом створює в кімнаті особливу атмосферу затишку, теплоти та спокою.

У поєднанні з іншими кольорами

Коричневий колір у різних його проявах добре поєднується практично з усіма кольорами. Класичні чорний, білий та сірий підходять до будь-яких варіацій коричневого – від відтінку «гіркий шоколад» і до молочно-бежевого, практично білого.

Коричневі штори

У поєднанні з яскравими квітами варто бути обережнішими: класичний коричневий зовсім не підходить фіолетовому та синьому, зате непогано поєднується з червоним та бордовим.

Біло-коричневі штори

Двоколірні штори – ще один спосіб прикрасити свій будинок без зайвих зусиль. Білий і коричневий кольори добре поєднуються, тому в магазинах нерідко можна зустріти штори, виконані в різних відтінках саме цих кольорів.

коричневих відтінків тканини

Такі варіанти найбільш підходять для кімнат, витриманих у «середніх» тонах – світлішому шоколадному, кавовому або «каві з молоком» – і доповнюють картину саме своєю двоколірністю, завдяки чому такі штори можна поєднувати з білими елементами меблів або декору, які є в кімнаті.

Гарним віконним

Сірі та пудрові штори

Штори сірих відтінків – класика, яку можна поєднувати із чим завгодно. Для світліших кімнат підійдуть гардини сталевого кольору, для темних інтер'єрів – світло-сірі або з переходом від темного до світлого.

Пудрові штори

Штори кольору пудри – той варіант, який виглядатиме добре в будь-якій кімнаті, але найбільш виграшно він виглядає у темній обстановці у коричневих чи сірих тонах. Саме пудрові штори візуально збільшуватимуть кімнату та створюватимуть відчуття додаткового джерела світла.

Штори венге з бежевим

Штори відтінку «венге» з додаванням бежевого – гарний варіант для кімнати з темними меблями (кавового, венге або шоколадного відтінків) та світлими стінами.

коричневі штори на вікно

Такі гардини гармоніюватимуть зі всією обстановкою кімнати, не перетягнуть на себе зайву увагу, але і не стануть колірним акцентом – ці штори просто доповнюватимуть гармонію кольорів, відмінно вписуючись в неї.

Із золотом

Коричневий із золотом – таке поєднання одразу викликає в уяві кімнати з палаців-музеїв, де все оздоблено дорогими тканинами, дорогоцінними металами та камінням.

Золотисті штори

Якщо дуже хочеться вибрати цю комбінацію кольорів, варто залишити для неї тільки одну кімнату – і краще, щоб це була вітальня, тому що в спальні золота тканина виглядатиме трохи безглуздо.

Залежно від стилю кімнати (+ фото-приклади)

Штори можна вибирати не тільки однотонні, але й малюнком – все залежить від стилю оформлення кімнати. Якщо все приміщення витримано в одній тональності, то гардини варто підбирати дуже уважно – малюнок на тканині по можливості повинен перегукуватися з малюнком на стінах чи меблях.

Рекомендації щодо вибору

Вибирати штори необхідно, виходячи з того, в яких кольорах і стилі оформлена кімната, а також для чого вона використовується: для спалень потрібні щільніші гардини, для вітальні підійде тонша тканина, а ось на кухню можна повісити зовсім прозорі фіранки.

Комбінація різних видів

Відео: як комбінувати портьєри у золотисто-бежево-коричневих тонах

Коричневі штори в інтер'єрі.

штори коричневі

штори коричневі тюль

штори коричневі продати

гірчичні штори

штори коричневі купити

штори коричневі

коричневі штори в будинку

коричневі штори ламбрекен

коричневі штори з малюнком

штори коричневі візерунки

коричневі штори однотон

коричневі штори шоколад

штори коричневі тонкі

штори коричневі щільні

штори коричневі прості

штори коричневі модерн

штори коричневі стандарт

штори коричневі ролет

штори коричневі класика

штори коричневі рулон

штори коричневі

штори коричневі простота

штори коричневі рівні

штори коричневі подвійні

штори коричневі вузькі

штори коричневі світлі

коричневі штори широкі

коричневі штори в зал

коричневі штори в кімнаті

штори коричневі на кухні

коричневі штори в кімнаті

коричневі штори в їдальні

коричневі штори на двері

коричневий штори дизайн

коричневі штори проект

коричневі штори декор

коричневі штори в кімнаті

штори коричневі шити

штори коричневі пошити

коричневі штори

коричневі штори купити

коричневі штори купити

коричневі штори

коричневі штори забрати

коричневі штори

коричневі штори темні

коричневі штори світлі

коричневі штори широкі

коричневі штори світлі

коричневі штори великі

коричневі штори круті

коричневі штори шикарні

коричневі штори шик

коричневі штори

коричневі штори

коричневі штори світлі

коричневі штори ролет

коричневі штори в кімнаті

коричневі штори в кімнату

коричневі штори

коричневі штори красиві

коричневі штори світлі

WowCracy
Додати коментар