Замша для оббивки меблів

Вибір моделі дивану визначається різними критеріями: розміром, призначенням, кольором, функціоналом. Але першорядним залишається її оббивка, тобто сам матеріал. Він визначає зовнішній вигляд виробу не тільки при покупці, але і з часом використання.

Замшева тканина

Оптимальним рішенням для меблів загального користування стане штучна замша. Вона є аналогом натурального полотна. Оббивка дивана виглядає дорого та солідно. На перший погляд, виріб із ненатуральної тканини нічим не відрізняється від природного матеріалу.

Склад меблевої замші

У свою чергу штучне оформлення має низку переваг:

 • довговічна за терміном служби;
 • не піддається великому розтягуванню;
 • складно порвати;
 • стійка до забруднень;
 • не боїться ультрафіолету;
 • високий рівень вологостійкості.

Крім цього текстиль має здатність влітку залишатися прохолодним до шкіри, а взимку – теплим. Як і у будь-якого оббивного матеріалу, замша також має недоліки. Позитивних моментів більше, але для продовження терміну служби матеріалу слід враховувати деякі особливості. Незважаючи на те, що виріб складно порвати, тварини легко справляються з цим завданням. Господарям слід захищати диванне покриття чохлами на меблі.

Штучна замша

Також варто враховувати, що тканина може не витримати постійних активних дій маленької дитини. Чистити її можна лише сухим способом або з невеликим застосуванням пінних засобів. Вплив на поверхню необхідно обмежувати за часом.

матеріал зносостійкий

Сучасне виробництво дозволяє створити аналог природного матеріалу, який мало чим відрізняється від натурального текстилю.

Чим відрізняється штучна замша від натуральної

Щоб навчитися відрізняти штучну тканину від натуральної, слід мати уявлення про них, а також знати, які варіанти матеріалів є. Природна замша – це шкіра, що обробляється жирами. Підроблений матеріал виготовляють із тканини із замшевим ворсом, просочуючи її клеєм.

Штучна замша

Якісний натуральний виріб має м'який, приємний на дотик ворс. Вона має найвищу вартість. Це великими витратами її виробництво. Визначити натуральний матеріал можна за низкою критеріїв:

 • пориста структура;
 • слід від погладжування тканини;
 • м'який дотик;
 • специфічний запах;
 • на вивороті немає наявності тканини;
 • висока вартість;
 • швидко вбирає вологу.

Така оббивка

Вміти визначити відмінності натурального матеріалу від штучного допоможе заощадити гроші. Орієнтуватися при покупці меблів лише на вартість – не логічно. Несумлінний продавець може видати синтетичний текстиль за натуральний, а це значно підвищить вартість виробу загалом.
Штучний матеріал однорідний за структурою та гладкий.

Багато виробників

На звороті виробу – тканина. Дотик до матеріалу не залишає темного сліду від пальця чи руки. Запах властивий синтетичний, різкий. Ще один простий спосіб відрізнити ненатуральну поверхню – вода. Замша із синтетики практично не вбирає вологу. Усі властиві заміннику замші характеристики дозволять не переплачувати за предмет меблів у кілька разів.

Характеристика штучної замші

Попит на штучні матеріали зумовлює боротьба збільшення чисельності тварин. Спочатку натуральний матеріал виготовляли зі шкіри сірки. Пізніше для виробництва почали використовувати шкіру оленів, кіз, овець, антилоп. Але оскільки матеріал на виході виходить дорогим, а його зносостійкість середнього рівня, почали замислюватися, як зменшити витрати.

Штучна замша

У виробництво запустили більш дешевий аналог, який у свою чергу став користуватися популярністю через зносостійкість, високі технічні характеристики. При візуальній оцінці матеріал нічим не відрізняється від штучного. А в деяких особливостях навіть перевершують його.

З чого роблять, склад тканини

Аналог натуральної замші має простий склад, серед них:

 • бавовна;
 • поліестер;
 • клей.

Матеріал чудово

Клей застосовується на основі ПВА. Після виконання тканини її покривають тефлоном. Це дозволяє забезпечити захист від вологи та забруднень. Обробка дає додаткові можливості – замшу можна прати. Використання миючих засобів ніяк не відбивається на властивостях тканини. Єдине, що слід зробити після прання – упорядкувати ворс.

замшевими меблями

Диван із штучної замші потрібно після висихання укласти щіткою. Якщо тканина на дотик жорстка, це говорить про те, що її ламінували, піддавали склеюванню. Таку процедуру виконують для того, щоб позбавити матеріал бульбашки. Також дозволяє виключити розтягування текстилю та утворення складок.

Використовуйте пилосос

Як називається штучна замша

Не натуральну замшу ще називають еко-замшем. Це не зовсім правильна назва, але виробники часто використовують ці слова як синоніми. Вся еко-замша є штучним матеріалом. Але при цьому не все штучне ставитиметься до еко. Мається на увазі, що якщо для виробництва тканини використовували засоби, які не завдають шкоди довкіллю, то це матеріал – еко.

різновид матеріалу

Решта виробів правильно назвати не натуральними замшевими елементами. Матеріал, що використовується для оббивки, ще можуть називати алькантара. Деякі виробники можуть подавати це як новинку серед оббивних виробів. Але по суті це звичайна синтетична замша. Тому варто звертати увагу не на назву матеріалу, а на спосіб його виготовлення, вигляд.

Види матеріалу

Серед типів виготовлення можна виділити 2 типи різновидів:

 • тканий;
 • нетканий.

Тканий матеріал

Обидва види виглядають не гірше ніж аналогічний несинтетичний матеріал. Предмет меблів, такий як диван із замші, потребує уваги та належного догляду. У випадку зі штучною оббивкою все простіше.

Тканий метод

Цей вид не надто практичний для оббивки меблів. Найчастіше такий текстиль застосовують для випуску та оформлення одягу, взуття. Для диванів та крісел з нього виготовляють чохли, які чудово справляються з покладеними на них функціями. Принцип виробництва тканого покриття – розщеплення ниток мікрофібри.

Дивана оббивка

Спочатку вид виробу виглядає респектабельно, але свої властивості він швидко втрачає. Тканому продукту можна підвищити якість шляхом збільшення тривалості обробки мікрофібри. Ворсинки в процесі виконання робіт виходять різної довжини. Чим довше виробник проводить операцію, тим вища якість замшу виходить.

Нетканий метод

Нетканий матеріал одержують у процесі нанесення клейового складу на спеціально підготовлену поверхню. Після нанесення шару виконується напилення волокна. Якщо одночасно з цим додають тефлон, то матеріал на виході виходить значно міцнішим.

замша для меблів

Для основи використовують синтетику, трикотаж. Її обов'язково ґрунтують, щоб клей можна було нанести рівним шаром. Тефлонове покриття можна наносити після виконання напилення ворсу. Але зробити це необхідно в обов'язковому порядку, оскільки це є основним способом захисту покриття від вологи та бруду.

Поради щодо вибору

Штучна сировина все більше стає популярною. Оскільки виробники можуть хитрувати з меблевою оббивкою, виріб з неї слід вміти правильно вибирати. Синтетична замша вигідно вирізняється серед натурального текстилю. Насамперед – це ціна. Для покупця важлива вартість меблів та її зовнішній вигляд. Витрати матеріал визначають ціну меблів. Коли головні критерії визначені: вид і вартість, переконайтеся, що матеріал обраний якісний.

замш антикіготь

Якщо вибір зроблено у бік штучної замші, слід знати, що виробляється вона різними способами. Від цього залежить якість матеріалу та термін його служби. Виріб, виконаний з недотриманням усіх вимог виробництва, швидко втратить зовнішній вигляд. Важливо зважати на товщину матеріалу. Чим вище щільність текстилю, тим довше буде предмет меблів. Але при цьому не варто вибирати надмірно щільні тканини, оскільки замшевий диван виглядатиме грубо.

диван замш

диван замш

диван замш

диван замш

За фактурою можна виділити три види:

 • пористий;
 • гладкий;
 • із перфорацією.

Якщо тканина має нерівності, то вона виглядає як натуральна шкіра. Матеріал легко пропускає вологу та повітря. Для гладкого покриття властива низька вартість, але воно вимагає ретельного догляду. Покриття часто вибирають, спираючись на прохідність приміщення. Гладке покриття легко мити.

квітів замші

Тиснення виглядає дорого, але диван з такою оббивкою краще поставити у кабінеті чи бібліотеці. Вибір кольору не впливає на якість продукції. Тому варіантів досить багато. Визначатися із забарвленням слід виходячи із загального інтер'єру кімнати, де буде розташований диван.

Варіанти використання

Найчастіше споживач вибирає замшу як оббивку предметів меблів. Якщо диван або крісло в кімнаті втратило зовнішній вигляд, але при цьому конструкція міцна і може бути використана, можна зробити перетяжку. Сьогодні виконати таку процедуру простіше та дешевше, ніж придбати нові предмети інтер'єру.

Унікальні міцнісні

У магазині текстильних виробів можна вибрати відповідний варіант тканини. Багато покупців вважають, що вибрати матеріал у магазині простіше та достовірніше, ніж на готовій конструкції. Магазин надає можливість не тільки вивчити тканину з лицьового та виворітного шару, але також проконсультуватися з менеджером.

Переваги тканини

Якщо купується диван, слід попросити продавця продемонструвати матеріал. Зазвичай виробники прикріплюють шматок тканини на внутрішній частині конструкції. І якщо не загострити на цьому увагу, то консультанти можуть просто промовчати про цю особливість.

покриття спеціальної

Штучна замша часто використовуються взуттьовиками, які спеціалізуються на виробництві взуття ручної роботи. Якісний матеріал нічим не поступатиметься за характеристиками натуральному матеріалу, при цьому вартість туфель, кросівок можна значно знизити. Ті ж параметри можна зарахувати до виробництва одягу.

світлою замшею

Текстиль легко показує себе у роботі. Закрійник легко з ним працювати. При належному догляді піджак або куртка прослужать своєму власнику дуже довго. Замшу можна використовувати як елемент декору. Їм можна частково зробити ремонт меблів, надати старим меблям нового вигляду.

Рекомендації щодо догляду

Щоб виріб із замші прослужив довго, йому необхідно забезпечити правильний догляд. Якими б властивостями не мала замша, слід пам'ятати, що це тканина. Їй властиво бруднитися. Особливо це стосується світлих відтінків. Еко-матеріали прості у догляді, але не слід впливати на них агресивними засобами.

плями на замшевому дивані.

Якщо йдеться про штори, фіранки, то їх можна випрати. Виконувати цю процедуру потрібно вручну. Машинне прання – це механічні дії, які матеріал може не витримати. Ідеальним буде режим ручного прання, без викручування. Вироби після прання необхідно розмістити на плічках тремпеля. Правильний та дбайливий догляд дозволить продовжити термін служби замшевого виробу.

як почистити диван із замші

Необхідно уникати появи на поверхнях подібних тканин жирних плям. Вони в'їдаються у виріб, вивести їх неможливо. Тому дивани, стільці, інші вироби зі штучної замші не встановлюють на кухні. Якщо жирне утворення все ж таки з'явилося на тканині, то єдиним варіантом стане видалення цієї ділянки покриття і заміна його новим шматком матеріалу.

Виробники рекомендують робити лише сухе чищення для замшевих виробів. Різні конструкції, предмети одягу, взуття, меблів, що містять вставки, або повністю виконані зі штучної замші, супроводжуються інструкцією. Рекомендації щодо догляду можна попросити озвучити продавця.

Оскільки самостійно визначити спосіб виконання матеріалу складно, потрібно звертати на поради виробників. Їм відомий тип, з якого виконана продукція, отже вказівки з догляду за тканиною будуть правильними. При належному догляді тканина залишиться у первозданному вигляді довгий час після придбання.

Відео: штучна замша Лондон

Варіанти замшевого дивану на фото

замшевий диван білий

замшевий диван сірий

замшевий диван світлий

замшевий диван підсвічування

замшевий диван білий

замшевий пуф

замшевий коричневий диван

замшевий диван кутовий

замшевий диван синій

замшевий диван темний

замшевий диван сірий

замшевий диван жовтий

замшевий диван колір

замшевий диван фіолет

замшевий диван червоний

замшевий коричневий диван

замшевий диван гарний

замшевий диван модний

замшевий диван затишний

замшевий диван простий

замшевий диван прямий

замшевий диван звичайний

замшевий диван стандарт

замшевий диван сірий

замшевий диван кут

замшевий диван купити

замшевий диван зелений

замшевий диван беж

замшевий диван маленький

замшевий диван великий

замшевий диван купити

замшевий диван вибрати

замшевий диван зелений

замшевий диван фіолет

замшевий диван взяти

замшевий диван оформити

замшевий диван декор

замшевий диван бірюза

замшевий диван розкладний

диван із замші

диван із замші темний

диван із замші рожевий

диван із замші беж

диван із замші сірий

диван із замші купити

диван із замші взяти

диван із замші світлий

диван із замші продати

диван із замші дизайн

диван із замші оформити

диван із замші декор

WowCracy.com - Жіночий онлайн-журнал
Додати коментар