Який пральний порошок найкращий

Поняття «найкращий порошок для прання» дуже суб'єктивне. Спочатку потрібно уточнити, завдяки чому він займає лідерство.

пральний порошок

Як правильно вибрати пральний порошок

До вибору прального порошку люди підходять дуже виважено. Тому що на нього покладається кілька завдань, і краще їх втілення цим засобом. Всі засоби для прання роблять на 2 великі категорії:

 • Для прання руками.
 • Для прання у машині-автомат.

пральний порошок автомат

За складом вони різні. Можна помітити, що порошки для прання руками набагато краще піняться, ніж ті, що відпрати машинка. Це зумовлено тим, що надмірна кількість піни може завдавати шкоди техніці.

пральний порошок для прання

Зверніть увагу! У кожному порошку є активні речовини, що відповідають за основну функцію. Білу білизну потрібно відпрати відповідним засобом для білого, у складі якого є відбілювач.

Сам елемент можна поділити на кілька видів:

 • Зі вмістом хлору. Обережно це агресивний компонент.
 • Зі вмістом кисню. Має велику кількість властивостей: видалення плям кави, крові, вина; відбілювання тканини; дезінфекція речей; освіження фарб.
 • Оптичні. Є барвником для тканини, що можуть створити обман зору щодо білизни.

пральний порошок фото

У пранні кольорового одягу важливо не лише позбутися брудних слідів, а й зберегти колір. Такий склад багатий полімерами. Саме ці хімічні елементи можуть запобігти процесу линяння та зняття фарби з одягу з подальшим фарбуванням інших речей.

прання кольорових речей

Зверніть увагу, щоб у складі не було фосфатів!

Рейтинг пральних порошків

Усі рейтинги засновані на кількості продуктів, відгуках, рекомендаціях від покупців. На жаль, навіть реклама не зможе вплинути на товар, якщо він був визнаний покупцями та відповідними інстанціями не найякіснішим.

пральний порошок у машинку

Проте водночас, якісна і дорога реклама показує, що у виробника є кошти як на виробництво з усіма доданками, а й у роботу із засобами масової інформації. Таким чином, у кожній категорії порошків є назва лідера, які показують який порошок краще:

 • Категорія автомат. Найкращим визнано «Pure Water Екологічний концентрат». Його добре розчиняє вода, не має синтетичних консервантів та ароматів, економічний.

  пральний порошок pure water

 • Порошок для білих речей. За якістю перше місце посів LV. Цей гіпоалергенний концентрат підходить для прання дитячих речей, дбайливо ставиться до делікатних тканин, виводить складні плями, без запаху, після полоскання не залишається на одязі.

  пральний порошок LV

 • Порошки дитячі. Лідером стала марка “Meine Liebe”. Переваги: порошок схвалений дерматологами, не містить фосфатів, добре піддається полосканню, гіпоалергенний, економно витрачається, підходить для всіх типів прання, біорозкладається. Недоліки: ні.

  пральний порошок Meine Liebe

 • Найкращі еко-порошки. Порошковий переможець “Ecover”. Оснащений перевагами: упаковка біорозкладається, справляється із забрудненнями добре, швидка розчинність, дозволяє зберегти колір на речах і не залишає «шлейф» порошкового аромату. Недоліки: якість прання складних плям низька.

  пральний порошок Ecover

 • Найкращі рідкі порошки. Огляд рейтингів рідких порошків у 2020 році відкриває Seventh Generation, 2-х кратної концентрації, свіжий цитрусовий бриз 1,47 л. Засіб без недоліків. До переваг належить: натуральні миючі компоненти, відсутність шкідливих хімічних реагентів, біорозкладається, концентрований склад.

  пральний порошок рідкий Seventh Generatio

 • Кращі порошки для ручного прання. Лідер “Sarma” для білих речей. Недоліки: у складі є фосфати, ПАР, силікати, віддушка. Плюси: без хлору, дезінфікує, відбілює, видаляє пилових кліщів.

  пральний порошок Sarma

Пральні порошки та російський рейтинг який краще володіє списками коштів, які мають плюси та мінуси. Деякі з них відзначилися бездоганною ідеальністю.

Чи можна зробити пральний порошок своїми руками

Не всім подобається приділяти багато часу для читання складу, відгуків. Не всі довіряють тому, що написано на етикетці. Тому їх цікавить саморобний варіант якісного засобу прання. Це цілком можливо.

пральний порошок своїми руками

Інструменти, які вам потрібні:

 • Скляна банка або мішок з паперу;
 • Тертка;
 • Декілька мисок.

Створити власноруч можна як розсипчастий порошок, так і рідкий. Головна його мета – відпрати забруднення. У магазинних товарах склад має фосфати та ПАР, що чудово з цим справляються. У домашніх умовах потрібно вибрати безпечні засоби, але не менш ефективні.

пральний порошок домашній

Ними стануть:

 • Господарське чи дитяче мило. Вибір на ці товари падає, тому що господарське мило не має у складі жодних добавок та є неалергенним. Дитяче мило не має запаху і має гарну безпеку.
 • Сода. Застосовувати можна як харчову, так і кальциновану. Причому, із застосуванням другого прання проходить у рази легше та швидше. Дія харчової соди така ж, як при чищенні інших поверхонь.
 • Бура. Одна з хімічних назв: борна сіль натрій. Має чудову властивість дезінфекції.
 • Оцет. Виступає у ролі пом'якшувача. Використовуйте 3% чи 9%.
 • Ароматизатори. Можна підібрати корисні та безпечні засоби, що додадуть приємного запаху і не зашкодять здоров'ю. Важливо пам'ятати, що запахи мають особливу силу. Так, лаванда здатна заспокоювати. Запахи чайного дерева запобігають ураженню грибками.

мило

сода

бура

оцет

Зверніть увагу! Використовувати соду на кольорових та чорних тканинах потрібно обережно. Оскільки вона може послабити яскравість речей. Замінити кальциновану соду можна двома порціями харчової.

З цим набором засобів можна зробити необмежену кількість домашніх порошків. До того ж, із різними запахами — щоразу нові засоби. Добирайте потрібний собі рецепт.

натуральний пральний порошок

Рецепт: господарське мило та сода.

Інгредієнти:

 • Госп. мило 150 грам
 • Харчова сода 500 грам
 • Кальцинована сода 400 грам
 • Ефірна олія для аромату.

господарське мило

сода фото

кальцинована сода

ефірне масло

Дії: озброюйтеся теркою та натріть мило в стружку. Додати соду. Перемішайте масу, що утворилася. Не забудьте додати ароматне масло.

як своїми руками зробити порошок для прання

Важливо! Враховуйте, що від розміру стружки мила залежатиме, де використовуватимете порошок. Дрібна стружка підійде для пральних машин, а велика для ручного прання.

Зробити свій вибір ви повинні самі, що вам зручніше: вибрати товар, спираючись на рейтинг чи зробити самостійно.

пральний порошок у машинку

Відео: який пральний порошок вибрати

WowCracy.com - Жіночий онлайн-журнал
Додати коментар