Як зробити троянду з серветки своїми руками

Оформлення святкового застілля – це завжди хвилююча та цікава подія, яка займає розум добрих господарок. Потрібно все продумати до дрібниць. Важливо не тільки підібрати посуд та приладдя. Важливу увагу слід приділити сервіруванню. Цікавою прикрасою стане троянда із серветки, зроблена своїми руками.

троянди із серветок

Виріб, виготовлений самостійно, безумовно приверне увагу гостей. Вона стане своєрідною особливістю, що доповнює образ. Орігамі у вигляді квітки, зроблене з любов'ю та теплом, нікого не залишить байдужим. Прикраса з саморобних троянд зробить перебування за святковим столом по-домашньому затишним та приємним, а будь-яка їжа при цьому набуде нових смакових відтінків.

троянда із серветок своїми руками

Трояндочка із серветки – це цікавий хід для прикраси будь-якого столу. Такий виріб може навчитися робити кожен. Головне – вибрати покрокове керівництво, слідувати всім описаним діям, щоб отримати бажаний результат.

троянда з серветок фото

Зверніть увагу! Квітку можна використовувати не лише для прикраси столу. Цей аксесуар додасть інтер'єру деякої романтичності, створить несподіваний і теплий образ, який підійде для вечері з другою половинкою свічок. Також можна використовувати саморобну троянду з паперових серветок своїми руками для прикраси подарунків або самостійного невеликого сюрпризу, щоб порадувати іншу людину.

Деякі майстрині вміють робити цілі квіткові композиції із паперових серветок. Для цього потрібно використовувати деякі додаткові деталі та спеціальні інструменти для рукоділля. Такий подарунок напевно порадує навіть саму вибагливу людину. Щоб розпочати виготовлення виробу, слід враховувати ряд особливостей.

квіти з серветок дизайн

квіти серветок фото дизайн

квіти з серветок дизайн фото

квіти з серветок.

Як своїми руками з серветок зробити троянду

Виготовити виріб можна різними методами. Для цього доведеться використати спеціальний папір, а також підібрати додаткові деталі для прикраси. Є різні майстер-класи, які розраховані на новачків та досвідченіших рукоділників. З паперу можна зробити максимально прості вироби, які зможе змайструвати навіть маленька дитина. Також деякі майстрині вміють виготовляти настільки реалістичні композиції, що зовні нагадують справжні.

троянда із серветок своїми руками дизайн

Спочатку потрібно визначитися, з якого матеріалу буде виготовлено майбутнє вироби. Як правило, для виробів використовують такі техніки та матеріали:

 • Двосторонній папір різних кольорів. Найбільш поширений варіант виготовлення виробів. Такий виріб відрізняється високою густиною. Це дозволяє зробити різні композиції в залежності від переваг. В асортименті можна знайти різні відтінки паперу, що дозволяє створювати яскраві поєднання квітів.
 • Гофрований папір. Матеріал є досить легким, повітряним. Як правило, використовується у тих випадках, коли потрібно акцентувати увагу на реалістичності. Композиції виходять ніжними, вродливими, без відчуття штучності.
 • Модульні квіти. Для цього зазвичай використовують окремі елементи з кольорового паперу. З цього матеріалу виготовляють різні деталі, які потім збираються в єдину конструкцію. Ця техніка дозволяє створювати вироби різної складності.
 • Орігамі. Популярна японська техніка виготовлення виробів з паперу, яка відмінно підходить як для новачків, так і досвідчених майстрів. Ця технологія унікальна тим, що дозволяє створювати вироби з мінімальними засобами, використовуючи виключно папір для цього.

троянда із серветок

Зверніть увагу! Виготовити паперові трояндочки можна з мінімальними зусиллями. Для цього не потрібно бути професійним майстром. Досить дотримуватися інструкції. Згодом і практикою можна навчитися робити навіть об'ємні та реалістичні композиції, які порадують будь-кого як подарунок.

Підготовка інструментів та матеріалу

Щоб виготовити паперові троянди зі звичайних серветок, потрібно використовувати підручні засоби, які знайдуться в будь-якому будинку. Для найпростіших варіантів не потрібно купувати якесь спеціалізоване приладдя.

Для виготовлення виробу можна використовувати звичайні паперові серветки або папір. Для розкроювання потрібно використовувати олівець та ножиці. Також для кріплення композиції багато хто використовують нитки або клей. Це допоможе з'єднати всі елементи разом після завершення роботи.

серветки

Зверніть увагу! Залежно від способу виготовлення, можуть знадобитися додаткові елементи. Наприклад, деякі використовують для стебел та кріплення дріт. Також можуть знадобитися різні декоративні елементи – стрічки, блискітки та інше. У цій справі слід виявити творчість, щоб створити щось незвичайне для подарунка.

Виготовлення квітки

Далі потрібно ознайомитися з керівництвом, як зробити трояндочку із серветки своїми руками з використанням підручних засобів. Як правило, весь процес не займає багато часу. Головне – чітко виконувати кожну дію.

троянда з серветок фото

Бутон Рози

Процедура виготовлення бутону виглядає так:

 1. Потрібно взяти одну звичайну серветку у тому вигляді, в якому вона знаходиться в упаковці. Далі необхідно вибрати одну зі сторін і загнути убік вказівного пальця на сантиметр. Лінія згину має бути спрямована всередину, щоб зібрати необхідну композицію. Не слід намотувати занадто сильно, краще робити це вільніше, щоб бутон виглядав більш пишним.
 2. Циліндр, що вийшов, необхідно акуратно затиснути з верхньої сторони. Не потрібно докладати надто багато сили, виконуючи цю дію.
 3. Далі необхідно сформувати пелюстки майбутньої троянди. Для цього потрібно таким чином обробити кожну деталь серветки. Щоб бутон виглядав більш реалістично, необхідно трохи приспустити два верхні шари.

троянда з серветок ідеї

Також можна виготовити бутон разом із стеблом. Для цього біля основи серветки необхідно сформувати щільну трубочку. Тільки після цього можна приступати до згортання закритого бутону.

Розпустилася троянда

Щоб створити щось складніше і незвичайніше, можна спробувати зробити композицію, що розпустилася. Для цього також потрібні ножиці та степлер для кріплення деталей. Процедура виглядає так:

 1. Потрібно взяти дві серветки. Їх потрібно акуратно поділити на дві частини, використовуючи ножиці.
 2. Деталі складаються в одну стопку. За допомогою степлера всі деталі кріпляться між собою.
 3. Вирізається коло із квадратів.
 4. На останньому етапі руками необхідно надати форму пелюсток.

троянда з серветок фото ідеї

Важливо обробити кожен із шарів окремо, щоб досягти бажаного ефекту. В результаті вийдуть красиві та пишні бутони троянд.

Букет троянд

Із паперових троянд можна зробити справжній букет. Необхідно виконати такі дії:

 1. Потрібно взяти кілька серветок. Їх потрібно розрізати навпіл, сформувавши квадратні паперові деталі.
 2. Кожен елемент додатково складається навпіл.
 3. Подібно загинається кожна половина серветки куточками всередину. В результаті повинні вийти подовжені смуги, які будуть використані як заготовка для майбутніх троянд.
 4. Отримана смужка скручується усередину. У процесі необхідно робити додаткові загини, щоб сформувати бутон, що розпустився. Додається дедалі більше смужок. У процесі важливо ховати кінці смуг, щоб композиція не завалилася.
 5. Коли бутон буде сформовано, його достатньо прикріпити до стебла. Для цього достатньо використати папір зеленого відтінку. З неї можна легко сформувати досить щільні стеблинки з листям.

букет троянд із серветок

Виконавши перелічені дії необхідну кількість разів, вдасться створити цілий букет із саморобних троянд. Можна експериментувати з різними деталями та аксесуарами.

Троянда для топіарію

Ця незвичайна прикраса безперечно заслужить увагу оточуючих. Достатньо ознайомитись покроковою інструкцією троянди із серветки своїми руками для невеликого дерева – топіарію:

 1. Достатньо взяти кілька серветок, скласти їх навпіл і обрізати. Після цього виробу надається форма півкола.
 2. Отримані смужки скручуються в бутони доти, доки не буде сформована квітка.
 3. Це потрібно зробити з усіма деталями, що залишилися.

топіарій

Щоб зібрати топіарій, необхідно склеїти композицію у кулю. Він нанизується на довгу шпажку, для якої можна використовувати олівець або спеціальне кріплення. Основа міститься в горщик. Усередині його можна закріпити за допомогою інших серветок, декоративного каміння та інших деталей.

З чого ще можна зробити трояндочку

Для виготовлення трояндочки своїми руками можна використовувати різні матеріали. Нижче представлені найпоширеніші варіанти.

З тканини

Важливо! Для виготовлення троянди можна використовувати тканину різних кольорів. Це дозволить зробити цікавіші композиції.

Покрокова інструкція виглядає так:

 1. Для початку потрібно вирізати два однакові квадрати з будь-якої тканини.
 2. Отримані деталі складаються в один стос, а краї обрізаються так, щоб сформувалися напівкруглі форми. Краї можуть бути різних форм залежно від переваг.
 3. Всі деталі складаються в одну стопку гармошкою. У нижній частині композиція кріпиться за допомогою стрічки.

троянда з тканини

Зверніть увагу! Таку квітку можна прикрасити атласною стрічкою чи іншими деталями.

Троянда в келиху

Це цікавий спосіб створення красивої та незвичайної композиції для сервірування столу. Потрібно виконати такі дії:

 1. У келих потрібно помістити тканину зеленого кольору – пелюстки для майбутньої троянди.
 2. З відрізу червоної тканини формуються бутони. Спочатку утворюється невеликий циліндр розміром у вказівний палець.
 3. Отриманий циліндр скручується усередину. Для закріплення основи можна використовувати дріт або декоративну стрічку.
 4. Щоб зробити бутон реалістичнішим, можна відігнути кілька пелюсток назовні.

троянда із серветки у келиху

Для виготовлення композицій можна використовувати різні матеріали – щільні серветки, рушники та інше. Існує безліч різних варіацій для виробу.

Як із серветок зробити інші квіти

З паперових серветок можна зробити різні вироби в залежності від переваг. Їх можна зібрати в один оригінальний букет.

Гвоздику

Класичний варіант, який можна зробити за кілька хвилин. Можна взяти серветки яскравих кольорів. Заготівля складається кілька разів, формуючи гармошку. Краї загортаються, формуючи об'ємніші бутони. Стебло кріпиться до основи бутону за допомогою дроту або клею.

гвоздики

Тюльпан

Для цього потрібно вирізати пелюстки із серветки. Після цього формується бутон – достатньо з'єднати кінчики пелюсток. Щоб скріпити їх, можна використовувати клей або степлер. Після цього композиція кріпиться на стебло.

тюльпани

Лотос

Для композиції використовуються серветки різних відтінків. Для основи потрібно сформувати зелений трикутник. Таких пелюсток потрібно кілька. Вони кріпляться в центрі за допомогою степлера. У внутрішню частину так само формуються пелюстки білого відтінку.

лотос

Кульбаба

Найпростіший варіант. Достатньо взяти кілька аркушів паперу, скласти в одну стопку і розрізати. Після цього в місцях надрізу виробу надається більш пишна форма.

кульбаба

Мак

Це гарна та проста композиція. З паперового квадрата вирізають круглі кути. Далі заготовки розправляються, укладаються одна на одну. Всередину розміщуються невеликі заготовки чорного кольору. Конструкція кріпиться за допомогою степлера або клею на основу зеленого кольору.

мак із серветок

Півонія

Виготовляється із квадратної заготовки. Вона згортається, формуючи трикутник. Один із кутів повертається назовні. Для виготовлення квітки потрібно кілька заготовок. Отримані деталі закріплюються на єдину композицію. Після цього руками надається бажана форма.

півонії

Як зробити великі квіти

Для великих композицій будуть потрібні великі серветки, стрічки для прикраси та інші інструменти. Квадратну заготовку розрізають навпіл, після чого з'єднують у гармошку. Далі достатньо зібрати кілька заготовок та надати їм форму. Таку композицію легко зробити. Вона стане чудовою прикрасою для дому.

квіти із серветок

Квіткові композиції із простих серветок стануть чудовим декором для дому. Також це гарна ідея для невеликого подарунка своїми руками.

квіти з серветок фото

Відео: як зробити квіти із серветок своїми руками

50 варіантів дизайну кольорів із серветок

квіти із серветок

квіти з серветок фото

квіти серветки ідеї

квіти серветок ідеї фото

квіти серветок фото ідеї

квіти з серветок дизайн

квіти з серветок дизайн фото

квіти серветок фото дизайн

квіти з серветок.

квіти серветок дизайн ідеї

квіти серветки ідеї дизайн

квіти серветки ідеї дизайну

квіти з серветок декор

квіти з серветок декор фото

квіти з серветок фото декор

квіти з серветок фото декору

квіти серветки декор ідеї

квіти з серветок ідеї декор

квіти з серветок ідеї декору

квіти з серветок оформлення

квіти з серветок.

квіти з серветок.

квіти з серветок.

квіти серветки оформлення ідеї

квіти серветки ідеї оформлення

квіти серветки ідеї оформлення

квіти із серветок варіанти

квіти із серветок варіанти фото

квіти із серветок фото варіанти

квіти із серветок фото варіантів

квіти із серветок варіанти ідеї

квіти із серветок ідеї варіанти

квіти з серветок ідеї варіантів

квіти з серветок види

квіти з серветок фото

квіти з серветок

квіти з серветок

квіти серветок види ідеї

квіти з серветок ідеї види

квіти з серветок огляд

квіти серветок види дизайну

квіти із серветок види декору

квіти із серветок види оформлення

квіти із серветок варіанти дизайну

квіти із серветок варіанти декору

квіти із серветок варіанти оформлення

квіти з серветок фото

квіти з серветок фото огляд

квіти серветок огляд ідеї

квіти з серветок ідеї огляд

WowCracy.com - Жіночий онлайн-журнал
Додати коментар