Як зробити свинку своїми руками з паперу

Свинка з паперу може стати приємним подарунком, а процес її створення – цікавим проведенням часу. Тим більше, що варіантів безліч: аплікація, орігамі, свинки у техніці квіллінг.

свинка з паперу

Аплікація

Паперова аплікація може стати основою для листівки, а також цікавою прикрасою для зошита чи блокноту. Ви можете зробити аплікацію разом із малюком: і йому буде цікаво, і ви отримаєте задоволення від спільного процесу.

свинка з паперу аплікація

Вам знадобиться: кольоровий папір, картон, ножиці, будь-які прикраси (декор). Шаблон можна намалювати від руки. Потім з його допомогою вирізати з паперу необхідні деталі та приклеїти їх. Наприкінці прикрасити аплікацію паєтками та стразами.

свинка з паперу фото

свинка з паперу ідеї

свинка з паперу ідеї фото

свинка з паперу фото ідеї

Об'ємна свинка з паперу

Така іграшка може прикрасити будинок і самостійно, і як гірлянду, якщо зробити кілька фігурок і з'єднати їх між собою.

порося з паперу

Необхідні матеріали та інструменти:

 • Двосторонній папір рожевого кольору;
 • Картон;
 • Чорний маркер;
 • Ножиці;
 • Клей.

Папір потрібно розрізати на смужки однакової ширини (приблизно 1 см). Для низу (тулуба) потрібно 8 смужок. Їх складають навхрест і склеюють посередині. Кінці заготовок з'єднують таким чином, щоб вийшла куля. Для верхньої частини (голови) також знадобиться 8 заготовок лише меншої довжини. Голова робиться за тим же принципом, а потім з'єднується із тулубом.

папір

Окремо вирізається п'ятачок і на ньому маркером малюються ніздрі. Паць приклеюється до голови. Так само виготовляються очі і прикріплюються до голови.

Потім береться ще 4 смужки (верхні та нижні кінцівки) та прикріплюються до тулуба. Зрештою, не забудьте про вушка.

свинка з паперу своїми руками

Таке порося з паперу не вимагатиме особливих знань і зусиль, і його теж можна змайструвати разом з дітьми.

Паперова свинка з рухомою головою

Для іграшки потрібно:

 • Папір (кольоровий) та картон;
 • Лінійка та олівець;
 • Ножиці;
 • Циркуль чи будь-яка основа, щоб намалювати коло;
 • Клей (олівець або ПВА);
 • Чорний маркер.

Паперова свинка з рухомою головою

З паперу основного кольору робимо тулуб. Це буде простий прямокутник, який ми замкнемо у кільце. Вирізаємо прямокутник розміром 15х3 см (за бажанням параметри можна змінити), змащуємо один край клеєм і з'єднуємо прямокутник у кільце. Зробіть на отриманому кільці дві складки та сформуйте півколо.

півколо

Намалюйте на папері основного кольору коло, і виріжте його це буде голова. Потім підготуйте маленьке коло із рожевого паперу – це буде п'ятачок. Очі можна намалювати маркером, а можна приклеїти готові, із «бігаючими» зіницями. Також на п'ятачку потрібно намалювати ніздрі.

голова

Півколо, виготовлене на першому етапі, стане тулубом. До нього потрібно прикріпити голову. Але, як ми казали вище, у цієї свинки голова буде рухливою. Як це зробити? Відріжте картонну смужку, зігніть її на власний розсуд. Однією стороною приклейте до тулуба, а іншою – до голови. Коли клей висохне, натисніть на голову порося, а потім відпустіть її – вона пружинить. При бажанні голову можна приклеїти відразу до тулуба, тоді вона буде нерухомою.

об'ємна свинка

Ззаду до тулуба приклеюємо хвостик. Зробити його ви можете на власний розсуд. Не забуваємо про ніжки. Вирізаємо чотири смужки основного кольору і до кожної приклеюємо рожеве копитце. Потім ніжки приклеюємо до тулуба.

готовий виріб свинка

Свинка в техніці орігамі

Відразу зазначимо, що техніка орігамі вимагає мінімум матеріалів та інструментів, а саме, лише два квадратні аркуші паперу. У деяких випадках потрібні ножиці. Нарешті, для того, щоб намалювати вічка та п'ятачок, вам потрібно приготувати маркер. Ну і оскільки фігурка буде об'ємна, і голова виготовлятиметься окремо, буде потрібно клей, щоб поєднати тулуб і голову.

свиня орігамі

Приступимо до створення мордочки. Беремо перший квадрат і складаємо його навпіл. Потім протилежні сторони квадрата складаємо до згину посередині. Розвертаємо. На аркуші залишається три смужки від згинів. Тепер лист розгортаємо і складаємо навпіл перпендикулярно до наявних згинів. Розвертаємо та знову складаємо протилежні сторони до центрального згину. Верхній край згинаємо до центру у напрямку вниз. Вивертаємо з-під нього кути та прогладжуємо. Зверху має вийти трапеція.

орігамі свинка

Далі, дотримуючись схеми, на мордочці формуємо вушка та п'ятачок. На п'ятачку малюємо ніздрі. Приклеюємо вічка.

Початковий етап створення тулуба такий самий, як і при виготовленні голови. А далі за схемою сформуємо тулуб та ніжки. На заключному етапі приклеюємо голову до тулуба.

свинка орігамі

Зі звичайних паперових серветок

Цей шедевр ви зможете створити за лічені хвилини та з мінімальним набором інструментів та матеріалів. Отже, вам знадобиться:

 • Серветки (можна різних кольорів);
 • Степлер;
 • Ножиці;
 • Клей;
 • Тонка тасьма;
 • Очі;
 • Картон (можна гофрований) для мордочки.

свинка із серветок

Паперові серветки (5-6 штук) складаємо разом і малюємо два кола. За основу можна взяти стандартний ватний диск, такого діаметра цілком достатньо. У центрі кожного кола робимо заклепки степлером хрест на хрест. Якщо ви хочете, щоб свинку згодом можна було підвісити, то до однієї із заготовок прикріплюємо тасьму. Кружочки вирізаємо.

свинка з серветок фото

Складаємо краї кружечків у різному напрямку. Завдяки повітряній фактурі серветок вони легко драпіруються в будь-якому варіанті. Останній шар залишаємо рівним у обох заготовок. В результаті отримуємо дві об'ємні підлоги кулі. Із залишків серветки вирізаємо заготовки для вух. Наносимо клей на внутрішню частину підлоги кулі та на вушка, і з'єднуємо їх. Тесемку пропускаємо між вушками, і з'єднуємо дві «півкулі» між собою.

свинка з серветок на ялинку

Порося в техніці квіллінг

Для цього виробу потрібно:

 • Пластмасове яйце від кіндер сюрпризу;
 • Набір смужок для квілінгу шириною 3 мм;
 • Шпажка для скручування;
 • Ножиці;
 • Клейовий олівець;
 • Паперові серветки рожевого та чорного кольору.

свинка квіллінг

Пластмасове яйце є основою. Його обклеюємо рожевою серветкою. Це робиться для того, щоб роли добре трималися на основі, а також для того, щоб не впадали у вічі просвіти між ними. Обрізаємо зайвий папір і залишаємо заготовку до повного висихання.

свиня квіллінг

Потрібно 30-35 паперових роликів. Їх щільно накручують на шпажку, потім трохи розпускають, а край паперу фіксують клеєм. Для п'ятачка потрібно виготовити два роли темно-рожевого кольору, а для очей – дві заготовки у білому виконанні.

свиня квіллінг

З чорної серветки робимо чотири маленькі кульки. Це «наповнення» для очей та ніздрів. А з помаранчевого паперу робимо чотири роли – ніжки.

Для вушок робимо складний рол з оранжевого та рожевого кольору (склеюємо дві смужки). Закручуємо так, щоб помаранчева частина була всередині. Вушкам надаємо трикутну форму.

квіллінг свиня

Тепер залишається лише зібрати іграшку, наклеїти всі роли у правильному порядку. Якщо ви помічаєте, що залишаються надто великі просвіти, зробіть ще роли невеликого розміру та приклейте.

Як видно, процес виготовлення поросят з паперу дуже захоплюючий. Навіть дорослі із задоволенням згадують уроки праці в школі і займаються аплікацією, квілінгом або складають фігурки в техніці орігамі. А роблячи іграшки разом із дітьми, ви не тільки їх навчаєте, а й з користю проводите час разом, а це, погодьтеся, не менш важливо.

аплікація свиня

ВІДЕО: Як зробити миле порося з паперу.

50 варіантів виготовлення порося з паперу:

порося з паперу

порося з паперу фото

порося з паперу ідеї

порося з паперу ідеї фото

порося з паперу фото ідеї

порося з паперу дизайн

порося з паперу дизайн фото

порося з паперу фото дизайн

порося з паперу фото дизайну

порося з паперу дизайн ідеї

порося з паперу ідеї дизайн

порося з паперу ідеї дизайну

порося з паперу декор

порося з паперу декор фото

порося з паперу фото декор

порося з паперу фото декору

порося з паперу декор ідеї

порося з паперу ідеї декор

порося з паперу ідеї декору

порося з паперу оформлення

порося з паперу оформлення фото

порося з паперу фото оформлення

порося з паперу фото оформлення

порося з паперу оформлення ідеї

порося з паперу ідеї оформлення

порося з паперу ідеї оформлення

порося з паперу варіанти

порося з паперу варіанти фото

порося з паперу фото варіанти

порося з паперу фото варіантів

порося з паперу варіанти ідеї

порося з паперу ідеї варіанти

порося з паперу ідеї варіантів

порося з паперу види

порося з паперу

порося з паперу фото види

порося з паперу фото видів

порося з паперу види ідеї

порося з паперу ідеї види

порося з паперу огляд

порося з паперу огляд фото

порося з паперу фото огляд

порося з паперу огляд ідеї

порося з паперу ідеї огляд

порося з паперу види дизайну

порося з паперу види декору

порося з паперу види оформлення

порося з паперу варіанти дизайну

порося з паперу варіанти декору

порося з паперу варіанти оформлення

WowCracy
Додати коментар