Як зробити серце із серветок своїми руками

Як усім відомо, найкращі подарунки – це речі, зроблені власноруч. Невеликі штучки, вирізані з картону та паперу, зроблені зі старанням коханої людини цінуються найбільше. Сьогоднішній огляд присвячений такому виробу, як серце із серветок. Як його зробити? Які методи виготовлення? Який матеріал підійде? Відповіді шукайте далі за текстом.

серце у подарунок

Що знадобиться?

Для виготовлення серця із серветок, крім матеріалу, знадобляться деякі інші речі. Це:

 • ножиці;
 • олівець;
 • олівець, клей ПВА або пістолет з термоклеєм;
 • степлер;
 • дріт;
 • кольорова ізолююча або спеціальна декоративна стрічка;
 • атласна стрічка;
 • кольорові серветки, папір, картон.

серветки для серця

Все це приладдя відіграють важливу роль у процесі виготовлення декоративного серця. Але для одного методу всі предмети не потрібні. Наприклад, щоб зробити об'ємне серце із серветок, застосування клею-пістолета, як і степлера не потрібно.

паперові троянди двокольорові

Такий подарунок як декоративне серце сподобається кожній дівчині. Варіантів багато. Виберіть різнокольорові серветки, підберіть потрібну фактуру, густину, візерунок, дизайн. Купуйте кольоровий картон. Зробіть серце будь-якого розміру. Така варіативність дозволить задовольнити запити найпримхливішого іменинника.

види серця із серветок

Розглянемо способи виготовлення декоративних сердець, які щедро надані нам фахівцями області дизайнерської майстерності.

Майстер класи з виготовлення

Від вибору способу виготовлення подарункового серця залежить те, які матеріали та інструменти знадобляться, а також зовнішній вигляд виробу. В даний час вигадувати нові методи роботи з папером простіше простого, так як є інтернет.

способи виготовлення серця

У цьому огляді виділимо найпопулярніші, найлегші та найшвидші способи виготовлення подарункового серця в домашніх умовах.

А ось якими методами це робиться.

 1. Серце-рамка з простих троянд, зроблених із серветок.
 2. Об'ємне декоративне серце.
 3. Серце, виконане способом скочування кульок із квітчастих серветок.
 4. Виготовлення крученої троянди із атласної стрічки або столових серветок.
 5. Серце з використанням серветок.

рамка у вигляді серця

об'ємне серце з троянд

серце з кульок серветок

серце з кручених троянд

Для розуміння кожного підходу до виготовлення декоративного серця необхідно кожен розібрати окремо і детально. Так і зробимо.

Серце-рамка зі звичайних троянд

Перед тим, як зробити своїми руками серце із серветок у вигляді рамки, треба купити кольорові квадратні серветки. А ось який інструмент знадобиться:

 • ножиці (без них нікуди);
 • картон, цупкий папір;
 • олівець;
 • атласна стрічка.

матеріали для виготовлення серця

Фахівці області дизайну радять використовувати звичайні кухонні серветки, однотонні, без будь-яких візерунків. Вибирайте відповідний відтінок та приступайте до роботи.

однотонні серветки для серця

Порядок виконання наступний. Насамперед вирізаємо рамку з листа картону. Чим більший формат листа, тим красивіше вийде серце. Але габаритні параметри підбираються, виходячи з вимог до кінцевого результату. На який подарунок ви розраховуєте такий розмір і вибирайте.

Вирізати формою не важко. Складіть лист навпіл і намалюйте олівцем одну половину. Далі за допомогою ножиць виріжте макет. Основа готова. Якщо картону немає, можете склеїти два-три аркуші звичайного паперу.

макет серця картонний

Виготовлення троянд здійснюється наступним порядком. Береться двох-трьох шарова серветка, що розрізається по краях там, де вона з'єднана в ціле. Далі кожну частину окремо потрібно накрутити на олівець. Робиться це лише наполовину. Після цього накручену частину, навернуту на олівець, треба зібрати до середини гармошкою і зняти. Далі отримана заготовка згортається в трояндочку з притисканням розправленої частини серветки.

вирізання з бимаги смужок

виготовлення троянд із серветок

троянда із серветки

троянди на серці

з'єднання троянд на серці

Для отримання повноцінної трояндочки треба згорнути до двох-трьох таких заготовок, а потім з'єднати їх разом. Якщо потрібна квітка великих розмірів, необхідно скачати до 6-8 таких заготовок.

Після збирання необхідної кількості троянд, їх можна наклеювати на рамку. Якщо планується надалі цю рамку повісити на стіну чи стелю, додатково зі зворотного боку кріпиться атласна стрічка у колір.

обклеювання трояндами рамки

Для цікавого дизайну кольори троянд робляться різними. При подальшій наклейці їх на рамку чергують, отримуючи унікальний виріб.

різні кольори троянд

Об'ємний виріб

Для того щоб зробити об'ємну виробу, замість рамки з картону вирізається цілісне серце. Після цього троянди проклеюються по всьому лицьовому периметру. Для надання об'ємності виробу, трояндочки можна зробити зовсім іншим методом.

малюнок серця на картоні

Для цього все також потрібні кольорові серветки. Берете цілу, обрізаєте краї у місцях, де листи з'єднані. Далі необхідно лист розрізати на чотири частини і рівно покласти їх один на одного. Після цього прямокутну або квадратну форму необхідно звернути в круглу обрізанням країв ножицями. Коло, що вийшло, за допомогою степлера фіксується посередині однією скобою. Далі потрібно краї загорнути, застосовуючи зверху. Виходить об'ємна трояндочка. Кількість має повністю закривати вирізаний макет із картону.

макет обклеюється трояндами

Об'ємну троянду можна зробити з квітами першим способом. Вибір залежить від особистих переваг.

Скочування кульок

Цей метод не є чимось складним. Макет серця також вирізається з картону як для об'ємного виробу. Кульки будуть кріпитися тим же клеючим олівцем або клеєм ПВА.

серце з кульок

Процес катання кульок – приємне заняття, яке можна здійснити разом із дітьми. Берете ті самі серветки різнокольорові, розрізаєте їх на чотири частини для отримання рівних квадратів, з довжиною сторони 2,5-3 сантиметри. Далі скочує квадрати в кульки.

Для отримання гарного результату підбирайте різнобарвний папір. Клеїти такі кульки краще у різнобій. Так вийде оригінальніше.

Кручена троянда

Для того, щоб зробити кручену трояндочку, знадобиться атласна стрічка, товщиною 1,5-2 сантиметри. Процес виготовлення трудомісткий, тому що доведеться кожен виток проклеювати пістолетом, що клеїть. Щоб зрозуміти, як робити кручену трояндочку, перегляньте відео. Коротко, це робиться так: береться атласна стрічка і починаєте її згортати, закручуючи при цьому і проклеюючи кожен виток.

скручування троянди зі стрічки

троянда зі стрічки

серце з атласних троянд

Після отримання необхідної кількості троянд їх наклеюють на рамку або на цілісний макет.

Відео: як зробити кручені троянди з атласної стрічки

WowCracy.com - Жіночий онлайн-журнал
Додати коментар