Як зробити комплімент чоловікові?

Як зробити комплімент чоловікові, хлопцю?

І жінкам, і чоловікам необхідні компліменти, щоб почуватися важливими та потрібними, щоб відчувати, що їх люблять та цінують. Навіть ті люди, які стверджують, що їх не цікавить чужа думка, все одно сяють, коли чують, що хтось високо оцінив їхню добре виконану роботу чи визнав їхні заслуги.

У нашому сучасному суспільстві прийнято вважати, що жінкам компліменти потрібніші, ніж чоловікам, що тільки дівчатам потрібно дарувати кохання за допомогою лагідних слів та гарних компліментів, але це насправді не зовсім так. Чоловікам добре слово і приємні вухо подяки часом важливі не менше, ніж жінкам.

Давайте зараз ознайомимося з основними правилами лагідних та гарних слів хлопцеві та приємних, ніжних компліментів чоловікам. Отже, за що та як треба хвалити чоловіка.

1. Хваліть його почуття гумору

Щось просте на кшталт «Ти найсмішніший чоловік із усіх, кого я тільки знала» здатне дуже сильно підняти тебе в його очах. Чоловіки люблять бути смішними, люблять, коли цінують їхнє почуття гумору, і почуваються чудово, коли дівчина сміється з його жартів. Якщо твій коханий справді сильний у гуморі, обов'язково відзнач його класне почуття гумору — залишити з цього позитивний коментар або дотепний відгук.

2. Запитай у улюбленої поради або попроси допомоги

Тим самим ти піднімеш його самооцінку — проханням про пораду визнаєш, що вона розумна і ти потребуєш інтелектуальної допомоги з її боку. Адже чоловіки справді чудові у прийнятті рішень і вирішенні низки проблем. І якщо порада чи допомога будуть дійсно чудові та ефективні, подякуй!

3. Його зовнішній вигляд

Оціни його зовнішність. Похвали коханого, якщо він справді виглядає класно, зроби зауваження на цю тему вголос.

“Я люблю твої зелені очі” або “Люблю твої сильні, потужні ноги, ти чудовий бігун” – такі прості красиві слова з приводу зовнішності другої половини змусять його відчути себе Переможцем.

Насправді, багато зовнішньо впевнених ділових чоловіків мають великі сумніви щодо своєї привабливості, статури чи поведінки. Тому заслужена похвальба обов'язково підвищить його самооцінку та піднесе до небес.

4. Роби компліменти чоловікові за його реальні досягнення

Секрет у тому, що якщо ти поділяєш успіх свого чоловіка, то він хоче, щоб ти і визнавала його досягнення та високо оцінювала їх у вербальній та невербальній формах. Навіть якщо твій хлопець скромний і не начебто не любить пишномовних слів і од на свою адресу, він все одно хоче, щоб ти помітила, оцінила і разом з ним відсвяткувала його тріумф.

Якщо твій лицар отримав просування по службі, виграв перегони, заробив мільйон або навіть перепив своїх друзів — використовуй це як привід для схвалення, доброго слова, компліменту.

5. Захоплюйся його силою

Так, можливо, це звучить і примітивно, але хлопцям досі подобається носити важкі сумки замість коханої дівчини та міняти колесо її автомобіля. При цьому молодим людям подобається, коли їхню могутність і силу помічають, відзначають їхню мужність і великодушність справжнього джентльмена.

6. Люби його шарм, чарівність

Хлопцям подобається чути та знати, що твоя сім'я та друзі його поважають, люблять та високо цінують. Якщо ти – мудра дружина, розумна дівчина, то за допомогою компліменту коханому, ти можеш підняти йому настрій і навіяти, що він – самий.

Просто покинута фраза:

“Ти справив величезне враження на моїх батьків – просто вразив їх наповал, у хорошому сенсі!”

або

“Всі мої подруги заздрять тому, який у мене класний хлопець, кожна хотіла б опинитися на моєму місці”

може зробити з простого хлопця супер-зірку національного масштабу.

7. Звеличуй його подвиги в ліжку!

Не секрет, що чоловіки часто ототожнюють себе зі своєю чоловічою силою. Якщо твій лицар прекрасний у ліжку – просто скажи йому про це, адже це найкращий комплімент для хлопця. Зробивши тобі приємне один раз і отримавши з цього приводу шикарний зворотний зв'язок від тебе, він захоче приносити тобі задоволення ще й ще.

8. Дай високу оцінку його розуму

Зроби комплімент його знанню політики, економіки, бізнесу, віддай належне його професіоналізму, задавай йому питання на ті теми, в яких він добре розуміється, дозволь йому ділитися тим, що його хвилює. Коли твій коханий побачить твою зацікавленість у тому, що цікаво йому самому, це зміцнить ваші стосунки та покращить порозуміння між вами.

9. Говори слова захоплення його професіоналізму

Як би нам, дружинам, часом не хотілося б у це вірити, але багато чоловіків ототожнюють себе з тим, що вони роблять і в який спосіб заробляють собі на життя. Зроби комплімент хлопцеві з приводу його роботи, скажи, що вражена його професіоналізмом, відзнач, яка у нього відповідальна посада, що він робить великий внесок у важливу і потрібну людям справу.

10. Злегка приревнуй

Якщо дівчина зовсім трохи ревнує свого супутника життя, це підвищує його самооцінку, показує, який він популярний і затребуваний товариш. Трохи ревнощів у помірних кількостях змусять його відчути себе неперевершеним чоловіком.

11. Хочеш зробити справді класний комплімент чоловікові? Хвали його на людях!

Не варто говорити красиві слова коханій людині тільки в особливо особисті моменти тет-а-тет — розповідай усім своїм друзям, татові та мамі говори про те, який він у тебе гарний, перелічуй його гідності. Це не тільки потішить йому, а й доведе, що ти справді його любиш.

12. Зроби комплімент його танцювальним па

Чоловіки поділяються на 2 групи – на тих, що танцюють, і які не танцюють. Ті, що не танцюють – мужні пацани, які не розмінюються на дрібниці – вони гарно танцюють тілом у ліжку. А ті, які танцюють на дискотеці в нічному клубі, повинні знати, що рухаються найкраще.

13. Вір у нього та його успішне майбутнє

Хлопці – великі мрійники і обожнюють, коли кохана дівчина вірить у нього і підтримує його мрії, вважає, що він дійсно досягне, що зможе досягти навіть зухвалі свої цілі.

Заохочуй коханого мріяти — уважно вислуховуй його, став уточнюючі питання, відміряй пару компліментів з приводу його планів і майбутніх проектів.

Чоловіки люблять тих, хто у них вірить.

14. Помічай його розкішну посмішку

Звичайно ж, у нього найчарівніша і найпривабливіша усмішка у світі. Звичайно ж, у нього найвідкритіша і приваблива посмішка. З ним можна і посміхатися, і поржати, і інтелігентно поюморити.

15. І найкращий комплімент чоловікові – це ніколи не миритися з його відсутністю, як з належним

Не треба нав'язуватись і бути нав'язливою, не варто владно контролювати коханого. Але якщо коханого поруч немає, йшли йому любовні смс, мовляв, сумую, без тебе мені погано. Іноді дзвони, нагадуй про себе. Частіше питай: «Як я буду без тебе?», «Що я без тебе робитиму?», «Дякую за те, що ти є в моєму житті».

Кожен чоловік хоче знати, що він відіграє найважливішу роль у житті коханої жінки, яка ніжно любить його.

Я сподіваюся, що тепер ти не тільки знаєш, як хвалити хлопця лагідними та ніжними, приємними словами, але й справді ними користуватимешся в щоденному спілкуванні.

Комплімент – це цілюща вода для квітки ваших відносин: чим частіше поливаєш – тим красиві квітка вашого кохання!

WowCracy
Додати коментар