Як вибрати швейну машинку для домашнього використання

Швейна машинка – інструмент, який зараз доступний для кожного. Цю техніку можна купити у будь-якому магазині. Вона буде корисна для домашньої майстрині, якій потрібно регулярно підшити штани або пошити якийсь одяг.

як вибрати швейну машинку

У магазинах представлений широкий вибір різних пристроїв. Все залежить від купівельних можливостей споживача та його вимог. Багато новачків запитують, як вибрати швейну машинку для дому. Для цього необхідно врахувати безліч параметрів.

вибрати швейну машинку

Додаткова інформація. Сучасні апарати класифікуються за різними критеріями. Бувають швейні та вишивальні машинки. Виділяють в окрему категорію оверлоки, розпошивальні, в'язальні та інші типи машинок.

Тепер з'явилися проблеми з пошуком якісної машини для шиття. Слід звернути увагу на такі тонкощі:

 1. Знижена потужність сучасного обладнання. Тому виникають труднощі при роботі з щільними матеріалами.
 2. Випускають велику кількість неякісної продукції під відомими марками. Найчастіше такі швейні інструменти ламаються дуже швидко.
 3. Відсутні необхідні комплектуючі, які можна використовувати для обслуговування апарата. Через це виникають проблеми з ремонтом.
 4. Пластикові тримачі та елементи каркаса швидко ламаються. Їх доводиться замінювати на металеві, що найчастіше невигідно для покупця.
 5. Урізана комплектація готової продукції. У комплект не входить достатньо комплектуючих для виконання поставленого завдання.

як вибрати швейну машинку для дому

З огляду на ці особливості, виникають складнощі з підбором гарної техніки, яка прослужить довгі роки. Нижче наведено рекомендації щодо вибору швейної машинки для домашнього використання. Ці прості поради допоможуть підібрати якісне обладнання для дому.

Типи швейних машин

Існує велика кількість різних типів швейних машинок. Бувають побутові та промислові моделі. Перші використовуються у домашніх умовах. Другі відрізняються високою продуктивністю та стійкістю. У цьому коштують досить дорого, а процесі роботи виділяють багато шуму.

Також виділяють кілька класів апаратів. Серед них найбільш поширеними є такі:

 • Комп'ютерні. Такі пристрої оснащуються електронним блоком управління. Існують спеціальні кнопки запуску, які дозволяють здійснювати всі необхідні операції без педалі. За допомогою перемикача можна налаштувати швидкість роботи. Працює з високою потужністю за будь-яких умов. Можливе підключення до комп'ютера. Це дозволяє більшу частину роботи виконувати автоматично за готовим шаблоном. Працює з трикотажем та іншими тканинами.

комп'ютерна швейна машинка

 • Швейно-вишивальні. Керуються за допомогою мікропроцесорів. Тканина закріплюється у спеціальному елементі кріплення. Після завершення одного етапу вишивки машинка зупиняється для дозаправки новими матеріалами. Після цього робочий процес продовжується.

швейно вишивальна машинка

 • З механічним вибором швів. Існує великий набір шаблонів швів. Це суттєво розширює можливості регулювання та створення швів.

вибрати швейну машинку для дому

Також існують побутові машинки з різними човниками. Виділяють такі види пристроїв:

 • Хитається. Найпростіший. При цьому відрізняється низькою продуктивністю. Працювати може із низькоякісними нитками.

kachayucsijsya-cuelnok-shvejnoj-mashiny

 • Горизонтальний. Не потребує постійного натягу. Не потребує постійного мастила. При поломці ремонт коштує досить дорого.

швейний горизонтальний човник

 • Вертикальний ротаційний. Вирізняється високою міцністю та надійністю в порівнянні з іншими моделями.

вертикальний ротаційний човник

Зверніть увагу! Є машинки із вбудованим оверлоком. Це дуже корисний пристрій, який значно розширює можливості самої машини.

Електромеханічні

Досить поширений варіант швейних машинок, який відрізняється дешевизною та доступністю. Характеризується тривалим терміном служби, простотою використання.

електромеханічна швейна машинка

Потрібний регулярний догляд та налаштування всіх робочих компонентів. Якщо модель оснащується хорошим двигуном, шиття відбувається досить швидко. Такі прилади працюють тихо, мало витрачають зайві ресурси. У цьому човник не витримує роботи з щільними тканинами, що слід пам'ятати у процесі роботи.

Електронні

Порівняно з попереднім типом такі машинки здатні виконувати широкий спектр завдань. Електронний блок відповідає за перемикання між різними завданнями, що спрощує завдання новачкові.

електронна швейна машинка

Серед особливостей – можливість роботи без кнопок керування. Усі операції можна настроювати за допомогою комп'ютера. Швидкість обробки настроюється за допомогою спеціальної панелі.

Більшість просунутих моделей оснащується додатковим функціоналом. Забезпечується висока потужність проколу на будь-якій швидкості, що є відмінною перевагою для тих, кому важлива швидка робота.

З комп'ютерним керуванням

Такі моделі можуть бути підключені до комп'ютера. Все управління здійснюється через спеціальний додаток. Такі машини досить дорогі. До них можна підключати окремі вишивальні блоки для розширення робочого функціоналу. За керуванням схожі з попереднім варіантом, але пропонують більше опцій.

швейна машинка з комп'ютерним керуванням

Зверніть увагу! Всі перелічені моделі оснащуються підсвічуванням. Вони мають подвійну голку. Для регулювання швидкості використовується електронна педаль.

Вибір швейної машинки для дому

У сучасних магазинах представлено широкий асортимент швейної продукції. У новачків можуть виникнути труднощі з підбором оптимального варіанта домашнього застосування. Слід звернути увагу на такі критерії:

 • Управління. Бувають електромеханічні, електронні, комп'ютерні апарати. Електромеханічні пристрої досить дорогі. Їхня вартість не завжди виправдана для домашнього використання. Електронні пристрої – доступніший варіант для тих, хто часто шиє. Це оптимальне поєднання продуктивності, надійності, простоти керування. Комп'ютерні моделі також досить дорогі. Це найкращий варіант для професіоналів, які шиють на замовлення.

швейна машинка з комп'ютерним керуванням варіанти

 • Човниковий пристрій. Бувають вертикальні та горизонтальні варіанти. Останній тип найчастіше використовується більш професійними шваками, які мають певний досвід управління подібними агрегатами.

вибрати швейну машинку варіанти

 • Комплектація. Сюди можуть входити голки обробки різних матеріалів. Машинка також повинна мати спеціальний відсік для зберігання матеріалів. В іншому випадку доведеться докуповувати всі ці інструменти окремо.

комплектація швейної машинки

 • Додаткові функції. Визначається в залежності від того, що необхідно для виконання кожного завдання. Сюди входить велика кількість різних рядків, опції зниження рівня шуму та інше.

швейно вишивальна машинка

Також слід приділити особливу увагу виробнику. Слід уникати таких поширених помилок.

Багато хто вважає, що для будинку достатньо купити найдешевший і найпростіший пристрій. Звичайно, для домашнього застосування не потрібно набувати професійної моделі. При цьому важливо враховувати якість збирання та матеріалів. В іншому випадку після першого використання вам доведеться нести прилад у сервісну службу.

швейна машинка з комп'ютерним керуванням фото варіанти

Не варто вважати, що китайська продукція відрізняється низькою якістю. Багато сучасних виробів відрізняються високими якісними показниками, постійним контролем якості, використанням сучасних матеріалів та технологій. Тому важливо перевіряти безпосередньо працездатність пристрою перед покупкою.

китайська швейна машинка

Зверніть увагу! Не завжди дорога модель забезпечить високу якість швів. На це впливає багато інших параметрів.

Як вибрати дитячу швейну машинку

Маленьким дітям також хочеться вчитися шити. Рекомендовано вибирати безпечні пристрої. Сучасні дитячі машинки вважаються не менш функціональними та практичними, ніж дорослі.

як вибрати швейну машинку для дитини

Перед покупкою важливо звернути увагу на такі параметри:

 • Невисока швидкість. Це дозволить знизити ризик травматизму під час обробки. Також шви виходять більш рівними порівняно з високошвидкісними пристроями.
 • Голка із пластику. Практично неможливо поранитися, оскільки за ризику дотику така голка зламається.
 • Лапка має оснащуватися міцним механізмом, який не зашкодить руку маленької дівчинки.
 • Захист навколо лапки дозволить уберегти дитину від травмування пальців.
 • Усі дитячі моделі повинні працювати від батарейок. Це знижує ризик ураження електричним струмом під час роботи.

швейна машинка для дитини

При покупці слід орієнтуватися на вік дівчинки. Колір – також важлива характеристика при виборі.

Рейтинг швейних машинок для домашнього вжитку

Серед найкращих недорогих машин для дому у рейтингу слід виділити такі моделі:

 1. Brother LS-300 Найкращий варіант для новачків. Відрізняється дешевизною та простотою використання. Вартість – близько 6000 рублів.

  Brother LS-300s

 2. Pfaff Element 1050S. Якісна машина. Запрограмована на виконання понад 11 операцій. Найкращий варіант для дому. Ціна – від 7000 рублів.

  Pfaff Element 1050S

 3. Janome 419S. Може працювати із щільними тканинами. Надає безліч різних рядків. Вартість – 11000 рублів.

  Janome 419S

 4. Elna EasyLine 12. Проста машинка, в якій є безліч базових операцій. Підходить для навчання новачків. Ціна – від 9000 рублів.

  Elna EasyLine 12

 5. Janome My Excel W23U. Оснащується електромеханічною панеллю. Працює безшумно. Відрізняється високою швидкістю шиття. Ціна – від 16 000 рублів.

  janome my excel w23u

Вибір машинки для новачка – досить складне завдання. Необхідно враховувати безліч критеріїв, щоб купити продуктивний та недорогий пристрій.

ВІДЕО: Рейтинг швейних машин 2020. ТОП 5 найкращих.

WowCracy
Додати коментар