Як розтягнути кросівки в домашніх умовах

Нові кросівки досить часто відразу після покупки починають натирати, що викликає дискомфортні відчуття. Існують певні методи, що дозволяють їх розтягнути. Взуття може бути замшевим, шкіряним. Зробити це можна підручними засобами або із застосуванням спеціальних пристроїв.

кросівки

Як розтягнути кросівки

Багато хто не знає, що робити, якщо кросівки тиснуть. Проблема полягає не в розмірі, а у властивостях нового взуття. У разі виникнення такої проблеми рекомендується скористатися різними способами. Існує кілька способів розтягнути невелике взуття, всі вони відрізняються доступністю.

як розтягнути кросівки

Вплив температурою

Морозилка вважається одним із ефективних способів розтяжки тісного взуття. У попередньо промиті та просушені кросівки необхідно покласти наповнені водою поліетиленові пакети. Взуття з пакетами всередині необхідно помістити у морозильник. Принцип методу ґрунтується на властивостях замороженої води розширюватися. Необхідно дочекатися підмерзання води, після чого слід акуратно дістати пакет.

як розтягнути кросівки льодом

Фен також допоможе розтягнути окремі ділянки кросівок, які тиснуть чи тиснуть. Метод незамінний, коли не знаєш, як розтягнути в домашніх умовах кросівки. Шкіра розширюється, набуває потрібної форми під впливом спрямованого струменя повітря. Застосування цього методу потребує обережності. Клей під впливом високої температури може розплавитись, що неприпустимо.

як розтягнути кросівки феном

За допомогою підручних засобів

Багатьох цікавить що робити, якщо натирають кросівки. Розтягнути маленькі кросівки допоможуть вологі щільні шкарпетки. Їх необхідно надіти на ноги, зверху натягнути кросівки. Їх не слід знімати до повного висихання. Після цього кросівки потрібно зняти, покласти в них сухі газети. Це допоможе позбутися надмірної вологи.

кросівки набиті газетами

Алкоголь

Як основний інгредієнт використовується горілка або інший напій зі спиртом у складі. З цією метою застосовується одеколон, стовідсотковий спирт. Кросівки з внутрішньої сторони необхідно обробити рідиною, що містить спирт. На останньому етапі проводиться обробка зовнішніх поверхонь. У одягненому на товсті шкарпетки взуття необхідно ходити по квартирі протягом 2 годин. Взуття набуде потрібної форми після висихання рідини. У майбутньому кросівки натирати не повинні.

тісні кросівки розтягнути

Оцет

Засіб забезпечує ефективне розтягування взуття в ділянці пальців. Змочені в оцті ватяні диски рекомендується укласти на ділянці, де взуття дуже сильно тисне. Після цього необхідно проходити у взутті на ногах протягом нетривалого часу. Запобігти опікам шкіри від оцту допоможе поліетиленова плівка, яку слід покласти зверху ватних дисків.

ватний диск з оцтом

Парафін

Підготувати тісне взуття до шкарпетки, збільшити її розмір допоможе парафін. Його потрібно натерти на внутрішню поверхню взуття, залишити до ранку. Після видалення залишків речовини щіткою взуття знову готове до носіння.

свічка

Поради:

 • місця, де взуття тисне (пальці, п'ята), рекомендується заклеїти пластиром, це допоможе уникнути натирання.
 • пом'якшити задник допоможе обробка кросівки вазеліном, спиртом;
 • для обробки замшевого взуття не рекомендується використовувати температурні способи (пар, заморожування);
 • столовий оцет вважається чудовою альтернативою спирту;
 • окріп може бути замінений на пиво;
 • шкарпетки рекомендується змочувати гарячою водою;
 • купівля взуття після обіду допоможе знизити ймовірність того, що взуття буде тісним.

силіконові подушечки для задників взуття

вазелін

столовий оцет

шкарпетки

Речовини для розтяжки

У магазинах продаються спеціальні засоби для розтягування взуття. Вони випускаються у вигляді спреїв, склад яких спеціально створений для розм'якшення взуттєвої тканини.

розтягувач взуття

Про розпірки

Розпірка є спеціальною колодкою, яка складається з основної частини, упору, гвинта. Гвинт використовується для регулювання інтенсивності натягу. Метод дає змогу розтягнути взуття на один розмір. При виготовленні розтягувача найчастіше використовуються деревина різних порід.

розпірки для кросівок

Етапи застосування колодок:

 1. Струсити ємність із засобом для рівномірного перемішування компонентів.
 2. Розподілити піну на тісні ділянки із зовнішньої та внутрішньої сторін. Всмоктування засобу займає кілька хвилин. Матеріал зберігає еластичність до повного висихання, цей період слід використовуватиме його розтягування.
 3. Встановити всередину кросівки механічний розтягувач, відрегулювати за допомогою механізму ширину та довжину. Повертати гвинти рекомендується максимально акуратно, що дозволить уникнути деформації матеріалу.
 4. Залишити кросівки з розтягувачами усередині на 2-3, протягом цього періоду гвинти рекомендується акуратно підкручувати.

Важливо: Як замінник спеціального розчину може використовуватися спирт.

Оброблені спреєм кросівки можна розтягувати на ногах, взуття слід одягнути на щільні шкарпетки. Матеріал взуття також розм'якшиться, тісні місця зникнуть. Ефект досягається після півгодинного ходіння у взутті по квартирі, процедуру при необхідності слід повторити.

спрей розтягувач взуття

спрей розтягувач взуття

спрей розтягувач взуття salamander

спрей розтягувач взуття kiwi

Як розтягнути шкіряні кросівки

Всі перелічені способи можуть використовуватися для розтягування кросівок із натуральної шкіри. Матеріал відрізняється еластичністю, він набуває необхідної форми під впливом спирту, теплої температури, інших речовин. Для розм'якшення шкіри рекомендується використовувати також гас, гліцерин, рицинова олія.

як розтягнути шкіряне взуття

Після цього розношування проводиться звичайним способом. Кросівки необхідно носити на товстому носінні, використовувати спеціальні розпірки або вологий папір.

Важливо: Запобігти втраті кольору під впливом засобу допоможе попередня перевірка. Речовину необхідно нанести на непомітну ділянку взуття. Метод рекомендується до застосування за відсутності змін.

На фінальному етапі проводиться ретельне просушування взуття, обробка поверхні захисним кремом.

спрей для взуття

Розтягнути шкіряне взуття також допоможуть вологі газети. Для цього взуття необхідно потримати над парою, після чого засунути у кожен кросівок по вологій газеті. Висушування має відбуватися природним способом, це допоможе уникнути деформації шкіряних кросівок.

газети у кросівках

Найшвидші способи розносити взуття

Нові кросівки рекомендується розношувати одразу вдома. Це допоможе переконатися, що вона підходить за розміром і не вимагає обміну. Слід враховувати, що занадто тісне взуття краще одразу швидко повернути до магазину. Зробити це буде неможливо, якщо ви не вийшли на вулицю хоча б раз. Розношувати тісне взуття рекомендується щодня по годині.

розтягування кросівок

Прискорити процес розношування допоможе звернення до сервісного центру. При професійній обробці використовуються спрей та спеціальні колодки. Процедуру можна провести також у домашніх умовах. Спрей може використовуватися для обробки тісних ділянок.

кросівки нові

Останній спосіб підходить для ситуації, як розтягнути в домашніх умовах кросівки.

Поради щодо догляду

При розтягуванні кросівок рекомендується бути обережними. Це дозволить уникнути пошкоджень та надто сильного розтягування. Взуття рекомендується регулярно мити та змащувати спеціальним кремом. Сушити кросівки рекомендується природним способом, далеко від опалювальних приладів. Продовжити термін експлуатації кросівок допоможе застосування спеціальних формоутримувачів.

кросівки за розміром

Важливу роль грає правильне зберігання. Забирати кросівки в коробку можна тільки після повного висихання.

кросівки у коробці

ВІДЕО: Як розтягнути кросівки за допомогою газет.

WowCracy
Додати коментар