Як погладити штани зі стрілками

Ідеальний зовнішній вигляд чоловіка – це візитна картка. І тут не може бути дрібниць! Важливо все, від гладко поголеного обличчя та тонкого запаху парфуму, до чистого та охайного одягу. І штани класичного крою із запрасованими стрілками у цьому відіграють важливу роль.

як гладити штани

Щоб точно знати, як погладити штани зі стрілками, пропонуємо найрізноманітніших способів. Вони стануть у нагоді як вдома, так і в умовах поїздки. При цьому не завжди обов'язково гладити штани, достатньо пустити в хід деякі хитрощі, щоб чоловічий гардероб став максимально привабливим і акуратним.

фасони штанів

Температурний режим

Перед тим, як прасувати штани, потрібно визначитися з температурою праски. Це дуже важливий момент, який багато хто упускає з уваги. Результат – дефекти на тканині внаслідок чого вона починає блищати і набуває запрасованого неохайного вигляду.

якість прасування

Щоб цього не допустити, необхідно, щоб температура відповідала складу тканини. Його можна визначити по бирці на штанах. Якщо вона зрізана, необхідно тактильно зрозуміти, переважає в полотні вироби шерсть (у цьому випадку вони будуть злегка колючими, шорсткими і мати досить шорстку поверхню) або все ж таки тут превалює синтетика (при цьому матеріал має легкий блиск, тканина буде однорідною і гладкою на дотик) ).

прасувати штани не можна

Другий момент – також важливий – це додаткові значки на бирці. Звичайно, бажано вивчати їх до того, як придбані штани або відразу після того, як не зрізаний ярличок. У разі, коли необхідно відгладити виріб, варто придивитися до елемента, який є намальованою праскою.

штани не гладяться

Він може бути представлений у кількох варіаціях:

 • Перекреслений навхрест означає, що процес прасування не здійснюється.
 • Перекреслені лінії пари під праскою символізують неможливість відпарювання.
 • Якщо намальовано праску без крапок, значить споживач повинен сам визначитися, за якої температури краще розгладити виріб у разі штани.
 • При одній точці всередині праски застосований температурний режим повинен бути до позначки 110°С. Це відповідає синтетичним волокнам.
 • При двох точках усередині праски температура, за якої можна прасувати, знаходиться в діапазоні до 150°С. Зазвичай, вона підходить для змішаних волокон.
 • І три крапки на значку прасування – це температурний режим до 200°С. При таких відмітках можна відгладжувати бавовну та льон.

якості штанів

Але ще один важливий момент, який не вказаний на таких бирках – це специфіка вовняних та напіввовняних матеріалів. Справа в тому, що при впливі температурного фактора, шерсть має тенденцію лисніти. Не варто і говорити, що виглядати такі штани будуть дуже непривабливо.

особливостей тканини

Щоб уникнути цього, можна:

 • Вивернути навиворіт, коли відгладжують самі брючини.
 • Або, коли треба відпрасувати стрілки, використовувати вологу марлю.
 • Це дозволяє зберегти бездоганний вигляд тканини та охайний вигляд власника штанів.

Техніка прасування штанів

Щоб зробити стрілки на штанах, бажано використовувати нижче представлену техніку. Причому враховувати, що вона залежить від тієї мети, якої необхідно досягти – просто зробити стрілки на штанах, прибрати заглажені кілька смужок на тканині, використовувати при цьому звичну праску, парогенератор або отримати певний результат за відсутності будь-якої побутової техніки.

прасувати штани

Останні випадки особливо актуальні при виїзних відрядженнях та інших заходах, де доступ до прасувальної дошки та побутових приладів обмежений.

Класичних зі стрілками

прасувальна дошка

У випадках, коли необхідно прогладити штани класичного стилю, неважливо вузькі або стандартної ширини, в умовах будинку необхідно покроково виконати такі дії:

 • Закрити чохлом прасувальну дошку.
 • Ідеальним вибором для такої маніпуляції стане праска з відпарювачем. На ньому виставити відповідний температурний режим, спираючись на якість та склад матеріалу виробу.
 • Підготувати вологу марлю.
 • Потім вивернути штани. Гладити треба з вивороту, щоб результат був охайний. Тільки так на лицьовій поверхні не буде видно відбитка від кишені.
 • Важливо врахувати, що якщо після прання тканина занадто інтенсивно висохла, її слід зволожити. Для цього потрібно через розпилювач обприскувати всю поверхню тканини. І тільки потім прасувати її. Використовувати для цього виключно кип'ячену воду, що заливається у праску. Так на поверхні не залишиться жодних розлучень від можливого вапняного осаду.
 • Виконувати всі рухи рекомендується з верхньої частини штанів, поступово переходячи до низу.
 • Коли полотно буде випрямлене, необхідно вивернути виріб на обличчя.
 • Скласти акуратно штани таким чином, щоб спереду та ззаду утворилися стрілки у потрібних місцях. Врахувати, що вони повинні йти від самого пояса, як правило, з того місця, де в нього закладені невеликі складочки.
 • Покласти зверху марлю, змочену у воді (але не надто мокру). І дуже акуратно почати притискати праску до поверхні лише там, де мають бути закладені стрілки. Рухатися зверху донизу.

гладити через марлю

Зверніть увагу! У цей момент, коли праска притискається до виробу для того, щоб вигладжувати стрілки, потрібно стежити, щоб шари тканини не змістилися один щодо одного. В іншому випадку вийде ефект подвійних стрілок, що створює дуже неохайний вигляд.

Як зробити стрілки на штанах

У принципі, ця маніпуляція проводиться аналогічно до вищеописаного методу. Проте, є кілька дій, які значно спрощують жіночу працю. Оскільки саме на їхні плечі, найчастіше покладається відповідальний захід із вигладжування чоловічих штанів.

режим прасування

Можна дати прошити нові штани в майстерню. У цьому випадку швачка прокладе невидимий рядок з тонкої волосіні безпосередньо по шву. Після цього нагладити рівну лінію не важко. Вона триматиметься досить довго і навіть після прання привести чоловічий гардероб у відмінний зовнішній вигляд не складе труднощів.

стрілки

Порада! Особливо таку маніпуляцію рекомендують виконувати чоловікам, які займаються підготовкою свого гардеробу. Коли такий рядок буде прокладено по всій довжині стрілок, їм буде значно простіше доглядати свою річ.

Як усунути подвійні стрілки

Щоб правильно позбутися подвійних загладжування, необхідно дотримуватися наступної поетапності та дій.

почистити праску

 • Спочатку необхідно штанину скласти заводськими швами, стрілка повинна бути при цьому посередині брючини.
 • Збризкати тканину або покласти вологу марлю.
 • Інтенсивно випрасувати для того, щоб позбавитися від залому.
 • Проконтролювати результат. Складка має при цьому зникнути.
 • Тільки коли тканина стала рівною, можна переходити до наступного етапу.
 • Тепер потрібно підготувати правильно штанини. Для цього їх складають так, щоб стрілочка йшла від пояса до низу штани.

Позбутися подвійних стрілок

Якщо немає впевненості, що шари тканини не зрушать, можна використати наступний спосіб. Скріпками фіксується тканина у кількох місцях. А потім зверху викладається волога марля і праскою акуратно виробляють загладжування стрілок.

рівні стрілки

Є ще один спосіб, як надати стрільцям так зване «армування» у місцях відпарювання. Для цього необхідно натерти шматочком сухого господарського мила тканину в цій галузі.

Додаткова інформація! Щоб не зіпсувати матеріал і не отримати на ньому білі розлучення, правильні дії полягатимуть у наступному. Шматком господарського мила можна натирати лише світлі тканини з лицьового боку. Для темних матерій цю маніпуляцію можна виконати за виворотом і потім погладити праскою.

Як прасувати штани парогенератором

Так як зробити стрілки на штанах можна різними способами, деякі рекомендують використовувати для цих цілей парогенератор.

відпарювача

Такий спосіб має свої власні переваги:

 • Після нього не залишається блискучих плям на одязі.
 • Виконати все можна просто без докладених зусиль.
 • Сам побутовий пристрій досить простий, і інструкція до нього дозволить швидко розібратися з усіма необхідними маніпуляціями.

Важливо! Так як парогенератор видає досить високу температуру, поводитися потрібно з ним досить акуратно, щоб не обпектися.

Парогенератор

Ось які правила діють у цьому випадку:

 • Залити у бак.
 • Повісити штани на вішалку та скріпками зафіксувати тканину таким чином, щоб утворилася майбутня складка. Для цього можна використовувати і прищіпки.
 • Якщо незручно виконувати таку маніпуляцію у висячому стані, то штани можна викласти на прасувальну дошку. І тільки потім впливати струменем пари на потрібне місце на виріб.

Слід пам'ятати, що така складка протримається досить довго, аж до наступного прання.

погладжені класичні штани

Зумовлено це інтенсивною температурою, що впливає на матеріал. При цьому неможливо припалити та зіпсувати саму тканину.

Чи можна погладити штани без праски

Для того, щоб випрасувати штани без праски, що особливо актуально в умовах поїздки, необхідно використовувати такі рекомендації:

 • Можна просто дуже акуратно розкласти річ і покласти на неї досить важкий вантаж зверху.
 • Іноді використовують нагрітий посуд. Для цього може підійти сковорода. Але дуже важливо, щоб вона була чистою, інакше на штанах можуть залишитися плями.
 • Іноді можна використовувати пару з носика чайника. Застосовують як звичайний, так і електричний побутовий прилад.
 • Для деяких типів тканини можна розбризкувати просто вологу на одяг і розважити її акуратно на вішалці. Провисівши в такому стані і ніч, матеріал розгладжується.
 • Ще кращий ефект утворюється, якщо розбризкувати оцет, розведений з водою у пропорції 1:1.
 • Один із жіночих способів – це використовувати праски для волосся.

Погладити штани

Як правильно скласти штани

Дуже важливо правильно скласти річ, коли її необхідно перевезти у валізі. Це значно спрощує маніпуляції для розгладження.

погладити штани

Ось як потрібно це зробити:

 • Скласти дві половинки штанів, але винятково таким чином, щоб складки утворилися з двох країв.
 • Задня частина брючини має бути випрямлена – це гострий трикутник.
 • Потім його необхідно покласти зверху на штанину.
 • Після цього підігнути нижню частину нагору.
 • Після цього нижню третину загорнути знову догори.
 • І згори прикрити частиною, де розташований пояс.
 • У такому вигляді прибрати все в чемодан.

етапи прасування

Як доглядати штани

Щоб штани прослужили, якомога довше і залишилися в початковому вигляді, необхідно їх правильно доглядати:

 • Зберігати виключно на спеціалізованій вішалці, що є затискачами.
 • Висушувати не до кінця, залишаючи тканину лише злегка вологою. Так вони легше розгладжуватимуться.
 • Усі плями вчасно застирати та видаляти з поверхні матеріалу.
 • Гладити виключно через тонкий шар марлі для того, щоб на вовняних виробах не з'являлися плями, що лисніли.

Якщо всі ці рекомендації будуть дотримані, то зовнішній вигляд чоловіка буде не тільки охайним та привабливим, але й штани прослужать йому набагато довше.

штани

штани зі стрільбою

штани зі стрілкою чорні

штани зі стрілкою жіночі

Відео: як зробити стрілки на штанах

WowCracy.com - Жіночий онлайн-журнал
Додати коментар