Як почистити силіконовий чохол для телефону

Сьогодні нікого не здивуєш найсучаснішими смартфонами. Деякі їх змінюють досить часто, інші задовольняються телефонами, випущеними кілька років тому. Однак, незалежно від моделі, щоб продовжити їхнє «життя» і вберегти від псування ПЗ та екрана від сколів, подряпин, механічних пошкоджень, можна скористатися чохлом із силікону.

силіконові чохли

Він має просту конструкцію, встановлюється на тильній стінці пристрою, міцно тримається на корпусі гаджета і надійно захищає його.

Як доглядати за силіконовим чохлом

Як і будь-яким «захисникам» мобільних телефонів, силіконовим чохлам необхідний догляд. Не варто думати, що вони незмінно зберігатимуть свій зовнішній вигляд. Згодом відбувається забруднення, і вони можуть потемніти або пожовтіти.

Чохли

Деякі користувачі гаджетів без жалю викидають виріб, але якщо знати, як очистити силіконовий чохол, можна спробувати повернути йому привабливість. У цьому випадку він ще довго оберігатиме смартфон від подряпин, відколів, невеликих механічних пошкоджень.

Силікон

Особливої ретельності потребує прозорий аксесуар. Він вимагає періодичного чищення або миття м'якими миючими засобами. При цьому важливо зрозуміти, чого не можна робити з ним, які способи очищення є абсолютно неприйнятними. До них відносяться:

 • наждачний папір, жорстка щітка та металева щітка, які здатні завдати великої кількості пошкоджень поверхні чохла, повністю «зняти» його захисне гумове покриття, яке використовується для запобігання вислизанню гаджета з рук;
 • ножі, ножиці, голки та інші гострі колючі та ріжучі предмети, якими наносяться подряпини та порізи;
 • хлоровмісні речовини, які роз'їдають поверхню.

наждачка

Як почистити силіконовий чохол для телефону

Ці підручні засоби допоможуть очистити накладку, але вона втратить свій презентабельний вигляд.

Чи можна очистити силіконовий чохол для телефону

Очищення силіконової прозорої поверхні будь-якого кольору не є складним і може проводитися періодично з використанням підручних засобів. Важливо знати чим і як почистити чохол для телефону.

Відтерти чохол

Найбільш простим способом є використання мильного розчину, який рівномірно розподіляється поверхнею за допомогою м'якої губки. Також можна занурити виріб у мильний розчин, потім прополоскати у прохолодній воді та витерти насухо.

прозорі силіконові чохли

Є й інші безпечні засоби відновлення чохла.

Від жовтизни

Пожовтіння – бич прозорих та білих аксесуарів. До зміни кольору призводять окислювальні процеси, що виникають при взаємодії із природним киснем. Також появі жовтизни сприяє користування гаджетом спітнілими руками.

Захисний аксесуар

Позбутися жовтизни можна, якщо знати, як почистити силіконовий чохол декількома простими способами, наприклад, щоденною обробкою поверхні вологими серветками або миттям в мильному розчині.

модель світлого відтінку

Але якщо аксесуаром користувалися досить довго, він може пожовтіти від часу. Тоді доведеться попрощатися з ним та замінити на новий.

Чохол потемнів

Виріб може не тільки жовтіти, а й темніти. Цей процес викликається частинками пилу та бруду, що «забиваються» в пористу структуру аксесуара.

Силікон легко вбирає

Повернути свіжість та чистоту допоможуть нескладні операції з ним.

 1. Якщо забруднення невелике, його можна очистити гумкою від темних плям.
 2. Можна відмивати м'якою мочалкою та мильним розчином будь-якого миючого засобу.
 3. Для ефективнішого результату застосовують господарське мило.

При потемнінні силіконової поверхні догляду можна скористатися очищеним бензином або кислотою лимона.

Мильний розчин

Однак це – досить агресивні речовини, тому поводитися з ними та застосовувати необхідно з особливою обережністю та дотримуватись правил і рекомендацій:

 • для безпечної процедури варто скористатися гумовими рукавичками;
 • під час роботи потрібно звільнити місце, щоб ніщо не заважало її проведенню;
 • прибрати харчові продукти;
 • не довіряти очищення дітям.

очищення силіконового чохла

Цей спосіб очищення найбільш ефективний при складних забрудненнях та застарілих потемніннях.

Сліди від чорнила

У офісних працівників, студентів та школярів на чохлах із силікону можна нерідко побачити сліди від кулькової ручки чи фломастера. Вони надають виробу неохайного вигляду, тому багато власників часто змінюють захисне покриття, не обтяжуючи себе його очищенням.

відмити чохол

Однак позбутися чорнильних розлучень нескладно:

 • прибирати їх за допомогою спиртовмісних рідин;
 • скористатися миючим засобом для посуду;
 • почистити гумкою;
 • використовувати розчин господарського мила у воді.

засоби

Сліди клею

Сьогодні на ринку можна знайти різні види клею: канцелярського, ПВА, столярного, латексного та інших. Клейові забруднення не такі часті, але звільнити накладки на гаджет від залишків клею не так просто, але можливо; допоможуть у цій справі:

 • спирт чи ацетон;
 • різні олії;
 • оцет;
 • харчова сода;
 • вплив гарячим повітрям чи холодом.

олії

Чим можна очистити чохол

Щоб упорядкувати захисну накладку, можна використовувати різні речовини, основну частину яких не важко знайти в кухонній шафі або коморі. Але для отримання позитивного результату слід знати, як правильно очистити прозорий силіконовий чохол від жовтизни.

Мильний розчин

Не потрібно складної процедури, проте потрібно знати, які особливості вони мають, щоб чистка була найбільш ефективною, не призвела до деформацій.

Сода

На кожній кухні обов'язково знайдеться пакетик харчової соди. Її можна використовувати для чищення силіконової накладки, для цього:

 • виготовити содову кашку з додаванням води;
 • покрити всю поверхню чи найбільш забруднену ділянку;
 • промити чистою водою і витерти насухо.

сода

Якщо аксесуар сильно забруднений, розчин необхідно витримати 30-60 хвилин, поки він підсохне.

Рідина для зняття лаку

Деякі вважають ефективним засобом для видалення плям рідини для зняття лаку. Але, перш ніж використовувати його, важливо вибрати найбільш щадний склад, що не містить ацетону. Застосовувати його потрібно з великою обережністю: одягнути рукавички, змочити спонж, швидко та акуратно обробити забруднене місце.

ацетон

Увага! Розчин не можна довго тримати на поверхні, інакше чохол може стати повністю непридатним для використання.

Щоб не позбавити аксесуар захисту, перш ніж використовувати рідину, потрібно спробувати її вплив на маленькій ділянці виробу і переконатися, що вона зіпсує футляр.

Спирт

Використовувати спиртовий склад у чистому вигляді не рекомендується: він може зруйнувати структуру виробу. Особливо «їдким» буде етиловий спирт. Однак, якщо вирішено використовувати саме спиртову сполуку, розчин потрібно нанести на серветку, після чого протерти брудну поверхню і обполоснути водою.

Більш безпечним та досить ефективним варіантом вважаються спиртові серветки.

Спирт може

Для видалення слідів чорнила фломастерів рекомендується змішати спирт з водою в рівних пропорціях і замочити забруднений чохол на 10-15 хвилин. Після цього потерти проблемні місця губкою.

Відбілювач

Відбілювачі і засоби для виведення плям можна застосовувати для видалення жовтизни і потемніння. Але потрібно скористатися ними з великою обережністю, і лише в тому випадку, якщо інші способи не дають бажаних результатів.

Відбілювач

Їх не можна застосовувати для обробки кольорових поверхонь, фарба яких буде зруйнована. Вони підійдуть лише для білих та прозорих бамперів.

Робота зі складами потребує використання гумових рукавичок. Чищення потрібно проводити із застосуванням невеликої кількості засобу, який «набрати» на спонж і протерти футляр.

Важливо! Якщо до складу входить хлор, від такого засобу варто опинитися.

Зубна паста

Домашні умільці експериментальним шляхом визначили, що відновити початковий блиск та чистоту може зубна паста без добавки барвників та абразивних елементів.

зубної пасти

Це м'який засіб, який наноситься на брудну поверхню, після чого потрібно:

 • уважно втерти її в пористу поверхню чохла;
 • витримати склад від 20 до 40 хв;
 • опустити у теплу воду і добре промити.

Якщо бажаного результату не отримано, вибілювати доведеться ще раз.

Лимонний сік

Почистити прозорий силіконовий футляр можна оцтом, але найбезпечнішим і не менш ефективним буде використання лимонного соку. Він відновлює прозорість та блиск захисного покриття.

Лимонний сік

Лимонний сік підходить для чищення високоякісних виробів із сучасних міцних матеріалів. Дешеві вироби мають невелику товщину, тому під впливом лимонного соку можуть покриватися тріщинами, які завдадуть ще більше збитків.

Для обробки підійде й гранульована лимонна кислота. Розбавляти водою треба у пропорції: 1 ч. л. на склянку води.

Як відбілити білий чохол

Відбілюванню можуть бути прозорі або білі силіконові накладки на смартфон. Залежно від ступеня забрудненості, застосовуються різні речовини, придбання та використання яких не становить складності, серед них:

 • зубна паста, без барвників та “жорстких” добавок;
 • спиртовмісні рідини;
 • содовий розчин.

Відновлення білого кольору та прозорості можливе лимонним соком. Щоб перевірити, чи не буде зіпсований футляр із силікону застосуванням чистячих

силіконові чохли

речовин, потрібно провести своєрідний тест на невеликій ділянці виробу, що покаже можливість їх застосування.

Використання препаратів, що містять хлор, а також ацетону, бензину, речовин з додаванням абразиву небажано.

Як доглядати за матовим силіконовим чохлом

Серед чохлів із силікону, які у масі випускаються у глянсовому варіанті, окремою групою стоять модні матові накладки. За своїми захисними якостями вони нічим не поступаються прозорим, м'які та практичні, ефектно виглядають. Але “матовість” – єдина їхня відмінність від своїх глянцевих побратимів.

телефон у чохлі

Вони ефективно захищають аксесуари, але, як і глянсові, жовтіють, темніють, забруднюються. Способи очищення та правила догляду – ідентичні.

Профілактичне чищення

Щоб продовжити термін експлуатації силіконової накладки, потрібно утримувати її в чистоті, а для цього знати, чим відмити силіконовий чохол.

Силікон має

Необхідна профілактика забруднень, що виражається у періодичному промиванні чохла теплим мильним розчином. Як миючий можна взяти будь-який засіб для миття посуду, шампунь або рідке мило.

Відео: як відбілити чохол для смартфона

WowCracy
Додати коментар