Як підібрати штори до бежевих шпалер

Незважаючи на те, що бежеві шпалери в інтер'єрі або фарбування стін у цих тонах не рідкість, підібрати штори правильно не завжди є легким завданням. Це колірне рішення має кілька нюансів, які необхідно враховувати при виборі.

нюанси бежевого інтер'єру

Як створити гармонійний вигляд приміщення з кольором стін від екрю до відтінків молочного шоколаду?

Які штори підійдуть до бежевих шпалер

Правильно підібрати штори до шпалер до бежевих тонів можуть допомогти фотографії найстильніших варіантів в інтернеті чи журналах. Але для того щоб зробити вибір індивідуальним, треба спочатку визначити глибину тону кімнати, потім визначитися зі стилістикою приміщення.

тональності кольору стін у приміщенні

Ідеально, коли штори однотонні або дуже дрібний принт, і мають той же відтінок, як і на стінах. Але в цьому випадку є ризик зробити кімнату нудною та монохромною. Щоб цього не сталося, дизайнери рекомендують використовувати в інтер'єрі додаткові аксесуари в тій же гамі кольорів, але інші за тоном. Це створить простору об'єм та зробить його повітряним, легким, теплим для сприйняття.

  • Теплий бежевий тон у світлих відтінках легко поєднує між собою пшеничний, кавовий, молочний колір, кремовий або екрю.
  • Переважна більшість холодного сірого тону в бежевому дозволяють вибирати і сірі, мишачі, сині відтінки для портьєр. Органічно виглядатимуть також білий тюль і гардини. З принтованих тканин можна обрати малюнок сірого дерева, штукатурки або тонкої смужки.
  • Бежевий колір з персиковими, абрикосовими нотками добре поєднується із фіранками цегляного, рожевого та навіть червоного кольору. Буде доречним також тон червоного дерева. Білі – поза конкуренцією, вони створять відчуття легкості та трохи розбавлять рудуватий відтінок стін.
  • Бежевий із зеленуватим підтоном успішно доповнюється портьєрами та аксесуарами в кольорі морської хвилі, зеленої трави, хакі. У цьому варіанті потрібно бути обережним, щоб не перевантажити приміщення зайвими плямами, які зроблять його холодним.
  • Для темних бежевих тонів у кольорі кави з молоком чи молочного шоколаду підійдуть глибокі коричневі портьєри. Але у випадку зі світлими або білими меблями перевагу краще віддати фіранкам у тих же тонах, щоб не створити багатобарвний хаос у кімнаті.

зелений піддон стін

сірий відтінок стін

світлі бежеві відтінки

персиковий відтінок стін

темно-бежеві стіни

Для кухні

У кухонному приміщенні та столовий тон шпалер або фарбування стін у більшості випадків поєднують із кухонними меблями. Занавіски для вікон у цьому випадку можуть бути принтовані в стилі кантрі або Прованс, з пастельним малюнком по бежевому тлі того ж відтінку, що і стіни. Це буде виглядати стильно та органічно, створить затишок та цільну композицію.

штори на бежеву кухню

Якщо для колорування стін використаний пудровий бежевий або сірувато-бежевий тон, в оформленні вікон стильно виглядатиме мішковина натурального забарвлення, сіра лляна тканина на фіранках, жалюзі з тростини, бамбука або джуту. Звичайно, перевага надається натуральним тканинам і коротким варіантам шторок та портьєр.

У кухні допускається яскравий акцент на вікно в зовсім іншому кольорі, але він повинен мати поєднання з деякими предметами посуду, кухонних аксесуарів.

зелені штори в бежевій кухні

Для спальні

Головне функціональне призначення гардин для спальної кімнати – захист від світла та сторонніх очей, тому портьєри та тюль повинні бути щільними, у розправленому вигляді не пропускати промені сонця.

щільність штор у спальню

Для спальні підійдуть довгі штори, виконані з подвійної тканини або на підкладі, в тону трохи темніше за стіни. Стильно виглядає також принт із малюнків тонкими лініями по темно-бежевому тлі.

штори для бежевої спальні

Для вікна в цій кімнаті може бути застосовано сучасне стильове рішення, коли портьєри одного відтінку, а ламбрекен і сваги трохи темніше. Ця інсталяція добре поєднується з подушками та покривалом тих самих відтінкових рішень.

Для дитячої

У кімнаті для дітей бежевий колір стін не повинен стати нудним, тому його доповнюють шторками, прикрашеними принтом, наприклад казкових персонажів або веселих сценок на бежевому або молочному тлі. Такі штори зручно доповнити щільними римськими або рулонними шторами у темніших тонах, щоб завішувати вікно на час денного сну дитини.

Але в дитячій важливо уникати яскравих відтінків, які стомлюють очі та заважають спокійному сну, тому необхідно зупинитися на приглушених варіантах.

штори для бежевий дитячої

Вітальні

У питанні, які штори підійдуть до бежевих шпалер світлих тонів та коричневих меблів, важливий тон стін та меблів – холодний чи теплий.
Тюль чи його аналоги частіше вибирають білих чи молочних тонів, що класикою.

білий тюль у вітальню

При цьому колір гардин варіативний:

  • Якщо бежевий колір на стінах має сірий підтон, з ним добре поєднується монохром сірої гами, а також будь-які інші кольори з ефектом «припилення» – пильний бордовий, приглушений колір морської хвилі, пильний синій і т.д.
  • При теплій тональності стін краще вибрати портьєри в тих же теплих тонах, можна іншої кольоровості – цегляну або рожеву, жовтувато-руду, какао або каву.

сірий монохром у вітальню

штори у вітальню теплої тональності

Як правило, у вітальні використовуються довгі портьєри в поєднанні з органзою або тюлем. Іноді портьєри комбінують з римськими або австралійськими шторами, тканинними ролетами, фіранками з довгих ниток, що виглядає дуже стильно, сучасно, світло, не порушуючи навіть найсуворіший стиль кімнати.

штори у бежеву вітальню

Вплив кольору та поєднання відтінків до бежевих шпалер

Шпалери або фарбування стін в елегантних бежевих відтінках вимагає тонального поєднання стін та фіранок. При оформленні кімнати важливо враховувати, холодний або теплий підтон використовувався, щоб підібрати до нього правильні колірні рішення гардин та тюлю.

Зверніть увагу! Помилка вважатиме, що колір беж – нейтральний, і до нього підійде практично будь-який колір фіранок. Неправильним поєднанням за тональністю та теплотою відтінків можна порушити цілісний образ кімнати, зробити портьєри чужими їй, ніби взятими з іншого інтер'єру.

теплий і холодний підтон шпалер

Холодні

Холодні відтінки стін використовуються найчастіше в класичних, а також скандинавських інтер'єрах. Ця тональність відмінно поєднується з сіро-блакитними портьєрами та меблями, білими гардинами та рулонними шторами у сіро-білому оформленні.

Добре виглядають гардини кольору морської хвилі, глибокого синього відтінку, зеленувато-сірого тону. Гармонійний вигляд кімнаті додадуть подушки в тому ж кольорі, килим.

холодний бежевий колір стін

Теплі

Теплі тони в оформленні стін кімнати допускають використання солом'яно-жовтого кольору, кавового або шоколадного відтінків.

Майте на увазі! Сильного контрасту в даному випадку краще уникати, щоб вікно та стіни не виглядали окремо один від одного.

теплі бежеві тони стін

Нейтральні

Серед усієї гами відтінків беж є такі, які можна назвати відносно нейтральними – екрю, молочний колір, відтінок зістареного білого, колір посірілого дерева.

Ці тони дають змогу розширити вибір, тому що поєднуються з будь-яким кольором палітри. Головна умова – використання в інтер'єрі не більше трьох відповідних відтінків, причому два з них мають бути однією тональністю. Наприклад, бордовий колір м'яких меблів та двокольорові портьєри у бежево-коричневій гамі. Використання в цьому варіанті ще й бордових портьєрів було б перебором за кольором.

нейтральний бежевий колір

Стилі

При виборі штор та тюлю до кімнат з бежевими шпалерами важливо враховувати не лише тональність стін, а й стильове рішення приміщення.

стиль приміщення при виборі штор

Ампір

У кімнаті стилю ампір будуть доречні портьєри із золотою ниткою або атласні, кольори золота чи піску. В оформленні вікна широко використовуються ламбрекени та сваги, а звичайний тюль або органзу замінюють на австралійські штори, тюльові полотна з драпіруванням і багатими збираннями.

Широко використовуються підхвати для штор з кистями, бахромою, багатошаровістю. Вдалі фото кімнат стилю ампір від пудрових до кавових відтінків допоможуть визначитися з підбором портьєрів та аксесуарів до них.

штори в стилі ампір

Бароко

Для бароко характерні багатошаровість шторних інсталяцій, використання принтів на портьєрах. Добре виглядають штори з бежевим фоном у тон стін.

Іноді в оформленні кімнати використовують шпалери з ефектом патини або оксамитового напилення, що дозволяє вибрати оксамитові, велюрові або матові штори, які створять загальну гармонійну композицію зі стінами.

штори в стилі бароко

Прованс

Цей стиль вимагає простих форм та легких відтінків, тому портьєри краще вибрати прямі та довгі. Принт на шторах допустимо, але він не повинен бути яскравим, а за тональністю краще підійдуть відтінки лаванди, морської хвилі, курявої бірюзи або трави.

штори в стилі прованс

Сучасний

У сучасному інтер'єрі головні напрямки – у стилів хай-тек і лофт, що перегукуються між собою. Але якщо при оформленні першого використовуються більше сірі або припилені кольорові тони, то для другого характерні теплі відтінки коричневого, зеленого, цегляного кольорів.

  • При сіро-бежевих стінах інтер'єру хай-тек краще вибрати портьєри в сіро-блакитній гамі без додаткових прикрас та складання.
  • У стилі лофт добре виглядають довгі гардини простого крою цегляних тонів.

штори в сучасному стилі

До вибору штор для кімнат зі шпалерами тональності беж необхідно підходити розумно, уникаючи як сильного контрасту, так і повного збігу по відтінках. Щоб зробити простір об'ємним та ненудним, дизайнери рекомендують використання не більше трьох відтінків меблів, стін та портьєрів, а також аксесуарів в оформленні. Правильно підібрані штори до приміщення в тонах бежевих зроблять його затишним і стильним.

Відео: які штори підібрати до бежевих шпалер

Варіанти штор до бежевих стін на фото

штори до бежевих стін рожеві

штори до бежевих стін вузькі

штори до бежевих стін світлі

штори до бежевих стін бежеві

штори до бежевих стін сірі

штори до бежевих стін з малюнком

штори до бежевих стін коричневі

штори до бежевих стін у спальні

штори до бежевих стін нейтральні

штори до бежевих стін кавові

штори до бежевих стін зі складаннями

штори до бежевих стін шовкові

штори до бежевих стін

штори до бежевих стін з підхватом

штори до бежевих стін з тюлем

штори до бежевих стін пісочні

штори зі смужкою бежевим стінам

штори до бежевих стін з тумбою

штори до бежевих стін короткі

штори до бежевих стін кремові

штори до бежевих стін темні

штори до бежевих стін на кухні

штори до бежевих стін бліді

штори до бежевих стін з жалюзі

штори до бежевих стін блакитні

штори до бежевих стін у залі

штори до бежевих стін зелені

штори до бежевих стін рулонні

штори до бежевих стін з акцентом

штори до бежевих стін темно-коричневі

штори до бежевих стін з бірюховими підшками

штори до бежевих стін з видом на море

штори до бежевих стін з телевізором

штори до бежевих стін жовті

штори до бежевих стін довгі

штори до бежевих стін римські

штори до бежевих стін бордові

штори до бежевих стін легені

штори до бежевих стін зелені темні

штори до бежевих стін зелені у спальні

штори до бежевих стін персикові

штори до бежевих стін рожеві

штори до бежевих стін сірі короткі

штори до бежевих стін смугасті

штори до бежевих стін зелені з візерунком

штори до бежевих стін з пензлями

штори до бежевих стін довгі кавові

штори до бежевих стін з ширмою

штори до бежевих стін у тон

штори до бежевих стін з кріслом

WowCracy.com - Жіночий онлайн-журнал
Додати коментар