Як освідчитися в коханні?

Як освідчитися в коханні?

Ви відчуваєте, що зустріли людину, без якої більше не уявляєте свого життя? Вас переповнюють емоції, серце прискорено б'ється при одній думці про кохану людину, і хочеться швидше покінчити з невизначеністю. Залишилося тільки вибрати підходящий момент і вирішити, як освідчитися в коханні.

«У цьому світі є лише один спосіб заслужити любов — перестати вимагати її і почати дарувати кохання, не сподіваючись на подяку».

Дейл Карнегі

Безперечно, освідчення в коханні дуже важливий момент у житті, адже після нього ви можете відчути себе найщасливішою людиною у світі, або найнещаснішою. Адже ніхто не дає гарантій, що після вашого визнання, стосунки з цією людиною стануть зовсім іншими. Але шанс на те, що ваше освідчення в коханні буде правильно оцінено, а відносини матимуть продовження, багато в чому залежить від того, як ви освідчуєтесь у коханні.

Тож давайте знайомитися з практичними порадами, як можна зробити ваше визнання максимально результативним.

Коли освідчуватися у коханні?

Настає момент, коли вже немає сил тримати свої емоції всередині. Хочеться усьому світу оголосити про свої почуття. І насамперед розповісти про те, що переповнює душу і серце хочеться своїй другій половинці.

Я люблю тебе. Коли ж вимовити це заповітне словосполучення своєму обранцю чи своїй обраній?

  • Якщо відчуваємо, що це той єдиний чи той єдиний, подарований долею. Не слухаємо нікого. Чи не зволікаємо. Говоримо, говоримо та говоримо. Найвдаліший момент для освідчення в коханні нагадує серце закоханого.
  • Якщо виникають сумніви щодо взаємності, не поспішаємо. Навіть якщо переповнює величезне бажання поділитися цим почуттям із коханим, думаємо, чи готові у відповідь побачити холодну байдужість.
  • Вимовлена фраза “я тебе люблю” прийняте зобов'язання, яке не має зворотного ходу. Навіть якщо ці слова вимовляє хтось один, дороги назад немає.
  • Чи не боїмося. Кохання – це ризик, безстрашність. Немає сенсу уникати у коханні та стосунках таких дій.
  • Вибираємо емоційно комфортну атмосферу.
  • Освідчуємося в коханні обов'язково. Насправді, це дуже просто. Ваш коханий не здогадається про ваше кохання сам, якщо ви йому про це не скажете.

Хто перший має зізнатися у коханні?

Хто має перший освідчитися в коханні?

За статистикою чоловіча половина населення першим освідчується у коханні. Причина є банальною. Щоб жінку схилити швидше до регулярного сексу.

Чи варто хлопцеві освідчуватися в коханні першим? Існує думка, що чоловік першим має зізнатися у коханні. Чоловіки та жінки не хочуть отримати відмову, тому однаково бояться освідчення в коханні. Для жінок це страх залишитися самотньою. Для чоловіків удар по самолюбству.

У сучасному світі міф про те, що дівчині властиво бути неприступною і гордою, чекати на свого принца в вежі, застарів.

Не кожен по-справжньому закоханий чоловік добиватиметься своєї обраниці. Чоловіки дуже самолюбні.

Якщо виникло почуття любові, не чекаємо, коли хлопець визнається першим. Беремо ініціативу до своїх рук. Сьогодні чоловіки і самі здебільшого лише «за», якщо дівчина вирішить зізнатися чоловікові. Але відносини мають бути усталеними. Якщо молода людина уникає серйозних розмов, не поспішає знайомити з друзями і з приводу вашого майбутнього лише відмахується, освідчення не виправить ситуацію.

Уважно придивись до свого кавалера: можливо, ти для нього лише швидкоплинне захоплення? Якщо почуття взаємні, ти це обов'язково відчуєш, і тоді у виборі форми визнання варто проявити фантазію!

Чи варто дівчині зізнаватись першою?

«Якщо зовсім не терпиться, то варто зізнатися. Можна написати смс, лист або організувати вечір і все сказати».

«Думаю, не варто визнаватись першою. Все-таки хлопець має добиватися дівчини. Але якщо дуже хочеться, то краще написати любовний лист».

«Якщо впевнена у своїх почуттях – уперед. Але треба зробити це у невимушеній обстановці, щоб не налякати хлопця зайвою наполегливістю».

«Якщо ти любиш людину і вважаєш, що не байдужа їй, треба набратися сміливості та сказати. Тоді ти дізнаєшся, які його наміри і як діяти далі, а не ламати голову здогадами та розривати душу очікуваннями. Можна писати пальцями на його спині, а він нехай угадує слова».

«Шлях до серця чоловіка лежить через шлунок, тому потрібно влаштувати романтичну вечерю, приготувати щось самій і просто зізнатися. А завершити вечір варто незабутнім сексом. Він не встоїть!

Написати листа, як Тетяна Ларіна, освідчитися в коханні тет-а-тет, освідчитися на романтичній вечері чи на висоті кількох тисяч метрів перед стрибком з парашута, влаштувати побачення на даху чи написати заповітні словами збитими вершками на його тілі — ти сама зрозумієш, що більше підходить вашій парі. Головне — зуміти зрозуміти, чи це твоя людина. Прислухайся до свого серця і не приховуй своїх почуттів!

Як освідчитися в коханні дівчині

Як зізнатися у коханні дівчині?

Іноді буває важко знайти відповідні слова. Найкраще про почуття розкажуть ваші вчинки. Дайте вашій обраниці відчути, що дорожче за неї немає нікого на світі. Оточіть її турботою, присвятіть їй увесь свій вільний час, підкресливши, що не очікуєте нічого натомість. Це може виявлятися і у простих життєвих дрібницях: допомогти по господарству, зустріти після роботи чи навчання, організувати вихідні за містом.

Любителям класики ми рекомендуємо для освідчення в коханні романтичну вечерю, найкраще власноруч приготовану. Можна написати заповітні слова кремом на торті, соусом на тарілці, спекти печиво у формі букв і викласти визнання під час вечері. Або запропонуйте поекспериментувати на кухні разом – спільне приготування простих та смачних страв зробить вас ближче один до одного та полегшить визнання.

Як освідчитися в коханні, щоб вразити кохану? Можна надіслати їй величезний букет квітів. Можна розповісти про свої почуття за допомогою гігантського напису яскравою фарбою під її вікнами, рекламного банера, попросити друзів хором заспівати на головній площі міста її улюблену пісню або написати свою справу. Можна самому записати любовне відео і опублікувати його в інтернеті, щоб про ваше кохання могли дізнатися все.

Як освідчитися в коханні чоловікові

Як зізнатися у коханні чоловікові?

Більшість сучасних чоловіків дуже позитивно ставляться до того, що жінка перша освідчується в коханні. Вчинки вашого обранця підтверджують, що він ставиться до вас серйозно? Саме час зробити перший крок!

Не бійтеся виявити фантазію у виборі форми визнання. Пам'ятаєте жувальну гумку «Love is» із кумедними вкладками-історіями про радість взаємного кохання? Ці малюнки були вигадані новозеландською художницею Кім Гроув. Спочатку це були любовні записки, якими вона освідчувалась у коханні майбутньому чоловікові. Можна наслідувати приклад новозеландки і вигадувати своїх оригінальних любовних послань.

Можна також запросити його на прогулянку нічним містом або помилуватися зірками на природі. Якщо ви любите екстремальне проведення часу, то чим спільний стрибок з парашутом не ідеальний момент для визнання? Головне — прокричати «я люблю тебе» так, щоб він почув.

Ви все-таки переконані, що перший крок має бути за чоловіком? Можна його обережно підштовхнути до рішучих дій. Дайте йому зрозуміти, що поділяєте його захоплення. Запропонуйте сходити разом на рибалку. Дізнайтеся, за яку футбольну команду він хворіє, і навіть якщо ви раніше ніколи не були футбольною вболівальницею, запросіть його на матч. Ну і звісно, ніхто не скасовував старий перевірений спосіб: завоювати серце чоловіка через шлунок.

Як освідчитися в коханні? Зробіть так, щоб вашому партнеру не доводилося сумніватися у ваших почуттях: оточіть його турботою, не втрачайте нагоди зробити щось приємне, поділяйте його інтереси та захоплення. Наші вчинки красномовніші за слова, а тому просто даруйте ваше кохання, не вимагаючи нічого натомість.

WowCracy
Додати коментар