Як освідчитися у коханні у День святого Валентина

Як освідчитися у коханні у День святого Валентина

У День святого Валентина нагадайте про свої почуття другої половинки чи вперше скажіть головні слова.

День святого Валентина, або День усіх закоханих — свято, яке 14 лютого відзначають багато людей по всьому світу. Ті, хто святкує це свято, дарують коханим і дорогим людям квіти, цукерки, іграшки, повітряні кульки та особливі листівки (часто у формі серця), з віршами, любовними зізнаннями або побажаннями кохання — валентинки.

Мабуть, як ніколи в році, освідчення в коханні доречні у день Святого Валентина. Використовуйте його, щоб зайвий раз нагадати про свої почуття другої половинки або сказати найголовніші слова тому, хто поки що навіть не здогадується, що ви нерівно дихайте в його бік.

Перше освідчення в День святого Валентина

Перше освідчення в коханні на 14 лютого

А якщо ви хочете зізнатися тому, з ким ви ще мало знайомі або поки не знайомі зовсім, у вас є чудова нагода відправити цій людині валентинку. Для більшого ефекту дівчині разом із листівкою можна надіслати оригінальний букет квітів, а шлях до серця молодої людини спробуйте прокласти за допомогою солодкої валентинки, наприклад, власноруч виготовленого печива у вигляді сердець.

Якщо ви добре спілкуєтеся, але він поки що не робив кроку назустріч, то дайте йому зрозуміти, що ви чекаєте від нього цей крок. Найкращий спосіб освідчитися в коханні хлопцю — дати йому зрозуміти, що ви чекаєте на його крок! Тому обов'язково повідомте йому про те, що зазвичай цей вечір проводили з кимось, а сьогодні будете одна, і вам дуже сумно з цього приводу.

Також повідомте, що зайняті всі ваші друзі, і навіть дружньої компанії у вас цього вечора немає. Головне — не плакатися, а говорити, як просто констатуючи факт. Далі висновки хлопець зробить уже сам.

Визнання-сюрприз

Знайдіть привід, щоб кохана людина вийшла з дому на якийсь час, або постарайтеся прийти додому раніше за другу половину, якщо день закоханих випаде на трудові будні. Виріжте з паперу кілька стрілочок і прикріпіть їх на стіни або розташуйте одну за одною на підлозі. Біля дверей на видному місці прикріпіть записку з текстом у дусі «Сьогодні на тебе чекає приємний сюрприз. Іди за стрілочками і приготуйся до обіймів». До речі, решту стрілок теж можна забезпечити інтригуючими фразами типу «Вже зовсім близько…» або «Ще пара кроків…». А сюрпризом буде подарунок від вас зі словами кохання чи ви самі з великим написом «Я тебе кохаю» в руках та обіцяними обіймами.

Сховайте почуття в кульки

Як гарно зізнатися на День святого Валентина?

А як ваша кохана людина ставиться до кульок? Веселі різнокольорові атрибути будь-якого свята, величезним оберемком або хаотично розкидані по всій квартирі, також непоганий спосіб відкрити свої почуття.

Тільки попередньо сховайте в одну з кульок маленький сувенір у вигляді серця, наприклад, або інший невеликий подарунок до Дня всіх закоханих, а в інший записку з ніжним визнанням. І урочисто-жартівливо даруючи повітряний подарунок, попередьте коханого про сюрпризи всередині. Повірте, ловити і лопати кульки весело у будь-якому віці.

Оригінальне зізнання на 14 лютого

Якщо ви пишете музику, добре володієте пензлем або не обділені талантом до віршів, день закоханих — чудова можливість проявити себе. Нехай ваш(-а) коханий(-а) стане музою, яка надихне вас на оригінальне привітання у вигляді нової пісні, портрета чи віршованого подарунка із освідченням у коханні. До речі, рядок із твореного шедевра можна помістити на великий вуличний банер з фотографією коханої людини.

Смс-вітання з Днем святого Валентина

Короткі смс-вітання з Днем Закоханих

Поспішайте привітати на 14 лютого свою улюблену половинку, вибирайте привітання, що найбільш сподобалися, і ваші теплі слова неодмінно порадують і захоплять кохану людину!

❤ ❤ ❤

На сніговій скатертині історію кохання
У День Валентина нехай напише завірюха.
Ти почуття щирі в серці поклич
І душу випусти із замкнутого кола!

❤ ❤ ❤

«Люблю» шепочу тобі на вушко,
“Кохаю”. Дивлюсь у твої очі.
Повір, ти більше, ніж подружка,
Я цього дня хотів сказати.

❤ ❤ ❤

Найбільше щастя в житті
Віднайти другу половинку!
З Днем закоханих я вітаю вас
У цій смську-валентинці!

❤ ❤ ❤

У цей святковий день про кохання я кричу,
Кожну мить свого життя з тобою бути хочу!
Я хочу прокидатися з тобою, засинати.
І з любов'ю вії твої цілувати!

❤ ❤ ❤

Тук-тук-тук! Це я до тебе прийшла, твоя валентинко! Ти подобаєшся моєму господареві, а може він навіть тебе любить. У будь-якому разі вітаю з Днем святого Валентина!

❤ ❤ ❤

У День усіх закоханих бажаю кохання.
Тобі поцілунки та почуття мої.
Ти промінцем сонця в моєму житті світиш!
Я чекаю з нетерпінням на відповідь – приїдеш?

❤ ❤ ❤

Я смску-валентинку
Від серця швидко відпущу.
Свою я ніжно Половинку,
Привітати зі святом хочу!

❤ ❤ ❤

Смс-валентинка прагне тебе,
Щоб висловити все, що на серці:
Я так радий твоїй появі в долі,
Ти відкрила у світ щастя мені дверцята!

❤ ❤ ❤

Тук-тук-тук! Відкривай цю смс дуже дбайливо, адже в ній б'ється моє серце, що любить! Із Днем святого Валентина, кошеня!

❤ ❤ ❤

Шлю тобі я смс,
Щоб висловити зараз:
Ти кохана! І з небес
Дивиться Валентин на нас!

❤ ❤ ❤

Валентин на білих крилах
Віднесе моє зізнання.
Про кохання скажу несміливо,
З краплею палкого страждання,
Щоб взаємність виникла,
Зрештою, щоб ти закохалася!

❤ ❤ ❤

Моя душа. Моє серце. Моє кохання. Я хочу бути з тобою поряд, ціле життя. А потім ще одну, і ще… І так нескінченно… Я тебе кохаю!

❤ ❤ ❤

Цього ранку лютневе ясне
Я пишу смс-вітання
Одній людині прекрасній,
Щоб просто підняти настрій!

❤ ❤ ❤

Хочу бути поруч із тобою весь цей день. Хочу любити тебе, обіймати, дарувати свої гарячі поцілунки. Все своє життя мріяв я про таке, як ти!

❤ ❤ ❤

Серце б'ється в передчутті,
Що тебе потішить
Валентинка з вітанням
У різнокольоровій веселці!

❤ ❤ ❤

З Днем Святого Валентина! Я хочу, щоб у тебе цього дня був цукровий настрій, шоколадні сюрпризи та чарівні поцілунки! Вітаю!

Освідчення в коханні на День святого Валентина дівчині

Освідчення в коханні для дівчини на День святого Валентина

Привітання для коханої дівчини красивими поетичними рядками донесуть силу почуттів і зроблять вашій любій жінці найбажаніший подарунок — ваше серце, що любить.

❤ ❤ ❤

Пурхають повільно сніжинки,
Малює по склу мороз,
Моє серце-валентинку
Знайди у букеті білих троянд.
А в цій скромній валентинці
Таяться ніжні слова.
Нехай висушать твої сльозинки
Два щирі «люблю тебе»!

❤ ❤ ❤

З Днем святого Валентина, кохана! Бажаю, щоб любов у тобі, як вогонь спалахувала яскравіше і яскравіше, щоб почуття ніколи не остигали, і ти була, як завжди чарівна! Я шалено дорожу тобою і завжди буду поряд!

❤ ❤ ❤

Лютий. Діамантами виблискують крижинки
І чути їх кришталевий передзвін.
А я тобі відправлю валентинку,
Сьогодні я любимо та я закоханий!

❤ ❤ ❤

Дякую небесам, що вони подарували мені одного зі своїх прекрасних крилатих ангелів. Я бажаю тобі, мій чудовий ангел, щоб ти завжди була щасливою і не переставала посміхатися. Я хочу бачити твою посмішку щодня, прокидатися від твого сміху та ніжного поцілунку. Я завжди хочу бути з тобою разом. З Днем святого Валентина, кохана!

❤ ❤ ❤

Нехай на вулиці сніговий мороз.
Але 14 лютого
Буде днем привітань та троянд
Для Коханої моєї – для тебе!

❤ ❤ ❤

З Днем усіх закоханих, моє миле сонечко! З першого дня нашої зустрічі я закохався без оглядки, і з кожним днем моє почуття зростає! Кохана, ти перевернула світ довкола мене і показала мені дорогу до щасливого життя! Хто ти знаю, але я ніколи не припускав, ким я можу стати поряд з тобою! Дякую тобі за все!

❤ ❤ ❤

З яскравих сонячних уламків,
Квітів, зізнань, апельсинів
Створимо подарунок на День Закоханих,
День Святого Валентина.

А десь там, на дні коробки,
Коли захочеться зігрітися,
Я поклав тобі в конвертик
Своє палаюче серце!

❤ ❤ ❤

Вітаю тебе із Днем Закоханих! Бажаю, щоб у цей день ти зазнала тільки найприємніших емоцій, щоб, незважаючи на морозний і вітряний день, у твоїх очах не було жодної сльозинки, а на душі було тепло і панувало щастя!

❤ ❤ ❤

Ти в передчутті очі закрий…
Сьогодні я, у день усіх Закоханих,
Скажу тихо: «Так, я твій…
Тобою навіки підкорений».
Ти бережи, терпи мене,
По суті, я ще хлопчисько.
Але я готовий бути для тебе
Ким хочеш. Ти моя, мале!

❤ ❤ ❤

Нехай промені моєї любові висвітлять твоє серце, нехай перетворять душу на пахучий сад і відіб'ються усмішкою на твоєму обличчі, щоб ти, кохана, жила в безперервному потоці щастя.

❤ ❤ ❤

Дарую тобі сьогодні валентинку
І з нею поцілунок гарячий свій,
Моє кохання і диво-половинка,
Мрії свої скоріше мені відкрий!

❤ ❤ ❤

Кохана! Дякую небеса за подаровану зустріч з тобою! У День святого Валентина бажаю, щоб твої очі сяяли, а серце билося сильніше від щастя! Всі мої обійми та поцілунки – тільки для тебе, рідна!

❤ ❤ ❤

Тебе тихенько розбуду,
Підкравшись із поцілунком.
Мій ангел, посміхнись, прошу.
Адже тебе так люблю я!

Ти – рай небесний для мене,
Ти — мій особистий Зберігач.
У День усіх закоханих буду я
Жахливо романтичним!

Освідчення в коханні на День святого Валентина хлопцю

Освідчення в коханні на День святого Валентина хлопцю

У цьому розділі ви знайдете найромантичніші вітання з Днем святого Валентина для коханого. Вони допоможуть вам яскравіше висловити любов і вірність своєму обранцю.

❤ ❤ ❤

Цього дня святого Валентина,
Не соромлячись, я хочу сказати,
Що тобі готове своє серце,
Як подарунок назавжди віддати.

❤ ❤ ❤

Ти оточив мене казкою, повною твого кохання, заповнив моє життя романтичним серпанком. Кохане, нехай сьогоднішнє свято подарує твоїй душі щастя і зігріє лагідним промінням радості.

❤ ❤ ❤

Коханий, любий, любий,
Мені дуже добре з тобою.
Цілую, міцно обіймаю
І з Днем закоханих вітаю

❤ ❤ ❤

З Днем святого Валентина, коханий! Ти найпрекрасніша людина на всій Землі. Твої турбота, мужність, ніжність та увага роблять мене щасливою! Кожною клітиною тягнуся до тебе і ціную щохвилини, проведену разом. Люблю тебе і дуже люблю!

❤ ❤ ❤

Зі святом закоханих, милий, вітаю,
Нехай любов палає в серці все сильніше,
Від твоїх обіймів, як сніжинка, таю
І хочу, коханий, бути завжди твоєю.

❤ ❤ ❤

З Днем святого Валентина, мій неймовірний та найкращий! І нехай сьогодні в повітрі яскравими іскрами витає моє кохання, запалюючи в твоїх очах вогонь радості, а в серці зберігаючи душевне тепло! Бажаю звичайнісінького щастя, яке полягає у великих речах і важливих почуттях! Кохаю!

❤ ❤ ❤

Довгоочікуване свято всіх закоханих,
День святого Валентина настав!
Для сердець, любов'ю окрилених,
Година зізнань радісних пробила.

Я тебе, мій любий, вітаю!
Більше життя я люблю тебе!
Разом провести її мрію
І за все тобі дякую.

❤ ❤ ❤

Мій коханий, зі святом — із Днем легендарного святого Валентина! Нехай той самий Амур, який поєднав казковою любов'ю наші серця, подарує тобі іскристе диво, здатне творити неймовірні чудеса!

❤ ❤ ❤

Улюблений мій, сміливий, красивий та ніжний,
В твоїх обіймах я завжди безтурботна
Тебе вітаю я з днем Валентина,
Єдиний мій та прекрасний чоловік!

❤ ❤ ❤

Вітаю з Днем святого Валентина найкращого у світі чоловіка. Ти мій герой, моя душа, мій світ. Найласкавіший і дбайливий. Я люблю тебе всім серцем.

❤ ❤ ❤

Кохання огорнула серця
Чудовим серпанком вічним,
З тобою наше життя, рідне,
Нехай буде бездоганною.

❤ ❤ ❤

Ти мій промінчик сонця, що виганяє втому, моє чисте тім'ячко, що вливає енергію життя. Моє серце, як валентинка, коханий. Прочитай у ньому прості вічні слова: люблю тебе!

WowCracy.com - Жіночий онлайн-журнал
Додати коментар