Як називається сімнадцята річниця весілля і що на неї дарувати

Кожна річниця весілля має свою назву. Разом з ним йдуть особливі традиції та прикмети. Так, якщо подружжя задається питанням, 17 років яке весілля, то досвідчені люди знають відповідь. Ця річниця – рожева і вона символізує юний вік пари. Він нагадує про молодість та початок відносин.

Як називається сімнадцята річниця весілля і що на неї дарувати

17 річниця весілля: як називається свято

Не всі можуть прожити разом більше десяти років. Тому річницю 17 років прийнято відзначати у сімейному колі. Якщо є бажання, то на свято звуть друзів.

Попередньо потрібно дізнатися, як відзначають 17 років спільного життя, яке весілля і що за традицією з ним пов'язані. У народі цю дату звуть рожевою чи олов'яною. Другий варіант найчастіше використовується при святкуванні 10-річчя спільного життя. Тому що олово — м'який метал, але водночас він не ламається. Так і люди, які прожили 10 років, встигли пройти багато і зміцнити почуття.

Історія походження назви рожеве весілля

17 років – серйозний термін для стосунків. У цей період сімейна пара переживає як злети, і падіння. Їм доводиться довіряти один одному, підтримувати стосунки та долати складнощі.

Часто дружина сидить удома з дітьми, доки чоловік працює. Після кількох років декрету вона намагається знайти собі професійне місце у світі, але це дуже складно зробити. Це також може призвести до кризи відносин. Чоловік починає замислюватися над тим, що він хоче вільного життя.

Складні моменти бувають у стосунках будь-яких людей!

Якщо пара подолала всі кризи, то у їхніх стосунках настає нова молодість. Саме тому сімнадцята річниця зветься рожевою. Вона символізує свіжість почуттів.

Чому 17 річницю не прийнято відзначати

Є стереотип, що подружжю не варто відзначати річницю. Він росте з повір'я: якщо голосно заявляти про щастя, воно піде — ось чому не відзначається 17 річниця весілля.

Насправді можна провести невелике свято. Без великої кількості гостей.

Як називається сімнадцята річниця весілля і що на неї дарувати

У день святкування:

  • можна запросити близьких родичів чи кілька друзів;
  • варто приготувати трохи частування та напоїв;
  • допускається зробити невелику вечірку та орендувати зал у ресторані.

Прикмети та забобони про рожеве весілля

Перш ніж розбиратися, що за 17 річницю весілля, як то кажуть, необхідно вивчити народні прикмети. Зокрема, небажано проводити дороге та велике свято з безліччю гостей. Це відлякає щастя. А ось дарувати подарунки подружжю – не заборонено.

Традиції, що склалися

Можна обмежитись мінімальною кількістю людей на річниці. Подружжя та їхня дитина, а також бабусі-дідусі. Вийде сімейне свято. Якщо запрошувати друзів, то 1-2 найближчих.

Подружжя може обійтися без гостей, проводячи час в компанії один одного.

Інша традиція – спогади. Перед тим як відзначати 17 років весілля, як називається це свято відомо багатьом, варто освіжити пам'ять. Для цього дивляться фотоальбом та вивчають відео зі свята.

Ще можна оформити квартиру кульками та стрічками. Це нагадуватиме про весільний день. Потрібні торт та напої. Або інші частування за смаком гостей та подружжя.

Є повір'я, що чоловік має подарувати дружині сімнадцять квітів. Шістнадцять із них червоні, а один рожевий. Таке поєднання найкраще символізує кількість спільно прожитих років. А перехід від алого до рожевого вказує на новий етап у житті. Його не дарма називають другою юністю.

Як називається сімнадцята річниця весілля і що на неї дарувати

Як відсвяткувати

Незважаючи на те, що річницю не прийнято святкувати широко, до свята краще підготуватися. Якщо знати, що за свято 17 років, яке весілля відзначається, то організувати його буде легко. Достатньо продумати вбрання, визначитися з оформленням приміщення та вибрати меню.

Назва святу дана невипадково. У юності мало хто має великі гроші. Тож люди святкують скромно. Це треба пам'ятати під час організації річниці. Гості можуть подарувати скромні презенти із листівками.

Який одяг вибрати для урочистостей

Можна зупинитися на весільній сукні та костюмі для чоловіка. Однак не всі так довго зберігають вбрання. До того ж легко змінитись у фігурі.

Можна вибрати будь-яку вечірню сукню. Необов'язково рожеве, хоч воно дуже бажане.

Гості попередньо обговорюють вбрання із подружжям. Можна вибрати однакові сукні за кольором – так одяг буде гармонійним. Це стосується костюмів.

Як називається сімнадцята річниця весілля і що на неї дарувати

Святковий стіл на річницю

Головне не робити стіл занадто рясним:

  • як частування подають закуски, гаряче та десерти;
  • з напоїв – вино чи коньяк;
  • використовувати фрукти, ягоди, коктейлі завжди доречно.

Як жест доброї волі можна пожертвувати гроші фондам.

Для багатьох залишається загадкою, що за дата 17 років спільного життя, це якесь весілля і чому воно таке важливе. Все просто: не кожна пара може похвалитися таким терміном життя. Тому варто відсвяткувати визначну дату.

Красиві вітання у віршах

Вигадати оригінальне привітання не так просто. Потрібно переглянути багато готових віршів та написати на їх основі свої. Тоді вдасться зробити оригінальне вітання.

Деякі люди пишуть вірші на замовлення – це добрий вихід.

Ще варто заздалегідь продумати тости. Інакше під час святкування буде дуже ніяково. Для тосту краще вибирати нейтральні формулювання, інакше вони можуть зачепити гостей.

Листівки, картинки з вітаннями

Можна вибрати листівку з рожевими квітами чи білими голубами – вони символізують свято. Необов'язково зупинятися на тих, хто містить згадку про весілля. Написи простіше додати самостійно.

Якщо є час та навички малювання, то листівку роблять своїми руками. Можна зобразити пару лебедів, голубів чи барвисті квіти. Чим детальніший малюнок вийде, тим краще. Подружжя довго розглядатиме його.

Тости

Під час свята прийнято вимовляти урочисті побажання – тости. Вони мають бути позитивними та щирими, інакше не буде інтересу з боку гостей. Вигадати оригінальний тост не так просто.

Як називається сімнадцята річниця весілля і що на неї дарувати

При складанні тосту краще намагатися використати щирі формулювання. Підкреслити вірність подружжя, силу їх почуттів та побажати ще раз відсвяткувати 17 років спільного життя. Якщо є діти, то доречно відзначити їхні якості.

Тост не повинен бути довгим. Достатньо 3-5 пропозицій. Завжди слід звертатися до подружжя на ім'я. Так їм буде приємніше і вони зрозуміють, що тост персоналізований.

Що можна подарувати подружжю один одному на 17 років весілля

Якщо подружжя пам'ятає про 17 років шлюбу, яке весілля це, то їм не важко підібрати подарунки.

Чоловік може подарувати дружині золоту прикрасу. Це необов'язкове кільце. Підійде браслет чи кулон.

Якщо дружина любить готувати і це можна назвати її улюбленою справою, варто вибрати побутову техніку або посуд. Можливо, що вона давно мріяла про планетарний міксер або кавомолку.

Інший варіант – плед, банний халат або тепла ковдра. Так дружина буде зігріта і ніколи не забуде про те, що для неї зробив чоловік. Підійде подарунок у спа-салоні.

Як називається сімнадцята річниця весілля і що на неї дарувати

Що оригінальне подарувати друзям/батькам на 17 річницю весілля

Часто друзі гадають над тим, яке весілля 17 років спільного життя і що варто подарувати на це свято. Можна зробити гарний фотоальбом зі знімками різних років або вручити подружжю путівку до санаторію або дому відпочинку. Навіть 3-5 днів дозволять відпочити із задоволенням.

Попередньо краще дізнатися про бажання подружжя — це зробить подарунок бажаним.

Сімнадцята річниця, названа рожевою, має нагадувати про свіжість почуттів. Тому можна подарувати алкоголь, квіти та милі дрібнички. Підійдуть квитки у кіно чи розважальний центр.

Як називається сімнадцята річниця весілля і що на неї дарувати

Ще варто підготувати вітання. Просто вручати подарунок не варто. Потрібно супроводжувати презент приємними побажаннями.

Можна виявити увагу іншим способом – виготовленням індивідуального подарунка. Наприклад, зв'язати річ чи пошити іграшку. Або приготувати самостійно торт чи інше частування.

Незвичайний подарунок – портрети. Його необов'язково замовляти у художника. Багато друкарень роблять друк на полотні.

Річниця весілля хвилюючий час. Цього дня подружжя згадує, як багато вони пройшли разом і скільки всього варто ще зробити. Можна скласти список планів на майбутнє і потім його прибрати. За рік його дістають — звіряються.

Важливо один одному частіше нагадувати про почуття. Ще треба пам'ятати, що саме у шлюбі люди мають підтримувати одне одного. Як би погано не було на душі.

WowCracy
Додати коментар