Як називається річниця двадцять сім років весілля і що на неї дарувати

Мало хто із подружніх пар може похвалитися десятиліттями спільного життя. На шляху до довгого шлюбу стоять різні перешкоди та не всі можуть їх подолати. Ті, хто зміг це зробити, замислюються про дату 27 років, яке весілля це. У народі річниця називається червоним деревом. Це цінна та дорога порода. Саме тому вона символізує кохання.

Як називається річниця двадцять сім років весілля і що на неї дарувати

Як називається весільна річниця 27 років, її особливості та традиції

Для того, щоб прожити двадцять сім років разом, парі потрібно виявити різні якості. Це і вміння йти на компроміси, бажання підтримувати одне одного та переносити будь-які негаразди. Лише так можна зберегти шлюб.

Традиція відзначати кожну річницю вже кілька століть. Подружжю це допомагає згадати, скільки років вони вже разом. Адже двадцять сім років в одному шлюбі це серйозний успіх.

Для святкування краще обирати коло сім'ї. Можна піти до ресторану або залишитися вдома. Головне, наголосити на свіжості почуттів. Для цього потрібні конкурси, подарунки та зустрічі з близькими людьми.

Не всі знають про 27 років спільного життя яке весілля це. У народі її називають святом червоного дерева. Воно символізує міцність союзу та його непорушність.

Чому річниця 27 років називається весіллям червоного дерева

Червоне дерево рідко зустрічається в природі і тому воно дороге. У нього високі експлуатаційні якості – довговічна, міцна, стійка. Червоне дерево не боїться вологи та перепадів температури. Тож річниця 27 років так називається.

Щороку спільного життя має сприйматися як свято. Про це не варто забувати. Тоді союз буде довгим та міцним.

Буває складно запам'ятати про 27 яке весілля це. Потрібно лише згадати про найцінніший вид дерева. Воно несе ще одне значення — дерево росте десятиліття. Навіть плодовому саджанцю потрібні роки, перш ніж він дасть урожай.

Як називається річниця двадцять сім років весілля і що на неї дарувати

Так і з коханням. Її потрібно вирощувати, удобрювати та доглядати за нею. Тоді шлюб буде міцним. Після такої роботи буде неважко зрозуміти, що за дата 27 років весілля, як називається цей день. Червоне дерево є символом довговічності.

Традиції весілля червоного дерева

Для проведення свята потрібні не лише подарунки. Потрібно дотримання низки традицій.

Наприклад, можна вигравірувати свої імена на таблиці та встановити її вдома. Вона завжди нагадуватиме про знаменну дату.

Можна замовити виготовлення медальйонів із зазначенням кількості прожитих разом років.

Ще подружжю варто дарувати один одному милі подарунки. Це необов'язково щось дороге. Підійдуть приємні дрібниці. Наприклад, годинник чи кулон, браслет.

Ще традиція 27-х роковин — посадка дерева. Можна вибрати будь-який саджанець на власний розсуд. Головне, щоби дерево подобалося. Для сімейного будинку підійдуть декоративні яблуні чи черемха. Вони гарно цвітуть і добре пахнуть. Нагадуватимуть про свіжість почуттів. Ще декоративні яблука відрізняються гарним кольором листя.

Якщо вдома немає, можна дізнатися, де в місті проходить посадка дерев. Наприклад, у скверах часто висаджують саджанці. Можна взяти участь у роботах.

Інший варіант – вирощування кімнатного деревця. Наприклад, фікуса, китайської троянди, стерліції. Багато хто здатний досягати висоти 2-3 метрів. Потрібно лише правильно доглядати рослину.

Як називається річниця двадцять сім років весілля і що на неї дарувати

Інша традиція пов'язана із святкуванням річниці. Не дарма у неї назва червоне дерево. Воно символізує зв'язок поколінь. Коріння це основа будь-якого дерева і від них залежить, чи буде воно вирване. Тому подружжю потрібно пам'ятати про батьків. Адже саме вони дали їм життя.

Святкувати річницю прийнято у сімейному колі. Дуже небажано запрошувати друзів. Хіба що 2-3 особи. Чоловік і дружина можуть провести час разом — це також традиція. Навіть через 27 років життя почуття можуть бути свіжими та сильними.

Під час святкування подружжя обмінюється подарунками. Це символізує міцність почуттів та бажання цінувати одне одного. Батьки також можуть вручити своїм дітям презенти, але це необов'язково.

Як відзначити 27-річчя весілля

Найголовніше – створити атмосферу свята. Навіть якщо подружжю складно відповісти про дату 27 років спільного життя, яке це весілля — їм варто відзначати річницю. Адже саме вона нагадує про почуття.

Як місце святкування можна вибрати будинок чи ресторан. Точних вимог до цього немає. Тому варто покладатися на свої уподобання.

Можна орендувати будиночок на базі відпочинку та провести час на природі.

Жінки обов'язково вбираються у сукні, а чоловіки у костюми. Варто згаяти час на оформлення приміщення — це зробить атмосферу святкової. Не варто забувати і про подарунки. Їх виділяють спеціальну зону.

Прикраса приміщення та вбрання

Бажано мати червоні елементи як в інтер'єрі залу, так і образах. Наприклад, можна використовувати червоні штори або скатертини. Тоді їх розбавляють світлими елементами. Якщо потрібно зробити невеликий акцент, то використовують букети троянд – вони символізують кохання.

Варто лише замислитись над тим, що за день 27 років шлюбу яке весілля це, як стане зрозуміло меню для свята. До нього входять:

 • червону рибу та ікру;
 • телятину, яловичину;
 • кавуни та червоні яблука;
 • ягоди.

Як напій подають червоне вино. Ще підійде вишневий лікер.

Можна оформити приміщення у ретро-стилі. Не дарма свято, назване червоним деревом, покликане зміцнити почуття. Варто використовувати фотографії з весілля чи інших заходів. Вони мають відображати різні етапи життя.

Як називається річниця двадцять сім років весілля і що на неї дарувати

Варто підготувати відеопривітання чи презентацію. Це робить свято цікавим. Варто лише зібрати матеріал і трохи попрацювати у графічному редакторі. Кожну фотографію супроводжують написом.

Вбрання та аксесуари

Варто вибирати одяг, який використовувався на весіллі. Так простіше створити святкову атмосферу та згадати про те, яким був цей день. Навряд чи хтось зберігає весільну сукню 27 років. Тому підійде будь-яка біла сукня. Чоловік обмежується костюмом.

Якщо запрошені гості, наряди з ними обговорюються заздалегідь.

Бажано додати трохи червоного у образ. Адже якщо дізнатися, що за день 27 років разом яке весілля це, то стане очевидним: чисто білий колір неприпустимий. Можна вставити червону трояндочку або червоний тюльпан у петлю костюма.

Жінці варто обирати прикраси яскравого кольору. Наприклад, підійде вінок чи кольє з червоними елементами. Хороший варіант – дорогоцінне каміння. Рубін, гранат та інші стануть справжньою окрасою вбрання.

Якщо хочеться провести незвичайне свято, можна вибрати нестандартні вбрання. Наприклад, влітку можна відзначити річницю на пляжі. В цьому випадку варто одягнути купальники, парео та топи. Чоловіки можуть обмежити шортами та гавайськими сорочками.

Для осені, зими та весни можна вибрати яскраві джинси та стильні футболки. Цікаво буде зробити принти на одязі. Наприклад, додати прикольні написи «27 років зводимо з розуму один одного» або «27 років рабства». Гості можуть вибрати вбрання на власний розсуд.

Як називається річниця двадцять сім років весілля і що на неї дарувати

Прикольні поздоровлення для подружжя з днем весілля 27 років

Жодне свято не обходиться без привітання. Вони мають бути добрими, щирими, наповненими побажаннями. Так, друзі можуть розповісти про те, наскільки це важливо, прокидатися протягом 27 років з однією людиною. Адже за такий термін подружжя бачило багато і це не завадило їхнім почуттям. Тому треба захоплюватись таким шлюбом.

Подружжя може розповісти один одному про почуття – це найважливіше, що вони можуть подарувати одне одному. Ще чоловікові та дружині варто розповісти собі та іншим людям справжні причини такого тривалого кохання. Можна згадати за яких обставин пара почала зустрічатися.

Батьки своїм дітям можуть побажати залишатися міцною родиною. Привітання від них має бути особливо теплим.

Батьки можуть дати наказ подружжю і попросити їх також дбайливо ставитися один до одного.

Зображення та листівки, придатні для події

Універсальний варіант – будь-які парні птахи чи тварини. Наприклад, білі лебеді чи голуби, нерозлучники, папуги корела та інші. Серед тварин, що символізують вірність, варто виділити вовків. Вважається, що вони обирають собі партнерів на все життя.

Як називається річниця двадцять сім років весілля і що на неї дарувати

Листівки можна вибирати будь-які. Головне, щоб на них був напис із «27-річчям шлюбу». Якщо листівки дарують друзі, обов'язково підписують їх. Готовий текст гарний, але безособовий. Тому так важливо залишити особистий підпис.

Підійдуть листівки із зображенням весільної атрибутики: квітів, каблучок, сукні та костюма. Ці символи можна використовувати при оформленні залу або кімнати. Так вдасться створити святкову атмосферу.

Подарунки від гостей на весілля червоного дерева

Головна частина будь-якого свята – подарунки. Річниця не є винятком. Однак потрібно правильно підібрати презент, інакше подружжя образиться.

Не варто дарувати гроші — це демонструє байдужість до винуватців урочистостей.

Якщо складно вигадати щось унікальне, то варто вивчити магазини з товарами для дому. На 27 років весілля можна подарувати постільну білизну червоного кольору, а також рушники, халати та інший текстиль. Деякі майстерні пропонують послуги з нанесення авторської вишивки. Так можна зробити монограму з ініціалами подружжя.

Інший варіант – тканинна скатертина. Можна знайти виріб з бавовни та льону з гарними малюнками. Бажано, щоб вона була червоного кольору. У комплекті зі скатертиною можна подарувати кухонні рушники та прихватки.

Варто враховувати інтереси подружжя:

 • якщо дружина любить вишивати, можна купити верстат або гарний набір для вишивання, канву;
 • дружину, любителю активного відпочинку, снасті чи похідне спорядження.

Можна подарувати меблі із червоного дерева. Наприклад, столик чи тумбочку. Це буде символом довгого кохання. Головне, щоб меблі були дійсно корисними і потрібними. Так, любителям книг сподобаються полички з червоного дерева чи стелаж.

Інший варіант подарунка – корисні дрібниці:

 • скарбнички для прикрас;
 • підставка під парасольки;
 • футляри для окулярів та багато іншого.

Якщо складно вибрати подарунок, можна вручити подарункові сертифікати торгових центрів.

Як називається річниця двадцять сім років весілля і що на неї дарувати

Непоганий варіант – путівка до санаторію або на базу відпочинку. Так подружжя відпочине і освіжить почуття. Можна подарувати похід до спа-салону на весь день.

Що можна подарувати подружжю один одному на 27 років весілля

Найголовніше, що треба дарувати одне одному – це почуття. Саме вони впливають на фортецю шлюбу. Можна зробити романтичний сніданок або спільний похід у кафе.

Як подарунок можна вибрати прикраси:

 • Для жінки підійдуть будь-які ювелірні вироби з червоним камінням. Це можуть бути кулони, браслети, намисто, сережки тощо.
 • Чоловіку підійде перстень, запонки або шпильки для краватки.

Є й незвичайні варіанти. Наприклад, дружині можна подарувати червону вечірню сукню. Якщо потрібен інтимний подарунок, то білизна чудовий варіант. Процес вибору та примірки можна перетворити на особливу гру, доступну лише подружжю. Це чудово освіжає почуття.

Як називається річниця двадцять сім років весілля і що на неї дарувати

Дружина може подарувати чоловікові стильний костюм. Або набір аксесуарів для нього – запонки, затискачі, шпильки. Підійдуть вироби із червоної шкіри. Портмоне, візитницю, папку для паперів тощо.

Діловій людині сподобається записник у шкіряній обкладинці з гравіюванням. Можна доповнити її дорогою ручкою чи планінгом. Ще один варіант – портфель.

Можна замовити фотокнигу. До однієї чоловік збирає знімки дружини, до іншої дружина додає фотографії чоловіка. Вийде дві книги та кожна з унікальною історією. Доповнити сторінки можна написами із побажаннями.

Важлива частина свята – романтична вечеря. Можна купити солодощі, сет ролів або піцу, пляшечку спиртного та провести час разом. Залишається лише обрати цікавий фільм.

Ще подружжю варто подарувати один одному поїздку за місто чи іншу країну. Спільний відпочинок нагадує про почуття. До того ж можна освіжити емоції та згадати, як шлюб колись починався. Це корисно для зміцнення почуттів.

27 років шлюбу – це серйозна дата. Тому її обов'язково варто відзначати у колі близьких. Після чого у подружжя буде ще багато спільних років життя. Важливо не забувати про почуття.

WowCracy.com - Жіночий онлайн-журнал
Додати коментар