Як називається друга річниця весілля і що на неї дарувати

У багатьох країнах прийнято відзначати щороку спільного життя. Згодом у народі поширилися назви для кожної річниці. Так, якщо цікаво, що за дата 2 роки, яке весілля це, то знаючі люди дадуть відповідь: паперове чи бавовняне. Ці матеріали легко рвуться. Так і відносини людей ще не такі міцні.

Як називається друга річниця весілля і що на неї дарувати

Як називається друга річниця

Щороку спільного життя символізують із певним матеріалом. Він свідчить про міцність відносин. Чим більше пара живе, тим міцніше їх почуття одне до одного.

Ще під час святкування річниці їм буде про що замислитись. Наприклад, чи варто сваритися та відчувати почуття на міцність.

Чому друга річниця називається паперовим весіллям? Якщо потрібно зрозуміти, що за день 2 роки спільного життя, яке це весілля, то варто звернутися до народних джерел.

Перші роки після одруження наповнені різними подіями. Не всі вони радісні. Молодята звикають один до одного і можуть сваритися. Тому шлюби нерідко розпадаються.

Якщо порівнювати традиції різних країн, можна помітити схожість у назвах. Бавовна, папір, картон — це крихкі матеріали. Про це варто пам'ятати молодятам.

Однак є й інша думка. Згідно з ним, папір стерпить усе. Тому навіть сварки не страшні. За умови, що чоловік та дружина люблять один одного. Подружжю варто менше лаятись через побутові речі. Бажано пробачити один одного та починати третій рік спільного життя з чистого аркуша.

Бавовна теж легко порвати. Але з іншого боку з нього роблять одяг і матеріал дуже цінується. Так може чоловікові та дружині замислитись над своїми почуттями. Варто цінувати їх та підтримувати вогонь кохання вдома.

Як називається друга річниця весілля і що на неї дарувати

Традиції, прикмети та звичаї на 2 роки з дня весілля

Не всі знають, як святкувати два роки весілля, як називається ця річниця. Крім цього, потрібно розуміти традиції та прикмети, які складалися століттями в суспільстві.

Для щасливого сімейного життя стіл прикрашають паперовим декором.

Ще треба приділяти увагу снам. Якщо чоловікові чи дружині насниться паперова стрічка, то варто чекати на подорож. Воно пройде без дитини. Якщо малюка немає, варто звернути увагу на букети. Білі квіти у ньому вказують на швидке поповнення.

Як називається друга річниця весілля і що на неї дарувати

У день свята можна залучити матеріальний добробут. Для цього велику купюру кладуть під дружину п'яту. Вона має проходити з нею весь вечір. Хороша прикмета – отримання грошей у подарунок.

Ще одна традиція – рукописні листи. Якщо дружина чи чоловік не знають про 2 роки у шлюбі, яке весілля святкується, то їм варто згадати про почуття. Для цього бажано написати один одному листи зі спогадами про знайомство і перші почуття, побажання. Пам'ятні фотографії можна додати.

Ще одна прикмета говорить: подружжю дарують паперові книги. Вони можуть бути будь-якого змісту. Однак краще подарувати твори, пов'язані із веденням побуту. Так у молодих буде менше приводів для сварок.

Інша прикмета рекомендує подружжю та гостям одягати вбрання з натуральних тканин. Вважається, що це зближує та зміцнює стосунки на духовному рівні. Як прикрасу використовують паперові гірлянди.

Варто правильно прикрашати зал для святкування. Його заповнюють паперовими плакатами з вітаннями, хлопавками, а також кошиками з квітами. Гості повинні дарувати матрьошок – це приваблює фінансове благополуччя у сімейне життя.

Як прийнято святкувати Паперове весілля

Особливих вимог немає. Можна зібратися у вузькому сімейному колі: подружжя та батьки. Або варто запросити друзів. Для святкування обирають кафе чи бенкетний зал. Або обмежуються будинком. Це вже на вибір подружжя.

Ідеї для оформлення кімнати чи зали

Обов'язково потрібна велика кількість паперових прикрас. Можна зробити гірлянди, дощі, чудові штучні букети. Підійдуть плакати з побажаннями для подружжя.

Як називається друга річниця весілля і що на неї дарувати

Можна додати паперові стрічки та повітряні кульки. Колірна гама – світла.

Краще вибирати молочні, рожеві, бузкові відтінки. Вони мають бути ніжними. Це нагадуватиме про образ нареченої.

Святкове меню на річницю

Не всі знають, що за друга річниця весілля, яка це дата. Але багато хто розуміє, що в такий день все має бути ідеальним. Вибір меню залежить від типу свята. Для пікніка підійдуть сендвічі та сік. У кафе можна замовити гаряче та алкогольні коктейлі.

Меню складають з урахуванням бажань усіх гостей.

Якщо свято проводиться вдома, все просто. Потрібні салати, запечене м'ясо та десерт, наприклад, торт. Нареченому дають право розрізати частування. До речі, для любителів солодкого є альтернатива — м'ясні пироги. Або рибні кулеб'яки.

Конкурси

Важко назвати свято без розваг. Наприклад, можна провести вікторину між подружжям. Для цього наперед складають короткі питання. Хто більше дасть правильні відповіді, той і переміг.

Інший конкурс – вечір спогадів. Ведучий ставить запитання, а пара на них відповідає. Наприклад, що вони їли на першому побаченні або, як називався, спільно переглянутий фільм. За неправильних відповідей призначається штраф.

Як називається друга річниця весілля і що на неї дарувати

Для одружених людей також готують конкурси. Наприклад, на найшвидший поцілунок. Для цього готують довгі сосиски. Кожен кусає з одного кінця, хто швидше поцілується, той переміг. Потім влаштовують другий етап: “Як назвеш швидкого чоловіка”. Автор оригінальної прізвиська отримує подарунок.

Можна провести конкурс на створення найкрасивішої листівки. Для цього наперед готують матеріали: папір, клеї, фарби та олівці, вирізки з журналів. Головне, перетворити творчий процес на веселощі.

Ідеї фотосесії для паперового весілля

Фотографії найкращий спосіб зберегти спогади. Фотосесія, названа лав-сторі, дозволить пам'ятати про почуття у будь-які періоди життя. Провести її можна будь-де: вдома, на вулиці, в бібліотеці або банкетному залі.

Можна заздалегідь відібрати знімки, які подобаються змістом – це спростить спілкування з фотографом.

Бажано використовувати тематичний декор із цифрою 2. Це можуть бути таблички або фігура із кульок. Підбирається декор з урахуванням місця зйомки.

Як називається друга річниця весілля і що на неї дарувати

Якщо хочеться провести романтичну фотосесію, варто обирати домашню локацію. Це кухня, спальня, балкон. Важливо відобразити повсякденні дрібниці. Саме вони символізують кохання.

Вітання з паперовим весіллям

Перш ніж дізнаватися, що дарують на паперове весілля, потрібно скласти вітання. Текст можна записати на папірець — його неможливо буде забути. Бажано бути щирим у своїх словах.

У прозі та віршах

Вигадати оригінальний вірш складно. Можна замовити написання вітання досвідченому поетові. Або використовувати шаблони.

Наприклад, зазвичай у віршах підкреслюють міцність уз. Радять зміцнювати їх ще більше.

Цікаво звучать рими на кшталт «день важливий/ весілля паперове» або «міцним вийшов союз/шлюбних уз».

Листівки та картинки з днем весілля 2 роки

Краще вибирати листівки з двома лебедями, білими голубами або обручками. Вони символізують любов і міцність почуттів. Листівку обов'язково підписують та залишають побажання.

Як називається друга річниця весілля і що на неї дарувати

Якщо зробити картинки ручної роботи, то вони надовго запам'ятаються молодятам. Наприклад, можна зробити листівку з колажем із фотографій або особистим знімком подружжя. Потім листівку підписують усі гості.

Батьки можуть своїм дітям вибрати листівку із квітами. Бажано зупинитися на білих – вони символізують невинність. Ще варто підписати листівку і залишити свої побажання молодому поколінню.

Як називається друга річниця весілля і що на неї дарувати

Тости

У святковій обстановці завжди вимовляються тости. Вони мають бути щирими та оригінальними. У промові варто зазначити, що це привітання з двома роками спільного життя. Наголошують на важливості почуттів.

Окремо можна дати напуття нареченому та нареченій. Наприклад, що чоловік має бути опорою сім'ї та підтримкою. А дружина – хранителька вогнища.

Як називається друга річниця весілля і що на неї дарувати

Варіанти презентів від гостей

Не кожен друг розуміє, що можна подарувати на паперове весілля. Простий варіант – матрьошка. Її наповнюють монетами та купюрами, потім додають папірці з побажаннями.

Деякі майстри пропонують виготовлення матрьошок за індивідуальними проектами. Так можна зробити іграшки, схожі на подружжя.

Універсальний варіант – гроші. Можна зробити спеціальний альбом із побажаннями. На кожній сторінці залишають конверт для грошей. Наприклад, купюра на будівництво будинку, народження дітей, відпустка чоловіка тощо. Варто вигадати жартівливі варіанти оформлення сторінок.

Виготовлення альбому можна замовити майстру зі скрапбукінгу.

Друзі дарують фотокниги чи фотоальбоми зі знімками. Можна заздалегідь попросити друзів зібрати знімки та оригінально підписати їх. Обов'язково додають дитячі фото їх можна попросити у батьків.

У друкарні замовляють друк календаря за індивідуальним дизайном. Так у подружжя буде нагадування про весілля та міцність союзу. До того ж, простіше відміряти дні до наступної річниці.

Як називається друга річниця весілля і що на неї дарувати

Подружжю можуть стати в нагоді побутові речі. Наприклад, якісна постільна білизна, побутова техніка, одяг. Варто запитати думку молодят. Може вони чекають на конкретні речі.

Батьки можуть подарувати дітям ювелірні прикраси чи срібні столові прилади. Або вручити квитки до театру чи кіно. Спільний відпочинок завжди посилює почуття. Особливо якщо його давно не було.

Чоловік та дружина теж дарують один одному подарунки. І тут обмежень немає. Наприклад:

  • чоловік може подарувати дружині еротичну білизну чи квиток у спа-салон;
  • дружина дарує щось для хобі свого супутника (спінінг).

Варто подивитися один за одним до річниці. Наприклад, може бути дружина мріє про певну книгу чи поїздку за місто. Або чоловік хоче відвідати один концерт.

Головне, прояв уваги та турботи цього пам'ятного дня. Тоді він буде незабутнім для подружжя. Можна влаштувати романтичну вечерю при свічках.

Приклади невдалих подарунків

Далеко не всі презенти вдалі. Наприклад, не варто дарувати еверести з туалетного паперу – це кумедний подарунок. Навіть стрічки не врятують ситуацію.

Варіант із грошовим подарунком ідеальний для друзів, але не подружжя. Якщо чоловік вручає купюри, це рівносильно «Мені ніколи думати над твоїми проблемами». Навряд чи комусь це сподобається.

Ще один невдалий подарунок – погано упакований. Недбала обгортка, рвана і в плямах не викличе приємних емоцій. У багатьох салонах флористики роблять не лише букети, а й пакують подарунки.

Як називається друга річниця весілля і що на неї дарувати

Не варто дарувати те, що не стане в нагоді. Наприклад, праска чи фен. Якщо є бажання вручити побутову техніку, варто заздалегідь все обговорити з молодятами. Можливо вони мріють про електроніку. Так, друзі спільно дарують робота-пилососа чи «розумну» колонку.

Не варто використовувати вульгарні подарунки. Може здатися, що презенти з еротичним змістом є оригінальними, але це не так. Легко образити подружжя. З цієї причини не дарують інтимні іграшки. Це може сприйматися як образа. У крайньому випадку дарують подарунковий сертифікат.

Два роки – це серйозний термін для стосунків. Тому варто відсвяткувати річницю у колі близьких. Щоб усі наступні роки були солодкими та чуттєвими.

WowCracy.com - Жіночий онлайн-журнал
Додати коментар