Як називається дев'ятнадцята річниця весілля і що на неї дарувати

Щороку спільно прожите життя можна розглядати як свято. Для роковин у народі придумані особливі назви. Так, люди можуть замислюватися над тим, 19 років яке весілля це. Її називають гранатовою чи гіацинтовою. На свято можна запросити друзів та родичів.

Як називається дев'ятнадцята річниця весілля і що на неї дарувати

Як називається весілля на 19 річницю

Традиційно річницю спільного життя називають на честь якогось матеріалу чи об'єкта. Наприклад, перший рік називають ситцевим. Ця тканина не така міцна, як решта. Якщо молодята прожили ще рік, то він називається паперовим.

Постає питання, як назвати 19 років спільного життя, яке весілля це. Зазвичай річницю називають гіацинтовою чи гранатовою. Квітка обрана невипадково: вона символізує кохання.

Іноді люди замислюються над тим, яке весілля 19 років і що воно означає. Молоді люди іноді називають її криптонською. Це вигаданий хімічний елемент, який дуже міцний та здатний розрізати будь-які матеріали. Ще криптон світиться і здатний вбити Супермена. Вважається, що камінь символізує вічне і не згасаюче кохання.

У Європі дев'ятнадцята річниця зветься інакше — кретоновою. Це міцний натуральний матеріал. Його майже неможливо розірвати руками. Це також символізує шлюб.

У Європі на 19-ті роковини дарують постільну білизну, чохли на крісла та інший текстиль.

Чому весілля 19 років спільного життя називається гранатовим.

Гранат – цінний камінь. Він міцний і гарно сяє. Ще вважається, що гранатове весілля вказує на кісточку фрукта. Її складно розкусити. Так і стосунки людей, які прожили разом дев'ятнадцять років, складно зруйнувати.

Як називається дев'ятнадцята річниця весілля і що на неї дарувати

Є й інше пояснення. Згідно з ним, вирощування гранатового дерева до отримання першого врожаю займає час. Воно вимагає ретельного догляду.

Тому гранат символізує працю, яку здійснює сімейна пара.

Традиції та прикмети на гранатове весілля

Корисно знати не тільки, що потрібно для святкування 19 років, яке весілля, як називається ця річниця. Бажано розуміти традиції, що складалися століттями у суспільстві. Це дає змогу зберегти атмосферу свята.

Легенди та повір'я гранатового весілля

У різних народах були певні історії, які доводили чари гранатового каміння. Так, є повір'я, що Ной на Ковчег висвітлював шлях ліхтарем з граната.

Як називається дев'ятнадцята річниця весілля і що на неї дарувати

Є грузинська казка. Згідно з нею, один цар шукав для дочки нареченого. Багато хто мріяв поріднитися з ним. Тож цар вирішив провести випробування. Він визначив потенційного нареченого з кандидатів і запропонував йому знайти три гранатові плоди.

Проте все було не так просто: дерево росло в чудовому саду, захованому в пустелі. Охороняли його злі духи. Нареченому довелося витратити багато часу на подорож.

На шлях до дерева пішло кілька років. Коли наречений повернувся, він побачив зруйновану країну. Цар умирав. Тоді наречений вирішив почастувати його гранатами. Варто було розколоти перший плід — цар видужав. Другий гранат приніс квітучі сади. А третій — перетворився на розсип дорогоцінного каміння.

Вважається, що носіння прикрас із гранатом приносить удачу. Невпевнену людину вони роблять сміливою. Ще гранат приносить удачу та фінансове благополуччя. Вагітній він спрощує пологи.

Існують різні повір'я, пов'язані зі святкуванням 19 років спільного життя, яке це весілля відоме багатьом людям. Наприклад, чоловіка та дружину прийнято обсипати пелюстками квітів – це зміцнює стосунки.

Ще потрібно прикрасити зал чи кімнату живими гіацинтами. Можна використовувати лілії чи троянди. На річницю запрошують лише родичів та близьких друзів.

Під час підготовки свята бажано все дізнатися про криптонове весілля, що це таке постає питання. Криптон – це газ, який виникає при розпаді урану. Він може світитись. Криптон використовують у ракетному паливі. Ще він додається до спеціальних ламп — вони довговічні та яскраві.

Як називається дев'ятнадцята річниця весілля і що на неї дарувати

Як відсвяткувати 19 років спільного життя

Немає єдиних стандартів святкування. Можна провести час удома або орендувати ресторан. Головне провести річницю так, як хочеться. Тоді вона надовго запам'ятається.

Прикраса приміщення

Назва 19-річчя спільного життя вигадана невипадково — вони багато символізують. Тому варто використати гранатові відтінки в оформленні зали. Наприклад, підійдуть скатертини або повітряні кулі червоних відтінків. Розбавляють їх білим декором.

Краще зробити гаму з 3-4 кольорів, інакше зал буде надто строкатим.

  • Обов'язково ставлять вази із живими квітами. Можна вибрати червоні лілії чи рожеві гіацинти.
  • Додають на столи ягідні букети – вони виглядають красиво.
  • Встановлюють стіл для подарунків.
  • Можна зробити фотозону. Її оформляють квітами та тематичними табличками.

Наприклад, можна зробити арку, обплетену штучними ліанами. Її слід прикрасити святковими кулями. Інший варіант – тематичний банер. Його можна замовити у друкарні.

Як називається дев'ятнадцята річниця весілля і що на неї дарувати

Святкові вбрання

Чоловікові та дружині можна вибрати костюм та сукню світлих квітів. Гостям варто дотримуватись строго стилю. Для цього варто вибирати костюми та сукні світлих кольорів.

Бажано наперед обговорити вбрання з організаторами свята.

Небажано одягати біле плаття — воно підходить лише нареченій.

Для дітей теж підійдуть костюми та сукні. Вони мають бути світлих відтінків. Можна додати невеликі прикраси у вигляді троянд.

Урочисте меню та торт

Дев'ятнадцяті роковини, названі гранатовими, пов'язані з багатьма традиціями. Бажано приготувати червоний торт. Його прикрашають тематичним написом. Можна додати капкейки та інші десерти.

Як закуски підійде все що завгодно. Варто орієнтуватися на пору року та особисті переваги.

  • Якщо свято влітку, використовують свіжі ягоди та фрукти. Можна назвати свято фуршетом і обійтися лише закусками та десертами.
  • Для святкування взимку знадобляться салати та гаряче. Можна приготувати м'ясо із гранатовим соком.
  • З напоїв варто вибирати червоні вина або лікери.

Найголовніше – орієнтуватися на особисті уподобання. Інакше свято буде зіпсоване. Якщо немає бажання готувати, то у день річниці простіше замовити піцу чи роли.

Як називається дев'ятнадцята річниця весілля і що на неї дарувати

Вітання та тости

Найголовніше на святі – це не подарунки. Люди збираються заради проведення часу з друзями. Тому варто підготувати вітання та тости. Адже саме вони запам'ятаються надовго.

Привітання на 19-річчя весілля у прозі та своїми словами

Бажано підбирати прості та щирі слова. Відзначити переваги пари, міцність спілки та палкість почуттів. Можна приготувати відео або приписати пісню.

Допускається намалювати плакати з фотографіями подружжя – це приємно здивує їх. Написати на них свої побажання та залишити підпис, так буде зрозуміло від кого саме вітання. Не варто забувати про креативність.

Листівки, картинки з гранатовим весіллям

Необов'язково вибирати листівку із гранатом. Ви можете знайти зображення квіток дерева. Або використовувати фотографії гранатового каміння. За допомогою графічних редакторів можна зробити будь-який колаж. Його обов'язково підписують.

Якщо є навички роботи в графічному редакторі, можна вибрати фото подружжя і вставити його в намальовану рамочку з гранатів і супроводити вітальним підписом. Тоді вийде оригінальна листівка.

Важко зробити відео вітання. Його можна супроводжувати тематичними картинками. Кожен друг намовляє на камеру свої поздоровлення, а потім все це з'єднується в один файл.

Як називається дев'ятнадцята річниця весілля і що на неї дарувати

Що подарувати на гранатове весілля 19 років чоловікові/дружині

Не завжди подружжя пам'ятає про 19 років шлюбу, яке весілля це і як називається. Варто заздалегідь дізнатися про необхідну інформацію та підготувати подарунок. Ще будуть потрібні квіти та вітальна листівка.

  • Бажано подарувати один одному прикраси із гранатами. Для цього вибирають кільця або кулони з камінням. Ціна виробу не має значення. Головне, щоб у них було червоне каміння.
  • Чоловіку можна подарувати запонки або затискач для краватки.
  • Інший варіант подарунка – брелок з фотографією або пам'ятним написом.

Потрібно виходити з інтересів людини. Якщо він курить, то підійде попільничка та портсигар.

Перш ніж щось дарувати, треба переконатися, що людині знадобиться ця річ.

Чоловік дружині може подарувати квіти, а також ювелірну прикрасу. Також варто організувати дружині спа-відпочинок. Його часто називають відпусткою від сім'ї.

Чоловік може подарувати дружині прикраси з гранатовим камінням або рубінами. Це необов'язково золоте кільце чи сережки. Можна вибрати ювелірний виріб з іншого дорогоцінного металу, наприклад платини.

Деякі ювеліри роблять прикраси за індивідуальними ескізами.

Як називається дев'ятнадцята річниця весілля і що на неї дарувати

Якщо хочеться зміцнити почуття, то варто вибрати спільне проведення часу. Наприклад, відвідування майстер-класу чи поїздку за місто. Потрібно запитати у дружини про бажання. Можливо вона давно мріє покататися верхи або стрибнути з парашутом.

Не варто дарувати посуд, речі тощо. Це повсякденні предмети і вони не викликають радісних емоцій. До того ж такі подарунки дуже образливі.

Навіть якщо грошей мало, завжди можна влаштувати міні-свято. Не кожен розуміє, що за дата і яке весілля 19 років. Однак варто лише заглибитись у питання і все стане зрозуміло – це важлива дата. Можна купити торт та шампанське, після відсвяткувати у вузькому колі. Головне, придбати весільний подарунок.

Що дарувати на 19 років спільного життя

Часто друзі не знають про гранатове весілля, що дарувати у цьому випадку. Варто звернутися до символів річниці. Це гранат та гіацинт. Тому можна подарувати бордовий предмет.

При виборі подарунка важливо орієнтуватись на інтереси людей.

Якщо подружжя любить садівництво, варто вибирати квітку. Це не лише гіацинти. Можна подарувати лілії, лілійники, антуріуми, кали, головне, щоб квіти були бордовими.

Як називається дев'ятнадцята річниця весілля і що на неї дарувати

Друзі можуть дати спільний подарунок. Наприклад, фотоальбом із спільними фотографіями подружжя. Важливо вибирати фотографії за різні періоди.

Кожен може залишити свої побажання подружжю. Можна замовити виготовлення фотоальбому майстру зі скрапбукінгу. Завдяки використанню різних матеріалів можна створити унікальну річ.

Батькам варто вручити щось цінне та пам'ятне. Наприклад, можна зробити книгу із записами про різні кумедні ситуації з життя. Їх доповнюють фотокартками та пам'ятними речами: сухоцвітами, записками тощо.

Можна подарувати на річницю весілля батьків смачний подарунок. Це набори чаю або кави, цукерки, букети з ягід та багато іншого.

Сімейній парі можна вручити дві композиції: солодку та солону. Наприклад, складену з цукерок та ковбасок різних видів.

Як називається дев'ятнадцята річниця весілля і що на неї дарувати

При виборі подарунка завжди потрібно враховувати інтереси людей, яким він призначений. Тоді легко знайти потрібну річ. Можна прямо запитати про що мріє подружжя.

Кожен прожитий разом рік важливий для сім'ї. Тому чоловікові та дружині варто приділити увагу один одному цього дня. Варто не лише дарувати подарунки, а й показувати свої почуття.

WowCracy.com - Жіночий онлайн-журнал
Додати коментар