Як і чим можна вивести мошок із кухні

Поява будь-яких комах у будинку є серйозною проблемою, особливо якщо вони мешкають на кухні. Вони швидко з'являються на кухні в овочах, фруктах чи крупах.

мошок із кухні

Як позбутися фруктових мошок на кухні? Розглянемо це докладніше.

Причини появи мошок на кухні

Мало вирішити, як позбутися мошок на кухні, потрібно знайти причину і усунути її. Інакше маленькі комахи з'являться повторно.

Набридливі комахи

Можна виділити такі джерела:

 1. Фрукти та овочі, які починають гнити. Вони можуть лежати на столі або вже у смітті, це не так важливо. Мошки дуже люблять солодке, тому миттєво злітаються на запах. Також сильно їх приваблює аромат цибулі;
 2. Скупчення сміття. Звичайно, на звичайне будівельне сміття комахи не злетяться, то от на брудне відро з характерним запахом, пляшки з-під пива чи харчові відходи прилетять миттєво;
 3. Труби. Навіть якщо раковина ідеально чиста, стік буде забруднений, тому що в ньому накопичується велика кількість відходів. Тому потрібно регулярно застосовувати очищувальний засіб для пробивання засоров, інакше заводитимуться комахи;
 4. Положення сусідських квартир. Навіть якщо у своїй квартирі відносно чисто, мошки можуть переселитися від сусідів;
 5. Квіти. Це можуть бути як букети у вазах, так і рослини у горщиках. Волога земля та підвищена вологість провокує розмноження шкідливих організмів.

турбують мошки

Насамперед потрібно знайти та усунути причину, а потім уже боротися з наслідками. Тільки в цьому випадку можна ефективно позбутися проблеми.

У чому їхня небезпека

Комахи не тільки псують зовнішній вигляд приміщення, але можуть завдавати інших неприємностей. Мошки можуть спричинити проблеми зі здоров'ям. Вони є переносниками багатьох захворювань.

Мошки

Вони сидять на продуктах, повзають по столу та речам, тим самим переносять бактерії та віруси.

Різновиди мошок

Для того, щоб ефективно позбавитися мошкарі, потрібно розібратися з їх різновидами. Бо не всі методи є універсальними.

мошки на кухні

у кухні мошки

мошка на хлібі

мошка на їжі

Розглянемо класифікацію найпоширеніших мошок, які можуть мешкати у будинках:

 • кухонні. У них чорний або коричневий відтінок, іноді можна зустріти і зелені;
 • Плодові чи харчові. Їх ще називають дрозофіли.

Найчастіше можна зустріти другий вигляд. Вони злітаються на запах гниття та сильної вологості. Оскільки вони дуже швидко починають розмножуватися, потрібно швидше приступати до їх усунення.

мошки розмножитися

Способи рятування від мошок

Для усунення проблеми можна використовувати різні методи: народні, хімічні чи спеціальні пастки. Розглянемо кожен із способів докладніше.

Порятунок від мошок

Народні засоби

В першу чергу варто звернутися до підручних засобів, оскільки вони безпечніші та дешевші за готові речовини. Ефективне використання розсади помідорів, олії гвоздики, камфори або вербени. Запахи, які виділяють ці речовини, неприємні для мошкари.

розсада проти мошок

проти мошок камфора

олія проти мошок

проти мошок олія

Камфору слід насипати на гарячу сковороду. Пройдіться по всіх кімнатах кілька разів. Чим інтенсивніший запах, тим більшого ефекту можна досягти. Аромат камфори є безпечним для людини, але дуже шкідливий для мошок. Ще можна встромити гвоздику в якийсь фрукт. Розкладіть такі пастки вдома. Гвоздику можна замінити хроном, краще взяти свіжий.

свіжий хрін

Безперечно, спочатку потрібно прибрати джерело живлення. Винесіть сміття і приберіть овочі, що гниють, або фрукти. Прочитайте отвори для вентиляції та труби каналізації. У крайньому випадку варто звернутися за допомогою дезінфекторів.

Зверніть увагу! Народні засоби менш агресивні та можуть не подіяти з першого разу. Тому потрібно провести процедуру кілька разів.

Часник

Хімічні засоби

Як позбавитися харчових мошок на кухні за допомогою хімічних засобів? Розглянемо найбільш ефективні та безпечні для людини варіанти.

Хімічні засоби

Купити засіб можна у спеціальних відділах, де продаються хімічні речовини. При виборі кошти насамперед слід звернути увагу до складу, оскільки деякі з них можуть надавати несприятливий впливом геть стан здоров'я.

засоби для позбавлення від мошок

Найбільш ефективними та популярними засобами для боротьби з комахами є:

 1. “Дихлофос”;
 2. “Рейд”;
 3. “Актора”;
 4. “Грім 2”.

Важливо! Якщо мошки розмножуються у вологій землі горщика квітки, то потрібно вибирати спеціальні речовини для боротьби саме з даною проблемою.

Хімічні речовини

Їх потрібно застосовувати тільки у випадку, коли народні методи не мали успіху.

Пастки для мошок

Якщо народні засоби не допомогли, а використовувати хімію не хочеться, можна вдатися до пасток для мошок. Вони не надають несприятливого впливу здоров'я людини.

Пастка

Найоптимальніші пастки для дрібних комах:

 • Знадобиться пляшка чи банку. Головна умова – широке шийка. У неї потрібно налити яблучний оцет. Закрийте пляшку кришкою, в якій потрібно проробити отвори. Для більшої ефективності слід додати стиглий фрукт;
 • Візьміть поліетиленовий пакет, покладіть туди стиглий фрукт. Коли мошки залетять до нього, то швидко винесіть його надвір.

пастка від мошок

Ці пастки не вимагають багато часу, сил та засобів, але ефективно усувають проблему.

Профілактичні заходи

Щоб не виникла проблема повторно, потрібно проводити профілактичні заходи. Звертайте увагу на чистоту кухні, холодильника, відра для сміття і каналізаційних труб.

Професіонали

Не викидайте сміття у відро, використовуйте для цього спеціальний пакет, який можна буде викинути. Протирайте стільниці після приготування їжі. Не залишайте брудний посуд на столі або раковині. Якщо в будинку живе тварина, то регулярно проводьте чищення підлоги, мийте чашку, з якої вона є.

старі овочі та фрукти

Не зберігайте фрукти та овочі на столі, краще надайте полицю чи ящик у холодильнику саме для цієї мети. Регулярно перевіряйте стан вентиляції, не відкривайте вікна, якщо є ризик появи мушок.

провітрюйте приміщення

Як позбавитися від дрібної мошки на кухні? Для цього потрібно усунути причину і слідство. Регулярно проводите профілактичні заходи та зможете швидко та ефективно позбутися проблеми.

Часте прибирання

Відео: як позбудеться мошок на кухні

WowCracy
Додати коментар