Визначення розміру пальця у дівчини

Якщо ви вирішили подарувати своїй дівчині обручку, але при цьому не знаєте її розміру, – не біда. Існує кілька способів вирішення цієї проблеми. Отже, як дізнатися про розмір пальця у дівчини?

дізнатися розмір кільця

Визначаємо розмір непомітно

Незалежно від того, для кого призначений подарунок – для мами, сестри, нареченої – ефект несподіванки зробить презент ще приємнішим та ефектнішим. Тому доведеться визначатися з розміром непомітно для обдаровуваної. Є кілька способів визначення розміру, без залучення зайвої уваги.

несподіваний подарунок кільця

Якщо ви проживаєте разом, то потрібно просто спостерігати, куди забираються прикраси і потім непомітно приміряти його на свій палець. Якщо йдеться про обручку, пам'ятайте, що носять його на безіменному пальці, а значить і розмір вам потрібен саме цей.

обручки на безіменному пальці

Якщо у представниці прекрасної статі достатньо кілець, і вона не надягає їх усі разом кожен день, просто візьміть ювелірний виріб і зверніться до фахівця, щоб він визначив розмір майстерні, використовуючи необхідні інструменти.

показати кільце ювеліру

У випадку, коли не виходить непомітно взяти прикрасу на якийсь час, просто змалюйте контур олівцем. Пам'ятайте, що вас цікавить внутрішній діаметр.

окреслити діаметр кільця

В інтернеті можна знайти спеціальні розмірні лінійки для визначення розміру кільця. Її треба роздрукувати, а потім надіти на палець дівчині. Але в цьому випадку технологія вимагає, щоб дівчина міцно спала.

розмірні лінійки для кілець

Існує ще один варіант визначення розміру кільця, його не можна назвати найточнішим, але він також має право на існування. Візьміть рукавичку дівчини та вирушайте з нею до ювелірного магазину. Постарайтеся серед покупниць знайти ту, на руці якої рукавичка «сидітиме» найкраще. І потім на палець цієї дівчини підбирайте прикрасу.

кільця поверх рукавичок

Але при цьому способі визначення розміру важливо, щоб рукавичка «сиділа» і на руці вашої дівчини, як влита. Можливо, найкращий варіант – це шкіряний аксесуар.

Система вимірів

Пам'ятайте, що номери розмірів кілець у різних країнах відрізняються. У Росії її розмір дорівнює колу пальця в міліметрах.

відмінності в лінійках вимірювання кілець

Якщо діаметр має не рівне або половинчасте значення, його потрібно округлити. Існує негласне правило: розмір тоненького кільця заокруглюють у менший бік, а широкого – у більшу.

визначення розміру кільця

Визначення розміру за допомогою нитки

Це чи не найпопулярніший спосіб визначення розміру кільця. Поки дівчина спить, обмотайте її палець ниткою та зафіксуйте потрібну довжину.

Вимір розміру пальця за допомогою нитки

Визначаючи розмір за допомогою нитки або паперу, пам'ятайте, що не затягуйте занадто туго. Адже кільце має проходити через суглоб між фалангами. Тому зробіть невеликий припуск.

як виміряти розмір пальця ниткою

Маленькі хитрощі

А як бути, якщо ваша дівчина спить чуйно, ніяких прикрас не має, і з'ясувати розмір своїми силами в домашніх умовах неможливо? Тоді доведеться довіритись професіоналам.

продавці у ювелірному магазині

У ювелірних магазинах фахівці зможуть вам допомогти, навіть якщо у вашому розпорядженні є лише фото. До речі, такий вимір «на вічко» часто виявляється, що називається «у десяточку».

визначення розміру кільця на око

Крім цього, якщо ваша обраниця середньої комплекції – не повна і не худа, – то, як правило, розмір безіменного пальця має 17.

стандартний розмір пальців

Якщо ж ваша наречена худорлявої статури, то у неї, швидше за все, 14 розмір.

худорляві пальці у дівчини

До речі, навіть якщо ви трохи помилилися, і кільце в результаті виявилося трохи велике чи мало – не засмучуйтесь. Сьогодні цю проблему допоможуть вирішити ювеліри. Часто такі майстерні є при ювелірних салонах.

змінити розмір кільця

Сьогодні все частіше чоловіки приводять свою обраницю до салону та просто оплачують її вибір. Звичайно, в цьому випадку ви точно не помилитеся з розміром, але ефект несподіванки буде втрачений. Але, зрештою, вибір робити вам.

вибір кільця парою

Яке кільце подарувати

Однозначної відповіді це питання немає і не може. Все залежить від вашого смаку та уподобань вашої обраниці.

перевага дівчат в прикрасах

Якщо вона носить виключно срібло, то ви можете подарувати їй прикрасу з цього металу. Якщо ж вона віддає перевагу, все-таки, золото – кільце має бути золотим. Загальне правило – прикраса повинна підходити на безіменний палець і бути дорогоцінним каменем.

кільце з каменем

Хтось вирішує подарувати прикрасу, яка дісталася у спадок від мами чи бабусі, на знак того, що довіряє своїй обраниці щось дуже цінне.

кільця - сімейні реліквії

Ну, а для когось важливо, щоб каблучка була ексклюзивною, і вона звертається до майстерні за прикрасою в єдиному екземплярі. Будь-яке з вищезгаданих рішень має право на існування.

вибір ексклюзивного кільця

Ну і не варто забувати, що якщо йдеться про заручини, то у разі згоди вашої обраниці, вам потрібно буде купувати обручки. Отже, зваживши фінансові можливості, можливо, буде розумніше зупинити свій вибір не на найдорожчому варіанті.

обручки

Хоча в різних країнах існують різні традиції пропозиції руки і серця, все-таки вважається, що заручне кільце повинне подаватися в коробочці.

Якщо дівчина відповідає згодою, то вона приймає подарунок, а якщо ні – просто повертає його в подарунковій упаковці. А коли юнак надягає кільце заручини на руку дівчини – це схоже на те, що чоловік приймає рішення сам, позбавляючи дівчину свободи вибору.

різні традиції пропозиції вийти заміж

Існує маса варіантів, як піднести кільце незвичайним і незабутнім чином. Це може бути романтична вечеря в ресторані, прогулянка на конях і навіть забуті багатьма серенадами.

спосіб зробити пропозицію

Чоловіки, не бійтеся здатися смішними чи несхожими інших. Повірте, саме в цьому випадку дівчина оцінить ваші старання та побачить глибину ваших почуттів.

пропозиція вийти заміж

Кільце – обов'язковий атрибут «церемонії» заручин, і дізнатися про його розмір цілком можливо. За допомогою паперової розмірної лінійки, нитки, рукавички або вже наявних прикрас. Не соромтеся звертатись за допомогою до продавців-консультантів ювелірних магазинів, повірте, вони допоможуть вам зробити правильний вибір. І важливо, щоб за подарунком стояли ваші щирі почуття та бажання зробити свою обраницю щасливою.

Відео: два способи дізнатися розмір обручки, щоб дівчина ні про що не здогадалася

WowCracy.com - Жіночий онлайн-журнал
Додати коментар