Вибір штор в офіс

Важливим фактором довіри клієнта до організації є не тільки компетентність і ввічливість співробітників, які зустріли його, але враження від відвідування від оформлення її офісу. Високий професіоналізм дизайнерів завжди «на руку» розвитку бізнесу та розширенню клієнтської бази. Однак, якщо організація молода або невелика, вона не завжди може скористатися дизайнерськими послугами. Оформлення можна провести і самостійно, скориставшись порадами та рекомендаціями професіоналів і пам'ятаючи, що кожна деталь тут матиме значення.

штори в офіс

Одним із важливих елементів інтер'єру є офісні штори, тому важливо знати, які з них підкреслять індивідуальність та значущість компанії, зміцнять позитивну думку про неї в очах відвідувачів.

штори в офіс фото

Як правильно вибрати штори

Незважаючи на простоту, вибір штор на вікна офісу є справою серйозною, вимагає раціонального підходу і смаку у виборі. Крім того, важливо керуватися такими параметрами:

 • функціональністю: вони повинні створювати максимально комфортну обстановку у приміщенні;
 • практичністю: бути міцними та довговічними, не вимагати складного догляду, мати адекватну ціну;
 • естетичність: створювати сприятливе враження у співробітників та відвідувачів;
 • ергономічність, підкреслюючи гармонійність дизайну.

штори в офіс оформлення

штори в офіс оформлення фото

штори в офісі фото оформлення

штори в офісі фото оформлення

Крім того, при виборі фіранок важливо врахувати розміри офісного приміщення, його освітленість, розміри та форму вікон.

Зверніть увагу! Додатковим плюсом стане вибір штор, які безпосередньо чи опосередковано зможуть підкреслити напрямки діяльності компанії, особливості її функціонування.

штори в офіс ідеї

У кабінет керівника

Кабінет керівника – це своєрідне «обличчя» компанії, за яким можна визначити її пріоритети, напрями та серйозність діяльності і навіть – характер керівництва. До дизайну його оформлення варто поставитися особливо ретельно, і тут важлива кожна деталь: від письмового набору на столі до покриття, форми, матеріалу і забарвлення штор.

штори в офіс ідеї фото

Місце роботи керівника використовується для проведення засідань, зустрічей з бізнес-партнерами, проведенням презентацій, тому всі деталі інтер'єру повинні «працювати» на підвищення авторитету компанії та її директора. Що стосується штор, то вони мають бути;

 • у міру стильними;
 • доречними для цього приміщення;
 • що підкреслюють індивідуальність

Вивішені штори в кабінеті керівника, фото яких можна знайти на численних сайтах, мають бути доречними, стильними, наголошувати на його індивідуальності.

штори в офіс види

штори в офіс

штори в офіс фото

штори в офіс фото видів

Можуть використовуватися жалюзі, рулонні, «римські» штори, що надають офіційності оформленню та налаштовують на робочий лад.

Ламбрекени, кисті на фіранках з важких дорогих тканин доречні при обладнанні просторого кабінету в класичному стилі, з паркетною підлогою, меблями з натурального дерева, шафами або стелажами з книгами та красивими офісними папками, правильно поставленим освітленням. При цьому наявність жалюзі тут є абсолютно недоречною.

штори в офісі фото ідеї

У кабінеті начальника, де часто проводяться презентації, вдалим варіантом стане використання світлонепроникної тканини блекаут. Вона прикрасить приміщення, при правильно підібраному колірному рішенні, та допоможе організувати представлення продукції підприємства чи організації, товарів та послуг на високому рівні.

Тут недоречні фіранки з яскравим забарвленням з квітковим або іншим орнаментом.

штори в офіс дизайн

Важливо! Категорично не рекомендується використання дешевих кольорових тканин, що швидко вигоряють на сонці.

У приймальню

Як театр починається з вішалки, так компанія – з її приймальні. Це місце зустрічі відвідувачів та клієнтів, компанії, партнерів з бізнесу, співробітників. Тому важливо продумати кожну деталь її оформлення, зокрема офісні штори на вікна. Фахівці вважають, що найбільш виграшними, незалежно від напрямів діяльності організації, особливостей розташування офісу та його площі будуть ніжні пастельні відтінки. Така кольорова гама доречна практично для будь-якого стилю. Більш яскраві насичені кольори можливі як відображення оригінальної специфічної діяльності компанії.

штори в офіс дизайн фото

Додаткові прикраси можливі в агенціях з організації свят, весіль. Туристичні фірми можуть дозволити прикрасити приймальну завісу з фотодруком екзотичних місць відпочинку, куди вона пропонує путівки. Для таких організацій доречне оформлення з використанням асиметрії, підйомних завіс, використання яскравих відтінків матеріалу.

штори в офіс фото дизайн

Якщо йдеться про тканинні штори для приймальні, то вони повинні гармоніювати з меблями. Але нині особливо затребуваними стали жалюзі та рулонні штори. Останні виглядають більш естетично та привабливо. Абсолютно недоречні кольорові яскраві принти у приймальні серйозної промислової компанії. Вони викликатимуть подив відвідувачів і дратуватимуть співробітників.

штори в офіс фото дизайну

Зверніть увагу! Фіранки повинні однаково презентабельно виглядати при денному та штучному освітленні, на що варто звернути додаткову увагу при виборі тканини.

В офіс

У частині офісу, де працюють співробітники, можуть бути завіси будь-якого формату та конструкції. Не варто забувати, що вони не повинні накопичувати в собі пил, бути надто яскравими та яскравими. Такі штори відволікають від роботи, зовні перевантажують його.

штори в офіс дизайн ідеї

Для запобігання конфліктам, нервозності та швидкої стомлюваності співробітників варто відмовитися від яскравих забарвлень з переважанням червоного кольору. М'які пастельні тони доречніші, особливо в невеликому за площею або погано освітлюваному приміщенні. Вони візуально збільшують простір і роблять його світлішим.

штори в офіс ідеї дизайн

Як створити робочу атмосферу

Створення творчого настрою, ефективності праці, доброзичливості та націленості на високий кінцевий результат залежить від багатьох факторів, у тому числі – оформлення приміщення, його оснащення необхідною технікою, правильно підібраними меблями та шторами. Вони є важливим елементом декору і мають певні елементи функціональності, від яких багато в чому залежить плідна спокійна робота.

штори в офіс ідеї дизайну

Для цього вони повинні відповідати таким вимогам:

 • виконаними із простого зручного у догляді матеріалу;
 • не заважати наповненню приміщення денним світлом;
 • захищати від сонячних відблисків, що заважають роботі;
 • не накопичувати пил, що підвищує небезпеку виникнення та загострення алергічних реакцій.

штори в офіс варіанти

штори в офіс варіанти фото

штори в офіс фото варіанти

штори в офіс фото варіантів

При цьому можуть відрізнятися штори для невеликого офісу та кабінету керівника та просторих приміщень. Однак, у будь-якому випадку, вони повинні бути практичними, безпечними у використанні та гармонійно вписуватись в інтер'єр.

штори в офіс дизайн інтер'єру

Відео: штори для кабінету та офісу

50 варіантів дизайну штор в інтер'єрі офісів

штори в кабінет

штори в кабінет фото

штори в кабінет ідеї

штори в кабінет ідеї фото

штори в кабінет фото ідеї

штори в кабінет дизайн

штори в кабінет дизайн фото

штори в кабінет фото дизайн

штори в кабінет фото дизайну

штори в кабінет дизайн ідеї

штори в кабінет ідеї дизайну

штори в кабінет ідеї дизайну

штори в кабінет декор

штори в кабінет декор фото

штори в кабінет фото декор

штори в кабінет фото декору

штори в кабінет декор ідеї

штори в кабінет ідеї декор

штори в кабінет ідеї декору

штори в кабінет інтер'єр

штори в кабінет інтер'єр фото

штори в кабінет фото інтер'єр

штори в кабінет Фото інтер'єру

штори в кабінет інтер'єр ідеї

штори в кабінет ідеї інтер'єру

штори в кабінет ідеї інтер'єру

штори в кабінет оформлення

штори в кабінет оформлення фото

штори в кабінет фото оформлення

штори в кабінет фото оформлення

штори в кабінет оформлення ідеї

штори в кабінет ідеї оформлення

штори в кабінет ідеї оформлення

штори в кабінет варіанти

штори в кабінет варіанти фото

штори в кабінет фото варіанти

штори в кабінет фото варіантів

штори в кабінет варіанти ідеї

штори в кабінет ідеї варіанти

штори в кабінет ідеї варіантів

штори в кабінет види

штори в кабінет фото

штори в кабінет фото види

штори в кабінет фото видів

штори в кабінет види ідеї

штори в кабінет ідеї види

штори в кабінет огляд

штори в кабінет види дизайну

штори в кабінет види декору

штори в кабінет види оформлення

WowCracy.com - Жіночий онлайн-журнал
Додати коментар