Вибір прасувальних дощок з рейтингу найкращих

Глажка білизни часто займає багато часу та зусиль. Прискорити та спростити процес допоможе правильний вибір моделі прасувальної дошки. Сьогодні існує велика кількість моделей, що відрізняються одна від одної комплектацією, розмірами, функціоналом.

прасувальна дошка

Важливі характеристики дошки для прасування:

  • легкість – предмет використовують переважно жінки, вони повинні легко піднімати та переносити конструкцію;
  • міцність, стійкість до хитання, прогинання;
  • компактність, зручність зберігання;
  • якість покриття – покриття має бути м'яким, стійким до пригорання;
  • мобільність, простота перенесення, регулювання висотою.

прасувальна дошка фото

Розміри дошки

Важливим параметром вважається розмір прасувальної дошки. Вузькі моделі не відрізняються зручністю використання, особливо при необхідності розгладжування великих штор, постільної білизни і т. д. Перевагу слід віддавати широким дошкам для прасування. Даний показник може змінюватись в межах 29-45 см. Довжина конструкції також відіграє роль, діапазон розбіжностей становить 91-150 см. Оптимальною величиною вважається показник 40-122 см.

прасувальна дошка дизайн

Комплектація

Важливу роль відіграє підставка для праски, парогенератора. Вона призначена для встановлення праски під час перевертання, зміни білизни. Наявність опції дозволяє прасувати будь-де, не турбуючись про пошук місця для розміщення пристрою. Перевагу слід надавати моделям з підставкою, оснащеною фіксатором для дроту. Під звичайну праску підійде будь-яка платформа. Для розміщення парогенератора потрібна велика рівна платформа без будь-яких нерівностей, виїмок.

прасувальна дошка з підставкою для праски

Комфортна експлуатація досягається за рахунок наявності наступних пристроїв:

  • вбудована розетка – дозволяє прасувати білизну в будь-якому приміщенні;
  • рукавна платформа – призначена для розгладження рукавів;
  • кронштейн для шнурів;
  • поличка для білизни

Комплектація дошки для прасування робить прямий вплив на її вартість. При виборі слід звернути увагу також розміри конструкції. Консультант за потреби допоможе визначитися з вибором.

прасувальна дошка колір венге

Функціонал

При виборі моделі слід звернути увагу до наступних функций:

  • вакуум – вентилятор створює тягу, слизька тканина пристає до поверхні, пара проникає у складену білизну, усуває надлишки вологи;
  • нагрівання – забезпечує теплову дію знизу, що сприяє прискоренню процесу сушіння;
  • провітрювання – вентиляція робочої поверхні зсередини;
  • піддув – дозволяє швидко позбавлятися складок у зоні швів, кишень, режим рекомендується використовувати при прогладжуванні делікатних тканин.

прасувальна дошка з піддувом

прасувальна дошка з нагріванням

прасувальна дошка з вентилятором

прасувальна дошка сучасна

Налаштування висоти

Конструкція більшості моделей дозволяє змінювати висоту під зріст людини. Стільницю можна підняти на 20-30 см. Система регулювання висоти може бути плавною або ступінчастою. Ступінчасті дозволяють піднімати висоту на 2-3 рівні, відрізняються більшою стійкістю, не розхитуються з часом.

прасувальна дошка металева

Матеріал

Важливу роль має матеріал виготовлення дошки. Від нього залежить тривалість експлуатації поверхні, ціна. Найпоширенішими матеріалами вважаються дерево, метал, пластик.

прасування на дошці для прасування

Дерев'яні стільниці відрізняються безпекою та високою якістю. Вона має бути досить товстою, що дозволить уникнути деформацій у процесі експлуатації. Основним недоліком вважається розшарування деревини, що відбувається внаслідок відпарювання білизни. ДСП вважається доступним матеріалом, нестійким до деформацій під впливом пари та вологи. Основним недоліком ДСП вважається важка вага, що створює певні труднощі при складанні та розкладанні конструкції. Дошки зі МДФ характеризуються меншою вагою, коштують дещо дорожче.

прасувальна дошка дерев'яна

Металеві дошки для прасування характеризуються підвищеною міцністю, якістю. Основа не провисає навіть за кілька років. Важливу роль грає кількість отворів. Невелика кількість може спричинити труднощі при проходженні пари, що призведе до передчасного зносу чохла. Ідеальним вважається варіант – металева стільниця з дерев'яним покриттям.

прасувальна дошка металева фото

Термопластик відрізняється легкістю, стійкістю до деформацій, прогинів. Тепловідбиваючий ефект сприяє економній витраті електроенергії. Комірчаста структура пластику забезпечує безперешкодне проходження пари, що забезпечує продовження терміну експлуатації чохла.

прасувальна дошка з термопластику

Рейтинг найкращих прасувальних дощок

У рейтингу представлені найкращі модель прасувальних дощок на 2020 рік.

Bosch TDN1700P

Прасувальна дошка забезпечує необхідний рівень догляду речами. При її використанні зникають жорсткі складки. Міцні металеві ніжки, що перехрещуються, запобігають перекиданню аксесуара. Розміри складають 107х45 см, дошка оснащена розеткою. Модель характеризується підвищеним рівнем теплопровідності, металевий корпус забезпечує надійність всієї конструкції. Бавовняний чорний чохол швидко знімається для прання у пральній машинці. Для праски, парогенератора передбачені підставки. Поміщення шнура у спеціальний тримач допоможе запобігти його сплутуванню. Механізм регулювання дозволяє встановлювати прасувальну дошку на необхідному рівні. Функція провітрювання полегшує прасування тонких тканин.

прасувальна дошка Bosch TDN1700P

De`Longhi ADS 3600

Прасувальна дошка Delonghi ADS 3600 відрізняється компактністю, розміри робочої поверхні становлять 45×120 см. При виготовленні пристрою використовуються зносостійкі матеріали. Простота експлуатації забезпечується за рахунок підпрасування. При виготовленні прасувальної поверхні застосовується стійка до стирання бавовна. Основна перевага моделі полягає в наявності нагрівального елемента, за рахунок якого прискорюється сушіння тканин, знижується рівень вологості при використанні пари.

прасувальна дошка Delonghi ADS 3600

Функція піддуву та всмоктування повітря спрощує догляд за складними делікатними тканинами. Функція вакууму забезпечує ефект прилипання, робить прасування ковзних тканин максимально легким. Вони прилипають до поверхні дошки, не мнуться при прогладжуванні. Пара вільно проникає в тканину, в результаті вона розгладжується. Гігієнічність прасування досягається за рахунок бавовняної поверхні дошки для прасування. Підігрів поверхні дозволяє запобігти утворенню конденсату, іржі.

прасувальна дошка Delonghi ADS 3600

BELSI Верона

Вбудована дошка Верона характеризується простотою та надійністю, вона зручно фіксується до стінової поверхні. Дошка поєднана з дзеркалом, прасувальна дошка-купе призначена для встановлення в офіс, на балкон, коридор, на кухню. Вгорі дзеркала знаходяться спеціальні напрямні, які використовуються для розвішування білизни. Комфорт прасування забезпечується також за рахунок вбудованої розетки для підключення праски. Модель оснащена чохлом, що знімається, механізмом трансформації, дюбелями.

прасувальна дошка BELSI Верона

Shelf.On Айрон Слім Еко

Широка дошка для прасування з перфорованого металу Shelf.On Айрон Слім Еко монтується до стіни на кронштейні. Стійкість конструкції забезпечується за рахунок спеціальної ноги, яка спирається на підлогу під тупим кутом. Розміри конструкції становлять 122 х 40 см, її висота регулюється в межах 75-95 см від підлоги. Дошка у піднятому стані кріпиться до стінової поверхні з невеликим магнітом. Тефлоновий чохол відрізняється тепловідбивними властивостями, витримує температуру від 200 градусів. Комфортність прасування забезпечується за рахунок вбудованої розетки, куди підключається праска. Піднята дошка кріпиться до стіни за допомогою маленького магніту.

прасувальна дошка Shelf.On Айрон Слім Еко

Leifheit Airboard Compact M Plus

Модель входить до серії ультралегких виробів компанії Leifheit. Стійкість забезпечується за рахунок ніжок, виготовлених із легкого сталевого сплаву. Спеціальний інноваційний механізм дозволяє регулювати висоту поверхні в діапазоні 75-98 см. Термостійкий пластик зберігає властивості при експлуатації в умовах підвищених температур. Він відбиває пар і тепло від праски, що забезпечує ефект двостороннього прасування, що дозволяє на 30% скоротити час на пропрасування речей. Конструкція характеризується невеликою вагою, якістю та ефективністю прасування. Стаціонарна підставка забезпечує комфортність прасування. Система вирівнювання підлоги дозволяє компенсувати перепади до 1 див.

прасувальна дошка Leifheit AirBoard Compact M Plus

LAURASTAR Plus Board Black Cover

Прасувальна дошка характеризується зручністю переміщення за рахунок вбудованих коліс. Ергономічний дизайн, підставка під парогенератор, велика робоча поверхня спрощують процес прасування. До переваг можна віднести безпечну систему складання, інтегровані колеса, високоякісний дизайнерський чохол. Замок забезпечує фіксацію пристрою на одному рівні. Спеціальна поличка внизу дошки дозволяє розвішувати випрасувану білизну, речі надійно захищені від заломів, складок.

прасувальна дошка LAURASTAR Plus Board Black Cover

GIMI ADVANCE 140

Модель Gimi Advance 140 з покриттям із натурального текстилю призначена для регулярного застосування. Матеріал добре пропускає повітря, розрахований на вплив вологи. Безпечна експлуатація досягається за рахунок підставки з металу, встановлені на ніжки наконечники, що не ковзають, надають прасувальній дошці стійкість.

прасувальна дошка GIMI ADVANCE 140

Gimi Pollicino

Настільна прасувальна дошка Gimi Pollicino відрізняється компактністю. Її довжина складає 73 см, ширина – 32 см. Вона призначена для встановлення на звичайний стіл, конструкція ідеально підходить для прасування невеликих речей. Найчастіше вона використовується для прасування невеликих дитячих речей, футболок. Спеціальні накладки на ніжках дозволяють уникати пошкоджень поверхні столу. Сітка з металу не проминається під вагою праски.

прасувальна дошка Gimi Pollicino

Vileda Carino

Компактна дошка для прасування Карино ідеально підходить для невеликих квартир. Дошка забезпечена гачком для зручності зберігання у підвішеному вигляді. Розмір робочої поверхні 100*38 см. Ніжки мають антиковзкі накладки.

прасувальна дошка Vileda Carino

Модель ідеально підходить для встановлення у малогабаритну квартиру. Конструкцію легко зберігати, дошку можна повісити на стіну спеціальний гачок. Розміри полотна складають 100х38х3,5 см. Поверхня відрізняється стійкістю, яка досягається в тому числі за рахунок антиковзких накладок.

прасувальна дошка Vileda Carino

ВІДЕО: Як правильно вибрати прасувальну дошку.

WowCracy
Додати коментар