Вологі серветки для монітора

Вся техніка, яка є в будинку, потребує догляду за собою як технічного, так і естетичного характеру. Набагато легше дивитись на гаджет, якщо він чистий. І другові, що раптово відвідав вас, не соромно показати.

протирання ноутбука

Правила догляду за монітором

Всі речі мають правила догляду за ними, якщо їх дотримуватися, термін служби техніки або предмета збільшується. Більшість сучасних моніторів мають рідкокристалічний екран, його зіпсувати дуже легко.

протирання монітора

Яким би не був, ваш тип монітора виконуйте прості правила:

 1. Для їди використовуйте кухню.
 2. Якщо так сталося, що перекушування довелося зробити на робочому місці і бризки потрапили на техніку – не варто витирати їх руками.
 3. Пальці від монітора. Це не гігієнічно і зайвий привід нервувати, щоб не забруднити все на столі.
 4. Якщо сенсорний екран не буде зайвим захистити його спеціальною плівкою.
 5. Не допускайте дитячих витівок з дисплеєм.
 6. Свіжі забруднення можна витерти відразу.
 7. Витираючи, пил по будинку – не пропускайте комп'ютер. При накопиченні пил має властивість створювати статичний заряд, якщо виникнуть певні умови – це значно пошкодить техніку.

чищення макбука

чищення комп'ютера

плівка для монітора

прибирання робочого простору

Не зайве нагадати про чищення пластмасових деталей монітора: ніжка, корпус, задня сторона.

Поряд із загальноприйнятими правилами, існують лайфхаки, щоб процес очищення був легшим, швидшим і кориснішим. Не всі із запропонованих способів йдуть на користь. На перший погляд очищення проходить успішно, але тут грає справа часу, через якийсь період техніка може бути сильно пошкоджена невинною порадою.

серветки для екрану

Як часто потрібно протирати монітор

Загальні правила щодо того, як часто чистити монітор комп'ютера в домашніх умовах:

 • Протирання від пилу 1 раз на тиждень: підійде ганчірочка або можна користуватися сухою серветкою;
 • Вологе очищення проводиться 1 раз на місяць.

протерти ноутбук

Увага! Волога серветка може застосовуватися раз на тиждень, якщо обідня перерва або перекус організується на робочому столі з комп'ютером або ноутбуком.

Перевищувати частоту заходів очищення не варто, оскільки монітори також не вічні.

як протерти ноутбук

Якщо до монітора торкнулися жирними руками і залишили там великий слід, можна відразу його видалити, тільки не пальцем. Засохлу жирну пляму очистити значно складніше. Винятком стане випадок, коли спеціальних серветок немає, а пальцями, як уже повідомили, лізти не можна. Тоді варто почекати, коли зможете придбати спеціальні матеріали.

як почистити монітор

Серветки для догляду за комп'ютерами чи ноутбуками

Якщо заглибитись у не таку давню історію, а в ті роки, коли ще не створили спеціальні пристрої, можна дізнатися про дієві способи очищення. Для процесу потрібна була пляшка з розпилювачем, дистильована вода або розчинений у воді оцет. І обов'язковою умовою залишалася м'яка тканина без ворсу.

чищення екрану

У сучасному світі для всіх предметів є свої засоби догляду. І витирати ноутбук можна тепер спеціально призначеними серветками. Цей матеріал відповідає всім вимогам щодо безпечного очищення.

серветки для моніторів

Сам собою рідкокристалічний предмет має тонку структуру. Для порівняння подивіться рекламу миючих гелів для плити: одні дряпають і залишають сліди, інші ні. Так само все відбувається і з екраном комп'ютерної техніки. На ньому також можуть залишатися подряпини та небажані сліди. Найстрашніша розв'язка події може виявитися у вигляді небажаної чорної плями на екрані.

серветка для монітора

Тому спеціалісти розробили спеціальні серветки для монітора, якими рекомендують їх почистити.

Сухі серветки

Не йдеться про паперові носові хустинки або туалетний папір. Вибираючи суху серветку для очищення екрана, переконайтеся, що в ній немає ворсу. Інакше на моніторі залишаться котушки. Чистячий дует із сухою серветкою може бути (і рекомендовано) доповнений спеціальним гелем або аерозолем для комп'ютерної техніки.

сухі серветки

Мокрі

У магазинах для комп'ютерної техніки можна вибрати спеціальні вологі серветки. Перед покупкою не зайве оцінити склад. Важлива відсутність ворсу та спирту. Так як всі структури екрану мають покриття антивідблиску, під впливом спирту вони руйнуються.

серветки для моніторів вологі

Інші засоби для чищення монітора (спрей, гелі тощо)

Спреї, гелі, аерозолі можливі у використанні на екрані монітора лише в тому випадку, якщо вони купувалися у магазині техніки.

спрей для монітора

Зверніть увагу, чи немає у складі спирту. Серед подібних засобів для чищення, піна добре зарекомендувала себе в задачі боротьби з пилом. Усі варіанти засобів для чищення мають антистатичну властивість.

гель для моніторів

Якщо немає можливості купити тоді чим протирати екран ноутбука серветки? Домашній спосіб – замінити фланелевими клаптями тканини. Один сухий, другий вологий. Вологою можна зробити ганчірочку із застосуванням спецзасобу, деякі рекомендують зробити розчин: вода та дитяче мило. Подібна дія відрізняється лише своєю економією та залишає мильне розлучення. Затягувати чи забувати з чищенням до створення старих плям – не варто. Та й поспішати не найкращий варіант.

рідина для моніторів

Правила чищення монітора

Важливо! Не перевищувати і не забувати про кількість очищення техніки на тиждень та на місяць.

чищення монітора

Проводьте клінінгові заходи за такими правилами:

 • Умови роботи над очищенням – це вимкнена з мережі техніка.
 • Під час очищення не перестарайтеся із силою тиску на екран. Рухи мають бути м'якими, круговими, горизонтальними та вертикальними.
 • Засіб для очищення потрібно наносити на серветку.
 • Засохлі плями не потрібно віддирати гострими предметами чи нігтями. Краще повторити миття повторно.
 • Куточки екрану з пилом, що скупчився, зручно очищати ватними паличками.
 • Приділяйте увагу загальному очищенню: основі монітора (його ніжка), ззаду монітора, від'єднавши всі дроти і видаливши бруд. Куточки і важкодоступні місця ганчірка не дістає. Їх чистіть ватяною паличкою або зубочисткою.
 • Увімкніть у мережу після повного висихання.

прибирання комп'ютера

Чи можна протирати монітор вологою ганчіркою? Шматок тканини не повинен бути мокрим, лише злегка вологим. Зверніть увагу, чи немає на руках колючих, ріжучих та важких предметів. Коли протиратимете, ненароком можете пошкодити цілісність техніки.

чищення монітора вологою ганчіркою

Що не варто використовувати для чищення екрана монітора

Невпинно повторюємо: не потрібно лізти руками в монітор, навіть якщо там зовсім маленька цятка. Будь-якими неправильними діями легко нашкодити крихкій системі екрану.

 • Забудьте про дотик до екрана руками, якщо він не є сенсорним. У тому числі, про витирання цяток.
 • У жодному разі не використовуйте спирт у чищенні екрану. Така процедура йому шкодить.
 • Рідина має бути без агресивних компонентів, це стосується й гелів для побутової техніки, навіть якщо вони є суперм'якими. Недобросовісні виробники подібних гелів можуть вказувати на етикетці, що можна чистити РК екрани. Відповідальності за наслідки вони не понесуть, а результат може бути плачевним.
 • До засобів, які заборонені у використанні на екранах, відносяться спреї для миття вікон, миття машин, плит, поліролі, підлоги і т.д.
 • Не застосовуйте серветки та туалетний папір.
 • Заборонено мити милом.

як протерти монітор

гель для чищення екранів

screen cleaner для ноутбука

серветки, що чистять, для екранів і ноутбуків

Дбайливе ставлення до комп'ютерної техніки продовжує термін її служби без ремонту.

Відео: поради спеціаліста з очищення монітора

WowCracy.com - Жіночий онлайн-журнал
Додати коментар