Відбілюємо свій бюстгальтер до ідеально білого кольору

Білизна білого кольору гарно виглядає, але потребує особливого догляду за ним. Не кожен білий бюстгальтер можна прати в машинці, а вручну не завжди вдається зберегти початкову білизну. Якщо ви не знаєте, як відбілити бюстгальтер у домашніх умовах, то ми розповімо прості та доступні способи, ефективність яких перевірена на практиці.

білий бюстгальтер

Чим і як можна відбілити бюстгальтер у домашніх умовах

Швидко відбілити білі делікатні речі можна за допомогою недорогих засобів, які є у кожному будинку. До цього списку входить сода, сіль, білизна, а також препарати першої допомоги з аптечки: нашатирний спирт, аспірин та перекис водню. Також ми пропонуємо розглянути сучасний спосіб відбілювання речей за допомогою кисневих чи оптичних засобів. Отже, розглянемо докладніше, ніж вибілити білий бюстгальтер у домашніх умовах швидко, недорого та ефективно.

білий бюстгальтер фото

За допомогою білизни

Білизна – недорогий відбілювач, який виводить навіть застарілі плями різного походження. Якщо ліфчик пожовк від частого носіння або став сіруватим від регулярних прань, то замочування в білизні гарантовано поверне йому початковий свіжий вигляд.

відбілювач білизна

Для процедури відбілювання вам знадобиться:

 • 3 л теплої води (до 35 градусів);
 • За 1 ст. ложці сухого відбілювача та порошку, також можна взяти 100 мл рідкого засобу.

Налийте воду в ємність і розчиніть в ній відбілювач і порошок. Помістіть бюстгальтер у розчин на півгодини. Після цього можна випрати його із застосуванням кондиціонера, щоб прибрати запах хлору.

як відбілити бюстгальтер

Важливо! Білизна працює у повністю холодній воді (тоді потрібно замочувати річ на 1 годину), але її не можна використовувати у гарячій.

Застосування кисневих засобів

Органічні кисневі відбілювачі належать до побутових засобів нового покоління, тому що абсолютно нешкідливі для довкілля та ефективні у домашньому використанні. Головним компонентом таких засобів є речовини на кисневій основі, наприклад перкарбонат натрію. Органічні відбілювачі працюють гарячою водою та допомагають усунути органічні забруднення на виробах з льону, бавовни та щільних натуральних тканин.

кисневий відбілювач

Щоб вибілити бюстгальтер за допомогою кисневих засобів, вам знадобиться:

 • 1,5-2,5 ст. ложки органічного відбілювача;
 • 8-10 л гарячої води (60-90 градусів залежно від тканини).

Налийте в ємність гарячу воду: для синтетики температура має бути до 70 градусів, для льону, бавовни, сатину, ситцю – до 90 градусів). Розчиніть засіб у воді та помістіть у неї делікатну річ на півгодини. Використовуйте 2,5 ложки засобу для синтетики та 1,5 ложки – для натуральної тканини.

як відбілити бюстгальтер фото

Важливо! Кисневі відбілювачі не можна використовувати для одягу та білизни з шовку.

Оптичні відбілювачі

Оптичні засоби не виводять плями, як інші відбілювачі, але вони допомагають повернути білизні білий колір, прибравши неохайну жовтизну. Процес відбілювання за допомогою оптичних засобів ближчий до фарбування, тому вони ефективні, якщо речі полиняли або вицвіли. Діючі інгредієнти поглинають ультрафіолетові промені, перетворюючи їх у синій та фіолетовий колір. Насправді вони роблять безбарвні матеріали білими, а пофарбованим надають яскравість і контрастність.

оптичний відбілювач

Щоб випрати білизну за допомогою оптичного засобу, використовуйте воду з температурою не більше 60 градусів та чітко дотримуйтесь інструкцій. Пропорції кожного засобу можуть відрізнятися, тому уважно читайте, скільки кошти використовувати на літраж води, щоб не нашкодити речі. Якщо діяти не за інструкцією, білизна може посіріти або пофарбуватися.

делікатне прання білизни

Сода та сіль

Прості соду і сіль можна використовувати не тільки в кулінарії, але і для відбілювання мереживної та гіпюрової білизни. Такий спосіб випрати речі можна назвати щадним, адже сода та сіль діють менш агресивно, ніж білизна та інші засоби побутової хімії. Але з цієї причини засоби можуть бути неефективними для щільних тканин: льону, бавовни, трикотажу, деяких видів синтетики.

сода та сіль для відбілювання

Що знадобиться:

 • 5-6 л води;
 • по 5 ст. ложки солі та соди;
 • 2 ст. ложки порошку.

Змішайте всі інгредієнти у воді та замочіть річ на 20-30 хвилин. Потім випрати білизну і добре прополощіть. Також можна відбілювати білизну лише содою. Потрібно дві ложки кухонної соди на літр води. Залишіть у розчині ліфчик на 1-2 години, щоб позбутися сірого або жовтого відтінку тканини.

білий бюстгальтер після прання

Важливо! Розчин соди та солі стане оптимальним варіантом для дуже примхливих та делікатних тканин, які не можна прати в машинці та відбілювати за допомогою агресивних хімічних засобів.

Перекисом водню

Деякі засоби з аптечки допоможуть не тільки у разі порізів та подряпин, але також будуть корисними для прання білих речей. Наприклад, перекис водню допоможе випрати синтетичні та мереживні бюстгальтери. Речовина діє м'яко, тому волокна тканин не постраждають, а речі не втратить форму.

перекис водню

Що знадобиться:

 • 2 ст. ложки 3% перекису водню;
 • 1 л холодної води.

У розчині потрібно залишити білизну на півгодини, а потім випрати і прополоскати як завжди.

перекис для відбілювання

Важливо! Засіб допоможе для м'якого відбілювання тонких речей, але для усунення старих забруднень може бути неефективним.

Нашатирний спирт

Ще один аптечний препарат, який стане в нагоді, якщо потрібно освітлити пожовклу білизну. Але важливо пам'ятати, що нашатирний спирт відомий різким запахом, який може залишитись після процедури. У такому випадку використовуйте кондиціонер для білизни, щоб усунути побічний ефект.

нашатирний спирт

Що знадобиться:

 • 1 ст. ложка діючої речовини;
 • 1 л води.

Зробіть розчин із літра води та ложки спирту, потім замочіть у ньому бюстгальтер. Через 10 годин потрібно випрати білизну з кондиціонером, прополоскати і висушити на мотузці.

білий бюстгальтер чистий

Незважаючи на те, що спосіб здається дуже довгим у часі, він є ефективним проти старих плям, забруднень, жовтизни та сірості. Після замочування у воді зі спиртом, білизна відмінно випрається, і виглядатиме як нова.

Таблетки аспірину

Дивно, але звичайний аспірин легко розправляється не лише з плямами поту, дезодоранту або жовтизною від частого носіння, а й зі складними забрудненнями, наприклад, від крові чи вина. Вся справа в ацетилсаліциловій кислоті, яка є головною речовиною, що діє, в таблетках аспірину.

аспірин для відбілювання речей

Що потрібно:

 • 5-7 таблеток аспірину;
 • 5-8 л холодної води.

Розчиніть аспірин у воді та замочіть білизну на 10 годин, краще на всю ніч. Потім випрати ліфчик у теплій воді з порошком або кондиціонером.

Щоб усунути кров та інші плями, замочуйте одяг у холодній воді з аспірином на 6-7 годин.

прання з аспірином

Ось такі прості методи існують, щоб відбілити бюстгальтер у домашніх умовах ефективно та без зайвих витрат.

Особливості відбілювання різних типів тканини бюстгальтера

Щоб правильно очистити виріб, важливо враховувати різновид тканини, інакше можна нашкодити речі та зробити її непридатною для носіння. Наприклад, деякі матеріали, наприклад, шовк та атлас не рекомендується відбілювати категорично, інші, навпаки, добре реагують на такі процедури. Подивимося основні правила очищення бюстгальтерів із різних тканин у домашніх умовах.

білий бюстгальтер прання

білий бюстгальтер випраний

білий бюстгальтер як прати

білий бюстгальтер хб матеріал

Мереживний

Білизна з мережива, а також сатину можна відбілити за допомогою соди та солі, перекису, нашатирного спирту та ацетилсаліцилової кислоти. Не слід застосовувати для мереживної білизни агресивну побутову хімію, щоб видалити жовтизну. При відбілюванні замочуйте речі в прохолодній воді, оскільки гаряча може зробити білизну жорсткішою.

білий бюстгальтер мереживний

Гіпюровий

Гіпюр відноситься до синтетичних матеріалів і для його прання підійдуть всі вищезазначені засоби, включаючи концентровані відбілювачі. Якщо білизна дорога і складається з комбінованих матеріалів, використовуйте щадні способи: соду, сіль, аспірин, перекис водню, щоб не нашкодити тонким тканинам.

Гіпюровий білий бюстгальтер

Бавовняний

Повсякденний бавовняний бюстгальтер можна відбілювати білизною, оптичними, кисневими та іншими відбілювачами, не побоюючись, що вони зашкодять йому. Дотримуйтесь стандартної інструкції та не залишайте білизну у розчині з хімічним засобом більш ніж на півгодини. Також можна використовувати нашатирний спирт для інтенсивного відбілювання. Щасливі засоби, на кшталт соди або перекису, можуть не впоратися з бавовною.

білий бюстгальтер бавовняний

Синтетичний

Для синтетики підійдуть практично всі засоби, включаючи білизну та органічні відбілювачі. Але не слід захоплюватися цією процедурою, оскільки часте відбілювання стоншує волокна, що шкодить тканинам. Синтетику відбілюють у літній воді, щоб не зіпсувати структуру волокон.

білий бюстгальтер синтетика

Зверніть увагу! Прання у гарячій воді (вище 40 градусів) поступово робить білі речі сірими, тому білизну рекомендується прати у літній воді.

Тепер ви знаєте, як дати нове життя білим бюстгальтерам, які виглядають не так добре, як раніше. Перевірені способи повернуть білизну та свіжість вашій повсякденній та ошатній білизні з натуральних та синтетичних матеріалів.

білий бюстгальтер після відбілювання

ВІДЕО: Як вибілити бюстгальтер у домашніх умовах.

WowCracy.com - Жіночий онлайн-журнал
Додати коментар