Верстат для встановлення кнопок та люверсів

Прес для люверсів або прес для установки фурнітури – це спеціальний інструмент, в основний функціонал якого входить саме кріплення фурнітури (зокрема – люверсів) на різні матеріали.

прес для люверсів

Зазвичай це потрібно для прикраси (одягу, взуття, дитячих іграшок) або ж несе певну функцію – наприклад, допомагає закріпити штори на карнизі (штанга простягається через круглі люверси) або поставити намет (з люверсами використовується спеціальний міцний шнур).

люверси

люверси фото ідеї

люверси ідеї

люверси фото

Переваги та недоліки преса для встановлення люверсів

Основним плюсом преса для встановлення люверсу є принцип його роботи – за допомогою цього інструменту можна одночасно виконати отвір у тканині-основі та закріпити втулку та шайбу (їх ще називають металевою обробкою). При використанні преса для встановлення фурнітури можна забути про будь-які інші інструменти – вони просто не знадобляться, все необхідне робиться за один рух.

прес для люверсів фото

З мінусів варто виділити вартість такого обладнання – найскромніша модель пневматичного преса буде коштувати як мінімум 150 000 рублів. Про вартість найдорожчих варіантів на ринку краще було б тактовно промовчати.

прес для люверсів ідеї

Як правильно використовувати пристрій

Правильно використовувати прес для установки люверсів (його ще називають верстатом для установки кнопок і люверсів) досить нескладно, якщо неухильно слідувати інструкції, що додається, які, правда, часом написані надто мудрою мовою і вводять звичайних користувачів у ступор.

прес для люверсів ідеї фото

Для початку варто вибрати найбільш підходящий варіант – ручний, пневматичний або електричний, оскільки спосіб застосування не сильно, але відрізняється.

встановлення люверсів своїми руками

Пневматичний прес зазвичай використовується в швейних майстернях і працює на енергії стисненого повітря. Він призначений для закріплення на тканині-основі кнопок та люверсів.

прес для люверсів пневматичний

Спочатку потрібно розмістити люверс на обраному йому місці, потім помістити під металевий прес і почати роботу. Прес сам проб'є отвір, зміцнить на тканині люверс і з'єднає дві частини між собою.

прес для люверсів дизайн

прес для люверсів фото

прес для люверсів фото дизайн

прес для люверсів фото дизайну

Ручний прес

Ручний прес, який використовується з тими ж цілями, що і пневматичний, багато в чому відрізняється від попередньої моделі. Таким інструментом можна не тільки встановлювати люверси, його можна використовувати і для простого пробивання отворів у тканині.

прес для люверсів ручний

Щоб змусити ручний прес працювати, необхідно помістити на спеціальне місце над «пробійником» тканину з накладеною фурнітурою і натиснути на важіль преса, тоді вже через секунду дірочка в обрамленні металевого кільця буде готова.

прес для люверсів ручний фото

Щоб просто продірявити тканину, потрібно зробити все те ж саме, але при цьому прибрати з основи обидві деталі люверсу (втулку та шайбу).

прес для люверсів фото ідеї

Універсальний

Чому деякі ручні преси для встановлення люверсів називають універсальними? Відповідь досить проста – такі верстати можна використовувати, якщо потрібно встановити хольнітени, кнопки або люверси різних діаметрів. Головне в цій справі – підібрати відповідну насадку.

прес для люверсів універсальний

Насадки для ручних пресів існують найрізноманітніші:

  • Насадки для люверс різних діаметрів.
  • Насадки для двосторонніх хольнітенів.
  • Насадки для односторонніх хольнітенів.
  • Насадка для кнопок.

прес для люверсів з насадками

Залежно від фурнітури, що є під рукою, потрібно вибрати відповідну насадку, яка буде найбільш підходящою.

прес для люверсів з насадками фото

ВАЖЛИВО! Не варто використовувати насадку з невідповідною фурнітурою, таким чином можна зламати не тільки люверс, кнопку або хольнітен, але і сам інструмент.

Різновиди інструментів для встановлення люверсів та кнопок

Крім різних видів пресів для установки фурнітури можна використовувати пробійник або розбірний молоточок. Безперечним плюсом цих інструментів є менш висока, ніж у пресів, вартість.

пробійник для люверсів ідеї

пробійник для люверсів

пробійник для люверсів фото ідеї

пробійник для люверсів фото

Прес для люверсів або верстат для встановлення люверсів і кнопок – обладнання, яке обов'язково має бути в наявності в різних майстернях, але при цьому в домашньому користуванні в ньому немає такої гострої необхідності і його можна легко замінити наявними під рукою інструментами.

встановлення люверсів

Відео: встановлення люверсів за допомогою преса

WowCracy.com - Жіночий онлайн-журнал
Додати коментар