Вбудовуємо варильну панель у стільницю

Коли панель, що вбудовується, встановлюється в новий сучасний гарнітур, стіл під варильну панель, і немає спеціального отвору для монтажу корпусу, потрібно заздалегідь підготувати набір інструментів. Для цього знадобиться лобзик та дриль.

сучасних меблевих гарнітурів

Для підключення до мережі потрібна викрутка, пасатижі. Варто подбати про справність розетки, до неї включатиметься варильна поверхня. Вибір місця розташування виконується заздалегідь.

Як правильно вирізати в стільниці місце для плити

Потрібно обов’язково стежити за точними параметрами самої плити, для цього можна скористатися шаблоном, що додається інструкцією. Потрібно взяти великий косинець, щоб зобразити прямокутник на робочому столі.

варильна поверхня

Для отримання отвору потрібно знайти пилку з відповідним лезом. За допомогою перфоратора дрилі потрібно спочатку просвердлити невеликі дірки вздовж усіх кутів прямокутника.

варильна поверхня

варильна поверхня продати

варильна поверхня взяти

варильна поверхня красива

Процес виконання триватиме приблизно 10 хвилин. Як правильно вирізати стільницю під варильну панель.

місця розташування

Детальний правильний хід роботи:

  1. Визначити контур плити.
  2. Помістити установку на частину столу.
  3. Провести середину на підготовленій пласкій поверхні, позначити лінію врізу.
  4. Розташуйте прокладки внизу для точного результату.
  5. Між шафою та стільницею залишити 5 см.
  6. Створити початкові отвори.
  7. Виконати розрізи вздовж ліній (робота електролобзиком).
  8. Встановити поверхню отриманий отвір.
  9. Закріпити шурупами, підключити.
  10. Перевірити та оцінити отриманий результат.

духова шафа

Таким чином, вивчивши інструкцію та правила, кожен може впоратися з поставленим перед ним завданням.

Правила встановлення варильної панелі в стільницю

На самому початку ще до врізання техніки необхідно переконатися в справності, відсутності дефектів приладів і пристроїв. Після того, як отвори готові, необхідно акуратно, без сильного натискання, вставити техніку до відмінного прилягання до країв столу.

встановлення розетки

Можна заздалегідь нанести невеликий шар герметика. Найголовніше техніка, що вбудовується, повинна лягти ідеально на поверхню. За допомогою затискачів, що виконують функцію фіксації, виконується кріплення (встановлюються знизу).

панель, що вбудовується, закріплюється

Розмітка на стільниці

Розмітка на столі виконується строго з урахуванням розмірів побутової техніки, що вбудовується (прописані в паспорті). Перенести всі розміри панелі на поверхню столу олівцем.

варильна поверхня

варильна поверхня біла

установки варильної поверхні

варильна поверхня плита

Біля кожної сторони зробити один отвор, діаметр якого складе не більше 10 мм., а вже потім акуратно вирізати саму нішу лобзиком.

установки варильної поверхні

Підключення

Процедура підключення вибраної плоскої поверхні для приготування – заключний етап її встановлення. Цей процес потребує підвищеної уваги та відповідального підходу.

Встановлення варильної панелі

Кожен тип техніки (електричний або газовий варіант) потребує особливих умов та правил підключення. З ними необхідно ознайомитись.

Газовий

Підключення газового типу плити вимагатиме трохи часу, і з цим можна впоратися самостійно. Встановивши та надійно закріпивши пристрій, залишиться лише підключити його до газової магістралі. Попередньо потрібно переконатися у цілісності газопроводу.

газова плита

газ

газова варильна панель

варильна панель газ

Для приєднання застосовують гнучкі шланги (газові). Наприкінці шланга є гайки з різьбленням, а всередині прокладки для міцності з’єднання. Не можна сильно закручувати гайки (це можна зробити спеціальним ключем, що входить до набору). За потреби роботу можна довірити професіоналам у цьому питанні. Після монтажу шланг приєднується до газової труби, а потім до обладнання.

електричної

Насамперед при підключенні електричного варіанту необхідно подбати про наявність справної розетки, перевірити напругу в мережі. Перетин проводів має відповідати оптимальній потужності.

вирізці

Варильна поверхня підключається до окремої лінії електропроводки.

Запобіжні заходи при встановленні

Обов’язково звернути увагу на деякі важливі правила врізання плити на стіл. Товщина поверхні столу, на яку необхідно вбудувати панель, не повинна бути більшою за три сантиметри.

встановлення варильної поверхні

Крихка та слабка конструкція не зможе витримати довгого навантаження. Крім того, варто стежити за справністю розеток, електрики та герметичності газопроводу, до якого підключається техніка.

варильна поверхня

варильна поверхня біла

варильна поверхня електро

варильна поверхня купити

Переконавшись як всі наявні прилади, можна бути впевненим у безпеці подальшого застосування.

використовуйте варильну поверхню

Відео: як правильно врізати варильну панель у кухонну стільницю

WowCracy.com - Жіночий онлайн-журнал
Додати коментар