Тридцять п'ять років шлюбу – як називається річниця

Весілля – головний захід у житті кожної людини. Свято прийнято відзначати і в день його проведення, і щороку у дату. Її називають річницею. Кожному спільно прожитому періоду відповідають свої традиції. 35 років, яке весілля, пам'ятають не багато, і дарма.

Тридцять п'ять років шлюбу - як називається річниця

Як називається річниця

Чим довше сім'я зберігає теплі взаємини, краще її члени розуміють одне одного. Тридцять п'ять років — серйозний термін, який наголошує на невеликій кількості заміжніх пар.

Важливо розібратися про 35 років спільного життя, яке весілля і як його слід відзначити, якими подарунками порадувати себе чи друзів. Річниці надається відповідна назва, Коралова.

З кожним роком люди одружуються все пізніше, а шлюби стають менш міцними та тривалими. Тому термін у 35, яке б не було весілля, вважається досить значущим для подружжя. Не кожен зможе підтримувати теплі і довірчі відносини протягом такого тривалого періоду.

Люди, які прожили у шлюбі протягом 35 років, можуть знаменувати цю подію під назвою Коралового або полотняного весілля.

Полотно говорить про спокій та добробут сімейного союзу.

Корали ж символізують тривале спільне проживання подружжя, їхнє здоров'я та щасливі взаємини. Адже створення рифів, які з цих мінералів, йдуть 100-річчя, як і будівництво справжньої міцної сім'ї.

Саме тому багато хто пам'ятає, як називається 35 років весілля — Коралове.

Тридцять п'ять років шлюбу - як називається річниця

Історія Коралової (полотняної) річниці

Кожне весілля надалі відзначається роковинами. Але ювілей — це значно серйозніше свято, яке говорить про те, що з кожним роком сімейний союз стає дедалі міцнішим, а стосунки між подружжям лише тепліші та довірливіші.

Багато хто сперечається про 35 років спільного життя, яке це весілля — Коралове або Полотняне. Насправді обидві назви доречні. Вона має свою довгу і цікаву історію, про яку знає все подружжя, що дочекалося ювілейної річниці.

Вважається, що спільне життя будувалося так само довго, як і коралові рифи у морі. І це справді так. Адже сім'я, це серйозна праця, над якою працює кожен її член.

Корали символізують міцність і надійність спілки, яка така ж неподільна, як ці мінеральні речовини.

Але також вони говорять про те, що на досягнутому ювілеї не можна припиняти працювати над сім'єю, адже вона з роками ставатиме ще стабільнішою.

Але річниця весілля має й іншу назву – Полотняна. Полотно – це матеріал, який також символізує міцність та надійність. Він характеризує сімейні стосунки, як найтепліші, затишніші та спокійніші.

Тридцять п'ять років шлюбу - як називається річниця

Ці дві назви чудово передають усю сутність та важливість свята річниці. Вони показують взаємовідносини подружжя, яке зуміло зберегтися через довгі роки спільного життя.

Символи та основна тема

Основними символами свята є корали та полотно, завдяки яким були вигадані назви для річниці.

Що подарувати на коралове весілля? Відповідні подарунки та листівки. Основна тема ювілею, це теплі та довірчі відносини подружжя, яке збереглося протягом довгого спільного життя.

Особливості та традиції Коралового весілля

Кожна річниця має свої прикмети і традиції, яких прийнято дотримуватися з давніх-давен, пам'ятаючи, яке весілля 35 років шлюбу. Ще предки вважали, що подружжя по досягненню цього періоду мало виткати своє полотно, яке буде головним символом сім'ї та щасливого шлюбного союзу. Деякі люди дотримуються цієї весільної традиції і до сьогодні.

Також є традиція, яка пов'язана із продовженням роду.

У день 35-ї річниці подружжя має написати побажання та поради щодо досягнення сімейного щастя та гармонії, виходячи зі свого особистого досвіду.

Далі ці записки можна зберігати в скриньках або коробочках з іншими цінностями. Передавати їх треба у спадок своїм дітям, онукам і навіть правнукам.

Прикмети

Одна з прикмет, що належать до полотняного весілля, пов'язана з давньою подружньою традицією.

 • Вважається, якщо зіткане подружжям полотно виходить рівним — значить сімейний союз міцний і щасливий, що всі спільні роки були сповнені гармонії та розуміння.
 • А от якщо тканина вийшла нерівною, неакуратною або потертою — значить у подружжя у житті не найпростіші стосунки. Можливо, чоловік і дружина відчувають не такі яскраві та теплі почуття один до одного або мають приховані образи.

Усі можна виправити. Потрібно лише посилено попрацювати над возз'єднанням сім'ї та досягненням благополуччя.

Тридцять п'ять років шлюбу - як називається річниця

Як відсвяткувати Коралове весілля

Щоб свято річниці запам'яталося не лише подружжю, а й гостям урочистостей, можна провести цікавий обряд. Його дотримувалися ще пращури, тому він має величезну цінність для всього покоління.

Найкращим варіантом його проведення буде прибуття на море, де є коралові рифи. Проте це необов'язково, і обряд можна виконати навіть на найближчому озері або річці.

Подружжю слідує:

 1. Сісти у човен.
 2. Відплисти на ній у протилежний від берега бік.
 3. За час невеликої подорожі, поділитися різними секретами та словами подяки один одному за прожиті роки.

Ніщо так не зближує подружжя, як такий обряд, тому його актуальність зберігається і до сьогодні. Також під час подорожі водоймою слід висловити одне одному все, про що мовчали протягом усіх років спільного життя. Після цього варто зануритися у воду і змити всі погані спогади.

Тридцять п'ять років шлюбу - як називається річниця

Поради щодо прикраси приміщення та сервірування столів

Рекомендується визначити кількість гостей на урочистості. Але, дуже символічно вийде, якщо їхня кількість співпадає з 35 роками річниці.

Місце проведення свята потрібно оформляти у приємних коралових відтінках. Також можна тони:

 • блакитні;
 • сині;
 • будь-які світлі.

Як додаткові елементи, рекомендується використовувати гілочки коралів, які відмінно підкреслять символіку свята.

Тридцять п'ять років шлюбу - як називається річниця

Не менш важливим елементом у святкуванні заходу є торт, який також має відповідати концепції та тематиці річниці. Його краще робити таким, як на саме весілля:

 • гарним;
 • великим;
 • дуже смачним.

Як начинка, можна вибирати будь-які інгредієнти відповідно до переваг подружжя. А ось декор має підходити під тематику.

Як додаткові елементи краще використовувати фігурки коралів з мастики, а основу зробити у вигляді полотна.

Фотосесія

Відмінним варіантом подарунка буде фотосесія. Її можуть піднести як саме подружжя одне для одного, так і їх діти або інші гості урочистості. Як тематика фотосесії, можна вибрати все, що завгодно, пов'язане з любов'ю, відносинами та іншими символами спільного життя.

Це допоможе залишити в пам'яті приємні емоції про проведення головних роковин у житті, а також повернутися на 35 років тому, ще раз відчути себе молодятами.

Тридцять п'ять років шлюбу - як називається річниця

Конкурси

Конкурси, це чудовий варіант для того, щоб розвеселити гостей річниці та порадувати її головних винуватців. Можна зробити таку ж програму, яка була на самому весіллі, щоб відправити подружжя до їхніх приємних молодих спогадів.

Також конкурси можуть бути пов'язані з головними символами свята, а призами за них виступатимуть лляні полотна, корали, які стануть посиланням на назву річниці.

Вітання

Щоб усіх здивувати на святі річниці Коралового весілля, можна якось оригінально та незвичайно привітати головних винуватців урочистостей. Відмінними варіантами будуть:

 • вірші свого твору;
 • пісні;
 • інші творчі подарунки.

Можна також замовити відео-вітання від знаменитостей або близьких друзів, родичів. Такі слова викличуть безліч позитивних емоцій та вражень про свято.

Ідеї подарунків

Подарунки на річницю допомагають згадати теплі та приємні моменти за спільно прожиті роки. Але презенти можуть дарувати не лише подружжя, а й гості, які прийшли на свято річниці.

Щоб не ставити запитання і не думати про те, що можна подати ювілярам, є універсальний список відмінних варіантів. Він допоможе вибрати найбільш підходящий подарунок відповідно до бюджету та особистих уподобань.

Тридцять п'ять років шлюбу - як називається річниця

Ювілярам

Існує безліч ідей для подарунків на 35-річну річницю весілля. Є як бюджетні, так і сюрпризи, що запам'ятовуються, які точно залишать приємні спогади про минуле свято. Найпопулярнішими подарунками вважаються:

 • рушники із льону;
 • рамки з коралів;
 • текстильні вироби;
 • картини;
 • листівки;
 • постільна білизна.

Також можна подарувати якісь корисні речі, особливо близьким родичам чи батькам.

Відмінним буде той презент, який збігатиметься з тематикою урочистостей і відображатиме головні його символи: полотно та корали.

Чоловікові/дружині

Чоловік і дружина за 35 років спільного життя встигли багато дізнатися один про одного. Це дозволить їм зробити чудові подарунки на річницю весілля. Найкращі сюрпризи від дружини чоловікові:

 • гаманець або портмоне;
 • запонки з кораловими вставками;
 • аксесуари для автомобіля;
 • одяг;
 • годинник;
 • гаджети;
 • ювелірні вироби.

Тридцять п'ять років шлюбу - як називається річниця

Кожна жінка, яка знає свого чоловіка, зможе обрати найбільш вдалий подарунок з представлених категорій. А ось, що чоловік може піднести для своєї дружини в день коралової річниці:

 • ювелірні вироби чи біжутерія;
 • наручний годинник;
 • косметика;
 • Нижня білизна;
 • аксесуари;
 • подарункові сертифікати;
 • фотосесія.

Всі подарунки викличуть приємні емоції та спогади про перші спільні дні у шлюбі. Кожна жінка буде рада отримати будь-який із презентів, адже він відобразить усю любов і теплоту, яка характерна для взаємин подружжя.

Зображення та листівки, придатні для події

Подарунки на Коралове весілля можна доповнити відповідною листівкою, яка доставить приємні емоції.

Існує маса картинок, які ідеально підходять до концепції заходу та символізують головні цінності шлюбу. Багато хто перед походом у гості на урочистість задається питанням: 35 років, яке це весілля, і яку листівку буде доречно покласти разом із подарунком.

У каталозі в магазинах можна знайти безліч привабливих картинок з красивими побажаннями. Зазвичай на них зображені головні символи кохання та корали, які символізують річницю 35 років.

Тридцять п'ять років шлюбу - як називається річниця

Крім того, що листівки можна купити в магазині, їх також легко знайти в інтернеті. Такий подарунок буде символічним, але дуже приємним. У мережі відповідного набагато більше, тому вибрати найбільш вартий варіант буде нескладно. В основному повинні бути зображені:

 • корали;
 • обручки;
 • напис “35 років”.

Залежно від переваг подружжя в кольоровій гамі та символіці, можна вибрати найбільш актуальну та відповідну картинку.

Тепер не доведеться ставити питання про те, яка річниця весілля відзначається через 35 років. Свято буде яскравим і насиченим, якщо саме подружжя захоче бачити його таким. Через такий довгий період життя, чоловік і дружина знають один про одного все, а також відчувають максимально теплі стосунки. Ювілей весілля – це чудовий спосіб ще раз згадати всі приємні моменти за роки, прожиті разом.

WowCracy.com - Жіночий онлайн-журнал
Додати коментар