Таблетки Finish для посудомийної машини

Посудомийні машини набувають останнім часом все більшого поширення, за останні кілька десятиліть така техніка суттєво спростила життя. Її використання неможливе без спеціальних миючих засобів, одним із яких є таблетки Фініш. Вони чудово справляються із забрудненнями, абсолютно безпечні для механізму посудомийної машини. Пігулки відрізняються зручністю застосування, ними можна користуватися кілька разів на день.

таблетки фініш

Переваги таблеток Finish

Основна перевага засобів Finish полягає у репутації, продукція компанії відрізняється високою якістю. Виробник займається новими розробками, постійно вдосконалює процеси. Компанія першою випустила двошарові таблетки і тривимірні капсули, після чого її наслідували інші виробники. Кошти для ГСМ від цього бренду були визнані найкращими серед 50 тис. покупців у 2013 та 2016 роках.

таблетки фініш для посудомийної машини

Компанія займається виготовленням миючих засобів для ГСМ, форми випуску різні:

  • Гелі;
  • Порошки;
  • Пігулки.

таблетки фініш для посудомийної машини фото

Однією з важливих переваг продукції вважається відсутність сильних хімічних речовин у складі засобів. Ефективне звільнення від бруду забезпечується за рахунок натуральних компонентів та кисню, використання яких не призводить до утворення піни та руйнування деталей машини. Миючі засоби компанії є абсолютно безпечними, вони пройшли численні перевірки якості.

таблетки фініш як використовувати

Характеристики та властивості

Компанія випускає кілька видів таблеток фініш для посудомийних машин з різним складом та властивостями, їх кількість в упаковці також відрізняється. Візуально вони виглядають практично однаково. Пігулка складається з двох шарів кольорового порошку, у центрі розташована наповнена гелем капсула. Капсула упакована у плівку, яка розчиняється у воді, контакт хімікатів зі шкірою рук повністю виключений. Засіб дозволяє не тільки очистити посуд від жиру та залишків їжі, до складу входять пом'якшувальні жорстку воду компоненти.

таблетки фініш classic

Таблетки відрізняються простотою застосування, одна капсула розрахована на один цикл миття. Препарати можуть застосовуватися під час миття посуду у воді низької температури. Пігулка починає діяти практично відразу після запуску посудомийної машини. Кошти чудово справляються зі старими плямами, рідинами, нальотом від кави та чаю. Імовірність утворення вапняного нальоту на посуді виключена, стінки машини надійно захищені від осідання нальоту. Для таблеток передбачено окремий відсік, куди вони укладаються перед пранням та де вони розчиняються.

відсік для таблеток у посудомийній машині

Види пігулок

Компанія Finish спеціалізується не тільки на випуску пігулок для посудомийних машин, в каталозі представлені супутні продукти, що покращують очищення та роботу обладнання. До цієї категорії належать пом'якшувачі води, підсилювачі блиску, ополіскувачі, освіжувачі. Вони використовуються разом із миючими капсулами, доцільність їх застосування залежить від різних факторів. До лінійки засобів для миття посуду входять такі препарати: Finish All in 1 Max Finish All in 1, Powerball Classic, Finish Quantum.

набір коштів Finish

Finish All in 1 та Finish All in 1 Max

Пігулки Фініш «Все в одній» мають великий попит серед покупців. Засіб відрізняється багатофункціональністю, таблетки забезпечують очищення посуду від слідів барвників, жиру, захищає техніку, металеві предмети від утворення накипу та іржі. Засоби застосовуються при миття в посудомийній машині керамічних, скляних приладів, мельхіору, столового срібла.

куди класти таблетки в посудомийку

До складу засобу входять спеціальні антикорозійні засоби – іони Zn2. Вони заповнюють тріщини та нерівності на поверхні металевих та скляних столових приладів, що сприяє збільшенню терміну їхньої служби. Солі та антипіноутворювачі сприяють пом'якшенню жорсткої води, мають властивості ополіскувача та жиророзчинника. Посуд ефективно очищається навіть за температури 30 градусів.

використання таблеток у ГСМ

Для коротких циклів миття посуду (25-40 хв) рекомендується використовувати спеціальні засоби All in 1 Max, Finish All in 1 Turbo Finish. Перелічені продукти відрізняються підвищеною концентрацією активних компонентів, що забезпечує відмінний миючий ефект навіть за короткого терміну миття. Варто відзначити, що використовувати All in 1 Max, Finish All in 1 Turbo Finish у стандартному режимі миття не рекомендується, це може призвести до швидкого змивання компонентів. В результаті брудний посуд доведеться мити повторно у стандартному режимі.

куди класти таблетку для посудомийки

Powerball Classic

Таблетки Classic вважаються бюджетними. Вони мають практично ідентичний склад з однойменним порошком, який фасується по 1-2,5 кг у пластикові ємності. Основна відмінність полягає у зручності застосування, у випадку з капсулами відсутня необхідність у дозуванні засобу. До складу входять повністю біорозкладні речовини.

таблетки Finish Powerball Classic

Основна речовина Stain Soaker є власною розробкою компанії. Компонент є відбілювачем з активним киснем, його дія спрямована на розщеплення бруду. Засіб допомагає позбавитися слідів косметики, чаю, кави, жиру, необхідність у попередньому замочуванні відсутня. До складу входять також піноутворювачі та пом'якшувачі води, харчовий стабілізатор, ароматизатори, хімічні речовини, що прискорюють руйнування білкової органіки.

пігулки finish Powerball Classic

Пігулки показують ефективність при миття скляного та порцелянового посуду.

де купити таблетки фініш

Finish Quantum

Капсули “Фініш Квантум” вважаються інноваційною розробкою. Засіб відрізняється широкою лінійкою ароматів, завжди можна купити пігулки із запахом лимона, лайма чи яблука. До складу входять порошок з ензимами, жир, що розщеплює, концентрований гель, пом'якшувальні солі, очищувач води.

таблетки Finish Quantum

Основна особливість продукту полягає у поетапній активації компонентів на різних стадіях миття. Спочатку у воді розчиняється капсула, потім порошок, що пом'якшують та очищають воду компоненти. Гель розчиняється у воді на фінішній стадії полоскання, що дозволяє досягти блиску.

таблетки Finish Quantum фото

Поради щодо зберігання та використання

Ефективність капсул залежить від умов зберігання. Речовини, що входять до складу миючого засобу, характеризуються підвищеною гігроскопічністю, втрачають свої властивості при знаходженні під сонячними променями та у вологому середовищі. Таблетки не рекомендується брати вологими руками, відсік для таблеток повинен бути сухим.

відсік для пігулки

Правила застосування:

  • завантаження столових приладів, посуду в посудомийну машину (срібло не повинно контактувати з нержавійкою);
  • завантаження капсули у спеціальний відсік посудомийки;
  • встановлення температуру миття 50-55 градусів;
  • увімкнення машини.

завантаження посуду в посудомийну машину

таблетка для посудомийної машини

Температура води

миття в посудомийній машині

При необхідності у відсік слід помістити пом'якшувач води, ополіскувач і т. д. Таблетки рекомендується зберігати в захищеному від дітей місці, як і всю решту побутової хімії. При попаданні засобу в очі на слизові оболонки слід негайно промити уражену ділянку великою кількістю води, після чого слід викликати лікаря.

посудомийні капсули Finish

Порівняння з конкурентами

Орієнтуватися на відгуки покупців при купівлі миючого засобу не завжди є доцільним. Важливу роль грають частота використання посудомийки та інші фактори. Деякі люди миють посуд кілька разів на день, інші один раз на кілька днів. Технічні характеристики посудомийних машин різних брендів також відрізняються. Миття в одній машині дозволяє досягти відмінного результату при використанні єдиної таблетки, в іншому випадку для отримання оптимального результату потрібно завантажити ароматизатор, ополіскувач, пом'якшувач.

посудомийні таблетки

Найкращим способом порівняння вважається собівартість одного циклу миття. Компанія Фініш під час випуску коштів дотримується одного принципу. Купівля великої кількості пігулок завжди веде до здешевлення вартості 1 штуки. Відповідно до даних у порівнянні цін найдешевшої з лінійки Фініш вважається таблетка Classic, один цикл миття посуду обійдеться в 13,18 руб., Вартість таблетки Quantum становить 23,15 руб., Finish All in 1 коштує 21 руб. Дешевше Classic тільки Frau Schmidt “Все в 1” (10, 17 руб.) та Lotta All in1 Premium (12,20 руб.). Інші засоби для миття посуду в посудомийній машині коштують дорожче Classic, але дешевше Finish All і Quantum.

посудомийні таблетки Finish

Відповідно до даних перевірки якості миття, проведеної в 2016 р. Росконтролем найкращими виявилися порошок Finish і таблетки Fairy. Перевірка проводилася в однакових для всіх засобів умовах (одна й та сама машина, однакові забруднення тощо). Слід зазначити, що порошок Фініш має ідентичний склад з таблетками, що також свідчить про їхню високу якість.

посудомийні засоби Finish

Де замовити та купити

Пігулки Finish для посудомийної машини продаються в інтернет-магазинах та звичайних магазинах. Для покупки достатньо покласти товар у кошик, зробити оплату та замовити доставку. Товари за потреби можна також забрати самостійно в магазині. Фахівець за необхідності допоможе визначитися з вибором засобу, проконсультує з усіх питань.

Finish таблетки

ВІДЕО: Пігулки Finish для посудомийної машини.

WowCracy.com - Жіночий онлайн-журнал
Додати коментар