Складаємо сорочку правильно, щоб вона не пом'ялася

Зустрічають по одязі, а проводять за розумом. Але ось невдача. Без належного догляду за першою дійти до наступного етапу ніяк не вийде. В наш час підібрати унікальний стиль не так вже й важко. Але в гонитві за індивідуальністю всі забувають про класику.

як можна скласти сорочку

Сорочка. Універсальний елемент одягу. Класична біла – на офіційні заходи. Строката – затишні посиденьки в компанії друзів або колег. Елегантна чорна – на світські заходи, побачення, знайомство з батьками коханого чи коханої.

як скласти сорочку

Справа за малим – правильне її укладання. Адже саме з нею, коли часу практично немає, не треба буде бігати у пошуках того, чим можна її погладити. А не пом'яти такий чутливий елемент одягу, як показує практика, виходить далеко не завжди. Далеко не в кожному готелі є праска або відпарювач.

складені сорочки

Сорочка в дорогу. Як не пом'яти її у валізі

Перше правило – сорочка має бути після прання. Укладати мокру та/або брудну сенсу немає. Усі перелічені нижче методи не працюють у цьому випадку.

чисті сорочки

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Тканина виробу має висохнути без сторонньої допомоги. Тільки природне сушіння гарантує позитивний результат. Для цього потрібно не менше 30 хвилин

Рукави вгору або вниз

Покроково цей спосіб виглядає так:

 • Права рука – біля середини плечового шва. Лівою за низ сорочки робиться підворот до спинної області.
 • Розгорнути рукав у інший бік. Обов'язково стежити, щоб згини не перетиналися друг з одним.
 • Аналогічні дії із другим рукавом.
 • Подумки розділити спинку на три відносно однакові частини, після чого двічі скласти виріб.

як скласти сорочку

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ! Починати слід саме знизу, а не згори

Після цього повертаємо річ лицьовою стороною і поправляємо комір. Один із оптимальних способів. Впоратися з ним під силу навіть дитині. Просто і водночас практично.

як скласти сорочку фото

Але все це застосовується до сорочки з довгими рукавами. Для коротких цей спосіб виглядає трохи інакше:

 • Застебнута сорочка спинкою догори.
 • Боковина підгинається до лінії центру. Робиться згин на середині шва біля плечей.
 • Аналогічні дії із протилежною частиною.
 • Скласти знизу кілька разів.

як скласти сорочку з коротким рукавом

Один з найпопулярніших способів через свою ефективність. За дотримання всіх рекомендацій ризик дістати пом'ятий одяг зводиться до нуля. Єдиний мінус – некомпактність. Сорочка, укладена подібним методом, займе багато місця у дорожній сумці.

складання сорочки

Як згортати компактно рулоном

Покрокова інструкція цього методу банальна донельзя.

 • Застебнути всі гудзики, крім верхньої частини, що розташовується на горловині та манжет.
 • Викласти сорочку поличками вниз.
 • Подумки провести паралельну лінію до бокового шва від середини плеча до подолу.
 • Підвернути до середини, взявши руками за краї.
 • Повернути рукав у інший бік.
 • Зробити складку від подолу приблизно у висоту долоні.
 • Згорнути в акуратний рулон.

як скласти сорочку рулоном

як скласти сорочку рулоном ідеї

як скласти сорочку рулоном фото

як скласти речі рулоном

Впоратися з таким укладанням зможе абсолютно будь-яка людина. До того ж, безперечний її плюс – зручність транспортування. Навіть у найменшу валізу поміститься близько 7-8 упакованих сорочок. Ідеальний варіант для офіційних виїзних заходів.

як скласти сорочку рулоном

Вниз або вгору, використовуючи папір. Ефект “як у магазині”

Застебнути сорочку розмістіть гудзиками вниз. Для верхньої частини використовуйте лист А4. Ідеально підійде журнал чи документаційний планшет. Після цього загніть одну зі сторін до центру і накладіть рукав. Ті ж дії робляться і з другою половиною. Якщо сорочка занадто довга, необхідно загнути її нижній край. З короткими цей етап можна забрати.

дошка для складання одягу

Зверху накладається протилежна сторона, при попередньому згинанні з крайньої частини паперу. Після цього необхідно максимально акуратно прибрати папір. При дотриманні всіх правил виходить те саме, що ви бачите на прилавках речових ринків і магазинів.

як скласти сорочки

Принцип укладання нагору виглядає трохи інакше. Абсолютно ті самі дії, тільки рукав загинається догори і після цього складається навпіл. На YouTub багато відео, що показують цей спосіб на практиці.Так що особливих проблем з ним бути не повинно. Якщо не зрозуміло на словах – у більшості відео все наочно показується та пояснюється.

як можна скласти сорочку фото

Методом Марі Кондо

Один з найвишуканіших і найкрасивіших способів укладання. Багатьом полюбився за свою простоту та вишуканість. Поетапно він виглядає так.

 • Розстебнути сорочку і покласти так, щоб гудзики дивилися вниз. Одна сторона загинається до центру.
 • Наступний крок – згинання рукава навпіл.
 • Ті ж дії проробляємо на протилежному боці та з іншим рукавом.
 • Завершальний штрих – складання сорочки навпіл.

метод марі кондо

як можна скласти сорочки та футболки

як скласти сорочки конмарі

як скласти сорочки фото

ВАЖЛИВО! Підгинати рукав необхідно так, щоб він був не видно з-під краю сорочки.

Як гарно запакувати сорочку для подарунка

Перший та найважливіший момент – колір упаковки. Очевидно, що, наприклад, рожевий пакет із квітами не підійде для подарунка на 23 лютого. Категорично забороняється використовувати кольори, що відтіняють один одного. Це зіпсує уявлення про майбутній презент. Другий аспект – матеріал. Це може бути і простий папір, і тканина, і багато іншого. Найбільш поширені такі типи упаковок.

сорочка у подарунок

Власноручний пакет

Перекреслюємо схему на картон, після чого робимо згини лініями пунктиру. Обов'язково приготувати креслення заздалегідь. Наступний крок – декорування. Це може бути красива стрічка, спеціальна форма або “комір”. На виході виходить недорогий та практичний виріб.

упаковка для подарунка

Для подарунка з доповненнями

Найкреативніший варіант – пакет-сорочка. Зробити його не так уже й важко. Покладіть заздалегідь заготовлений подарунок у коробку та оберніть її так, щоб стиковий шов припав на довгу частину. Комір робиться з паперу іншого кольору. Смужки шириною 5 см більш ніж достатньо. Краї загнути і скласти навпіл уздовж довгого боку. Приклеювати його слід так, щоб він виступав приблизно на один-два сантиметри.

обгортка у вигляді сорочки

Матеріали та інструменти

Для оформлення подарунка не обов'язково шукати щось особливе. В ідеалі все можна зробити з підручних матеріалів. Головне додати щіпку кохання та креативу. Найчастіше використовують гофрований папір, тканини, декоративні сітки. Не менш стильно виглядає фетр, прозора плівка або мішковина.

упаковка для подарунка сорочки

Значно полегшать процес пакування клей, ножиці з картоном. Якщо важлива точність і симетрія, можна використовувати ще й лінійку, гнучкий метр, рулетку тощо.

подарункова упаковка сорочка

ВІДЕО: Як швидко та акуратно скласти сорочку.

WowCracy.com - Жіночий онлайн-журнал
Додати коментар