Що таке Tiret Turbo, особливості засоби та інструкція із застосування

Засоры в трубах періодично утворюються у всіх квартирах. Причини їхньої освіти відрізняються. Існує велика кількість способів усунення засорів, одним з них є очищувач Tiret Turbo. Товар продається в магазинах побутової хімії, коштує для покупців відносно недорого, підходить для регулярного використання.

як застосовувати тирет

Що являє собою засіб Tiret Turbo

Засіб тирет турбо для труб є гель, який дозволяє швидко позбутися засмічення, неприємного запаху.

Тірет турбо для усунення неприємних запахів

Концентрація продукту в залежності від складу відрізняється. У лінійці представлені такі засоби:

 • Турбо – гель, призначений для усунення складних засорів.
 • Професіонал – використовується для чищення легких засмічень, як профілактика.
 • Антибактеріальний – відмінність полягає в підвищеній концентрації хлору, засіб використовується для позбавлення від засмічення та неприємних запахів.

В окрему категорію належить засіб для очищення пральних машин турбо.

тирет професійний для очищення труб

тарет для пральних машин

тирет гель для очищення труб

тирет антибактеріальний для очищення труб

Особливості та склад

Завдяки щільній консистенції гель поєднується з водою не відразу. Висока концентрація tiret turbo дозволяє використовувати засіб для усунення засмічення на далеких відстанях.

Склад:

 • Хлор – речовина взаємодіє зі всіма елементами. Він проникає в мікроорганізми (бактерії, гриби), вступає в контакт із атомарним киснем, після чого відбувається руйнування клітин забруднень.
 • Поверхнево активні речовини (ПАР) поділяються на аніонні та неіоногенні. Перші мають негативний заряд головок, вважаються найпоширенішими. Вступ у реакцію супроводжується розщепленням щільних мас на дрібні частинки, які поєднуються з різнорідними речовинами. Неіоногенні є речовини з подвійним зарядом, функціонують спільно з аніонними аналогами. Їхнє додавання сприяє стабілізації піни, ущільненню структури.

інструкція із застосування тирет турбо

Комплексний склад застосовується для усунення щільних засмічень на кухні у ванній. Густа в'язка форма забезпечує затримку в місцях, що важко проходять, компоненти вступають в реакцію з багатьма органічними речовинами. Хлор надає переважну дію на плісняву, живі бактерії, леткі речовини, від яких виходить запах.

Принцип дії

Основними пробками є жирові відкладення, в'язка структура яких утворює перешкоду для вільного протікання води по трубах. Вона має клеючі властивості, до неї приклеюються різні речовини, частинки. Основа армується механічними домішками у вигляді твердих частинок землі, пилу, шерсті, волосся.

засмічення труби в раковині

Гель проникає у всі місця, розщеплюючи пробку. Протягом 5 хвилин компоненти вступають у реакцію з елементами засобу, після чого процедура повторюється за необхідності.

як діє Тірет турбо

Ефективність гелю досягається за рахунок складу. Його компоненти безпечні для здоров'я людей та тварин. Необхідність застосування фізичної сили відсутня, з Тиретом може впоратися будь-яка домогосподарка. Основною діючою речовиною є активний хлор. Після його вступу в контакт із каналізаційним брудом відбувається виділення вуглекислого газу. Зі стоку виходять повітряні бульбашки, які беруть активну участь у руйнуванні сміття.

усунення засорів за допомогою тирета турбо

Хлор має сильні антисептичні властивості. Після його проникнення каналізаційну систему відбувається дезінфекція внутрішньої поверхні трубопроводу. Процес супроводжується знищенням плісняви, інфекцій. Хлор має леткість, через 2 години речовина повністю випаровується.

Поверхнево-активні речовини (ПАР) вступають у реакцію з жирами, які розщеплюються і вільно виводяться з каналізаційних труб.

як прочистити засмічення за допомогою тирета турбо

Переваги і недоліки

Основні переваги засобу:

 • безпека для пластикових, металевих труб;
 • економічна витрата – 1 л вмісту вистачає для усунення 2-3 засорів;
 • швидкість впливу – пробка розчиняється за 5-20 хв.;
 • зручність застосування – зручна форма пляшки, дозатор.

Недоліки:

 • неможливість використання гелю для усунення засорів в унітазі;
 • різкий хімічний запах;
 • токсичність – використання засобу супроводжується виділенням шкідливих парів хлору.

засмічення в унітазі, чим усунути

В інструкції зазначено, що слід витримувати протягом 5 хв. Цього часу буває недостатньо, іноді видалити засмічення можна лише після півторагодинної витримки.

Інструкція із застосування засобу

Важливою умовою застосування гелю є наявність невеликої кількості води. Засіб показує ефективність при розщепленні засорів органічного походження, жирових опадів. Тирет рекомендується використовувати також у профілактичних цілях. Речовина вважається досить токсичною, тому слід заздалегідь вжити запобіжних заходів. Процедуру рекомендується проводити в приміщенні, що провітрюється.

способи усунення засорів у трубах

Інструкція по застосуванню:

 1. Видалити з раковини залишки води, вичерпати її кухлем за потреби. Це допоможе зберегти концентрацію розчину, підвищити ефективність чищення.
 2. Залити в стічний отвір ¼ пляшки, залишити на 5-15 хв. залежно від складності засмічення. Рідина рекомендується заливати в центр отвору, розчин швидше досягне засмічення.
 3. Не включаючи воду залити ½ від засобу, що залишився в пляшці, почекати 5-15 хв. Після цього можуть лунати звуки вирування. Заглядати в зливний отвір не рекомендується, це допоможе уникнути шкідливого впливу на організм.
 4. Набрати повну раковину гарячої води, закривши злив пробкою. Відкрити пробку, пропустити воду. Під тиском засмічення піде швидше. Підвищити ефективність процедури допоможе окріп. При його використанні слід бути обережними при діставанні пробки.

Процедуру усунення засмічення при необхідності можна повторити кілька разів, дуже важливо дотримуватися запобіжних заходів.

запобіжні заходи при застосуванні тирет турбо

Відповідно до інструкції із застосування тирету для пральних машин засіб необхідно використовувати 2 рази на рік на порожньому циклі. Для прочищення машини розчин необхідно залити в невеликій кількості у відсіки для порошку, ополіскувача, решту вмісту ємності вилити в порожній відсік для білизни. Після цього машинку слід увімкнути на 60 градусів, провести повний цикл прання.

як використовувати тирет для пральних машин

Запобіжні заходи

Засіб тирет турбо гель для усунення складних сильних засорів має широкий спектр дії. В інструкції із застосування вказано, що препарат заборонений для використання при прочищенні мідних та гумових труб. Заборонено також одночасне застосування відбілювача та гелю, оскільки реакція супроводжується виділенням отруйного газу.

для яких труб підходить Тірет Турбо

Засіб для чищення відноситься до категорії агресивних речовин, тому попередньо слід ознайомитися з правилами використання і зберігання. Особлива увага має бути приділена захисту слизових (органів дихання, зору, ШКТ). Слід враховувати, що контакт із гелям викликає незворотні реакції.

Тірет Турбо для чищення труб у ванній

Місткість накрита ковпачком, який відкривається одночасним натисканням на повороті. При відкритті флакона рекомендується відхилитися від раковини, що допоможе вплив на організм різкого запаху, випаровування. Незважаючи на наявність спеціального ковпачка, що захищає від дітей, зберігати засіб слід у недоступному для них місці.

як відкрити тирет турбо

Гель Тірет вважається безпечним для здоров'я. При цьому слід враховувати, що реакція тіла на процеси, що відбуваються в раковині, можуть виявитися непередбачуваними. Для захисту очей та рук рекомендується використовувати спеціальні окуляри та рукавички. У деяких випадках реакція відбувається особливо яскраво, краплі можуть потрапити у вічі.

При проведенні процедури не рекомендується нахилятись надто низько до раковини, заборонено вдихати пари. Вони вважаються безпечними, але їх потрапляння у дихальні шляхи може спричинити дискомфортні відчуття.

запобіжні заходи при використанні тирет турбо

Запобігти засміченням допоможе дотримання наступних правил:

 • встановлення дрібної сітки на раковину – допоможе запобігти попаданню дрібних частинок у зливний отвір;
 • монтаж подрібнювача харчових відходів;
 • заливання Тирету в зливний отвір як заходи профілактики.

профілактика засмічень у трубах

Аналоги

При очищенні складних засмічень використовуються також інші засоби. Вони забезпечують ефективне видалення жиру, харчових відходів, волосся, вовни, вапняного нальоту. При використанні всіх засобів повинні обов'язково дотримуватися запобіжних заходів. Високу ефективність при усуненні засорів показують такі засоби: Крот, Deboucher, Флуп, Містер Мускул.

кріт для очищення труб

містер м'язів для очищення труб

флуп для порятунку від засорів

засіб для очищення труб від засоров

Відгуки

Засіб Тірет є на ринку досить давно, тому багато хто встиг його використовувати. Відгуки здебільшого позитивні.

відгуки про тирет турбо

 • Валентина :

  “Тірет постійно купую, використовую його у профілактичних цілях. Заливаю його в раковини у ванній кімнаті, на кухні раз на місяць відповідно до інструкції. Засмічених не було вже кілька років, все завдяки Тирету“.

 • Марина :

  “Засор на кухні з'явився позавчора, почала повільно зливатись вода. Вантуз не допоміг, довелося за порадою сусідки купити Тірет. Ціна його приємно порадувала. Залишила гель на 15 хвилин у раковині, але це ніяк не допомогло. Після повторного заливання засор прочистився. На кухні був запах хлору, який швидко вивітрився після провітрювання. Засіб рекомендую всім“.

 • Наталія :

  “Нещодавно засмічився зливний отвір у душовій кабіні. Вода тримається на одному рівні і витікає дуже повільно. Довелося викликати сантехніка, який пообіцяв прийти лише надвечір. Вирішила вирушити до магазину, де продавець порадила мені Тірет. Зробила все, як написано в інструкції, вода пішла буквально відразу. Засіб дуже сподобався, незважаючи на доступну вартість, ефективність висока“.

Відео: який засіб від засоров найсильніший?

WowCracy.com - Жіночий онлайн-журнал
Додати коментар