Що робити зі старими дзеркалами

У кожному будинку знайдеться старе, ще прабабусине дзеркало, потемніле і потьмяніле від часу. Воно давно не використовується за призначенням, а викинути його страшно, адже можна викликати лихо, якщо зробити все неправильно. Але існують і безпечні способи, куди подіти старе дзеркало, щоб не нашкодити собі та близьким. Давайте розберемося, як правильно позбавлятися старих, тріснулих і розбитих дзеркал.

старі дзеркала

Що таять у собі старі дзеркала

Дзеркала – одні з найдавніших містичних предметів, з якими пов'язано безліч прикмет та повір'їв.

дзеркала із забобонами

Навіть не забобонні люди відчувають страх, якщо дзеркало тріснуло чи розбилося. Вся справа в задзеркаллі – світі відображень, який із давніх-давен манив людей, змушуючи шукати все нові й нові пояснення всьому, що в ньому відбувається.

світ задзеркалля

Прикмети про дзеркала

Враховуючи давню історію дзеркал (їх поява відносять до бронзового віку) та їх містичне значення, не дивно, що про них існує безліч прикмет:

 1. Не можна вішати дзеркало перед ліжком, інакше воно забиратиме сили у сплячої людини. А якщо повісити його перед подружнім ліжком, то це призведе до зрад і сварок у парі.
 2. Не можна дивитися на своє відображення, обідаючи чи приймаючи ванну. У першому випадку на людину чекає втрата апетиту, а в другому – проблеми зі здоров'ям.
 3. Дзеркало перед вхідними дверима збирає негативну енергетику, а на практиці фен-шуй воно навіть перешкоджає грошовому потоку.
 4. Якщо довго виглядати у свій відбиток, воно забере красу і молодість. А якщо в дзеркало виглядають дві подруги, то одна виведе нареченого в іншого.
 5. Не можна давати власне кишенькове дзеркальце іншим людям, щоб не спричинити лихо.
 6. Не можна виглядати в розколоте і дзеркало, що тріснуло, інакше будуть проблеми зі здоров'ям і невдача в особистому житті.

виглядати в розбите дзеркало

І найстрашніша прикмета: якщо розбити дзеркало, то чекай на 7 років нещастя. Щоб цього уникнути, не дивіться в уламки, і якнайшвидше покладіть їх під проточну воду, а потім закопайте в землю.

дзеркала, що тріснули

Не слід впадати в паніку, якщо дзеркало в будинку. Зрештою, це лише прикмета, яка може не здійснитися.

прикмети з розбитими дзеркалами

Чому потрібно позбутися старого дзеркала

Старе дзеркало не тільки марно в побуті, а й небезпечно. Воно таїть у собі чужу енергетику, яка завжди може бути хорошої.

енергетика дзеркал

У дуже старих дзеркал довга історія, де були не тільки позитивні моменти. Щоб не накликати на свою родину нещастя і біди минулого, рекомендується позбутися їх, дотримуючись простих правил. Якщо просто викинути дзеркало в сміттєвий бак, воно продовжуватиме негативно впливати на долю.

енергетика старовинних дзеркал

Забобони та повір'я

За повір'ями, старі дзеркала несуть у собі енергію людей, які часто виглядали у них. Акумульована всередині енергетика може вплинути на людей, які користуються цим дзеркалом. Якщо виглядати в дзеркало з поганою енергетикою, то у відображенні людина виглядатиме втомленою і болісною.

відображення у старих дзеркалах

Напевно, ви помічали, що відображення ніколи не схожі один на одного. І справа не тільки у освітленні або особливостях поверхні дзеркала, а й у його енергетиці, яка може вплинути на відображення.

енергетика дзеркала у відображенні

Крім того, старі дзеркала можуть бути зіпсовані вогкістю, кіптявою та пилом. У такому разі в них не рекомендується виглядати, оскільки вони, за повір'ями, увібрали хвороби і нещастя колишніх господарів.

зіпсовані дзеркала

Якщо у старого дзеркала відбився кут або на його поверхню з'явилися тріщини, його слід викинути, оскільки його енергетика вже зіпсована, і воно не принесе щастя своїм господарям.

тріснуте дзеркало

У жодному разі не слід залишати в будинку дзеркало, яке стало свідком злочину. Спогади про це назавжди залишаться у відображенні, що може спровокувати повторення жахливого сценарію і просто спричинити нещастя.

пам'ять дзеркал

Найпростіший тест, чи варто викидати дзеркало: якщо вам неприємно в нього дивитися, це однозначно слід зробити.

Обряди

Існує кілька дієвих обрядів, як позбутися старого дзеркала, щоб не нашкодити сім'ї та нейтралізувати його негативну енергетику.

 • Якщо хочете викинути предмет інтер'єру в ящик для сміття, то попередньо замотайте його в чорну тканину. Залишивши в контейнері, киньте на нього дрібку солі, щоб позбавитися поганого впливу.
 • Перед тим, як виносити дзеркало з дому, слід помістити його під проточну воду. Вода нейтралізує енергетику, у тому числі вашої родини. Тепер його можна прибрати з дому та навіть віддати комусь.
 • Ще один спосіб нейтралізувати енергетику: окропіть дзеркальну поверхню святою водою, а потім перехрестіть запаленою свічкою.
 • Щоб не викидати старого дзеркала, закопайте його в землю. Краще, якщо це відбуватиметься на пустирі, де немає чи мало людей. Викопайте глибоку яму, щоб надійно закопати містичний предмет.

як викинути дзеркало

Виконавши нескладний обряд, ви усунете негатив і позбавитеся всього поганого, що може нести в собі старе дзеркало.

Ніколи не викидайте розбите дзеркало у відро для сміття, інакше його енергетика буде впливати доти, поки предмет не виявиться далеко.

розбите дзеркало

Як це правильно зробити

Вважається, що важливим є не тільки обряд, але також час і спосіб позбавлення від дзеркала. Наші предки жили в гармонії з природою, а тому всі ритуали проводилися відповідно доби, дня тижня або з фазами місяця. Для максимального ефекту ми рекомендуємо прислухатися до їхнього досвіду.

як правильно викинути дзеркало

Вдалий час

Найкращий час для ритуалу порятунку від негативної енергії – четвер, який здавна вважався днем очищення. Цього дня необхідно купити сіль, підготувати церковну свічку та святу воду. Краще, якщо день припаде на спадний місяць, коли рекомендується проводити всі ритуали, що очищають.

svecha_ sol_ svyataya voda

Після заходу сонця на дзеркальну гладь насипте солі, потім окропіть поверхню святою водою, а потім очистіть її вогнем свічки. Щоб завершити ритуал чотирьох стихій, залиште дзеркало на вулиці, щоб місячне та сонячне світло очистило його. Наступного дня на заході сонця можна виносити вже очищений містичний предмет.

свічка, сіль, свята вода

Як виносити

Не слід зайвий раз дивитися в дзеркало, щоб не залишити в ньому слід своєї енергетики. Тому рекомендується обернути його темною тканиною і в такому вигляді винести в бак для сміття або закопати в землю.

закопування дзеркала

Якщо дзеркало розбилося, то уламки опустіть під проточну воду, а потім зберіть у чорну тканину, щільно її зав'яжіть і викиньте у сміття.

Позбавляйтеся від розбитого дзеркала відразу ж, не чекаючи місяця, що убуває, інакше воно принесе нещастя.

порятунок від дзеркала

Чи потрібно розбивати

Якщо дзеркало ціле, але ви вирішили його викинути, то розбивати його точно не варто. Це не лише погана прикмета, а й просто небезпечно, адже осколками можна поранити себе чи оточуючих. До таких магічних предметів потрібно ставитись дбайливо, щоб вони зберігали лише позитивну енергетику.

позбутися цілого дзеркала

Чому не можна зберігати старі дзеркала

Існує кілька причин, чому найкраще прибрати з дому старе дзеркало.

zachem pokojvlyatsya ot zerkal

Вони пов'язані не лише з містичною, а й із практичною стороною життя.

 • Старовинний предмет інтер'єру може не вписатися у нову обстановку.
 • Стара річ може наганяти безпричинну тугу. У такому разі від дзеркала потрібно позбутися якнайшвидше, адже це свідчить про його погану енергетику та негативний вплив.
 • Якщо дзеркало пережило кілька поколінь, воно накопичило в собі безліч не завжди приємних спогадів, які відбиватимуться на нинішньому житті сім'ї.
 • Предмет інтер'єру може бути пошкоджений, що позначиться на його естетиці та можливості експлуатації.
 • Для забобонних людей старе дзеркало – це справжня криниця чужих спогадів, які впливають на кожного, хто виглядає у його гладь.

Тому такого небезпечного предмета рекомендується позбутися, попередньо здійснивши очисний ритуал.

навіщо позбавлятися старих дзеркал

Багатьох цікавить, чи можна викидати дзеркала, якщо вони не потрібні чи становлять містичну небезпеку. Відповідь буде ствердною, адже такі предмети справді небезпечні для здоров'я та психологічного благополуччя всіх членів родини.

Що робити з чужим дзеркалом

Багато предметів побуту, у тому числі дзеркала, можуть залишитися від колишніх мешканців будинку. У такому разі не слід залишати цей предмет інтер'єру будинку, навіть якщо воно здається вам красивим і вдало вписується у вітальню. Чуже дзеркало встигло нагромадити спогади зовсім сторонніх вам людей, а тому воно не принесе щастя вашій родині.

У крайньому випадку можна провести ритуал чотирьох стихій чи покласти дзеркало під проточну воду. Але ніхто не може гарантувати, що очисних процедур буде достатньо для повного знешкодження містичного предмета.

Не слід продавати старі дзеркала, особливо, якщо ви не знаєте їхньої історії, оскільки вони можуть принести нещастя новим господарям.

Що робити, якщо дзеркало розбилося (старе)

Якщо розбилося старе дзеркало, його необхідно знешкодити за правилами, представленим вище. Завжди використовуйте темну тканину, церковні свічки та чисту воду, щоб позбавитися негативних наслідків. Насамперед зберіть усі осколки і складіть їх у чорну тканину разом із рамою. Потім запаліть церковну свічку і обкурюйте пакунок, поки вона не догорить.

що робити з розбитим дзеркалом

Можна також покласти уламки під проточну воду, але якщо немає можливості цього зробити, то достатньо свічки. Тепер можна виносити пакунок з дому на звалище або закопати на пустирі. Після всіх процедур рекомендується помити підлогу в будинку, щоб завершити обряд очищення.

Як уникнути негативних наслідків

Щоб не накликати на свою родину біди та гарантовано уникнути негативних наслідків, необхідно купити нове дзеркало та повісити його на місце старого. Якщо воно буде більше за розміром, то це навіть краще, оскільки воно перевершуватиме енергетично свого попередника.

заміна старого дзеркала новим

Щоб уникнути поганого впливу дзеркал надалі, слідкуйте за їхньою чистотою. Якщо їхня поверхня покривається пилом, то в сім'ї можуть початися розлади. Крім того, рекомендується частіше посміхатися своєму відображенню, щоб дзеркало запам'ятовувало тільки хороші емоції і повертало їх назад у триразовому розмірі.

Тепер ви знаєте, що робити зі старим дзеркалом, якщо воно не потрібне і зможете самостійно провести ритуал очищення, щоб убезпечити себе та близьких від містичного впливу цього предмета на життя вашої родини.

Відео: куди і як правильно викинути старе дзеркало

WowCracy.com - Жіночий онлайн-журнал
Додати коментар