Що не можна робити і говорити перед дзеркалом

Дзеркало споконвіку покрите туманом загадок і таємниць. Вважалося, це вхід у потойбічний світ, де мешкають інші сутності. Стародавні шамани з його допомогою викликали духів і накладали закляття.

є дзеркало

З дзеркалами навіть у сучасному світі пов'язана велика кількість прикмет та повір'їв.

Енергетика дзеркала

Говорячи сучасною мовою, дзеркало нагадує ноутбук. Воно збирає та зберігає у пам'яті всю отриману інформацію.

дзеркало у ванній

дзеркало маленьке

дзеркало дивитись

дзеркало купити

Якщо ви постійно гніваєтеся і говорите злі слова в кімнаті з дзеркалом, вся енергетика накопичується в його потойбічних надрах і повертається назад.

прикмети про дзеркало

У майбутньому це вплине на здоров'я, настрій та самопочуття близьких.

Як впливає на людину

Езотерики та парапсихологи рекомендують освоїти кілька простих практик у роботі з дзеркалами. Це допоможе у побуті підтримувати емоційне та психічне здоров'я на належному рівні.

Дивитися у дзеркало

 1. Омолоджуючі процедури. Для цього прикріпіть до дзеркала фото, де ви найбільше подобаєтеся. Це може бути старий або нещодавно зроблений знімок. Прикрашаючись біля дзеркала, періодично дивіться на фотографію, думайте про те, яка ви красива і приваблива. Ці думки поступово починають перебудовувати ваш спосіб мислення.
 2. Захист від негативу. Тут допоможе дзеркало Багуа. Його потрібно повісити «обличчям» у бік негативної енергетики, що виходить на вас.
 3. Оздоровлення біополя. Прикріпіть до дзеркала, в який часто дивитесь, шматок дерева. Це впорядковує думки та покращує самопочуття.

Одним із найзагадковіших впливів має старовинне дзеркало.

дивитися у дзеркало

Його невідома історія може приховувати як позитивну, і негативну енергетику. Найстрашніша покупка чи подарунок – старовинне дзеркало із заточеною всередині душею померлої людини. Тут будуть безсилі і свята вода, і заклинання, і обряди, і ритуали, що очищають.

дзеркала

На дотик така поверхня холодна незалежно від температури у приміщенні. І перед ним завжди гасне запалена свічка. Щоб не натягнути на себе та сім'ю прокляття, дзеркало слід розбити.

Дзеркало може

Як наші слова впливають на карму, матеріальну складову та здоров'я

Можна вірити чи ставити під сумнів, але кожне сказане слово тягне за собою певні наслідки. Хтось це називає кармою, долею чи роком.

кордон двох світів

Список заборонених слів та їх наслідки

Існує 13 слів, які не можна вимовляти перед дзеркалом, говорити окремо або у фразах. Це може посилити негатив і спричинити великі неприємності.

магічну силу дзеркал

Які слова не можна вимовляти перед дзеркалом:

 1. Погано. Все, що пов'язане з цим словом, наприклад, «Я сьогодні погано виглядаю», забирає позитивну енергію.
 2. Негарна. Не можна лаяти свою зовнішність, це забирає життєві сили та робить нездоровим колір обличчя.
 3. Боляче. Все, що пов'язане з болем та хворобами може повернутися через дзеркало.
 4. Жахливо. Це слово намагайтеся не вживати в суспільстві дзеркальної поверхні, щоб не викликати лиха.
 5. Безглуздо. Ще одне слово, якого потрібно позбавити лексикон.
 6. Бідна. Щоб дійсно не викликати бідності, не закликайте її вголос перед дзеркалом.
 7. Огидно. Негативне слово, яке здатне забрати позитив і спричинити зневіру, апатію та безсилля.
 8. Смерть. Зі зрозумілих причин слово взагалі не рекомендується до вживання в домашній обстановці.
 9. Нещасна. Дзеркало запам'ятовує слово та контекст, у якому воно звучало. Потім фраза повертається у ваше життя втратами та нещастями.
 10. Набридло. Це фраза — вбивця успіху та будь-яких позитивних починань. Не вимовляйте її або замініть більш нейтральною.
 11. Сумно. Дзеркало як губка вбирає ваші слова і наповнює приміщення смутком та тугою.
 12. Страждання. Сильна негативна енергія цієї фрази здатна зруйнувати будь-які позитивні відносини.
 13. Непотрібна. Ніколи не промовляйте це перед дзеркалом. Це викликає самотність і відважує любов.

Дзеркало приписують

Які слова можна і потрібно казати своєму відображенню

Важливо перед дзеркалом вимовляти позитивні слова та вирази. Рекомендується часто повторювати, що у вас водяться гроші у достатній кількості. Добре б наголошувати на тому, яке міцне у вас і у членів сім'ї здоров'я, як чудово йдуть справи і який чудовий сьогодні день.

Дзеркало

Повторюйте перед дзеркалом, наскільки ви щасливі, красиві та з чудовою фігурою.

Що не можна робити біля дзеркала

Про те, що в дзеркало не можна дивитися вночі, знають усі ведуни та ворожки. Це повір'я прийшло нам від далеких предків. Вважається, що духи особливо сильні з настанням темряви. Вони можуть вкрасти у вас життєву енергію та здоров'я.

дзеркало навпроти

Погана прикмета – тримати велике дзеркало у спальні навпроти ліжка. Вважається, це призводить до сварок та провокує розлучення. Відображення сплячих вважається недобрим знаком серед віщунів багатьох народностей.

Дзеркало

дзеркало просте

дзеркало підсвічування

дзеркало кругле

Також не рекомендується дивитися на себе у дзеркало під час сексу. Це сприяє втраті сексуальної привабливості та втрати життєвих сил.

дзеркал в інтер'єрі

Небезпечно їсти перед дзеркалом. Так можна випадково «з'їсти» привабливість та гостроту розуму. З тієї ж причини не варто милуватися собою під час хвороби, щоб не відобразити і не посилити її.

побачити свій вигляд

Немовлятам не демонструють дзеркальне відображення. Вважається, що біополе до 5 років ще не зміцніло і його можна вразити негативною енергетикою.

Способи очищення дзеркала від негативної енергії

Дзеркало може принести до будинку як негатив, так і позитив. Навіть якщо вам подарували дзеркало, не поспішайте його викидати.

довго дивитись

Його можна очистити від сторонньої енергетики з допомогою ритуалів. Проводьте обряд очищення, будучи в хорошому самопочутті, щоб не завдати ще більшої шкоди.

дивіться у дзеркало

 1. Молитві. Вимийте дзеркало та прочитайте над ним молитву. Окропіть його поверхню святою водою, витріть насухо і підведіть кілька разів запалену свічку.
 2. Сіль. Четверна має магічні властивості, але підійде і звичайна кухонна. Посипте дзеркальну поверхню сіллю, запаліть церковну свічку та прочитайте змову: «Сіллю негатив прибираю, водою святою очищаю, свічковим полум'ям злобу випалюю». Зберіть сіль, дочекайтеся, поки догорить свічка. Потім викиньте пакет із використаною ритуальною сіллю.
 3. Сонячні промені та розчинена сіль у святій воді очищають від негативної енергії. Поставте дзеркало під пряме сонце, протріть солоною водою. Промовляйте: «Сонячним світлом будь-яке зло випалю, святою водою з сіллю всю нечисть витраву». Перед заходом сонця накрийте до світанку дзеркало темною матерією.

тріснуте дзеркало

Як профілактика можна очищати всі дзеркала в будинку. Так ви будете впевнені, що жодна негативна енергетика не впливає на ваш будинок.

цільні дзеркальні поверхні

Відео: речі, які не можна робити перед дзеркалом

WowCracy.com - Жіночий онлайн-журнал
Додати коментар