Рулонні штори від виробника.

Рулонні штори – це віконна світлозахисна система, що складається з полотна на кронштейні та валу, що відповідає за намотування тканини. Їх виготовляє багато компаній, але краще вибирати вироби перевірених виробників – сучасних лідерів ринку.

рулонні штори

Хто є лідером з виготовлення рулонних штор

Виробники рулонних штор у 2020 році пропонують величезний асортимент моделей різних стилів, форм, розмірів та кольорів. Вони орієнтуються на 2 основні категорії покупців: для фірм (тобто прикраси комерційного приміщення) та для приватних клієнтів, які займаються благоустроєм власного житла. Можна виділити кілька світових лідерів серед виробників штор, залежно від параметрів порівняння: ІКЕА, Roltech, Rulmo і т.д.

рулонні штори фото

Кращі виробники рулонних штор

Виробники штор, які вважаються лідерами у цій галузі, можуть гарантувати високу якість своїх виробів завдяки багатоступеневому технічному контролю на всіх етапах виготовлення продукції. Існує чимало фірм, що випускають гарні, міцні та екологічно безпечні рулонні штори, але до ТОП кращих виробників, товари яких доступні більшості покупців, можна віднести такі організації:

 • Мегабуд;
 • Максідом;
 • ІКЕЯ;
 • Besta;
 • Louvolite;
 • Somfy;
 • Rulmo.

рулонні штори фото варіанти

рулонні штори фото варіантів

рулонні штори варіанти фото

рулонні штори варіанти

Мегабуд

Мегабуд – це російська мережа фірм, які займаються реалізацією товарів для дому та офісу. Компанія є постачальником найбільших виробників будівельних матеріалів та аксесуарів. В організації можна не тільки купити рулонні штори, але й замовити їхню установку. Співробітники компанії постійно проходять навчання та гарантують високу якість монтажу продукції. Мегабуд забезпечує комплексний підхід до питань оформлення та організації простору. В рамках встановлення декоративних систем для вікон фахівці фірми можуть дати загальні рекомендації щодо хоумстейджингу приміщення та порадити відповідні меблеві вироби та предмети інтер'єру.

рулонні штори мегабуд

Максідом

Максидом – це відомий постачальник оздоблювальних та будівельних матеріалів на російському ринку. Корпорація була організована в 1996 році і з самого початку займалася продажем товарів для дому, дачі та комерційних об'єктів. Сьогодні фірма має розвинену мережу гіпермаркетів та активно розвиває онлайн-торгівлю. До основних переваг корпорації належить:

 • високий рівень надання послуг незалежно від способу оформлення замовлення (online або у стандартній формі у звичайному магазині);
 • широкий асортимент товарів;
 • невисока вартість продукції.

рулонні штори максидом

У компанії Максідом можна придбати рулонні штори різних виробників із будь-яких матеріалів.

ІКЕА

Ikea – величезна мережа магазинів меблів та товарів для дому, що була заснована у Швеції Інґваром Кампрадом на початку 50-х років. Заводи компанії знаходяться у 10 країнах світу. Рулонні штори не є основною продукцією концерну, але ІКЕЯ ревно стежить за своєю репутацією, тому випускає тільки високоякісні товари. При цьому компанія славиться низькою вартістю всієї продукції, що реалізується. Це досягається за рахунок оптимізації виробничого процесу, швидкого оформлення замовлення, можливості самостійного збирання та самовивезення виробів зі складу компанії.

рулонні штори ікеа

Важливо! Магазини та представництва бренду є практично в кожному місті, що суттєво спрощує процедуру покупки.

Ikea пропонує своїм клієнтам практичні та прості рішення для дому та офісу. Штори можна легко обрізати задля досягнення потрібної довжини. У компанії передбачають усі дрібниці, що підвищують зручність та ергономічність конструкцій. Наприклад, багато моделей рулонних штор ІКЕЯ оснащені спеціальним пружинним механізмом. Вони не мають ланцюжків і легко відкриваються за допомогою пластмасових елементів, які легко фіксуються у потрібному положенні. Усі вироби комплектуються універсальними кріпленнями. Завдяки цьому такі вироби є абсолютно безпечними для дітей. Штори виготовляються з легких та щільніших матеріалів. Від їхньої текстури залежить зовнішній вигляд виробу та його здатність пропускати сонячне світло.

рулонні штори ікеа фото ідеї

рулонні штори ікеа ідеї фото

рулонні штори ікеа ідеї

рулонні штори ікеа фото

Besta

Besta – це польський виробник гардин та рулонних штор із поліестеру, який вважається лідером у своїй рідній країні. Компанія працює понад 25 років і користується великою популярністю як у приватних покупців, так і великих компаній. Головною особливістю Besta є нестандартний підхід до оформлення штор. Товари цієї марки виготовляються на кшталт конструктора: з типових елементів можна зібрати будь-який вид ролетів, необхідний покупцю. Завдяки цьому у фірмі можна купити штори, що ідеально вписуються в будь-який стиль інтер'єру.

рулонні штори Besta

Louvolite

Louvolite – це англійська компанія, яка займається виготовленням текстильних рулонних штор. Фірма була утворена у 60-х роках минулого століття та спочатку спеціалізувалася виключно на виробництві вертикальних жалюзі. Але згодом організація наростила свої технологічні потужності та змогла вивести на ринок нові моделі. Сьогодні Louvolite може представити покупцям 6 основних колекцій рулонних штор із бавовни та поліестеру.

рулонні штори Louvolite

До переваг виробника з Великобританії можна віднести:

 • висока якість виробів, що випускаються;
 • різноманітність структур, колірних рішень та стилів оформлення штор (в т.ч. та незвичайних);
 • великий вибір просочок, що захищають тканину від несприятливого впливу навколишнього середовища та ультрафіолету;
 • тривалий термін експлуатації продукції за рахунок міцного механізму та високої якості сировини.

рулонні штори Louvolite

Somfy

Somfy – виробник унікальних штор та фіранок з електроприводом. Компанія була створена в 1969 році у Франції і відносно швидко зайняла лідируюче місце на ринку. Фірма має 125 філій майже у 80 країнах світу. Основний завод та центр досліджень Somfy розташований у Клюзі поряд з горою Монблан. Інші заводи компанії знаходяться в інших регіонах Франції.

рулонні штори

У виробництві Somfy використовуються інноваційні технології та найсучасніше обладнання. В основі роботи практично всіх рольставнів, рулонних штор та жалюзі бренду лежить радіотехнологія RTS. Електроприводи виробів можуть легко керуватися за допомогою пульта дистанційного керування або мобільного телефону (потрібно тільки завантажити відповідний додаток на гаджет). Завдяки цьому рулонні штори з електричним приводом Somfy можна легко інтегрувати в систему «Розумного дому».

рулонні штори ідеї

Важливо! Всі вироби компанії відрізняються безшумністю під час роботи, тому їх можна встановлювати в дитячих кімнатах або в приміщеннях, де мешкають люди похилого віку.

Rulmo

Rulmo – російська компанія, яка займається виробництвом сонцезахисних рулонних штор із поліестеру. Каталог компанії включає різні моделі: однотонні, з орнаментом, яскравим нестандартним дизайном і т.д. Усі товари виконані з урахуванням стандартних технологічних вимог. Рулонні штори Rulmo зручні в експлуатації та не потребують спеціального технічного обслуговування. Продукція цього бренду відносно недорого коштує, тому її часто використовують при ремонті класу економ і декоруванні житлових приміщень.

Rulmo рулонні штори

Як і де можна купити рулонні штори?

Рулонні штори безпосередньо від виробника можна придбати у фірмових магазинах конкретного бренду або у компаній-дилерів. Багато торгових мереж реалізують товари кількох торгових марок. Штори можна зробити на замовлення за індивідуальними вимірами або купити готові вироби. Перед придбанням продукції слід ознайомитися з інформацією з онлайн-каталогів. Вони мають фотографії конкретних моделей.

рулонні штори ідеї фото

Оформити замовлення на рулонні штори можна в дистанційному режимі або купити їх у звичайному магазині або на ринку, попередньо переконавшись у тому, що товар відповідає заявленим технічним характеристикам. При виборі рулонних штор на вікна у квартиру від виробника слід враховувати такі параметри:

 1. Якість матеріалу, оскільки від цього залежить ступінь проходження світла у приміщення та приблизний термін експлуатації готового виробу.
 2. Розмір кожної штори (він визначається шириною та висотою віконного отвору).
 3. Наявність просочення, що захищає тканину від вигоряння та передчасного зносу.
 4. Механізм складання, що визначає ступінь зручності використання.
 5. Стиль оформлення (він має гармоніювати з дизайном інтер'єру приміщення).

рулонні штори.

рулонні штори фото дизайн

рулонні штори дизайн фото

рулонні штори дизайн

Окрім цього, треба дивитися на вартість продукції. Не варто купувати дешеві вироби, т.к. вони можуть швидко стати непридатними. Рулонні штори купуються на тривалий час, тому немає жодного резону на них заощаджувати. Набагато доцільніше купити якісні функціональні аксесуари з налагодженим механізмом та стильним дизайном.

Рулонні штори – це сучасний аксесуар, який може прикрасити будь-яке приміщення. Але потрібно вибирати якісну продукцію від відомих виробників (лідерів ринку), щоби вироби прослужили максимально довго. При виборі штор слід дивитися на репутацію виробника, цінову політику компанії та реальні відгуки покупців.

рулонні штори ідеї дизайну

Відео: як правильно вибрати рулонні штори

50 варіантів дизайну рулонних штор в інтер'єрі

рулонні штори

рулонні штори фото

рулонні штори ідеї

рулонні штори ідеї фото

рулонні штори фото ідеї

рулонні штори дизайн

рулонні штори дизайн фото

рулонні штори фото дизайн

рулонні штори.

рулонні штори дизайн ідеї

рулонні штори ідеї дизайн

рулонні штори ідеї дизайну

рулонні штори декор

рулонні штори декор фото

рулонні штори фото декор

рулонні штори фото декору

рулонні штори декор ідеї

рулонні штори ідеї декор

рулонні штори ідеї декору

рулонні штори інтер'єр

рулонні штори інтер'єр фото

рулонні штори фото інтер'єр

рулонні штори фото інтер'єру

рулонні штори інтер'єр ідеї

рулонні штори ідеї інтер'єр

рулонні штори ідеї інтер'єру

рулонні штори

рулонні штори

рулонні штори

рулонні штори

рулонні штори оформлення ідеї

рулонні штори ідеї оформлення

рулонні штори ідеї оформлення

рулонні штори варіанти

рулонні штори варіанти фото

рулонні штори фото варіанти

рулонні штори фото варіантів

рулонні штори варіанти ідеї

рулонні штори ідеї варіанти

рулонні штори ідеї варіантів

рулонні штори види

рулонні штори фото

рулонні штори фото види

рулонні штори

рулонні штори види ідеї

рулонні штори ідеї види

рулонні штори огляд

рулонні штори

рулонні штори види декору

Рулонні штори від виробника.

WowCracy.com - Жіночий онлайн-журнал
Додати коментар