Розумний дитячий годинник з GPS

Час, коли ми живемо, характеризується насамперед різким стрибком у технологіях. Тому зараз для вирішення багатьох старих проблем винаходять нові методи та гаджети. Як переживали наші батьки, коли ми почали йти погуляти самостійно? Це можна усвідомити, тільки коли у вас з'явилася дитина і вона досягла віку, коли готова піти у двір без супроводу дорослих.

дитячий смарт годинник

А якщо вікна вашої квартири ще й не виходять на дитячий майданчик, то ви взагалі спочатку не знаходитимете собі місця. Де зараз ваша дитина? Чи все з ним добре? Чи не кривдить його хтось? Для відповіді на всі ці хвилюючі батьків питання виробники електроніки пропонують використовувати розумний годинник для дітей з навігатором gps.

смарт годинник

Для чого потрібний дитячий смарт годинник

Розумний годинник для дітей з gps є звичайним смарт годинником, але адаптований для використання дітьми. Тому вони увібрали в себе всі плюси та мінуси «дорослих» пристроїв. Насамперед, такі гаджети заспокоюватимуть батьків, оскільки вони завжди можуть перевірити, де саме знаходиться їхня дитина.

розумний дитячий годинник

У магазинах представлений досить широкий асортимент моделей, тому ваші діти без зусиль зможуть підібрати розумний гаджет, що влаштовує їх за дизайном. Бувають і яскраві моделі для дитсадківців, оформлені відповідно до якогось мультфільму, а бувають і суворіші – для дітей шкільного віку. На відміну від смартфона, який так і норовить випасти з дитячої кишені, годинник надійно зафіксований на руці і втратити його дуже складно.

смарт годинник для дітей

Також ще істотним плюсом годинників є те, що вони не будуть відволікати дитину від рухливих ігор з друзями, оскільки на них обмежений набір додатків. Адже нерідкі випадки коли на дитячому майданчику всі збираються довкола власника смартфона і грають на ньому по черзі в ігри. Але ж ваша дитина виходить у двір, щоб пограти у футбол, у хованки та інше, а не сидіти, дивлячись на екран смартфона.

розумний годинник для дітей

До мінусів цього гаджета можна віднести невеликий розмір, внаслідок чого страждає зручність його використання. До того ж, ціна на подібні пристрої досить висока. Істотним недоліком є і те, що внаслідок форм-фактора всі оточуючі будуть чути вашу розмову з дитиною, або ж необхідно використовувати бездротову гарнітуру, що також веде до додаткових незручностей та витрат.

smart watch для дітей

Основні функції розумного годинника (особливість батьківського контролю)

Як і у звичайний розумний годинник, у дитячі необхідно для роботи вставити сім-карту. Після цього на смартфонах батьків встановлюється спеціальний додаток, в якому виробляється пару пристроїв і безпосереднє налаштування гаджета.

розумний дитячий годинник фото

Майже всі дитячі розумні годинники мають наступний набір основних функцій:

 • На екрані відображається час та дата;
 • Функція телефону, тобто прийом дзвінків та повідомлень. Повідомлення можна переглядати на екрані, а розмова відбувається або за допомогою гучного зв'язку, або за допомогою гарнітури. Важливим є те, що батьки можуть обмежити прийом вхідних дзвінків на годиннику, встановивши прийом тільки від знайомих номерів, щоб захистити дитину від телефонного спаму. Також і дитина зможе дзвонити лише на номери, які заздалегідь записані в телефонну книгу;
 • GPS навігатор. Батьки завжди на карті бачитимуть координати дитини. Крім того, у додатку вони можуть окреслити периметр дитячого майданчика або іншу зону, при виході дитини з яких на смартфони батьків прийде повідомлення;
 • функція SOS. Попередньо при налаштуванні годинника вказується список номерів для роботи цієї функції. У випадку будь-якого випадку дитина натискає на кнопку SOS, і автоматично на вказані номери відбувається розсилання тривожних повідомлень;
 • Оповіщення при знятті годинника. Якщо увімкнено цю функцію, то в разі зняття пристрою з руки дитини миттєво розсилає повідомлення на список тривожних номерів.

дитячий годинник з GPS

дитячий годинник з GPS фото

дитячий годинник з GPS рожевий

дитячий годинник з GPS дизайн

Додаткові опції

Залежно від ціни моделі та бренду дитячий розумний годинник може відрізнятися додатковим функціоналом:

 • Удароміцність, захист від води та пилу. Досить необхідна характеристика з урахуванням того, що їхній власник – дитина.
 • Будильник, ліхтарик, калькулятор. Стандартний набір додаткових функцій може бути корисним у різних ситуаціях;
 • Камера. Якість фото на камері годинника не дуже хороша, але тут вибирати не доводиться, тому що в основному камери на цих пристроях потрібні для здійснення відеодзвінків;
 • Прослуховування. Деякі моделі дозволяють шпигувати за своїми дітьми, для чого батьки через програму можуть непомітно включити мікрофон на годиннику в ситуаціях, коли вони хочуть послухати обстановку навколо дитини;
 • Безпечні зони. Функція дозволяє батькам вказати на карті будинок, школу, спортивну секцію та інші місця, де буває ваша дитина. При вході в межі такого місця або виході з неї батьки отримуватимуть повідомлення на свій смартфон;
 • Історія переміщень. Деякі моделі мають додаткову пам'ять, де зберігають історію переміщень дитини за певний період. Батьки можуть переглядати її через програму на смартфоні;
 • Доступ в Інтернет. Спірна функція, тому що користуватися браузером досить незручно через їх маленький розмір пристрою;
 • Аудіоплеєр. Діти люблять слухати музику, тож це поширена функція. Деякі моделі можуть доповнюватись картами пам'яті для зберігання музики. Але варто пам'ятати, що у годинника досить слабкий акумулятор, тому прослуховування музики серйозно зменшить час роботи від однієї підзарядки;
 • Фітнес-трекер. Функція перекочувала з дорослих годинників на дитячий варіант і дозволяє підраховувати кількість пройдених кроків, витрачених калорій, стежити за пульсом та інше.

дитячі smart watch

дитячі smart watch фото

дитячі smart watch дизайн

дитячі smart watch яскраві

Найкращі дитячі смарт-годинники для школяра

Зайдіть на будь-який інтернет-пошуковик і наберіть запит «дитячі смарт-годинник рейтинг» і ви побачите, як багато різних оглядів, топів та рейтингів з цієї тематики, представлених навіть на сайтах, що не мають відношення до електроніки. Це насамперед пов'язано з тим, що такі гаджети зараз дуже популярні. На підставі цих даних і виберемо найцікавіші моделі.

хлопчик зі смарт годинником

Годинник Smart Baby Watch Q50 підійде як дошкільникам, так і дітям, які навчаються в початкових класах. Дозволяють використовувати голосовий чат та здійснювати дзвінки на 10 вказаних номерів. Є GPS трекер, налаштовується функція безпечних зон, історія переміщень дитини зберігається 30 днів. Є функція SOS, оповіщення про зняття з руки, крокомір, будильник, прослуховування.

Smart Baby Watch Q50

Wochi Zoomix також володіють телефонною книгою на 10 номерів та функціями відстеження та безпечних зон із збереженням історії, кнопкою SOS, датчиком зняття з руки, крокоміром, прослуховуванням та будильником.

Wochi Zoomix

Кращий розумний годинник для підлітка

Для підлітків вже важливіший дизайн гаджета, що дозволяє показати його індивідуальність. Тому серед різноманітних рейтингів дитячого годинника з gps та телефоном ми вибрали нижчеописані моделі.

дитячий розумний годинник

Smart Watch D100 – мають весь набір основних функцій. Вирізняються стильним зовнішнім виглядом, повноцінним крокоміром, пульсометром. Заряду акумулятора на цьому годиннику вистачить на 2-3 доби.

Smart Watch D100

Годинник Wonlex EW100 має строгий дизайн із монохромним дисплеєм. Є всі необхідні основні функції дитячих моделей, але немає прослуховування і датчика зняття.

Годинник Wonlex EW100

Як вибрати дитячий смарт годинник

При виборі дитячого годинника звертайте увагу на їх удароміцність і вологозахищеність, адже дитина може ненароком пошкодити їх.

дитячий розумний годинник фото

Також потрібно, щоб гаджет мав довгий час автономної роботи. Хорошим показником вважається підзарядка один раз на три дні, тобто на одній зарядці час роботи становить приблизно 72 години.

Також варто звернути увагу і на якість динаміків, адже розмова здійснюється через гучний зв'язок.

дитячий розумний годинник дизайн

Для дитячих гаджетів важлива точність геопозиціонування та швидкість знаходження супутників, тому перевірте це безпосередньо у магазині перед покупкою. Точність визначення положення має становити 10-15 метрів.

смарт годинник дитячий

У сучасному світі технологій дитячий смарт-годинник є популярним і корисним гаджетом, що забезпечує як безпеку дитини, так і спокій її батьків.

функції смарт годин

Відео: топ-10 кращих дитячих годинників з GPS

WowCracy
Додати коментар