Розміри та габарити пральних машин

До питання покупки пральної машини підходять обдумано. Де вона буде встановлена, яких розмірів вона має бути і як працювати – всі ці питання є одними з основних.

розміри та габарити пральних машин варіанти

Стандартні розміри пральної машинки під стільницю

Крім повновбудовуваної техніки, в магазинах є моделі, придатні для встановлення під стільницею. Вони поділяються на окремі види, а також представляють вбудовані різновиди.

розміри та габарити пральних машин

Тип моделей, що окремо стоять, добре підходить під стільницю. Таким чином, встановиться будь-яка модель. З глибокими подібними машинами зробити не вийде. Вони випиратимуть із-за краю стільниці. Одночасно за корпусом у них немає простору для шлангів, щоб підключитися до водопроводу.

огляд розмірів пральних машин

Говорячи про висоту, слід підкреслити, що ряд побутового обладнання зроблений з верхнім зняттям кришки машини. Це знижує їхню висоту, дає можливість розмістити їх під стільницею зі стандартним значенням аналогічного параметра 85 см.

огляд розмірів пральних машин фото

Величини, що визначають основні параметри агрегатів, що виробляють прання, задають обсяг білизни, що завантажується в прання, на один процес прокручування барабана.

Ширина

Часто машини, що мають фронтальне віконце, мають ширину 60 см. У вужчих моделей цей параметр доходить до 55-59 см. Це відіграє важливу роль, коли приміщення, обране для агрегату малогабаритне. Тут доводиться враховувати кожний сантиметр.

розміри та габарити пральних машин фото

У моделей, що вбудовуються, однакова ширина. Щоб правильно розміститися під стільницею, відстань між зовнішніми поверхнями стінок машини та внутрішніми поверхнями стінок стільниці має дорівнювати 2-4 см.

огляд розмірів пральних машин

Висота

Практично кожен агрегат, виготовлений з вертикальним або фронтальним заповненням по висоті досягає 85 см. Якщо додати гвинтові ніжки, додасться кілька сантиметрів і конструкція легко досягне 90 см. Вібраційний килимок або використання гумових підставок ще трохи збільшить висоту агрегату. Тут важливо, щоб стільниця не впиралася в пральну машинку.

огляд розмірів пральних машин

Висота компактних моделей для розміщення під раковиною може дорівнювати 70 см. Така необхідність для верхнього закріплення спеціальної чаші-раковини з крайовим зливом.

огляд розмірів пральних машин варіант під раковиною

Глибина

Глибину збоку пральної машини визначають як важливий показник. Повнорозмірна техніка тут не поміститься. Знадобиться вужча модель.

огляд розмірів пральних машин вузька

У стандартних моделей ширина 60 см. Вони зручно розміщуються під стільницею і дозволяють завантажити встановлений обсяг речей, маючи стандартну глибину.

огляд розмірів пральних машин стандартна

Вага

У продажу на ринку неможливо знайти надлегкі зразки, оскільки вони просто кататимуться підлогою.

Сучасне виробництво побутової техніки постачає у продаж моделі, які важать від 50 до 80 кг. У найвужчого апарату фірми LG вага становить 59 кг, а у стандартного різновиду агрегатів марки Hotpoint Ariston маса буває від 66 до 76 кг.

Hotpoint Ariston

Габарити пральних машин

З огляду на різновиди прального обладнання, придатного для розташування під стільницю, слід зазначити, що популярність набули вбудованих пралень, що встановлюються на кухнях. Агрегат зручно розміщується у тумбі або його розміщують під стільницею. При цьому ванна кімната завдяки відсутності прального агрегату набуває більше простору. Фасадну частину агрегату закриває дверцята, виконані відповідно до стилю приміщення. Таким чином, зберігається загальний стилістичний напрямок, у якому оформлено приміщення.

огляд розмірів пральних машин ідеї

Установка проводиться з урахуванням розмірних величин тумби та передбачає достатній зазор між задніми стінками тумби та машинки для розташування шланга. Величину висоти стандартного типу стільниці прийняли рівною 85 см. Величина висоти прального агрегату, який буде під неї встановлюватися, сягає 82 см. Уніфіковане значення ширини вбудованої техніки, якщо брати для прикладів різні моделі, від 59,5 до 60 см.

розміри та габарити пральних машин під стільницю

Важливо й те, що габаритність обладнання пов'язана із формою завантаження. Відомі два основні завантажувальні види: вертикальний та фронтальний.

З вертикальним завантаженням

Дане обладнання представляє пральні машини, у яких верхню частину займає люк завантаження, що відкривається і закривається в міру закладення речей і видалення їх після прання.

пральна машина з вертикальним завантаженням

Важливо! Подібний вид завантаження хороший для людей, які перебувають у літньому віці, які мають проблеми з суглобами. Їм набагато легше закладати білизну в машину вертикально, ніж нагинатися під час бічного завантаження.

В пральний апарат завантажується не більше 7 кг речей, але цього цілком вистачає, щоб випрати об'ємні ковдри, пуховики, щільний одяг для занять спортом.

пральна машина з вертикальним завантаженням фото

Такі агрегати мають гарну економічність. Більше їх має класом енергоспоживання А+++.

З фронтальним завантаженням

Побутова техніка для прання з фронтальним типом завантаження виглядає як агрегат, у якого передня частина корпусу забезпечена люком для завантаження прозорої або суцільної форми.

огляд розмірів пральних машин вид

Апарати, які завантажуються фронтально, поділяються за категоріями, що відбивають три основні виміри.

  1. Машинки-автомати, що стирають білизну, мають стандартне значення ширини 59-60 см.
  2. У побутових різновидів моделей при фронтальному типі завантаження висота пральної машини від 85 до 90 см. Вони фіксуються з просторовим запасом зверху, оскільки кришка люка, що заповнюється, налаштована на верхнє відкривання.
  3. Глибина у пралень із фронтальним завантаженням визначається як третій головний параметр. Його значення визначається обсягом речей, що завантажуються в барабан на один цикл прокручування. Глибина апаратів поділяє їх на вузькі моделі, стандартні види та глибокі.

розміри та габарити пральних машин ідеї

Якщо в апаратів стандартного типу характерна глибинна величина від 55 до 65 см., то розміри пральних машин, що випускаються, автомат з фронтальним завантаженням відносяться при аналогічному глибинному значенні до повнорозмірних.

розміри та габарити пральних машин фото ідеї

Вага білизни варіюється від 7 до 10 кг, коли йдеться про суху білизну. При тому, що габарити апаратів з барабаном місткістю від 6 до 8 кг практично такі самі.

Мінімальні та максимальні розміри

У повнорозмірних моделей барабани мають підвищену місткість. Відповідно, у них висока продуктивність. По глибині їх ділять на різновиди параметрів від 50 до 64 см. Можна розглянути модель EWD-71052 від Indesit.

розміри та габарити пральних машин фото варіанти

Важливо! Підвищена висота у такого виду пральної техніки потребує її розміщення у відповідному вільному просторі. Для таких моделей підходять широкі ванні кімнати, площею від 9 м2 або кухні.

Коли прання встановлюються, їм шукають додаткові місця, щоб розташувати комунікації, розетки. У невеликому приміщенні великогабаритний агрегат займе багато місця, зробить приміщення незручним.

пральна машина у ванній

Вузькі прання з параметром глибини 40-50 см найвдаліший вибір для влаштування в маленьких ванних, кухнях. У барабан закладається до 5 кг речей.

пральна машина у ванній кімнаті

Робочі режими подібних малогабаритних апаратів як агрегати стандартного виду. Така функціональність створює високу популярність невеликих видів пралень на ринку продажу.

огляд розмірів пральних машин варіанти

Наприклад, Gorenje WS 62SY2B – техніка з глибиною 44 см. У неї 16 програм для процесу прання, а також є функція, що заносить в пам'ять машини-автомата програми, що часто використовуються.

gorenje-ws-62sy2b

Пральна машинка Gorenje MV62FZ12/S з аналогічною глибиною містить вже 18 робочих програмних налаштувань та функцію фіксування температурних значень води в автоматичному режимі. Крім цього, є програма обліку тривалості прання.

gorenje

Агрегат малогабаритного типу, що розміщує в собі до 3,5 кілограми — Electrolux EWC1350 з глибинним параметром 51 см. Ширина агрегату становить 49,5 см, розмір висоти сягає 67 см. Таку міні техніку для прання зручно ставити під раковиною.

electrolux EWC1350

ВІДЕО: Особливості вибору пральної машини.

WowCracy
Додати коментар