Пральні машинки Індезит (Indesit) – поломки та їх усунення

Пральна машина Індезит чудово зарекомендувала себе на ринку побутової техніки. Безліч країн має на своєму ринку марку Індезит уже багато років. Пральна машина – досить дорога техніка, і служить не один рік, тому покупець найчастіше намагається віддавати перевагу відомому бренду. У нашій статті розглянемо переваги та недоліки техніки цієї марки, вкажемо поширені види поломок та поділимося порадами з експлуатації.

пральна машина індезит

Трохи історії. Фірма з'явилася ще 1930 року в Італії. Але тоді вона мала ім'я «Арістон». Першою продукцією торгової марки були ваги та водонагрівальна техніка. Далі з'явилися кухонні плити. Розширення виробництва спричинило виготовлення великого вибору кухонної техніки та техніки для дому.

пральна машина індезит як користуватися

Торгова марка Індезит з'явилася трохи згодом у 1975 році. То справді був сімейний бізнес. Індезит – це відгалуження підприємства Арістон. Спеціалізувався Індезит переважно на виготовленні пральних машин. На початку 90-х марки Індезит і Арістон здобули велику довіру на ринку побутової техніки і змогла стати відомою на весь світ.

пральна машина індезит вузька

У Росії також є виробництво техніки Indesit, і розташоване воно в Липецьку.

Опис пральної машини Індезит

Найчастіше у пральної машинки однієї марки бувають однакові функції, а доповнені – залежно від моделі апарата.

пральна машина індезит фото

Техніка забезпечена доступною та інтуїтивно зрозумілою панеллю управління. Найсучасніші та найдорожчі види наділені цифровими дисплеями, бюджетні моделі мають механічне управління та світлові індикатори. Незалежно від доступності для розуміння панелі керування, до техніки обов'язково додається посібник користувача з експлуатації, де детально описано кожен напис на апараті.

пральна машина індезит режими

Мова, якою друкуються написи на устаткуванні, відповідає тій країні, в яку техніка відправляється на продаж. Відповідно, якщо техніка, або її комплектуючі відправляються в Російську Федерацію, то все ними буде прописано російською мовою.

пральна машина індезит біла

Що стосується габаритів та ваги. Вага пральної техніки становить від 50 до 70 кг. Розміри ж бувають різними від 33 до 54 см. За розмірами в модельному ряді техніки цієї марки присутні різні по ширині апарати: стандартні (51,7-54 см); вузькі (40-43,5 см); супервузькі (33-35 см).

пральна машина індезит на кухні

Кожна марка побутової техніки має загальні переваги та недоліки, наведемо їх нижче:

Переваги:

 • Різноманітність модельного ряду. Пральні машини розрізняються за розміром, за завантаженням (горизонтальний, вертикальний), і наявності вбудованої сушіння.
 • Ідеальне співвідношення ціни та якості.
 • Місткість техніки. Модельний ряд має в своєму розпорядженні моделі, які вміщують у собі від 3 кг до 9.
 • функціонал. Моделі представлені з різним функціоналом. Від найпростіших моделей, у які включені лише стандартні завдання, до мультифункціональних, де список завдань розширено до максимуму і є навіть легке прасування та відкладений початок прання.
 • Найсучасніші моделі мають екологічно толерантні функції економії енергії, води та часу роботи.
 • Великий діапазон цін. Вартість пральних машин Індезит починається з мінімальних і закінчується дуже дорогими, так як марка розрахована на користувача з різними фінансовими можливостями.
 • Дизайн продуманий до дрібниць. Є інтуїтивно зрозуміла панель управління і при цьому лаконічний і стильний зовнішній вигляд, що гармонійно впроваджується в будь-який інтер'єр.
 • Надійність техніки.
 • Доступність запчастин.

пральна машина індезит в інтер'єрі

Недоліки:

 • Найчастіше звернення власників пральних машин Індезит пов'язане з виходом із ладу підшипників. На щастя, замінити їх не займає багато часу та праці.
 • Машинки дуже галасливо працюють.
 • Ще проблеми, з якими зустрічаються власники, – це розгерметизація люка через не найякіснішу гуму. А також вихід з ладу шланга, який дає протікання.

пральна машина індезит купити

Модельний ряд пральних машин Індезит

Модельний ряд Indesit налічує понад 120 видів машин.

Найкращі моделі Indesit за 2019 рік:

 1. Indesit IWUE 4105.
 2. Indesit ITW A 5851 W.
 3. Indesit BWSA 71052 L B.
 4. Indesit ITW D 51052 W.
 5. Indesit IWUB 4085.
 6. Indesit IWSB 5085
 7. Indesit IWUC 4105.

пральна машина індезит iwue 4105

пральна машина індезит itw a 5851 w

пральна машина індезит iwub 4085

пральна машина індезит bwsa 71052 l b

Розглянемо деякі з них.

Indesit IWUE 4105

Машина компактна, розрахована на завантаження 4 кг. Відповідно не витрачає багато електроенергії та води (39 літрів за цикл). Дизайн мінімалістичний та стильний. Інтерфейс дуже зрозумілий. Наявність 16 основних програм, у тому числі присутні спеціальні режими для прання спортивного взуття, джинсів, синтетики. Дисплей із відображенням режиму роботи. Таймер, відстрочка, режим легкого прасування і т.д. Ціна на цю модель дуже доступна, тому вона має велику популярність.

Indesit IWUE 4105

Габарити: 60x33x85 см

Вага: 55 кг.

Ціна: від 16100 рублів.

Indesit ITW A 5851 W

Апарат із вертикальним завантажувальним механізмом. Модель компактна, вміщує 5 кг білизни. 14 основних програмних режимів. Є також 4 режими швидкого прання. Додаткові функції: легке прасування білизни та віджимання, що скорочує зминання білизни. І все це за доступною ціною.

Indesit ITW A 5851 W

Габарити: 40x60x85 см

Вага: 50 кг.

Ціна: від 17000 рублів.

Поширені причини несправностей

Деякі поломки та несправності пральної машини Індезит можна дозволити самому і не обов'язково звертатися до майстерні. Як зрозуміти, що проблема серйозна:

 • Нестабільна робота пристрою.
 • Блимання лампочок.
 • На екрані відображаються цифри, що позначають помилку.
 • Вода, що пролилася на підлогу.
 • Задимленість приміщення.
 • Запах гару.

ремонт пральної машини індезит

У разі таких проблем зверніться до майстра.

Можливі серйозні поломки:

 • Вихід із ладу двигуна.
 • Проблеми із температурним датчиком.
 • Неправильна робота датчика рівня води.
 • Вода не зливається.
 • Апарат не виконує задану програму.
 • Проблеми, пов'язані з пресостатом та ТЕНом.
 • Порушення роботи плати ЕБУ.
 • Функція сушіння не запускається.
 • Вода не надходить у бак.

пральна машина індезит помилки

Діагностика та ремонт поломок

Останні моделі, наділені цифровим дисплеєм, мають функцію самоаналізу, і у разі поломки виводять на екран код помилки в роботі. За кодом, скориставшись інструкцією, можна зрозуміти, який вид несправності сталася, і почати усунення проблеми. Це дуже зручно, тому що велика кількість проблем у такому випадку, необхідно зробити ремонт несправностей пральної машини індезит самостійно.

несправності індезит

Якщо ж дисплея немає, то все одно можна вирішити проблему самому, розпочавши діагностику та ремонт своїми руками.

Важливо! Ви можете приступити до самостійного огляду тільки в тому випадку, якщо немає диму і запаху, якщо немає протікання. Це означає, що серйозних проблем немає і проблему можна вирішити самостійно.

розібрана пральна машина

Несправності пральної машини Індезит ремонт яких можна зробити своїми руками:

 • При натисканні кнопки увімкнення техніка не реагує. Перевірте контакт із розеткою. Можливо сталося замикання та спрацював захисний механізм електромережі, тому перевірте подачу електрики у квартирі.
 • Вода не надходить у машину. Перевірте, чи вистачає напору води, чи відкритий кран, через який надходить вода і чи закриті дверцята.
 • Натискання кнопки “Старт” не запустив програму. Причиною може стати пошкодження шлангу подачі води. А також перевірте налаштування. Цілком можливо, що ви встановили відкладений старт.
 • Наявність сторонніх звуків. Можливо, в барабан машинки потрапили монети або інші предмети, що знаходилися в одязі.
 • Якщо було помічено надмірне піновиділення, перевірте, чи правильно ви підібрали порошок. Пральні машини передбачають використання порошку “Автомат”.
 • «Віджимання» не запускається. Причиною може бути засмічення шланга для зливу води.
 • Якщо ви помітили дуже сильні вібрації машинки, перевірте, чи стоїть пристрій.
 • Зайнялися всі лампочки індикаторів. Від'єднайте пристрій від мережі та увімкніть знову.

індикатори індезиту

Важливо! Необхідно знати, як правильно перезавантажити машину, тобто зупинити її роботу без негативних наслідків. Це необхідно, якщо ви раптово зрозуміли, що в барабан потрапив предмет, який там не повинен опинитися, або згадали, що забули покласти у прання важливу річ.

Якщо зробити перезавантаження, висмикнувши шнур з розетки, то швидше за все, знову підключивши її, апарат продовжить перервану програму, і ви не зможете відкрити дверцята.

панель управління індезит

1 варіант:

Потрібно натиснути на паузу та зачекати кілька секунд. Ви почуєте звук дверей, що розблокувалися. Переконайтеся, що в барабані немає води і після цього відчиняйте дверцята. Якщо вода все ж таки є, поспішати відкривати дверцята не варто, тому що вся вода виллється на підлогу. Злийте воду за допомогою зливного фільтра, що знаходиться внизу машини.

злив води

2 варіант:

Натисніть кнопку “пуск/пауза” протягом 5 секунд, подальші дії пристрою залежать від моделі машини.

 • в останніх моделях вода автоматично зіллється, і дверцята відчиняться,
 • у старих моделях натисніть кнопку зливу води, потім відкрийте дверцята.

як відкрити пральну машину

Інструкція по використанню

Розглянемо, як увімкнути пральну машину Індезит, як правильно запускати роботу та керувати програмами.

До кожної моделі додається власна інструкція з експлуатації. Ця річ індивідуальна, оскільки кожен апарат має свою будову і індивідуальний набір програм. Але є загальні функції та правила використання, що підходять до всіх моделей.

індезит пральна машина

 1. Відкрийте дверцята машини та завантажте білизну. Зверніть увагу, вага білизни не повинна перевищувати максимально можливу вагу завантаження барабана.
 2. Переконайтеся, що обладнання підключено до мережі живлення.
 3. Увімкніть машинку.
 4. Виберіть потрібну програму прання. Або такі програми як віджимання або замочування.
 5. Виберіть потрібну температуру.
 6. У разі потреби змініть параметри програми.
 7. Натисніть кнопку «Пуск» та запустіть роботу апарата.

Поради щодо використання прального обладнання

 • Намагайтеся не прати при температурі вище 70 градусів. Від високих температур накип дуже швидко обволікає деталі пральної машинки, що веде до частих поломок.
 • Після закінчення роботи машини залишайте відкритими дверцята та контейнер для порошку.
 • Намагайтеся не користуватися віджимом швидше, ніж 800 оборотів.
 • Відмовтеся від дешевих порошків, оскільки вони містять луги, що негативно впливають на цілісність зливного шланга.
 • Щоб зменшити рівень шуму, що виникає під час роботи апарата, підкладіть гумовий килимок під нього.
 • Розмістіть зливний шланг на рівні верхньої кришки апарата, щоб уникнути самостійного зливу води.

зливний шланг

Відгуки користувачів

Наталія Тихоніна

Модель: Indesit BTW A61052

Плюси: Акуратний зовнішній вигляд. Нешумна. Зрозуміле керування. Мало витрачає електроенергії.

Мінуси: шкода, що немає екрану.

Коментар: Машинка швидко стирає, одяг завжди чистий і не псується. Дисплей відсутні, але все зрозуміло за індикаторами, які загоряються залежно від режиму прання. У барабан містяться досить об'ємні речі. Зручно, що завантаження здійснюється вертикально, тому що у нас діти. Жаль лише, що немає дисплея, з ним було б набагато зручніше і наочніше.

Ігор Преснєв

Модель: Indesit BWSA 61051

Плюси: Доступна ціна, добре стирає, багато програм, зручні розміри.

Мінуси: вода набирається в гумку, в контейнері залишається порошок, не видно скільки часу залишилося до кінця прання.

Відгук: Відмінне співвідношення ціни та якості. Рекомендую.

ВІДЕО: Встановлення та підключення пральної машини Indesit.

WowCracy
Додати коментар