Пральна машинка LG з прямим приводом

Компанія LG стала першою, яка випустила пральні машини з прямим приводом. Перші моделі побачили світ вже на початку нульових років. У чому переваги таких машин? І чи мають вони недоліки?

пральна машина LG з прямим приводом

Принцип роботи прямого приводу

Привід – це система передачі енергії від джерела живлення до виконавчих механізмів. В автоматах з прямим приводом двигун кріпиться прямо до бака. В цьому випадку відсутні деталі, які труться одна про одну (наприклад, щітки).

пральна машина LG з прямим приводом

Прямий привід (Direct drive) сконструйований з постійного магніту та розташованих на однаковій відстані від нього 36 котушок змінного струму. Від блоку управління по черзі передаються сигнали до кожної котушки, і вони обертаються навколо осердя. Всі елементи розташовані в одному корпусі, який можна розібрати.

пральна машина LG прямий привід

Переваги

Головна перевага – це низький рівень шуму. Моделі, в яких немає прямого приводу, оснащені ременем і шківом, які створюють шум у процесі роботи агрегату.

пральна машина LG з прямим приводом

Прямий привід – це завжди хороше балансування машини, а значить відсутні сильні вібрації. Двигун ламається рідше, період експлуатації пральної машини збільшується.

пральна машина LG з прямим приводом 8 кг

Якість прання та віджиму набагато вища, ніж у машин з ременем. Це значною кількістю оборотів. Пральні машини з прямим приводом економічніші в споживанні електроенергії.

пральна машина LG з прямим приводом

пральна машина LG з прямим приводом ідеї фото

пральна машина LG з прямим приводом ідеї

пральна машина LG з прямим приводом фото ідеї

Часті поломки

Зрозуміло, з появою нових технологій термін служби машин став набагато довшим. Однак, оскільки зміни торкнулися не всіх вузлів агрегату, від поломки машина не застрахована. Крім цього, до недоліків відносять високу вартість пральних машин з прямим приводом та дорогий ремонт у разі поломки.

пральна машина LG із прямим приводом червона

Важливий аспект: компанія LG надає гарантію на машини з прямим приводом до 10 років. Погодьтеся, така цифра багато про що говорить. І все-таки існують найбільш уразливі місця.

пральна машина LG з прямим приводом для дому

Зливний насос

Найчастіше поломки зливного насоса викликані особливостями конструкції, але іноді вони виникають і через нераціональну експлуатацію. Важливо: слідкуйте за правильним підключенням та розташуванням зливного шланга, регулярно прочищайте фільтри та не допускайте попадання дрібного сміття в барабан машини.

зливний насос

ТЕН

Трубчастий електронагрівач (ТЕН) – ще одна слабка ланка в агрегаті. Найчастіше він «страждає» через стрибки напруги та неякісної води. Щоб убезпечити себе, рекомендується використовувати спеціальні засоби від накипу, а також фільтри для води. Не забудьте встановити стабілізатор напруги.

ТЕН пральної машини

Хоча всі ці операції вимагатимуть певних витрат, повірте, в результаті вони обійдуться вам дешевше, ніж заміна Тена. Заради справедливості варто відзначити, що заміна Тена вважається однією з найпростіших операцій з ремонту пральних машин, і часто з нею легко справляються навіть майстри-аматори.

ТЕН пральної машини LG

Пресостат

Завдання пристрою контролювати рівень води в баку. Найчастіше про несправність пресостата говорить погано віджата білизна, самостійний злив води або повна відсутність води при запущеному процесі. Підтверджують цей збій відповідні коди помилок, що висвітлюються на електронному табло.

пресостат LG

Несправна електроніка

Ця проблема найрідкісніша, але для того, щоб її усунути, доведеться звернутися до фахівців, і коштувати такий ремонт буде недешево. Зате виявити саме цю несправність дуже просто: машинка не вмикається, видає певний код помилки, не перемикає етапи у процесі роботи. Захистити себе від таких проблем можна, якщо дотримуватись правил експлуатації, використовувати спеціальний стабілізатор напруги та уникати попадання води на електронні схеми.

електросхема LG

Підшипники

Підшипники у пральних машинах із прямим приводом – це слабке місце, вони зношуються досить швидко. Через особливості конструкції, саме двигун відчуває найсерйозніше навантаження. Про поломки красномовно «розкаже» неприродний скрип чи стукіт барабана під час інтенсивного обертання (при віджимі).

підшипники

Щоб переконатися, що з підшипниками щось не так, рекомендується звільнити барабан від білизни і прокрутити його вручну. Якщо в процесі помічаєте люфт або поскрипування, підшипник потрібно міняти. До речі, у спеціалізованих магазинах LG завжди є запасні підшипники для машин з прямим приводом.

прямий привід у пральній машині

Інші несправності

Також серед поширених несправностей вихід з ладу клем і проводів, які, своєю чергою можуть призвести і до поломки модуля управління. Також існує небезпека виходу з експлуатації двигуна. Оскільки він розташований у безпосередній близькості до барабана, то у разі розгерметизації та протікання постраждає першим. Ця поломка трапляється вкрай рідко, але все ж таки має місце бути. Ремонт у цьому випадку потрібен дуже дорогий, та й до того ж ця несправність не потрапляє в гарантійний ремонт.

ремонт пральної машини LG

Профілактичні заходи

З побутовою технікою, як і зі здоров'ям: профілактика обходиться дешевше, ніж лікування або ремонт.

пральна машина LG прямий привід купити

І рекомендації гранично прості:

  1. Увімкніть пральну машину в окрему розетку;
  2. Не використовуйте мережеві фільтри;
  3. Якщо у водопроводі вода має підвищені показники жорсткості, обов'язково встановіть фільтр. Таким чином, ви запобігаєте поломкам ТЕНу;
  4. Використовуйте засоби від накипу;
  5. У багатьох моделях передбачено функцію очищення барабана. Запускайте її кожні 15-20 прань;
  6. Перед тим, як помістити речі в барабан, уважно оглядайте їх, щоб дрібні предмети не потрапили в зливну систему і не пошкодили барабан.

пральна машина в розетку

фільтр для пральної машини

очищення барабана

перевірка кишень перед пранням

І хоча пральні машини LG з прямим приводом на сьогоднішній день не можна назвати досконалими пристроями, вони значно полегшують життя. Ну а поломки можуть виникати і через заводський шлюб, а не тільки через неправильну експлуатацію. Пам'ятайте, дотримуючись профілактичних заходів використання побутової техніки, ви зможете продовжити термін її служби.

пральна машина LG

Відео: огляд пральної машини LG з прямим приводом

WowCracy.com - Жіночий онлайн-журнал
Додати коментар