Полірування пластику від подряпин своїми руками

Поліроль для пластику в салоні автомобіля виконує дві важливі функції: по-перше, робить пластикові поверхні привабливішими зовні, а, по-друге, захищає від впливу ультрафіолетових променів, від механічних пошкоджень, і навіть перешкоджає осіданню пилу. Як вибрати правильний засіб і як відполірувати пластик від подряпин?

поліроль для пластику салону

Що таке поліроль

Стандартний поліроль – це хімічний склад, в основі якого силікон, а супутні речовини – це полімери, що містять фтор, штучний віск, зволожуючі засоби, а також ароматизатори і сполучні компоненти. Агрегатний стан може бути різним: аерозоль, паста, крем. Але, заради справедливості варто відзначити, що саме аерозолі мають великий попит (ймовірно, через простоту застосування).

поліроль для пластику фото

Поліроль можна сміливо назвати реставратором пластикових поверхонь. Крім цього, в їхньому складі присутні речовини, що гарантують антистатичний ефект, завдяки чому пил не налипає на поверхні із пластику. А приємний аромат гарантує освіження атмосфери в салоні автомобіля.

поліроль для пластику

Процес застосування поліролю для чорного або світлого пластику є цілком звичайним. За допомогою аерозольного балончика засіб наноситься на поверхню і залишається на певний час, достатньо 2-3 хвилини. Після цього м'якою ганчірочкою (не ворсиста!) засіб розтирається до отримання потрібного результату: почорніння або блиску. І все ж, у деяких випадках спосіб застосування може відрізнятися, тому завжди уважно читайте інструкцію із застосування.

поліроль для пластику матовий

Залежно від місця застосування розрізняють три види поліролей:

  1. Для салону. Використовується для обробки всіх пластикових поверхонь усередині вашого автомобіля, включаючи панель приладів, двері та будь-які пластикові вставки.
  2. Для зовнішніх поверхонь: фар, дзеркал, бамперів.
  3. Універсальні засоби: однаково ефективні і всередині салону автомобіля та зовні.

поліроль для пластику салону

поліроль для бампера

поліроль для авто універсальний

поліроль для фар авто

Крім цього, розрізняють засоби для пластикових та матових поверхонь. Якщо вам більше до душі глянець, то зважте, що на пластиковій поверхні утворюється малопомітна плівка, яка і надає блиску. Силіконові компоненти, що містяться в складі, надійно захистять поверхню від повторних подряпин. З таким засобом навіть малопривабливі пластикові деталі виглядають дуже ефектно. Ну а матові поверхні, навпаки, видаляють будь-який блиск.

поліроль для фар

Важливий момент: якісний поліроль не може коштувати дешево. Адже в її складі є дорогі компоненти, що забезпечують швидкий і довгостроковий ефект. Перш ніж придбати засіб, уважно ознайомтеся з його складом.

поліроль для автомобіля

Популярні та ефективні засоби

Спочатку познайомимося з популярними марками матових поліролей.

Полірування пластику від подряпин своїми руками

Якщо для вас головне – це якість продукту та високий результат застосування, зверніть увагу на кошти від наступних виробників.

Runway

Кошти цієї фірми мають гарний відновлюючий ефект. Поверх пластику створюється своєрідна плівка, що перешкоджає легким механічним пошкодженням і відштовхує вологу та пил. Склад підходить також для обробки дерев'яних та вінілових поверхонь.

поліроль для автомобіля Runway

Sapfire Royal Blue

Легко очищає пластикові поверхні та залишає після обробки тонку непомітну плівку, що захищає від потертостей. Головне призначення засобу – захист панелей авто.

поліроль для авто Sapfire Royal Blue

Kangaroo

Цей засіб користується широкою популярністю завдяки своїй універсальності. Склад підходить для обробки натуральної шкіри, гуми, пластику, і в кожному окремому випадку поверхня набуває первозданного вигляду. Безперечним плюсом є приємний запах. Kangaroo використовують не тільки для «оновлення» салону автомобіля, але й для обробки потертостей на шкіряних ременях, куртках та сумках. Активно застосовують для «відновлення» меблів та пластикових вставок на побутовій техніці.

поліроль для авто Kangaroo

Hi-gear dashboard cleaner

Оскільки засіб пропонується у вигляді аерозолю, їм легко відполірувати будь-яку поверхню. Речовина наноситься швидко та рівномірно. Після застигання на поверхні залишається тонка полімерна плівка, яка захищає від легкої механічної дії, а також від вигоряння під ультрафіолетовими променями. Цей поліроль легко позбавить ваше авто від невеликих подряпин.

поліроль для авто Hi-gear dashboard cleaner

Кошти з глянцем

Sonax

Після обробки цим поліролем пластик стає не тільки чистим та насиченого кольору, але ще й із дивовижним блиском. Завдяки захисній плівці, яка залишається після обробки, поверхня на довгий час зберігає гідний вигляд.

поліроль для авто Sonax

“Хорс”

У складі засобу є дорогий віск, який легко усуває незначні дефекти і простий у застосуванні.

поліроль для авто Хорс

Grass Polyrole Shine

Прихильники цього засобу відзначають, що після його використання надовго зберігається первісний вид поверхонь, крім цього, воно запобігає осіданню пилу. Ну і бонусом можна назвати універсальність: шкіряні, пластикові та гумові поверхні можна обробляти цим поліролем.

поліроль для авто Grass Polyrole Shine

Як використовувати

Насамперед, уважно знайомтеся з інструкцією.

поліроль doctor wax

Але є кілька стандартних правил, актуальних для будь-яких засобів:

  1. Не варто поспішати. Речовина наноситься на невелику ділянку, а потім ретельно розтирається спеціальною тканиною.
  2. У жодному разі не змішуйте засоби. Такий мікс зробить лише гірше.
  3. Якщо є можливість, ознайомтеся з відеоматеріалами про полірування.
  4. При суттєвому забрудненні спочатку ретельно очищають поверхню, і тільки потім приступають до обробки.

як відполірувати автомобіль

як відполірувати автомобіль фото

як відполірувати автомобіль своїми руками

як відполірувати автомобіль салон

І пам'ятайте, що будь-яка автохімія – це агресивні речовини, тому працювати потрібно із суворим дотриманням запобіжних заходів. Обов'язково надягайте захисні окуляри, рукавички, а в деяких випадках можна працювати тільки в захисній масці.

поліроль для фар машини

Очевидно, що вибір різноманітних засобів для відновлення пластикових (та інших) поверхонь сьогодні дуже великий. Вибирайте те, що підходить саме для вашого випадку, уважно читайте інструкцію на упаковці і дотримуйтесь рекомендацій. У цьому випадку ви не просто зумієте продовжити термін служби свого авто, але й насолоджуватиметеся доглянутим виглядом салону.

восковий поліроль

ВІДЕО: Порівняльний тест поліролей для автомобіля

WowCracy
Додати коментар