Покрокова інструкція з виготовлення ліжка з картону

Зустріти предмети меблів, виготовлені з картону, можна вкрай рідко. Насправді, картон дуже недооцінюють. Незважаючи на те, що його характеристики можуть поступатися дереву, пластику та іншим матеріалам, картон можна використовувати для створення звичайних домашніх меблів.

переваги картону

Картон – це чудовий матеріал для повноцінного двоспального ліжка. У статті ви зможете переконатися в цьому самостійно та дізнатися, як можна зробити ліжко з картону. Також картонні листи можуть стати і помічником у виготовленні інших елементів.

гарне ліжечко

Це можуть бути вироби, іграшки для дітей та інші цікаві речі. З цим матеріалом дуже зручно працювати. Він не потребує спеціальних інструментів та навичок. У більшості випадків для створення виробів або меблів потрібно лише клей.

Особливості та переваги картону

Незважаючи на те, що картон не найдовговічніший і надійніший матеріал, у порівнянні з деревом або металом, він має ряд своїх переваг. Перше – це невелика вага. Цей параметр дозволяє легко переміщувати картонні вироби з місця на місце.

Ліжко з картону

Другим плюсом є низька ціна. Картон можна купити чи навіть знайти безкоштовно. Багато магазинів надають можливість своїм покупцям забрати коробки, де раніше зберігався товар.

Меблі з картону

Картон – це екологічно чистий матеріал, він не шкодить екології та навколишньому середовищу, не викликає алергічних реакцій. Цей матеріал може проходити обробку нескінченну кількість разів, повертаючись до свого початкового стану.

Меблі з гофрованого картону

Для меблів знадобиться гофрований картон. Він є три шари – плоскі верхній і нижній і одного хвилеподібного посередині. Ця структура робить листи більш міцними та жорсткими, а також підвищує їх витривалість до ударів та навантажень.

меблі для дитини

Картон, як і будь-який інший матеріал, відрізняється за марками. Вони змінюються в залежності від кількості шарів, а отже, і міцності самого виробу. Це робить листи універсальними і дозволяє підібрати матеріал для виготовлення практично будь-якого виду меблів.

картон

Як зробити складне ліжко

Дивно, але з картону можна зробити навіть складну конструкцію ліжка. Вона виготовляється із гофрованих листів за принципом гармошки. Таке спальне місце можна легко скласти та прибрати у шафу, коробку чи валізу.

Узголів'я ліжка

Такий варіант стане зручним рішенням для тих, кому часто доводиться переїжджати, або якщо приміщення, в якому ви живете, – невелике, і простір потрібно максимально звільнити. Складне спальне місце з картону це досить надійна конструкція.

Ліжко з картону

Можна не перейматися тим, що сплячий опиниться на підлозі, або картон порветься. Завдяки хорошій фіксації основи ліжка на початку та в кінці, вигини гармошки не зможуть розірватися або продавитися. Таке ліжко можна використовувати як постійне спальне місце.

Сучасні люди

Її можна доповнити ортопедичним матрацом, який зробити сон ще комфортнішим. Якщо ж така конструкція – це для вас тимчасове рішення, то скористайтесь тонкими рулонними матрацами для сну.

Робимо ліжко з картонної коробки

Якщо ви переїхали в нову квартиру і не встигли придбати меблі, то ліжко з листів картону своїми руками – це відмінне вирішення проблеми.

клей

Для виготовлення вам знадобиться картон та клей (краще скористатися клейовим пістолетом). Для початку розрахуйте вагу, яку ліжко повинне витримувати, тому буде зрозуміло яку зробити основу.

обрізайте картон

Це може бути складне ліжко, виготовлене гармошкою. Можна виготовити дно з кількох аркушів картону, які з'єднують між собою основу за принципом балок.

з'єднання картонних деталей

Деякі примудряються навіть вмонтувати у картонне ліжко ящики для білизни. Сама збірка меблів з картону зрозуміла та доступна кожному.

інструменти

Принцип роботи з листами полягає у склеюванні листів, створенні прорізів та з'єднання. Крім створення меблів для дому, ви можете використовувати звичайну картонну коробку для збирання оригінальних дитячих іграшок.

Складання меблів з картону

Це можуть бути меблі для лялькового будиночка, іграшки та машинки для хлопчиків тощо.

ліжко для ляльок

Всім відомо, що діти швидко втомлюються від нових іграшок, у випадку з картоном ви зможете створювати їх хоч щодня. Якщо вони зламаються, вам не доведеться бігти до магазину за новими.

ліжко зі звичайної картонної коробки

Як зробити ліжко з паличок для морозива

Для створення іграшок, крім картону, як матеріал можна використовувати дерев'яні палички для морозива. Меблі для квартири зібрати з них, звичайно, буде проблематично, а ось як іграшка в ляльковий будиночок – цілком можливо.

ліжко з паличок

ліжко з паличок

ліжко з паличок морозива

Для цього вам знадобиться близько тридцяти паличок від морозива, клей і чудова фантазія. Можна спорудити звичайне односпальне ліжко, або витратити трохи більше часу та склеїти двоярусну конструкцію.

Виготовлення ліжка із пластиліну

Ще одним цікавим матеріалом є пластилін. З нього можна виготовити все, що завгодно. Діти люблять грати з ним, тому що з пластиліном легко працювати. Дорослі також іноді не відмовляють собі в задоволенні побалувати себе збиранням іграшок із пластилінової маси.

Ліжко із пластиліну

Наприклад, з нього можна виготовити ліжечко в дитячий іграшковий будиночок. Інструкція про те, як зробити ліжко з пластиліну не потрібно, тому що виконати його можна в будь-якому варіанті, кольорі та будь-якій формі.

Способи декорування ліжка з картону

Створюючи ліжко з картону для самостійного користування або як іграшку, важливо подумати про декор. Якщо це предмет меблів до кімнати, то найкращим варіантом буде обклеювання кольорової плівкою. Багато хто вирішить, що такий виріб можна фарбувати. Але, на жаль, це не так. Картон, незважаючи на свою міцність, – це паперовий виріб. Від води або фарби він зіпсується, надувається і втратить свою надійність.

ліжко з картону рожеве

ліжко з картону велике

ліжко з картону червоне

диван з картону

Тому декор можна здійснювати виключно тими методами, які не мають на увазі вплив вологи. Як можна помітити, картон – це доступний та універсальний матеріал.

Якщо виявити фантазію, то він може прикрасити або зробити практичним будь-яке приміщення, при цьому вам не доведеться багато витрачатися. Все геніальне – просто, і збирання меблів із картону доводить це.

Відео: меблі з картону

WowCracy.com - Жіночий онлайн-журнал
Додати коментар