Покрокова інструкція з самостійного розбирання та ремонту пилососу Samsung

Будь-яка річ має свій термін придатності та свої можливості щодо безперебійної роботи. Але речам властиво ламатися і не потрібно їх одразу ж викидати.

моделі Samsung

Усунути несправність можна, якщо дізнатися, як розібрати пилосос Samsung 1600w відео допоможе. Потрібні руки та знання, як це робити.

Принцип та влаштування роботи пилососу

Вибір пилососів розширюється. Основні варіанти:

 • Для сухого збирання;
 • з аквафільтром;
 • миючий пилосос.

Найпоширеніший і найлегший – пилосос для сухого чищення. Принцип роботи сучасних пилососів і старих – той самий.

пилосос Самсунг

пилосос купити

пилосос вигляд

порохотяг

Після запуску все сміття всмоктується за допомогою вакуумного вентилятора. Потрапляючи усередину, сміття проходить через кілька етапів фільтрації. Найчастіше це: на вході сміття, в моторній частині, і на виході. Кожен із етапів захищає пилосос від пошкодження великими частинками.

потужність втягування

Весь пил та бруд збирається у спеціальний мішок. Вони можуть бути багаторазовими та змінними з паперу. Є моделі пилососів, де замість мішка використовується контейнерна система. Весь бруд осідає на стінках контейнера, а далі все також виходить очищене повітря.

Найчастіші несправності

Якщо немає можливості віддати пилосос майстру для розбирання та оцінки його стану, можна дізнатися, на що потрібно звертати увагу у разі несправності. Після появи проблем насамперед перевіряють підшипники, що допомагають працювати двигуну.

поломки пилососа

Звук, характерний їм: різкий гул, гуркіт, гар, перегрів корпусу. Крім них, приділяють увазі якорю та щітці двигуна. Поширена проблема – шланг не втягує забруднення.

пилососах

Причина може бути у засміченні шланга, переповненому мішку для збирання пилу або проблемним виявився фільтр НЕРА. Часто виникає проблема, коли агрегат тягне повітря, але сміття не забирається нормально. Проблема може бути у зношеній щітці чи порушеному положенні валика.

Поломка двигуна

Якщо техніка не включається, і електрика не пропадало, тоді причина криється в: спрацьовуванні захисту від перегріву або несправності ланцюга живлення, вилки, дроти, внутрішніх дротів або загвоздка в самому вимикачі. Якщо проблема відбувається з електронікою, довірити цю справу краще професіоналу.

у професійному сервісному центрі

Показник того у тому, що під час роботи виявили дим, вибивання пробок, короткі замикання. Все це говорить про те, що проблема зосереджена на замиканні всередині приладу. А часті проблеми зі іскрінням колектора призводять до швидкого зношування приладу.

креслення

Підготовчий етап розбирання пилососу Samsung

Помітити неприємність можна у тому випадку, якщо якийсь час користуєтеся технікою. Ви знаєте, який звук властивий вашому самсунгу і найдрібніші зміни в ньому чи роботі приладу, будуть вам помітні.

Поломка багатьох деталей

Зламаний двигун у пилососі помітний по: уривчастим звукам, викидає пил, пахне горілим. Якщо немає можливості віддати майстру, тоді розбирання пилососа Samsung 1800 w своїми руками відео та фото будуть помічниками.

Які інструменти знадобляться

Чи потрібно почистити мішок від пилу або змінити його? Спеціальних пристроїв та навичок не потрібно. Вони потрібні у випадках проблем із двигуном, проводами, елементами плати. Ними стануть:

 • напилок;
 • шило;
 • плоскогубці;
 • наждачний папір;
 • лещата;
 • ніж будівельний;
 • запасні роз'єми та проводки.

інструменти

У випадках заміни дрібних деталей багато витратити не доведеться. А ось для заміни великої та дорогої комплектуючої можна звертати увагу на альтернативу. З умовою гарного матеріалу, з якого він виготовлений.

Послідовність розбирання пилососа на прикладі Samsung 1600w

Розбирання будь-якої техніки починається з підготовки. І правильної послідовності. Не можна дістати до серця приладу, доки знімемо все, що його прикриває.

розібрати пилосос

Відкрити можна так:

 1. Від'єднайте все, що може заважати та розкручуйте корпус. Викруткою відкручуємо всі гвинтики, у тому числі й потайні, можуть бути біля кнопок. Після відкручування всіх деталей, що можуть тримати оболонку пилососа, зніміть її. Якщо не вийшло, перегляньте ще раз, можливо, є потаємні клямки.
 2. Від'єднайте електричний монтаж. Побачити його можна на роз'ємах.
 3. Зі всього пластикового корпусу знімаємо двигун, відкрутивши його від станини.

діагностика

Розбирання двигуна

Серце пилососа має покроковий процес розкриття.

 1. Для початку потрібно зняти крильчатку. Але для цього потрібно виконати певні дії. Зніміть передню частину кожуха. Тонким викруткою відгинайте збоку кожуха, щоб викрутка потрапила всередину. Відсуньте верхню частину кожуха, і крильчатка стане доступною.
 2. Відкручуємо гайку на крильчатці.
 3. Знімаємо гвинти корпусу, але щітки на цей момент потрібно вже прибрати.
 4. Витягніть якір.
 5. Зніміть підшипник різьбовими знімачами.

Фільтри забиваються

Як відремонтувати пилосос своїми руками

Щоб самостійно пилосос сам зробити ремонт своїми руками всі елементи, потрібно визначити місце, де вона утворилася. Мотор, можливо, розборити, якщо: утворився запах гару, погана потужність всмоктування пилу. Дотримуйтесь послідовності зняття корпусу.

шланг

Причиною цієї поломки стає найчастіше погана робота щіток на моторі. На них і слід звертати увагу. Якщо забитий шланг чи щітка. Виконуємо їх чищення. Спочатку знімаємо щітку та перевіряємо, як тягне шланг без неї.

трубку пилососа

Якщо все нормально, то потрібно чистити щітку. Якщо ні, можна зняти шланг і зробити ті ж дії. Найчастіше всередині може застрягати велика річ: ланцюжок, годинник. Забиті фільтри та контейнер для сміття.

заміна фільтрів

Для визначення дістаємо все, перевіряємо тягу пилососу. Якщо все гаразд, чистимо фільтри. Щодо заміни та ремонту мотора, то тут потрібно оцінити свої вміння та навички. Прикладом може стати обрив обмотки мотора. Для визначення проблем з нею потрібно мати вміння користуватися мультиметром.

промивати фільтр

Лише за його допомогою зможете визначити проблему. До решти проблем, які можна вирішити самостійно, відносимо:

 • Поломка кнопки;
 • Обрив дроту в подовжувачі;
 • Поганий контакт на клемах щітки та обмотці.

Якщо справа стосується ремонту двигуна, то тут потрібно оцінити свої сили та фінансові можливості. Легше купити новий компонент, хоч і покупка підшипників значно дешевша, якщо справа в них.

клеми на щітці

Перевірка материнської плати

Плата керування у пилососі не так виглядає, як у комп'ютері. Нею є симистор. Від деталі до мотора йдуть 2 дроти з одного боку і з іншого 2 проводки прикріплені до розетки. Сам симистор перебуватиме між ними.

Розібрати двигун

Зніміть його і з'єднайте мотор з проводами від розетки. Якщо все гаразд, потрібно просто замінити плату. Деякі господарі користуються пилососом без неї.

Чищення пилососу

Пилосос теж треба чистити. Починаючи з ворсу, яким пилососите, і закінчуючи нутрощами. Вчасно спустошуйте пилозбірник, чи то багаторазовий пакет, чи одноразовий. Якщо ви прибирали будівельний пил, і він був засмічений, після того, як зніміть усі деталі, можна прочистити начинки.

пилозбірник

Це зручно зробити іншим пилососом, але обережно. Обережність варто виявити в платах. Не використовуйте вологий спосіб очищення.

Профілактичні заходи

Найкраще не лікування проблеми, а її профілактика. Це відноситься до всього і до пилососів теж. Як вона виглядає? Базовий догляд: вчасно замінювати мішок для збирання пилу або спустошувати його.

Кожна техніка

Важливою деталлю є щітка. Очищення для її ворсу теж має проходити стороною. Якщо пилосос призначений для сухого прибирання, не варто їм засмоктувати воду та інші рідини, вони накопичуватимуться всередині. Це призводить до поломки.

чистіть пилосос

Зберігайте гарантійний чек після покупки пилососа, якщо він є. Більшість видів поломок можуть полагодити фахівці. Якщо немає його чи інший вид поломки, не бійтеся користуватися відео з інтернету, де умільці підкажуть, як відремонтувати зламаний пилосос сам своїми руками.

Відео: ремонт пилососу Samsung

WowCracy.com - Жіночий онлайн-журнал
Додати коментар