Подушки – яких розмірів вони бувають

Без подушки неможливий нормальний відпочинок уночі. Потрібно вибирати якісну продукцію, яка забезпечить гарний та якісний сон. Існують різні види подушок, що створює деякі складнощі під час вибору відповідного виробу. На сьогоднішньому ринку можна знайти безліч варіантів, виготовлених із різних матеріалів.

розміри подушок

При виборі слід відштовхуватись від індивідуальних особливостей. Універсального варіанта немає. Одні люди певні матеріали викликають алергічну реакцію, що створює деякі незручності. Іншим не підходить форма чи матеріал набивання. Від правильного крою залежить багато факторів якісного сну. Саме тому важливо розуміти склад подушки, основні види, розміри та інше, про що буде сказано нижче.

розміри подушок

З чого складається подушка

Існує велика кількість різних варіантів та матеріалів виготовлення. Це створює деякі незручності для тих людей, які не мають достатнього досвіду. Як правило, матеріали виготовлення виділяють синтетичні та натуральні. Найкращим рішенням буде останній варіант. Вони відрізняються довговічністю, надійністю, міцністю, високими експлуатаційними властивостями. При цьому вартість таких товарів значно вища.

розміри подушок

Як набивка для подушок можуть використовуватися різні матеріали:

  • Гречка. Гречане лушпиння застосовується з лікувальною метою. Такий виріб має високі якісні показники та міцність. Гречка довгий час зберігає форму, сприяє оптимальному розташуванню голови під час сну, підвищує кровообіг, покращує мозкову активність. Слід зазначити складнощі у догляді – виникають складнощі з пранням. Також під час повертання виникає неприємний звук, що може розбудити. Гречка забезпечує хорошу циркуляцію повітря та випаровування води. Такий матеріал гігієнічний, ніякі кліщі чи інші мікроорганізми не розмножуватимуться всередині. Зазвичай, такі вироби робляться невеликими.
  • Бамбук. В останні роки стає популярнішим рішенням для виготовлення продукції. Вони є екологічно чистими, не викликають алергію, мають високі експлуатаційні властивості в порівнянні з багатьма аналогами. Поверхня дуже м'яка, тому забезпечує якісний відпочинок. Термін служби виробу становить понад сім років, що є безперечною перевагою. При догляді слід бути обережними. Також важливо купувати невеликі моделі – вони мають більшу пластичність і гнучкість.
  • Латекс. Оптимальний варіант для тих, хто шукає якісну ортопедичну подушку. Вирізняється тривалим терміном служби. Може зберігати початкову форму протягом 8 років без деформації. Латекс має високі експлуатаційні якості, є дуже зручним і практичним матеріалом для виготовлення якісних та довговічних товарів. При цьому вони є досить дорогими, що слід враховувати при виборі.

наповнювачі для подушок

Як матеріали для набивання можуть використовуватися різні трави, бавовна та інше. Вони, як правило, мають високу якість. У цьому термін служби становить трохи більше двох років.

Зверніть увагу! Часто роблять подушки з морськими водоростями. Вони містять багато корисних мікроелементів, які благотворно впливають на здоров'я людини, підвищують імунітет, прискорюють відновлювальні процеси під час сну.

Вироби із трав також користуються популярністю. При цьому вони все ж таки використовуються досить рідко, так як швидко втрачають свої експлуатаційні якості. Серед ключових переваг слід відзначити приємний аромат трав.

подушки з травами

Найбільш поширеними на сьогоднішній день все ще вважаються подушки з набиванням тваринного походження. Рослинні варіації їх витісняють. Це з тим, що пір'я може викликати в людини алергійну реакцію. Серед інших недоліків – накопичення пилу, мікроорганізмів та кліщів у пір'ї.

Синтетичні вироби підходять далеко не кожному за. Часто із синтетичних та гелевих наповнювачів виготовляються ортопедичні варіації. Вони мають високі експлуатаційні властивості, забезпечують високу якість сну, дають відпочити після важкого робочого дня.

подушка з наповнювачем

Різновиди подушок

Існує безліч різних типів подушок. Вони відрізняються формою узголів'я та інших параметрів. Існує безліч різних класифікацій, що створює деякі труднощі при виборі відповідного виробу.

розміри подушок фото

Перед тим, як розпочати покупку, слід звернути увагу на такі типи виробів:

  • Постільна. Це класичний варіант, який використовується для сну. Існує безліч різних варіацій, які відрізняються за формою, розмірами, набиванням. При виборі слід враховувати індивідуальні вимоги, і навіть переносимість тих чи інших матеріалів. Важливо, щоб вони не викликали алергічної реакції, забезпечували високу якість сну, сприяли гарному та приємному відпочинку.
  • Ортопедична. Має унікальні властивості. Такий виріб, як правило, виготовляється із синтетичних матеріалів. Вони добре набувають форми людського тіла, створюють оптимальні умови для якісного відпочинку. Як правило, товари рекомендуються для людей із поганим сном.
  • Дитячий. Виготовляється невеликі розміри. Як правило, під час виробництва використовуються якісні матеріали, які не викликають алергічної реакції.
  • Для вагітних. Призначаються для підтримки та забезпечення комфортного сну вагітним. Вони мають ортопедичні властивості, у складі не містять синтетичних волокон і алергенних речовин.
  • Сидяча. Призначається для підтримки спини під час сидіння. Також є окремі конструкції для зручності шиї. Вони забезпечують оптимальне положення тіла, що знижує навантаження на хребці. В результаті підвищується якість відпочинку.
  • Похідна. Як правило, такі вироби виготовляються з матеріалів, які мають високу міцність і жорсткість. Це забезпечує комфортні умови відпочинку у похідних умовах.
  • Декоративні. Вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів. Головна особливість – широкий вибір різноманітних дизайнів та відтінків.

розміри подушок декоративних

Існують різні класифікації продукції на сучасному ринку, тому можуть виникнути труднощі під час виборів. Наприклад, вони відрізняються за формою, розмірами, типом набивання, призначенням та іншими параметрами. При виборі слід приділити окрему увагу кожному з них, щоб підібрати дійсно якісну та довговічну модель для сну.

подушки для дивана

подушки для дивана фото

подушки для дивана ідеї

подушки для дивана фото

Стандартні розміри подушок

Існують різні розміри виробів. Через це виникають складнощі з вибором відповідного варіанта для комфортного сну. Нижче наведено таблицю стандартних розмірів подушок для сну.

Довжина, см 40 40 50 50 60 70
Ширина, см 40 60 50 70 60 70

Найчастіше зустрічаються продукти із шириною та довжиною сімдесят сантиметрів. Це найпоширеніші товари у постільних комплектах. Інші варіанти трапляються рідше. При виборі слід зважати на цю особливість.

розміри подушок ідеї

Відмінність у різних країнах

У різних країнах відрізняються стандартні параметри, що викликає деяку плутанину серед користувачів. Як правило, довжина виробу знаходиться в діапазоні від 40 до 80 сантиметрів, а ширина – від 30 до 70. Більшість виробників намагається дотримуватися стандартів, але на сучасному ринку можна зустріти різні варіанти виконання. Особливо це стосується пристроїв для дітей або вагітних жінок.

розміри подушок ідеї фото

Зверніть увагу! Імпортні стандарти, як правило, виготовляються витягнутою формою. Вони зовні нагадують прямокутник. Найчастіше можна зустріти комплектації, призначені для парного сну.

Багато сучасних виробників постільної білизни вказують європейські параметри. Це стандартизоване позначення, що дозволяє суттєво спростити завдання під час вибору відповідного рішення.

розміри подушок фото ідеї

Розміри ортопедичних моделей

При покупці ортопедичних виробів слід враховувати багато особливостей. Купувати подушку слід лише за індивідуальними параметрами. В іншому випадку не вийде отримати бажаний ефект – навпаки, це може призвести до травм. Перед покупкою рекомендується обов'язково проконсультуватися з професійним лікарем. Тільки він допоможе підібрати правильний пристрій, виходячи з індивідуальних характеристик.

розміри подушок ортопедичних

На що впливає розмір подушки

Розміри наволочек та висота впливають на якість сну. Це одні з основних параметрів, що забезпечують оптимальне розташування, дарують відчуття розслабленості. Рекомендується купувати вироби оптимальної висоти.

розміри подушок дизайн

Зверніть увагу! Занадто висока чи низька конструкція викликає незворотні зміни. Змінюється форма хребців, що погано впливає на поставу, кровообіг та постачання мозку киснем під час сну.

Стандартний розмір наволочки

Розміри стандартних наволочек на подушки встановлюються за ГОСТом. Як правило, виробники постільної білизни намагаються дотримуватися цих значень. Зазвичай параметри виробу від 40 до 80 сантиметрів. На вітчизняному ринку переважають квадратні рішення. Рідше трапляються європейські прямокутні, тому розміри наволочек можуть відрізнятися. Є двоспальні набори, які мають велику популярність серед одружених пар.

розміри наволочок

Форма та висота подушки

Найбільш поширеними є моделі квадратної чи прямокутної форми. Такі вироби підходять практично для кожного, тому що мають оптимальну форму. Ортопедичні можуть відрізнятися формою, оскільки підбираються залежно від індивідуальних вимог покупця. Перед покупкою бажано проконсультуватися з фахівцем.

розміри подушок дизайн фото

Часто можна зустріти вироби у вигляді валиків, кіл або з отворами для руки. Їх рекомендується вибирати строго залежно від особливостей та статури. Інакше важко забезпечити високу якість сну.

Висота стандартна – не більше шістнадцяти сантиметрів. Моделі для чоловіків та жінок можуть відрізнятись. Як правило, для жінок оптимальною є висота до десяти сантиметрів. Для дітей слід підбирати товари заввишки менше дев'яти сантиметрів. Все залежить від віку дитини.

розміри подушок для спальні

Як правильно вибрати подушку

При виборі рекомендується враховувати багато нюансів. Потрібно звернути увагу на призначення виробу. Також важливо враховувати індивідуальні уподобання. Важливим є дизайн.

Для сну

При виборі пристрою для сну слід враховувати індивідуальні особливості та будову тіла. На сучасному ринку представлено безліч продукції від різних виробників, що створює деякі труднощі під час виборів.

Щоб вибрати оптимальну модель, рекомендується враховувати становище під час відпочинку. Для любителів сну на спині рекомендується підбирати продукти підвищеної твердості. Для сну на животі чи боці слід підбирати м'які варіанти.

подушки для сну

Також не потрібно вибирати подушку, ширина якої перевищує розмір матраца. При виборі слід випробувати продукцію, аби зрозуміти, наскільки зручна. Перевага ортопедичної моделі полягає в тому, що вона набуває і запам'ятовує форму людського тіла.

Декоративну

При виборі декоративного виробу також слід враховувати деякі нюанси. Рекомендується вибирати синтетичні моделі, які не викликають алергічної реакції, а також не сприяють розвитку мікроорганізмів, кліщів та інших.

декоративні подушки

Такий пристрій повинен добре вписуватися в загальну стильову задумку приміщення. Можна підбирати варіанти, які ідеально підходять за кольором. Цікаво виглядають контрастні моделі. Вони додають певної родзинки. Наволочка для таких варіацій може бути виготовлена з різних матеріалів. Можливі різні варіанти прикраси та стильового оформлення.

Диван

При виборі потрібно відштовхуватися від того, хто відпочиватиме на такій поверхні. Також важливо враховувати забарвлення. Вона має добре поєднуватися із загальним дизайном. Найкраще вибирати комплект, який підходить за кольором.

дивані подушки

Дорожню

При виборі виробів у дорозі слід зважати на індивідуальні особливості. Найкраще купувати ортопедичні моделі. Вони оптимально обтікають форму голови, не викликаючи дискомфорту. На сучасному ринку представлено багато різних моделей для кожного.

дорожня подушка

Як правильно доглядати за подушкою

Щоб подушка прослужила довше, необхідно правильно її доглядати. Залежно від матеріалів виготовлення та наповнювача правила догляду значно відрізняються.

декоративні подушки

Синтетичні моделі рекомендується періодично прати. Щоб матеріал не збивався, важливо періодично перевіряти форму. Сушити рекомендується природним способом, щоб уникнути псування наповнювача. Продукцію із натуральних матеріалів достатньо обробляти спеціальними пилососами. Після цього достатньо надати подушці початкової форми. Якщо дотримуватись усіх вимог, виріб прослужить довгі роки.

Відео: як правильно вибрати подушку

50 варіантів дизайну подушок в інтер'єрі

декоративні подушки

Подушки - яких розмірів вони бувають

декоративні подушки ідеї

декоративні подушки ідеї фото

декоративні подушки фото ідеї

декоративні подушки дизайн

декоративні подушки дизайн фото

декоративні подушки фото дизайн

декоративні подушки фото дизайну

декоративні подушки дизайн ідеї

декоративні подушки ідеї дизайн

декоративні подушки ідеї дизайну

декоративні подушки декор

декоративні подушки декор фото

декоративні подушки фото декор

декоративні подушки фото декору

декоративні подушки декор ідеї

декоративні подушки ідеї декор

декоративні подушки ідеї декору

декоративні подушки інтер'єр

декоративні подушки інтер'єр фото

декоративні подушки фото інтер'єр

декоративні подушки фото інтер'єру

декоративні подушки інтер'єр ідеї

декоративні подушки ідеї інтер'єр

декоративні подушки ідеї інтер'єру

декоративні подушки оформлення

декоративні подушки оформлення фото

декоративні подушки фото оформлення

декоративні подушки фото оформлення

декоративні подушки оформлення ідеї

декоративні подушки ідеї оформлення

декоративні подушки ідеї оформлення

декоративні подушки варіанти

декоративні подушки варіанти фото

декоративні подушки фото варіанти

декоративні подушки фото варіантів

декоративні подушки варіанти ідеї

декоративні подушки ідеї варіанти

декоративні подушки ідеї варіантів

декоративні подушки види

декоративні подушки фото

декоративні подушки фото види

декоративні подушки фото видів

декоративні подушки види ідеї

декоративні подушки ідеї види

декоративні подушки огляд

декоративні подушки види дизайну

декоративні подушки види декору

Подушки - яких розмірів вони бувають

WowCracy.com - Жіночий онлайн-журнал
Додати коментар