Подовження зливного шланга пральної машини

Побутова техніка – помічник та рятівник у домашній роботі. Прання або полоскання вручну не є найулюбленішим заняттям, якщо немає пральної машини. Але процес стає набагато сумнішим, якщо вона зламалася або досі не встановили її.

пральна машина в будинку

Як підключити зливну трубу в пральній машині (інструкція підключення)

Не всі купують нову техніку з інформаційним листом та рекомендаціями щодо підключення. Подібної категорії користувачів хочеться побажати ознайомитись хоча б в інтернеті з правилами, як правильно підключити.

як підключити пральну машину

У наборі кожної пральної машинки виробник передбачає інструкцію з встановлення та роботи.

інструкція з встановлення пральної машини

Як подовжити зливний шланг.

При купівлі техніки та вибору місця для неї найменше хвилює питання довжини зливного шланга. Але щойно приступаєте до роботи, зауважуєте, що ніяк не виходить все оформити належним чином. Тому доводиться нарощувати або думати, як подовжити самостійно зливальний шланг пральної машини.

шланги для пральної машини

Інструменти, що потрібні для подовження:

 • Рулетка
 • Хомути розміром 16 на 27 мм.
 • З'єднувач. У нього зі шлангом може бути розбіжність у діаметрі труб. Це не критично.
 • Шланг подовжуючий
 • Викрутка

рулетка

хомути для шлангу

з'єднувач для шлангу

викрутка

Інструменти продаються у будівельних магазинах. Після збору повного комплекту інструментів починайте роботу з вимірювання довжини, що не вистачає. Рулетку не варто натягувати від каналізації до труби, до того ж залиште сантиметри про запас. Занадто довгий шланг робити теж не варто, тому що це дасть додаткове навантаження на помпу.

подовження зливного шлангу

Процес нарощування:

 1. Надягніть хомути.
 2. Вставте з'єднувач.
 3. З'єднати.
 4. Візьміть викрутку та затягніть їй хомути. Перестаратися із силою натягу не варто.

подовження зливного шланга пральної машини

Після всієї роботи шланг можна підключати до каналізації, в сифон з додатковим відсіком, або опускають в сантехніку. Перевірте факт протікання.

підключення шланга до каналізації

Як зробити заміну

Зливний шланг іде в комплекті з машинкою. Заміна потрібна у таких випадках:

 • Довжина шланга пральної машини закоротка.
 • Варіант подовження не влаштовує господаря машини, оскільки високий ризик протікання.
 • Високий рівень засмічення.
 • Механічно пошкоджено.

шланг пральної машини

Своїми руками можна зробити заміну шланга. Але спочатку займіться питанням підбору правильної заміни. Є три варіанти вибору: модульний із деталями по 50-55 см; стандартний завдовжки від 1 до 5 метрів; стислий – до 1,5 метра.

пральна машина та шланг

У кожного виробника своя система зняття шланга.

Що буде, якщо неправильно підключити шланг

При неправильному підключенні будь-якої системи, будь-якої техніки нічого хорошого очікувати не варто. У найкращому разі незначні неприємності. А в гіршому — огидна якість роботи, яка спричиняє додаткові проблеми.

підключення пральної машини

Найпоширеніша проблема – неправильна висота. Виробники чорним по білому вказують у своїх інфо аркушах, що встановлення зливного шланга має бути не нижче 60 сантиметрів від підлоги. Якщо не послухалися цієї поради: машина буде постійно набирати воду, а та просто витікатиме.

підключення пральної машини фото

Ще один вид проблеми – сифонний ефект. Навіть якщо дотримано рівня кріплення зливного шланга. Але закріплення зливного шланга пральної машини зроблено в каналізацію майже біля підлоги. Неприємності: затяжний час прання, погана якість прання. Під час використання каналізації мешканцями будинку, у трубі буде утворено розріджений тиск. Цього тиску вистачить, щоб вода через шланг була відкачана. Пралка в цей момент не зупинить роботу, а просто добере її. Так і затягнеться весь процес на годину або годинник прання.

встановлення пральної машини

Як не допустити засмічення зливальної системи

Найпростіший спосіб усунути проблему – це не допустити її. Тому перед тим як завантажувати прання, робіть докладний огляд всіх речей. Усуньте дрібні деталі з кишень, можна витрусити річ. Застебніть усі замки та зав'яжіть шнурки.

прання в пральних машинах

Одні з причин забруднення:

 • машинка вимикається під час переходу на «віджим»;
 • не виконує полоскання у повному обсязі.
 • виник збій програми;
 • злив води зменшився за швидкістю.

ремонт пральної машини

Метод запобігання – це укомплектування фільтром. Його можна закріпити на шланг перед монтажем конструкції. Обов'язково, приділяйте час щомісяця те що, щоб оглянути стан зливу.

заливний шланг із фільтром

Прочищення зливного шлангу

Зливний шланг пральної машини рано чи пізно забивається. Потрібно якісно його прочистити, щоб подальша робота машинки була така бездоганна, як до засмічення.

чищення зливного шлангу

Є 4 способи прочищення:

 1. Викликати майстра з обслуговування побутової техніки. Це надійний, але дорогий спосіб.
 2. Універсальна. Магазини побутової хімії мають безліч різних препаратів для прочищення зливної системи. Виконання роботи з їхньою допомогою просте. Потрібно залити або засипати засіб у відсік для порошку та увімкнути машинку на максимальний режим прання. Не вмикайте режим віджимання. Віджимання при порожньому барабані, розхитує його.
 3. Народний. Народні умільці рекомендують засипати лимонну кислоту (200 г) в резервуар для порошку і включити максимальний режим прання, також без віджиму. Цей та попередній спосіб добре впораються з нальотом. Але безсилі проти забруднень: шерстю тварин, волоссям, дрібними предметами.
 4. Механічний метод. Для очищення знадобиться кевларовий трос. Механічним тросом краще не користуватися, оскільки є ризик пошкодження шланга. Після того, як зняли шланг, кевраловий трос, йоржиком вперед засуньте в шланг з одного і другого боку. Зробіть очищення. Промийте трубу водою. Оцініть поглядом стан трубки на наявність шерсті, волосся, дрібних предметів. У результаті машина збирається і запускається прання без віджиму.

чищення шлангу в пральній машині

засіб для прочищення труб

лимонна кислота

кевларовий трос

Кожен із способів самостійної роботи можливий за умови уважного виконання роботи.

Заливний шланг для пральної машини

Для процесу прання потрібно, щоб техніка сама набирала воду. У цьому їй допомагає система забору та заливний елемент. Їм може стати:

 • Гумовий водопровідний
 • Армований (той самий гумовий, але із захистом з металу або нейлону)
 • Із системою «Автостоп». Допомагає за несподіваного прориву труби – рідко відключає подачу рідини.

У кожного з них свій термін служби та свої можливості. Найнадійнішим залишається гумовий. При виборі цього виду трубки, зверніть увагу на її довжину, що важливо, на яку температуру може витримувати, і який робочий тиск йому під силу.

шланг заливний

Наливний шланг також потребує певних правил при встановленні. Деякі фахівці рекомендують встановити додатковий фільтр у ньому, що пом'якшуватиме воду і берегтиме техніку від пошкоджень.

Відео: як подовжити зливний шланг пральної машини

WowCracy.com - Жіночий онлайн-журнал
Додати коментар