Перфоровані рулонні штори

Переваги та недоліки таких штор для вікон у квартирі. Як правильно використовувати рулонні штори з перфорацією? Правильний підбір штор “Нічне місто” з перфорацією.

штори допоможуть

Про перфоровані рулонні штори

Ефектні рулонні штори нічне місто з'явилися нещодавно, але встигли полюбитися людям за стильний зовнішній вигляд. Вночі вони створюють враження приголомшливої панорами блискучого мегаполісу, а вдень – хмарочоси купаються у сонячних променях.

рулонні штори перфороване нічне місто

нічні перфоровані рулонні штори

рулонні штори перфорований лист дерева

штори перфоровані

Крім цього, перфорований малюнок відкидає тіні, що зачаровують. У нічний час доби, увімкнувши світло, можна здивувати перехожого витонченістю малюнку, що світиться.

Зверніть увагу! Рулонна штора може бути прикрашена не лише панорамою нічного міста, а й будь-якими іншими зображеннями, візерунками чи малюнками.

Про плюси та мінуси штор

Сучасна рулонна штора з перфорацією стане знахідкою для тих, хто любить стильний інтер'єр.

Рулонні штори

Крім того, що полотно має оригінальний та витончений вигляд, інші його переваги представлені:

  1. якісною тканиною для пошиття;
  2. наявністю спеціального складу для захисту;
  3. нанесенням отворів за допомогою лазера.

світлонепроникних.

Додаткова інформація. Незначний мінус виробів полягає у підвищеній здатності до поглинання різних запахів.

Про засоби застосування рулонних штор з перфорацією

За універсальністю для жалюзі не існує меж, вони можуть успішно застосовуватися і в офісному приміщенні, і в місцях культурного відпочинку – кафе, ресторанах.

рулонні штори перфоровані та не перфоровані

Проте, основна особливість полотна полягає у можливості створення практично повної темряви в кімнаті, а це означає, що ідеальним місцем для використання може стати спальна.

перфорована штора

перфорована штора

перфорована штора

білі рулонні штори перфорація

Завдяки простоті та оригінальності, фіранка добре вписується у більшість стилів оформлення кімнат. До найвдаліших поєднань на фотографіях відносять мінімалізм, лофт, авангард та змішану стилістику.

затемняючі штори

Про аспекти підбору штор нічне місто з перфорацією

Щоб визначитися з показниками ширини шторок, передплатникам необхідно дотримуватись кількох правил у вимірі:

  • за ширину вважають відстань від краю штапика до іншого, коли жалюзі потрібно повісити на окрему стулку вікна;
  • висоту вимірюють таким же способом, додаючи до розміру, що вийшов 3,5-4 см;
  • ширину та висоту визначають від одного до іншого укосу, коли конструкцію необхідно повісити на вікна.

тримає форму

Зазвичай до вимірів ширини додають значення, на яке фіранка повинна виступати за межі пластикового вікна. До показників висоти слід додати 10-15 см, орієнтуючись на кінцевий результат.

Від сонячних променів

Зверніть увагу! Кожен вид штор нічне місто має власні переваги і недоліки, тому при виборі варто орієнтуватися на інтер'єр приміщення і розмір фінансових коштів.

Від яких виробників купувати

Згідно з відгуками покупців, найкращими виробниками штор рулонного типу є компанії:

  1. “Затишок”, яку користувачі цінують за регулярність оновлення асортименту, широке розмаїття у використовуваних матеріалах та універсальність виробів;
  2. “DELFA”, що спеціалізується на віконному декоруванні, а також має високий рівень якості;
  3. “PRiS. ISOTRA.”, фахівці якої використовують сучасні технології та застосовують інноваційні рішення.

штори з перфорацією

штори з перфорацією

штори з перфорацією

штори з перфорацією

Декілька слів про розміри

В основному перфоровані рулонні штори виробляють у стандартних форматах зображення. Перед тим як замовити виготовлення виробів, необхідно обговорити розміри. При цьому полотно з перфорацією може бути встановлене не тільки на стандартне пластикове вікно, а й на більш габаритний виріб.

ескіз штор

Ескіз розробляють на підставі розмірів стулок вікон. На ньому буде відображено конкретну частину малюнка для тієї чи іншої стулки. При цьому робочі ескізи передають розміри перфорованого прямокутного отвору тканини.

Штори з перфорацією

Після цього, вони можуть бути збільшені або зменшені у відсотковому співвідношенні. Все це впливає на ступінь освітленості кімнати.

рулонні штори перфорований листя

Додаткова інформація. Тепер перфорувати рулонну штору можна по-різному, так як варіантів виготовлення стає дедалі більше з кожним днем.

Про різновиди та типи штор, тканини

При виготовленні рулонної штори з перфорацією використовують спеціалізовану світлонепроникну портьєрну тканину, що має затінення 90-100%. Вона є однією з найщільніших, здатна добре зберігати форму, має тривалий експлуатаційний термін та стійка проти вигоряння на сонці.

Перфоровані рулонні штори

Плюс до всього, зворотний бік полотна, звернений на вулицю, виконаний у світлих тонах і має глянцеву світловідбивну поверхню для розсіювання сонячного тепла в спекотну погоду.
Зазвичай тканину під рольштори покривають за допомогою спеціального просочення, що має антистатичний і пиловідштовхуючий ефект. Саме тому штори невибагливі у догляді, якщо протирати пил із певною регулярністю.

виглядають штори

Крім варіанта у чорному кольорі, виробляють перфороване полотно у світлих тонах. Воно особливо затребуване для жителів півдня, які потребують постійного захисту від сонця. Таким простим способом можна одночасно зберегти ефект малюнку тіней і зробити світло більш розсіяним.

Про тонкощі вибору гарного міста

Основою штори нічне місто може бути абсолютно будь-який сюжет і навіть комбінація із геометричних фігур. Оптимальним рішенням покупці вважають різноманітні види знаменитих будівель. Роблячи такий вибір, можна створити не лише гру світла, а й гарну ілюзію подорожі.

Ролштори у закритому вигляді

До найбільш популярних варіантів відносяться зображення Нью-Йорка, Сіднея, Лондона, Шанхаю та Гонконгу. Можливі модифікації їх ракурсів, наприклад, вид на хмарочос із висоти польоту птахів.

Відео: перфоровані рулонні штори нічне місто

WowCracy.com - Жіночий онлайн-журнал
Додати коментар