П'ять років спільного життя – як називається така річниця

Багато хто запитував себе, 5 років яке весілля. Питання цікаве і фахівці дають роз'яснення на цю тему. Вони допоможуть ювілярам відсвяткувати торжество феєрично та незабутньо.

П'ять років спільного життя - як називається така річниця

Як називається п'ятирічна річниця весілля

Яке це весілля 5 років шлюбу – цей день, річниця вступу в спільне життя, яке прийнято називати – дерев'яним. Назва дана не випадково.

Пояснюється тим, що за період загального життя, сімейна пара вже зміцнилася і стала надійнішою, як дерево, що вкорінилося.

Крім цього, зазвичай до 5 років, прожитих у парі, більша кількість подружжя «пускають коріння» — у них вже народилася дитина. Загалом, сім'я стає міцнішою.

Чому назва 5-річчя весілля саме «дерев'яна»

Відповідаючи на запитання, 5 років, яке це весілля, як називається, слід зазначити, що з давніх-давен дерева символізували життя. Важливий і той момент, що рослини тягнуться не тільки до небес. Вони дають міцні кореневища. Так вони стають сильнішими.

Знищити потужне дерево не так вже й легко. Для цього потрібно багато старань. З цієї причини 5 років спільного життя вважається «дерев'яним весіллям».

За п'ятирічний термін чоловікові та дружині вдалося зберегти свої узи, які тепер складно розбити – дерево вкорінилося дуже добре.

Саме 5 років весілля є свого роду путівкою до найбільш усвідомленого та міцного шлюбу.

Розуміючи, 5 років спільного життя, це яке вважається весілля, багатьом цікаво дізнатися, що зазвичай дарують на дерев'яне весілля, які традиції мають урочистості, і не тільки.

П'ять років спільного життя - як називається така річниця

Обряди та традиції на дерев'яне весілля

Традиції, як не дивно, символічні. Наприклад, добре, щоб чоловік на п'ятирічний ювілей зробив сам дружині щось у будинок з деревини. Це продемонструє його прагнення працювати на благо подружжя.

Відмінна ідея, якщо дружина після цього залакує річ, що означатиме, що вона готова йти на поступки у шлюбі.

Є ще один традиційний ритуал. Назвати його можна «спільна посадка саджанця» берези чи яблуні. Однак реалізувати часом її не дає погода. Коли подружжя одружилося в зимовий час, то варіант виготовлення речі з дерева найбільш актуальний.

Але і тут можна знайти вихід: у будь-якому магазині квітів вдасться купити невелике дерево і в домашніх умовах разом висадити його в горщик.

Ще один традиційний обряд, що сягає корінням у давні віки — було прийнято плести квіткові вінки і пускати їх по воді.

П'ять років спільного життя - як називається така річниця

Як відзначити річницю весілля 5 років

Знаючи, 5 років спільного життя, яке весілля, можна подумати, як відзначити це свято. 5 років з дати одруження — це подія, яку слід святкувати яскравіше, ніж минулі роковини.

Окремі молоді пари воліють відсвяткувати, повторивши цей перший день вступу в сімейне життя. Це вносить різноманітність у відносини, свіжість, романтичність, допомагає подолати кризові ситуації у сім'ї.

Традиційний варіант святкування передбачає виїзд із запрошеними друзями на природу. Добре, якщо вийде вирушити на шашлики чи ліс. Головне, вміти створити баланс особистого бажання усамітнитися та побувати на природі.

Перед подією, варто зайнятися спільно справою, що стосується дерева, природи.

Подружжя підносить одне одному які у майбутньому їх речі. Варіантів, що подарувати дуже багато, головне щоб це було зроблено з дерева.

Що вдягнути

Тут усе просто. Чоловік і дружина можуть одягнути зручне урочисте вбрання, щоб відчувати комфорт.

Оскільки весільна подія є «дерев'яною», ідеї, у що одягнутися, мають бути близькими до природних. «Молодожонам» можна одягти щось у натуральних, постільних кольорах. Дружину варто нарядитися в шоколадного відтінку штани та піджак бежевого, оливкового кольору під деревне забарвлення.

Мами, батьки подружжя мають підтримати тематику.

П'ять років спільного життя - як називається така річниця

Оформлення приміщення та святкового столу

Добре, якщо все оформлено буде в тій же стилістиці. Все має нагадувати про дерево. Столи прикрашають букетами, найкраще з живих:

 • колосків;
 • квітів;
 • рослин.

Загалом варто вибрати стиль бохо. Він найкраще підійде для оформлення зали. Текстиль у бежевих, зелених тонах. Президія також необхідно прикрасити живими рослинами, і постаратися використати якнайбільше натурального дерева.

Запрошення на дерев'яне весілля з фотографією ювілярів

Коли є навички випалювання з дерев'яних виробів, то чудовою ідеєю буде зробити оригінальні запрошення на святкування урочистостей. Готові заготівлі з дерева можна придбати в спеціалізованому магазині або розпиляти стовбур дерева або дошку, щоб мати під рукою базову поверхню.

Після неї необхідно ошкурити і вже випалювати запрошення та день, коли відбудеться захід, який планується відзначити.

Коли під рукою є тонкий фанерний лист, його можна напиляти прямокутники, як конверти. Крім того, можна зробити запрошення за допомогою пірографії або написати слова високоякісним фломастером та піднести гостям.

Відмінно, якщо подружжя зробить фото на тлі дерева або дерев'яної лави. Надрукують кілька таких фотографій, щоб вони виступили як листівки, і як запрошення на дерев'яне весілля.

У ролі друку із сургуча застосовують картонні елементи. У кожному робиться за отвором і прив'язується до головної листівки на мотузку. Це і своєрідний подарунок на згадку.

Якщо є сувенірні кружки з дерева, можна задекорувати їх конвертами з картону. Крім того, буде зрозуміло, що кличуть на урочисте святкування щодо п'яти років спільного життя.

П'ять років спільного життя - як називається така річниця

Можна створити оригінальні запрошення, поклавши в конверт запрошеним пазли. Коли людина вирішить цікавий ребус, дізнається, коли і де на нього чекають.

Прекрасно для створення ексклюзивної листівки підійдуть дерев'яні пилки. На них запрошення красиво виглядатимуть навіть написані простим олівцем.

Такі запрошення треба укласти в картонну коробку, декорувати сувенірний виріб мохом і прикрасити шишками.

Фотосесія

Важливо наробити фото на згадку. Добре, якщо фоном для них буде дерево або дерев'яні предмети.

Варіанти фото:

 • дружина сидить на колінах чоловіка на тлі дровниці;
 • подружжя цілується під дерев'яною аркою;
 • чоловік та дружина розташувалися на галявині в лісі, а дерева прикрашені стрічками, квітами, мішковиною.

У невимушеній атмосфері фото будуть натуральнішими, а не постановочними. Реквізиту є мінімальна кількість, тому акцент робиться на винуватцях урочистостей.

П'ять років спільного життя - як називається така річниця

Ідеї для сценарію та конкурсів

Отже, 5 років шлюбу, яке весілля зрозуміло, не варто згаяти головний момент вибору ідеї сценарію.

Популярний варіант – “Казкове свято в лісі”. Як і весільний захід, що пройшов 5 років тому, п'ятиріччя важливо ретельно продумати. Вибір місця – на розсуд подружжя. Можна орендувати приміщення або святкувати на дачі, будинки в квартирі.

Краще на природі, ближче до лісосмуги. Це символ дерев'яного весілля.

Декор зали обмірковувати не доведеться. Прикраси повинні бути з дерева або під нього. Не складне і душевне рішення — фотографії подружжя в дерев'яних рамках, розміщені на території святкування. Коли плануються надувні кульки, то ідеально віддати перевагу гелієвим і 2 кольорам: бежевому і салатовому. Вони чудово створять необхідну атмосферу, як у лісі.

Є конкурс “Дерево”. Подібність знайомої багатьом гри «крокодил». Один, хто бере участь, вигадує якесь дерево і показує його. Інші учасники мають його відгадати. Той, хто вгадав, отримує невеликий солодкий презент та водить.

У «Будинку із сірників», гостям видають по 3 сірникові коробки та 2 пластилінові пластини. Із заготовок слід якнайшвидше зробити сувенірний будинок. Той, хто матиме більш красиву роботу, отримує презент — фігурку домового. Безпосередньо виріб будинку передають винуватцям урочистості на згадку.

Вітання, тости

Привітання на дерев'яне весілля будуть щирішими і від душі, якщо говорити своїми словами. Так не треба буде нічого вчити, достатньо власного натхнення.

П'ять років спільного життя - як називається така річниця

П'ять років спільного життя - як називається така річниця

П'ять років спільного життя - як називається така річниця

Листівки з побажаннями у віршах

Думаючи, що подарувати на дерев'яне весілля, не можна забувати про листівки від гостей та батьків. Вони мають бути у тематиці п'ять років від дня одруження.

Усередині варто написати щось щире, щиро, не обов'язково у віршах. Але, якщо є бажання, то можна знайти рядки в інтернеті або придумати щось своє у риму, нехай і 2-3 чотиривірші душевних слів.

Що прийнято дарувати на дерев'яне весілля

Коли чоловік та дружина хочуть відсвяткувати урочисту подію з друзями та родиною, то логічно чекати від запрошених пам'ятних презентів. А гостям необхідно підібрати грамотні варіанти, які будуть корисні у сім'ї винуватців свята.

Коли не знаєш, що подарувати, можна зупинитися на одному з таких рішень:

 • дерев'яний посуд;
 • статуетки чи картини з дерева;
 • дерев'яний годинник або вічний календар;
 • як символ урочистості, добре подати талісмани, дерева щастя, печива з пророкуваннями в упаковці з дерева;
 • меблі з деревини чи різноманітні інтер'єрні предмети;
 • тур на двох або сертифікат на фотосесію;
 • сертифікат в тематичний музей-заповідник, коли погода має.

Перш ніж подавати подарунки на п'ятиріччя сімейного життя суттєвого та символічного призначення, головне обговорити це з винуватцями урочистостей.

П'ять років спільного життя - як називається така річниця

Які квіти подарувати

На перший ювілей сім'ї, дерев'яне весілля, варто подарувати «молодятам» вишуканий букет із живих квітів:

 • троянд;
 • півонії;
 • Гербер.

Можна піднести квіткову композицію, де будуть дерев'яні елементи (коріння, гілки, листя). Виріб з квітів добре виглядає в красивій коробці з дерева або плетеному кошику.

П'ять років спільного життя - як називається така річниця

Що ювіляри можуть подарувати собі: ідеї

Вибираючи подарунок собі на п'яту річницю, добре реалізуватиме давні мрії. Дерев'яне весілля — реальний шанс згадати, як чоловік і дружина люблять одне одного, виконати давнє бажання обох.

Можна написати на папері перелік ідей на ювілей весілля того, що дасть радість. Сам підготовчий процес до урочистого заходу, розпочатий у спокої, зосередженості на особистих інтересах та побажаннях, робить його приємним, а святкування незабутнім.

Прикольні (жартівливі) подарунки

Прикольні подарунки піднімуть настрій. Можна піднести:

 • кумедний колаж;
 • майки з жартівливими написами;
 • недорогі аксесуари у тематиці події.

П'ятирічний ювілей з дати одруження – черговий найважливіший рубіж у сім'ї. Він зміцнює, допомагає освіжити відносини, разом долати нові перепони та радіти спільним успіхам.

WowCracy.com - Жіночий онлайн-журнал
Додати коментар