Особливості інверторного двигуна

Зручність використання побутових приладів з часом лише зростає. Інверторний двигун у пральній машині вважається однією з корисних технологій, що спрощують життя. Вони встановлюються в пральні машини та посудомийки, інші види побутової техніки.

інверторний двигун у пральній машині

Такі пристрої відрізняються енергоефективністю, підвищеною продуктивністю, саме тому попит на них поступово збільшується.

інверторний двигун у пральній машині принцип роботи

Що таке інверторний двигун

Робота пральної машини залежить від двигуна, який може змінювати швидкість та напрямки обертань. Інверторний двигун вважається новою розробкою. Спочатку такі двигуни встановлювалися у НВЧ-печі, в кліматичну техніку.

інверторний двигун у пральній машині принцип роботи фото

Вперше інверторний двигун став використовуватися японськими та корейськими інженерами при проектуванні пральних машин. Користувач може налаштовувати швидкість та частоту роботи. Технологія дозволила оптимізувати технічні характеристики прання, збільшити довговічність техніки.

інверторний двигун у пральній машині принцип роботи

У посудомийній машині

Двигун у посудомийній машині забезпечує захист пристрою від перепадів напруги, які вважаються причиною поломки звичайних двигунів. Інвертор дозволяє запобігти негативним наслідкам перевантажень у мережі, через які техніка перегорає.

інверторний двигун у посудомийній машині принцип роботи

Інверторний двигун підвищує ККД роботи за рахунок збільшення ефективності миття та зниження енергоспоживання. Застосування інвертора в посудомийній машинці дозволяє проектувати посудомийні машини з великою кількістю програм, включення яких дозволяє враховувати особливості процесу миття різних видів посуду.

інверторний двигун у посудомийній машині принцип роботи фото

У пральній машині

Багато хто не знає, що це інверторний двигун у пральній машині дозволяє вибирати необхідні програми при пранні. Механізм дії inverter заснований на перетворенні напруги, що надходить на статор. За рахунок нього можливий віджимання на швидкості 1 200 об/хв, що дозволяє уникати додаткового сушіння білизни після прання.

інверторний двигун у пральній машині

Довідка. Деякі моделі пральних машин з електронним керуванням оснащені функцією зважування білизни, вони можуть також визначати час циклу автоматичного вимкнення. Все це дозволяє запобігти численним проблемам, запобігає зносу тканин.

Переваги і недоліки

Перевага пралень з інверторним двигуном полягає в підвищенні енергоефективності двигуна. Цей показник перевищує на 15-20% показники старих моделей.

інверторний двигун у пральній машині суха білизна

Інші переваги:

 • економія води – її споживання зменшується приблизно на 10% – це особливо актуально при великих обсягах прання;

інверторний двигун у пральній машині

 • система Beat Wash, ефективність прання значно підвищується за рахунок 3D-сенсора, речі рівномірно розміщуються в барабані, в результаті прискорюється прання, стає делікатніше;

інверторний двигун у пральній машині швидке прання

 • практичність – система відмінно підлаштовується під тканини будь-якої щільності;

інверторний двигун у пральній машині

 • безшумна робота – рівень шуму в залежності від програми складає 52-75 дБ;

інверторний двигун у пральній машині безшумна робота

 • швидкісний віджимання – випрана білизна стає практично сухим;

інверторний двигун у пральній машині швидке сушіння

 • відсутність великої кількості додаткових деталей;

інверторний двигун у пральній машині

 • точність – існує можливість максимально точного коригування кількості обертів.

інверторний двигун у пральній машині точність

Основними недоліками пральних машин з інверторним мотором є висока ціна, складний ремонт. Обладнання з такими двигунами з'явилося на ринку відносно недавно, що створює додаткові проблеми.

Принцип роботи

Основна особливість полягає у можливості вирівнювання струму, в результаті він трансформується зі змінного в постійний. Відмінність електромотора полягає у відсутності вугільних щіток, і навіть використанні частотного перетворювача.

інверторний двигун в пральній машині принцип роботи фото ідеї

Роторний механізм обертається за рахунок впливу електромагнітних полів, що призводить до збільшення терміну експлуатації компонента. Інвертор після отримання постійного струму знову дає змінний струм, що дозволяє регулювати ротор.

інверторний двигун у пральній машині принцип роботи плюси та мінуси

Схема керування двигуна інверторного типу відрізняється складністю, потребує зусиль, вкладень, що призводить до подорожчання двигунів. Компанія Samsung встановлює такі двигуни на різну побутову техніку, оснащує моделі технологічними блоками управління, що дозволяє уникнути сильного подорожчання.

інверторний двигун samsung у пральній машині

Моделі пральних та посудомийних машин

Першою компанією, яка почала випускати пральні машини з таким двигуном, стала LG. Сьогодні такі мотори встановлюють багато відомих брендів, серед них, Samsung, Індезит, Електролюкс та багато інших. Через велику кількість варіантів найбільший попит у покупців мають прання, принцип функціонування яких заснований на технології Direct Drive.

інверторний двигун у посудомийній машині indesit

інверторний двигун у пральній машині lg

інверторний двигун в пральній машині Samsung

інверторний двигун electrolux в посудомийній машині

Наступні пральні машини з інверторним двигуном користуються попитом у покупців:

 1. Samsung WW70K62E00W – вузька фронтальна конструкція оснащена сенсорним керуванням, світлодіодним LED-дисплеєм. Модель оснащена функцією обробки парою, функцією Eco Bubble. Місткість досягає 7 кг. Важливою перевагою є безшумність роботи.

  Samsung WW70K62E00W

 2. LG FH-0B8ND4 – фронтальна машинка зі знімною кришкою. Місткість складає 6 кг, кількість програм – 13 шт, сушіння немає, передбачено таймер відстрочення прання – програма активується у встановлений час.

  пральна машина LG FH-0B8ND4

 3. Electrolux EWS 1277 FDW – місткість досягає 6,5 кг. Основними перевагами вважаються відмінне складання, безшумність.

  пральна машина Electrolux EWS 1277 FDW

ВІДЕО: Пральна машина з інверторним двигуном.

WowCracy
Додати коментар