Опис та вибір циклонного фільтра для пилососу

Вивчення важливих технічних характеристик допомагає правильно вибирати пилосос. Вони визначають, скільки часу забере прибирання, наскільки якісною буде експлуатація. Дедалі більше виробників замінюють стандартні мішки циклонними фільтрами. Це пластиковий контейнер, де відбувається сепарація сміття. Варто докладніше вивчити циклонний фільтр.

циклонний пилосос

Циклонний фільтр для пилососу: що це таке, що означає?

Прилади із підтримкою циклонної фільтрації та назвою Cyclone випускаються з колбами або контейнерами в комплекті. Це складова частина пристрою, приєднання якої йде із зовнішнього боку, а не всередині. Тільки високоміцний прозорий пластик застосовують у виробництві таких колб для пилососа циклонного фільтра, плюси та мінуси якого будуть розглянуті пізніше. Це покращить розуміння та спростить прийняття рішень.

як вибрати циклонний пилосос

Кожна конкретна модель забезпечується контейнером у формі циліндрів або шайб, рішення приймається індивідуально. Підібрати варіант під себе зможе кожна людина.

пилосос циклонний Philips

Незалежно від форми, всі контейнери забезпечуються кришками, які щільно утримуються у верхній частині, роблячи більш ефективним всмоктування. На кришці також використовують матеріал, який виконує фільтрацію. У деяких моделях внутрішні ємності мають спеціальні перегородки, які ділять простір на кілька секторів. Сміття з різними характеристиками збирається у різних відсіках. Значення цього процесу здоров'я не можна переоцінити.

циклонний пилосос

Об'єм складової частини агрегатів може досягати 2 літрів. Вода всередину не проходить.

пилосос дайсон

Принцип роботи

Місце розташування системи не впливає на те, як воно працює. У всіх приладів принцип дії залишається приблизно однаковим. При включенні циклонний фільтр втягує не тільки повітря, а й інші компоненти:

 1. Пил.
 2. Сміття. Це основний привід для збирання.
 3. Бруд. Вона має властивість накопичуватися швидко.

циклонний пилосос

циклонний пилосос фото

циклонний пилосос як виглядає

циклонний пилосос прибирання

Якщо модель з мішком – то це переноситься у внутрішню ємність, де й накопичується. Циклонні фільтри отримали свою назву завдяки використанню спеціального повітряного струменя під час роботи. Такий режим відрізняється підвищеною потужністю, порівняно з існуючими аналогами. Важливо докладніше вивчити всі пилососи з циклонним фільтром, відгуки та недоліки для яких допомагають ухвалити рішення.

циклонний пилосос колбовий

Усередині конструкції з'являються певні завихрення, які справді нагадують природні циклони.

Під таким впливам елементи з довкілля що неспроможні просто і спокійно опускатися всередині колби. По всій довжині та висоті ємності вони потрапляють на стінки. Одночасно з цим сміття розподіляється за різними зонами. У більшості випадків пилососи забезпечуються двома контейнерами, тому їхнє заповнення різне. Недоліки будуть описані далі.

де купити циклонний пилосос

Плюси та мінуси пилососа такого типу

Наступні переваги характерні для моделей із циклонними фільтрами:

 • Економічність. Не потрібно купувати витратні матеріали у вигляді мішків, щоб упорядкувати виріб. Дешевий тип пристроїв.
 • Простота очищення всіх компонентів, що входять до пилососа.
 • Гігієнічність завдяки тому, що до мінімуму знижується загальний контакт із брудом, коли застосовують прилад.
 • Зручне обслуговування. Пил видаляється без проблем. Для цього використовується стандартний механічний тип пристроїв.
 • Компактність, що має фільтровий варіант.
 • Багатоступінчаста система фільтрації, що збільшує час роботи. Пилозбірник таких результатів не дає. Він тільки притискатиме частинки пилу один до одного.

циклонний пилосос дизайн

циклонний пилосос фото

циклонний пилосос фото дизайн

Опис та вибір циклонного фільтра для пилососу

Зазвичай під час виготовлення контейнерів застосовують лише міцні марки пластику. Малошумний побратим проводиться за такими ж правилами.

Але є й деякі слабкі сторони, про них теж краще дізнатися перед покупкою:

 1. Високий рівень шуму, який існуватиме завжди.
 2. При зменшенні потужності вкидання фільтри починають занадто швидко засмічуватися. Відцентрова сила послаблюється. Це стандартне явище.
 3. Накопичення статичної електрики. Особливо це помітно, коли зачіпається ручка.
 4. Недостатня потужність, щоб позбавлятися найдрібніших частинок, незалежно від того, який порядок використовується.

циклонний пилосос для дому

Алергікам рекомендується купувати моделі, які мають аквафільтри. Це також простий механізм.

пилосос з аквафільтром

Який пилосос краще – з мішком чи циклонним?

Серед будь-яких пристроїв є моделі, які вважатимуться відмінними і справляються зі своїми функціями – прибирання приміщень будь-якого типу. Кінцевий вибір найчастіше залежить від особистих уподобань кожного власника квартири чи будинку. Фінансові можливості теж відіграють роль, але знайти відповідне рішення в кожному зі згаданих випадків не складе труднощів.

циклонний пилосос безмішковий

Який пилосос із циклонним фільтром краще вибрати?

Кожна модель має свої особливі характеристики, хоча основні принципи залишаються однаковими. Вибрати не так складно, з цим допоможе далі.

миючий пилосос будинку

Philips FC9733 PowerPro Expert

Від споживачів цей пилосос заслуговує лише найвищі оцінки. Регулятор на корпусі сприяє тонкому вибудовуванню показників потужності всмоктування, завдяки чому циркуляція ефективна. Зручна конфігурація контейнера робить так, що на заповнення йде набагато більше часу, якщо порівняти з конкурентами. Працювати все буде ефективніше.

Philips FC9733 PowerPro Expert

Компанія Philips розробила для цього пилососа спеціальний протиалергенний фільтр. Претензії спричиняє лише високий рівень шуму під час роботи. Інших недоліків не виявлено.

пилосос Philips FC9733 PowerPro Expert

Miele SKRR3 Blizzard CX1

Відрізняється такими перевагами:

 • Наявність фільтра з тонким очищенням. Технічний прогрес завдяки цьому особливо помітний.
 • У комплекті із 4 щітками, які просто використовувати.
 • Зручні коліщатка, що роблять модель рухомою та легкою. Шнур від цього не псується.
 • Регулятор потужності система Vortex. Не кожен варіант, який має мішок, працює з подібними функціями. Управління зручне.

Miele SKRR3 Blizzard CX1

Із загальною потужністю до 1100 Вт, підходить для сухого збирання. Протягом кількох збирань всмоктувальна потужність не починає зменшуватися, що теж можна назвати серйозною перевагою. Діятиме система в будь-яких умовах. Нею можна побачити прогрес технологій.

пилосос Miele SKRR3 Blizzard CX1

Phillips FC9911 PowerPro Ultimate

Недоліків у цієї моделі практично немає. А ось переваг набагато більше:

 1. Легка модель із підвищеною мобільністю. Це може означати спрощення роботи.
 2. Навіть після кількох прибирань робота продовжує залишатись стабільною, що легко перевірити.
 3. Чудовий дизайн. Відцентровий контейнер його не псує.
 4. Два фільтри в системі пилососа, що не збільшують тяжкість.
 5. Висока потужність із всмоктування. Лише мультициклон її забезпечує.

Phillips FC9911 PowerPro Ultimate

Thomas DryBox

Виразний зовнішній вигляд не заважає здійснювати якісне прибирання. Інтенсивність роботи та шумність можна легко налаштувати завдяки спеціальному перемикачу, розташованому на корпусі. Він завжди викликає інтерес. Характерна наявність додаткових секцій для розміщення сміття з великою та дрібною фракцією. Циклонічний тип обробки дає багато переваг.

Thomas DryBox

Висновок

На ринку можна зустріти циклонні пилососи у різних цінових групах. Безперечно, не обійтися без купівлі нових фільтрів. Але такі витрати потрібні дуже рідко. Якщо говорити про бюджетні моделі, то тут аналоги з мішками виграють у своїх конкурентів. Мультициклонні моделі підходять тим, хто спочатку готовий до додаткових витрат. Дешеві аналоги з контейнерами не відрізняються тривалим терміном служби, вони можуть гірше справлятися зі своєю основною роботою.

ВІДЕО: Циклонний пилосос Samsung Air Track.

WowCracy
Додати коментар