Опис та вибір робота для миття вікон

Для функціональності та вищої якості використовуються автоматичні роботи для миття вікон. Їхнім головним завданням є гарне очищення гладких поверхонь, що є зручнішим і до того ж безпечним. Генеральне прибирання за допомогою такого приладу не є важкою роботою, а відпочинком. Адже в такому випадку всю роботу за вас робить робот для миття вікон, також можна не турбуватися, що на якійсь ділянці не вдасться здійснити миття, адже сучасні пристрої мають датчики та інші необхідні.

робот для миття вікон

Деякі марки роботів можна використовувати не тільки на стеклах, а також у приміщенні, наприклад, на стінах, якщо у вашому будинку висока стеля. Деякі моделі можуть бути використані не тільки на ідеально гладких і вертикальних скляних поверхнях, а також на похилих діагональних, або не гладких, а шорстких, а також на плитці.

робот для миття вікон фото

Види роботів для миття вікон

Існують різні типи автоматичних мийників для вікон, які можна використовувати залежно від конкретних завдань.

як виглядає робот для миття вікон

Види роботів-мийників за типом кріплення до скла:

 • вакуумний;
 • магнітний;
 • роботи, які управляються вручну.

Вакуумний віконний робот відрізняється тим, що може бути використаний для будь-яких гладких поверхонь.

вакуумний робот для миття вікон

Автоматичний мийник на магнітах примітний тим, що його конструкція є двома частинами, які необхідно розташовувати по різні боки скла. Також у пристрої є можливість заливання рідини, що чистить всередину, що забезпечує можливість кращого розподілу по поверхні.

робот для миття вікон на магнітах

Прилади, які керуються в ручному режимі, мають меншу функціональність, вони не зможуть очистити скло на дальній відстані.

робот для миття вікон

Зверніть увагу! Вакуумний робот, що миє вікна, має значні переваги перед магнітним, т.к. немає необхідності використання обох сторін поверхонь.

робот для миття вікон

Також прилади можуть бути різної форми, а саме:

 • овальної;
 • квадратний.

При обробці стекол невеликих площ немає особливих відмінностей, проте прилади квадратної форми все ж таки швидше виконують свою роботу. Тому, якщо необхідно здійснювати обробку великих поверхонь, краще вибирати робота-мийника квадратної форми.

робот для миття вікон квадратний

Подача харчування може подаватися кількома способами:

 • від електромережі;
 • від зовнішнього джерела живлення.

Необхідно враховувати, що при виборі приладу з подачею живлення від електромережі, шнур має бути достатньою довжини для того, щоб очищення необхідних поверхонь.

робот для миття вікон електричний

При виборі автоматичного мийника вікон на акумуляторних батареях необхідно враховувати, що на відміну від приладу з подачею живлення від мережі, цей швидше за все зможе здійснювати постійну роботу протягом півтори години (залежить від моделі та конкретної марки виробника, обраної вами) до здійснення їх повної заряджання.

робот для миття вікон на батарейках

Увага! Акумуляторні батареї можуть бути вбудовані також у робота-мийника з подачею від електромережі, у такого типу приладі вони призначені для того, щоб запобігти падінню приладу у разі збою подачі електрики.

робот мийник вікон

Як правило, автоматично робота на батареях може тривати ще близько 10-20 хвилин з звуковими сигналами, що супроводжуються. У разі такого типу приладу можливість падіння та пошкодження виключена.

робот мийник вікон фото

Особливості вибору робота для миття вікон

Існують роботи для миття вікон, призначені тільки для вертикальних поверхонь або можуть очистити вікно тільки з певною товщиною.

робот для миття вікон вакуумний

Характеристики, на які слід звернути увагу при виборі робота для миття вікон:

 • метод підключення живлення (можливо як від електромережі, так і від зовнішніх акумуляторів);
 • наявність сенсорних датчиків (вони сигналізують про режим роботи, наявність краю вікна тощо);
 • термін гарантійного обслуговування у різних виробників може суттєво відрізнятись;
 • різне кольорове та стилістичне оформлення;
 • додатково в комплектацію можуть входити супутні предмети, такі як: серветки, скребки, що чистять, а також миючий засіб.

робот для миття вікон комплект

Враховуйте всі характеристики приладу перед тим, як купити, щоб уникнути неможливість пристрою працювати на поверхнях, на яких ви плануєте його використовувати. Насамперед розглядайте функції, а лише потім дизайн та зовнішні деталі.

робот для миття вікон для дому

Інструкція по використанню

Перед використанням приладу необхідно обов'язково ознайомитись з інструкцією. Уважно прочитайте, як правильно користуватися, а також здійсніть усі необхідні попередні дії.

як виглядає робот для миття вікон

Використовуйте додаткові предмети, що додаються, до комплекту робота-мийника, такі як серветки або скребки. Попередньо налийте рідину для чищення в спеціальний отвір у приладі (якщо у вас відповідна модель), або намочіть їй поверхню. Не виконуйте дії, не описані в інструкції, ретельно перевіряйте працездатність при покупці пристрою.

квадратний робот для миття вікон комплект

Якщо необхідно, то обов'язково розмістіть акумуляторні батареї в приладі.

Якщо подача живлення у вашій моделі пристрою передбачається від електромережі, обов'язково здійсніть підключення.

де купити робота для миття вікон

Засоби для чищення можна використовувати звичайні, але деякі виробники рекомендують використовувати тільки спеціальні миючі засоби, так робот пилосос для вікон буде правильно функціонувати. Будьте уважні до початку експлуатації та прочитайте інструкцію, так використання буде простим та надійним.

як використовувати робота для миття вікон

Рейтинг найкращих роботів пилососів для вікон 2020 року

HOBOT-288

Одна з найпопулярніших моделей розумного робота, в ньому використовується прошивка AI Technology V3 Giro, яка дозволяє покращити якість очищення поверхонь. Також він синхронізується з вашим мобільним пристроєм під час використання програми, при завершенні роботи пристрою з будь-якої причини надходить відповідне повідомлення.

робот для миття вікон HOBOT-288

Bist Win A100

Нестандартний, але ефективний блок для очищення, який робить цей робот для миття вікон одним із лідерів на ринку. Під час роботи робить рухи, що вібрують, по сторонах під час очищення, що робить роботу більш ефективною.

робот для миття вікон Bist Win A100

Модель WINBOT W950

Робот квадратної форми довжиною 27 см. Пристрій може бути використаний на похилих поверхнях. Прилад здійснює повний цикл робочого процесу, після чого повертається на початкову точку роботи та видає відповідний звуковий сигнал.

робот для миття вікон WINBOT W950

iBoto Win 289

Робот може здійснювати синхронізацію з мобільним телефоном за допомогою програми, існує кілька режимів роботи (а також пересування поверхнею), вакуумне кріплення. Тривалість роботи автономно до 20 хвилин, що дозволяє промити великі площі.

робот для миття вікон iBoto Win 289

Windoro WCR-I001

Мийник магнітного типу, який дозволяє працювати автономно до 100 хвилин, при цьому робочі частини кріпляться з обох боків скла. Незважаючи на переваги, пилосос не може використовуватися на шорстких поверхнях, неможливе використання на кахлі, плитці, стінах, дзеркалах. Також існує обмеження по роботі зі склом різної товщини, зверніть на це пильну увагу при виборі даної моделі.

робот для миття вікон Windoro WCR-I001

Купуйте роботи для миття вікон та інших поверхонь, але перед покупкою тієї чи іншої моделі обов'язково враховуйте, де саме ви хочете його використовувати. І під необхідну мету підбирайте відповідну модель. Не забувайте про заходи безпеки та дотримуйтесь усіх необхідних вказівок в інструкції, таким чином прилад тільки зробить ваш побут краще.

ручний робот для миття вікон

ВІДЕО: Огляд найкращих роботів для миття вікон.

WowCracy
Додати коментар