Опис та вибір недорого та хорошого відпарювача

Поява на ринку вдосконалених прасок мала полегшити процес прасування, але це заняття все одно не сподобалося багатьом господиням. Незважаючи на те, що текстильні виробництва намагаються створити шовк, льон, удосконалюють тканини, гладити білизну все одно доводиться. Це стає необхідністю, коли в будинку з'явилася маленька дитина. На швейних виробництвах, у кожному модному магазині відпарювач для одягу незамінний.

Відпарювач для одягу

Що таке відпарювач

По суті цей пристрій виконує функції праски, але на цьому подібність закінчується. Відпарювач розгладжує підвішені речі: штори, предмети гардеробу – струменем пари, з температурою 100 градусів. Складається з ємності, в яку наливають воду, шланга та прасування.

відпарювач та парогенератор

Види та принципи роботи відпарювачів

Ці прилади бувають ручними та підлоговими. У бойлері закипає вода, потім гаряча пара по шлангу передається в насадку, що розгладжує, яку і направляють на тканину.

відпарювач для одягу фото

У комплект можуть входити: шланги різної довжини, спеціальні вішалки, змінні праски для важкодоступних місць, затискачі для формування складок, термостійка рукавиця, щітки, мінідошка. Прилад може мати один режим або бути багатофункціональним та підтримувати кілька рівнів інтенсивності.

відпарювач для дому

Ручні пристрої нагадують чайник з патрубком для подачі пари, ще називають портативними або дорожніми. У відрядженнях вони справді дуже допомагають власнику підтримувати зовнішній вигляд, за потребою готувати чай.

портативний Портативний відпарювач

Конструкція вертикальних складається із стійки із вішалкою, бойлера, який може мати колісну базу. Найчастіше мають клапан, який працює тільки у випадку, коли створюється заданий тиск. Саме вони купуються організаціями для професійного використання.

відпарювач для прасування

Відпарювач для одягу: плюси та мінуси

Кожен вид має свої переваги та недоліки. Наприклад, відпарювач ручного одягу працює нетривалий час: близько 15 хвилин, тому їм можна розгладити за один раз до п'яти речей. У моделей зі шлангами не можна перевертати резервуар під час роботи, можна обпектися. Натомість їх легко перевозити. До недоліків вертикальних можна віднести високу вартість щодо прасок.

відпарювач для прасування одягу

Загалом придбання будь-якого приладу несе низку переваг:

 • Вплив на тканини більш щадний і одяг прослужить довше;
 • Можна прасувати на вішалці, не потрібна спеціальна рівна поверхня;
 • Неможливо зіпсувати річ;
 • Застосовується для делікатних тканин, яким праска протипоказана: оксамит, велюр, шерсть, можна працювати з фетром та шовком;
 • Вишивка, стрази та інший декор – не постраждають;
 • Розпрямляє штучне хутро, благотворно діє на вовняні пальта;
 • Можна обробляти засохлі плями, видаляти з дитячого одягу жуйки;
 • Обробка меблів замінить вологе прибирання; можна використовувати як пароочисник, звичайно, такого ж ефекту не буде, але способи застосування знаходяться;
 • При прасуванні штори очищаються від пилу.

парогенератор для прасування

Відпарювач для одягу, як усім пароутворюючим приладам, підійде не кожна вода. Неправильно підібраний склад загрожує утворенням накипу, засміченням, якщо не забезпечувати догляд за технікою, вона зовсім вийде з ладу. Яку краще заливати:

 • Дистильована. Температура кипіння у неї вище, утруднюється утворення пари через нейтральність. Таким чином, може викликати перегріви або інші неполадки. Для нормального використання розбавляють звичайною водою. Чистий склад використовують, якщо це рекомендовано виробником.
 • Бутильована. Призначена для столового вживання, містить різноманітні мінеральні сполуки, корисні для здоров'я людей та шкідливі для техніки.
 • Фільтрована. Чим якісніша фільтрація, тим краще почувається техніка, у тому числі чайники, кавомашини.
 • Демінералізована. Очищена від вапна та солей. Чи не залишає розлучень на тканинах, не створює осаду;
 • Кип'ячена. У складі збільшено концентрацію мінеральних домішок, відповідно жорсткість;
 • Зі свердловини. Як правило, для будь-якого використання потрібна фільтрація: від вапна, бактерій, домішок;
 • Тала. Може містити органічні кислоти, важкі метали, негативно впливати на тканини та техніку;
 • Вода для парогенераторів та прасок. Хімічно оптимальний варіант, але зазвичай коштує дорого, в малих населених пунктах складно купити.

парогенератор

Який відпарювач краще купити для дому

У кожної людини свої нагальні потреби, обсяг та склад гардеробу. Важливі моменти: потужність та генерація пари. Для будинку цілком вистачить 1300-1700 Вт, показник перетворення рідини в пару 55 мл за хвилину. Але деяким досить меншого не тільки для побутового використання, а й для наявності в офісі, машині.

парова праска для вертикального прасування

Щоб зрозуміти, як вибрати відпарювач для одягу, необхідно вивчити інші характеристики.

 • Об'єм резервуару. Для компактних середніх розмірів 0,5 л, для підлогових 1.5;
 • Видалення накипу. Якщо такої можливості немає, то важливо набувати лише спеціальної води;
 • Праска. Повинен зручно триматися в руці, з матеріалів краще метал або кераміка, так як пластик служить недовго. Чим більше отворів для подачі пари, тим краще. Якщо підошва не нагрівається, вода остигає, повертається в рідкий стан і розбризкується;
 • Режими роботи для різних тканин дозволяють якісніше працювати та економити електрику. Функції зупинки, час нагрівання та безперервного прасування – теж будуть важливими у ході багаторічної експлуатації;
 • Приємні дрібниці при купівлі: щітки та рукавички.

ручний Відпарювач

Для домашнього використання бажано вибирати відпарювач, що має необхідний набір функцій, але не перевантажений режимами, які не використовуватимуться, оскільки це збільшує ціну.

як вибрати відпарювач

Рейтинг та ціни найкращих відпарювачів

Щоб найбільше об'єктивно оцінити які ці пристрої на практиці, розглянемо оцінки покупців та їх відгуки.

праска відпарювач

Вертикальний відпарювач для одягу рейтинг кращих 2019 на думку споживачів.

 1. Kitfort KT – 907. Рекомендована ціна 4590.

Топ продажів, випаровування 30 мл, ємність 2,5, працює на 1600 Вт. Оцінка користувачів 9.7 з 10

відпарювач Kitfort KT-907

Олександр: «Скинулися, поставили до офісу. Не заважає, зате всі погладжені. Жодних інструкцій не вивішували, але всі самі якось упоралися, людей багато, скарг не надходило. Недорогий»

 1. Philips GC514/40 YasyTouch Plus, 5190 – 7500 рублів.

1600 Вт, пароутворення 32 мл, є функція очищення від накипу, можна заправляти, не відключаючи від мережі завдяки знімній ємності. Регулювання інтенсивності та висоти, але власники оцінили телескопічну стійку, як не дуже надійну.

відпарювач Philips GC514/40 YasyTouch Plus

Наталя: «Придбала близько місяця тому, здебільшого відпарюю дитячі блузки до школи. Працює тихо. Напевно, праскою можна і краще пропрасувати, але у нас намистинки на комірцях. Без рукавиці дуже гаряче»

 1. Scarlett SC-GS130S05/06, від 4290 рублів.

Потужний, 1800, багато пари – 160 за хвилину, має відразу 10 способів роботи, готовий до застосування через 45 секунд. Можна наливати воду з-під крана, блокувати перегрівання. Мінуси: для заправки потрібно відключити від мережі короткий шнур. Заявлена паропродуктивність відповідає реальності.

відпарювач Scarlett SC-GS130S05/06

Юлія: “Комплект вішалок, багато режимів, справляється зі стрілками, переміщати на коліщатках – легко”.

 1. Kitfort KT-926, 4190 – 4800 рублів.

1800 вт, подача пари на 6 режимах 5-32 мл. Дволітровий резервуар, надійний шланг, праска фіксується на стійці. Переважно для легких матеріалів.

відпарювач Kitfort KT-926

Надія: «З бавовняними футболками та сорочками – на п'ятірку. Для штор шланг короткий. Дві насадки, дошка, плічка – для гардеробу достатньо».

 1. Euroflex Monster MB – 10035, 3122 – 6336 рублів.

Позиціонується як річ для тих, хто досяг успіху, виробник радить тримати його в номерах готелів. 1500 Вт, гарний комплект фурнітури, цікавий дизайн. Мінуси: інструкція на кшталт Алекспрес, підозрілий пластик, не дуже стійка стійка.

відпарювач Euroflex Monster MB-10035

Оксана: «Виконував свої завдання та служив вірно 3 роки. Закінчилося окисленням алюмінієвого нагрівача, причому без вибухів, а просто тихо перестав гріти. Засиликонив нагрівач спеціальним герметиком, доки працює. Потрібно зливати воду після використання».

Як видно, за рейтингом найкращих вертикальних відпарювачів 2019 року кожна модель може мати деякі недоліки, які будуть помітні не всім.

як вибрати відпарювач для дому

Відпарювач одягу рейтинг кращих 2019 за оцінками користувачів.

 1. MIE Piccolo. Рекомендована ціна 3290 рублів.

Відкриває рейтинг компактна модель, яка не дасть обпектися. По суті, невеликий чайник з об'ємом 0,5 літра та потужністю 1200. Є термостійка дошка та різні щіточки. Вода витрачається швидко, безперервна робота 15 хвилин.

відпарювач MIE Piccolo

Олеся: «Зручно возити із собою, є навіть спеціальна сумка. Праска не замінить, але таке завдання не ставилося».

 1. RUNZEL VAG-150 Jatten, 3990 руб.

Розробка шведів, потужність 1500, можна залити всього 360 мл, при випаровуванні 40 цього вистачить приблизно на 9 хвилин. Можна відпарювати у будь-якому зручному положенні. Мінуси: потрібна очищена вода, видаляють накип тільки в сервісі.

відпарювач RUNZEL VAG -150 Jatten

Іван: «Щільний потік, добре лежить у руках. Іноді плюється краплями і річ необхідно трохи досушити. Іноді знижується подача і потрібно зачекати секунд 10».

 1. Polaris PGS 1518 CA, ціна від 2473 до 3990 грн.

Потужність 1500, при цьому пароутворення невелике: всього 26. Адаптований для заміни ємності на пляшку, світлова індикація, режими: еко та постійний.

відпарювач Polaris PGS 1518ca

Світлана: Купила дуже недорого. Одного разу забула вимкнути – нічого не сталося, перейшов у режим сну. Гладжу одяг, чищу кахель, на простирадла не замахуюсь».

 1. BBK EGS 1202. Вартість, що рекомендується 1290.

Дуже компактний із чохлом для перенесення, призначений для легких тканин. Захист від перегріву легко злити залишки води. Мінуси: пластикова насадка, режим, непрозорий резервуар.

відпарювач BBK EGS 1202

Валентина: «Мастхев для екстрених випадків. Три хвилини та спідниці-блузки в порядку».

 1. Zimbler ZM-10085. Ціна від 994 до 1489.

Мінімальна функціональність, невеликий розмір, але якісне відпарювання 2-3 речей за один раз.

відпарювач Zimbler ZM-10085

Римма: «Потужність 700 Вт, тому див чекати не варто, взагалі гладить задовільно, у тому числі недоступні праску місця».

У рейтингу найкращих відпарювачів для одягу 2019 року ціна відіграє значну роль. Як видно з оглядів, для домашнього використання підійде не найдорожчий і найпотужніший агрегат. Достатньо середніх характеристик, щоб спростити сучасне життя. При виборі бажано керуватися принципом потреби. Для фіранок не потрібні 10 режимів, але якщо дитина ходить до школи, а дорослі змушені дотримуватися суворого дрескоду, то паровий відпарювач одягу незамінний.

ручний Відпарювач

Для великої сім'ї буде потрібна універсальна модель, щоб можна було прасувати дитячу білизну, вбрання, при цьому видаляти плями з футболок і меблів. Важливо враховувати, яка вода є у постійному доступі. Близькість аптек полегшує закупівлю дистильованої, а фільтри очищення в квартирі будуть однією з причин при виборі пристрою.

ВІДЕО: Як вибрати відпарювач для одягу.

WowCracy
Додати коментар