Опис та вибір навісної пральної машини

Настінна пральна машинка є новим словом в побутовій техніці. Насамперед вона не займає місце у ванній або на кухні, тому що вішається на стіну. Ще вона ці моделі мають сучасний дизайн і дуже гарні. Незвичайне розміщення та стильний зовнішній вигляд стануть справжньою окрасою приміщення.

настінна пральна машина

Чим зручна навісна пралка

Головна зручність настінної пральної машинки очевидно – зручність установки. Завдяки тому, що кріпиться така пральна машинка на стіну, вона практично не займає місця. Підлога під нею залишається вільною, відповідно сюди можна поставити інші прилади або меблі.

настінна пральна машина фото

Варіанти розміщення пристрою:

  • Над унітазом
  • Під рушникосушителем
  • Над стільницею на кухні
  • Над ванною

Крім того, сама машинка має невеликий розмір і не створює додаткових перешкод під час руху по приміщенню. Ще одна неочевидна перевага – коли дверцята приладу відчинені, вони також не створюють перешкод для переміщення людей у приміщенні. Це зумовлено, з одного боку, невеликими розмірами. З іншого – підвісним характером машини. Тобто дверцята у відкритому стані не загороджують прохід.

настінна пральна машина відкрита

Верхня поверхня машини може служити додатковою полицею для дрібного гігієнічного приладдя, що ще більше економить місце і створює додаткову зручність.

Вільна підлога під приладом робить прибирання більш зручним та ефективним. Під машинкою не накопичується бруд.

настінна пральна машина в інтер'єрі фото

настінна пральна машина монтаж

настінна пральна машина у ванній фото

Опис та вибір навісної пральної машини

Порада. Якщо встановити пральну машинку на рівні людського зростання – то при завантаженні та вивантаженні білизни не треба буде напружувати спину, що дозволить уникнути травмування. Це збереже здоров'я молодих мам та літніх людей.

Як і всі побутові прилади, цей агрегат також має недоліки. Оскільки машини тільки з'явилися на ринку, їх вибір дуже обмежений. На даний момент існують лише 4 моделі, 3 з яких випускаються одним виробником.

настінна пральна машина у ванній кімнаті

Навісна машинка поступається своїм старшим підлоговим братам в обсягах білизни, що завантажується. До неї можна завантажити за один раз до 3 кг речей. Стандартні пристрої вільно беруть навантаження від 5 до 12 кг. Тому для великої сім'ї швидше за все цей варіант не підійде.

настінна пральна машина міні

Пристрій та особливості роботи

Принцип роботи навісної конструкції аналогічний підлоговим пристроям. У машинці також є барабан, завантаження білизни – горизонтальне. Сам пристрій важить 15-18 кг. Коли до неї набирається вода, то вага збільшується до 50-60 кг. Сучасні підвісні конструкції вільно витримують його.

настінна пральна машина у квартирі

Двигуни у всіх машинках інверторні, що забезпечує їхню тиху роботу. Вібрації машинки при віджиму також мінімальні. Тому кахельна плитка зі стін не посиплеться.

Дверцята машинок також виготовляються з прозорого пластику. Завдяки круглому барабану та конструкції виріб нагадує ілюмінатор корабля або літака. Наявність декоративного вікна-ілюмінатора візуально розширює простір і, безумовно, сподобається дітям.

настінна пральна машина в інтер'єрі

Так як така конструкція тільки з'явилася на ринку, ці пристрої мають обмежений набір функцій. За якістю прання та комфорту вони відповідають звичайним машинкам класу B, які є у більшості сімей. Однак навісні пристрої поступаються високотехнологічним моделям класу A як прання, так і як віджиму.

настінна пральна машина дизайн

Огляд найпопулярніших моделей

Першими на ринку з'явилися настінні пральні машини Daewoo, саме цій компанії належить право першовідкривача у цій галузі. Пілотною моделлю стала машина DWD-CV701. Зараз цей варіант знято з виробництва та замінено на більш просунуту модель DWD-CV701 PC. Усього на ринку від цієї компанії представлено три моделі: Daewoo Electronics DWD-CV701 PC, Daewoo Electronics DWC-CV703S та більш функціональна новинка Daewoo Electronics DWD-CV703W. Дві перші моделі не сильно відрізняються між собою.

настінна пральна машина Daewoo

Моделі цього виробника відрізняються стильними формами, що обтікають, і високою безпекою. Усі вироби мають функцію захисту дітей. У кожній машинці закладено кілька програм:

  • Прання у холодній воді
  • Режим для дитячих та делікатних речей
  • Прання при температурі від 40С до 60С
  • Режим полоскання
  • Режим віджиму

Віджим не настільки потужний, як у моделях підлоги. Речі після настінних пралень залишаються досить мокрими, проте вода з них не капає.

настінна пральна машина фото дизайну

Модель Xiaomi MiniJ Wall-Mounted White тільки з'явилася на ринку, і поки що доступна не у всіх магазинах. Через обмеженість продажів і дорожнечі вона не заслужила популярності серед користувачів.

Xiaomi MiniJ Wall-Mounted White

Daewoo Electronics DWD-CV701 PC

Наймолодша з покоління настінних машин. Вона не має захисту від протікання, тому встановлювати її можна суворо у певних місцях. Має 6 програм прання, режими віджиму та полоскання. Працює тихо, вібрації мінімальні. У цій машині немає таймера. Має середню швидкість роботи – 700 об/хв.

Daewoo Electronics DWD-CV701 PC

За відгуками споживачів досить швидко ламається – через 3-4 роки потрібно буде змінювати підшипники.

Вага – 17 кг, розмір – 55х29х60 см. Орієнтовна вартість – 15 000 – 20 000 рублів.

пральна машина Daewoo Electronics DWD-CV701 PC

Daewoo Electronics DWC-CV702W

Більш просунута модель, яка оснащена частковим захистом від протікання. З нових функцій можна відзначити появу таймера включення, самоочищення барабана та суперполоскання. Програм прання тут також 6. Швидкість роботи сучасної моделі вже вища – 800 об/хв.

пральна машина навісна

Машинка працює надійно, не шумить і не видає сильних вібрацій під час віджиму. Хоча якість віджиму тут краща за попередню модель.

Вага – 16,5 кг, розмір – 55х29х60 см. Вартість близько 18000 – 21000 рублів.

пральна машина Daewoo Electronics DWC-CV702W фото

Daewoo Electronics DWD-CV703W

Остання технологія Daewoo. Вона має найбільший набір функцій. Як і всі прання цього покоління має низький рівень шуму та гарну якість прання білизни. Машинка може похвалитися швидким режимом, за допомогою якого можна випрати за 29 хвилин. Усього пропонується 7 програм прання, а також дві програми полоскання: звичайне та прискорене. Порівняно з попередніми моделями віджимає набагато краще, але й вібрує при цьому більше. Ця модель, на відміну від попередніх, має інтенсивніше обертання барабана.

пральна машина Daewoo Electronics DWD-CV703W

Наявність таймера запуску дозволяє працювати машині у певний час. Також має функції балансування барабана та самоочищення. Машинку вигідно відрізняє наявність захисту від протікання. Це дозволяє встановлювати під нею меблі чи інші пристрої. Широкі дверцята діаметром 26 см роблять завантаження білизни більш комфортною та швидкою.

Вага агрегату – 17,3 кг, розміри – 55х32х60 см. Вартість 21 000 – 22 000 рублів.

пральна машина Daewoo Electronics DWD-CV703W

Xiaomi MiniJ Wall-Mounted White

Після корейськими виробниками навісну пральну машину випустив китайський бренд Xiaomi. Дизайн цієї малечі кардинально відрізняється від усіх існуючих – її форма нагадує перевернуту краплю. Пристрій має таймер запуску та можливість керування з телефону.

пральна машина Xiaomi MiniJ Wall-Mounted White

Виріб відрізняється великим функціоналом. Кількість програм тут уже 8, температурний діапазон нагрівання води – від 40С до 95С. Є функція очищення барабана, а також гігієнічного чищення, дверцята мають інноваційний антибактеріальний ущільнювач. Швидкість роботи машинки середня – 700 об/хв. При цьому вона не шумить, при віджиманні вібрація не відчувається. Мінусом даного агрегату є відсутність захисту від протікання.

Вага агрегату – 24 кг, розміри – 55х32х60 см. Вартість 35 000 – 41 000 рублів.

пральна машина Xiaomi MiniJ Wall-Mounted White фото

Правила встановлення

Самостійно встановити пральну машину такого типу досить складно. При цьому вимоги до безпеки та підключення зберігаються ті ж, що й у стандартних машин.

Агрегат підключається до окремої розетки, оскільки має досить велику потужність. При цьому проводити розетку повинен електрик із відповідним допуском.

настінна пральна машина

У комплекті до кожного пристрою є шланги для підключення до водопроводу та каналізації. При цьому відстань до стояка має бути мінімальною.

Так як прилад має істотну вагу, кріпити його потрібно лише до капітальної стіни. Встановлювати на гіпсокартонну перегородку його не можна.

настінна пральна машина в інтер'єрі ванної кімнати

Головне в установці машини – надійно закріпити її на стіні, бажано на спеціальні хімічні анкери. Це кріплення потрібно буде купувати окремо. У комплекті йде слабше кріплення, яке даватиме сильну вібрацію при віджиму.

Милі підвісні малюки стали новим словом у побутовій техніці та встигли себе добре зарекомендувати. А отже, варто очікувати появи свіжих моделей інших виробників у найближчому майбутньому.

ВІДЕО: Настінна пральна машина Daewoo

WowCracy.com - Жіночий онлайн-журнал
Додати коментар