Опис та різновиди прального порошку Аріель

Пральний порошок Аріель був винайдений ще у 60-х роках минулого століття та зарекомендував себе як універсальний засіб для прання білизни, виготовленої з будь-якого матеріалу. Зараз вважається одним із кращих миючих засобів, представлених на російському ринку.

пральний порошок аріель

Склад порошку

До складу порошків Аріель входять такі компоненти, як:

 • аніонні та неіоногенні ПАР (поверхнево-активні речовини);
 • фосфонати;
 • полікарбоксилати;
 • цеоліти;
 • ензими;
 • ароматичні добавки.

Дане поєднання хімічних речовин і дозволяє порошковим миючим засобам бути настільки ефективними, видаляючи найважчі плями. При цьому порошки для ручного прання відрізняються від своїх аналогів для машинок лише великою кількістю піноутворювачів та відсутністю речовин, що захищають техніку від накипу та засорів.

пральний порошок аріель ручне прання

Зверніть увагу! При частому використанні в пральній машині порошку, призначеного для ручного прання, необхідно проводити додаткове обслуговування техніки за допомогою спеціальних засобів.

Також в лінійці порошків присутній гранульований Ariel Color, що є частинками червоного і блакитного кольорів, які дозволяють захистити одяг від вицвітання. При цьому цей засіб досить агресивний, а тому його не рекомендується використовувати для прання одягу, що належить дітям до двох років.

пральний порошок аріель колор

Важливо! Дитячі речі рекомендується прати лише професійним порошком Аріель, що не містить фосфатів.

Переваги та недоліки прального порошку Аріель

До переваг порошку Аріель можна віднести:

 1. Наявність у складі активних речовин, які дозволяють не тільки ефективно видаляти забруднення, а й зберігати структуру волокон.
 2. У порошках-автомат міститься речовина, що запобігає утворенню накипу та засмічення в машинці, що дозволяє продовжити термін її експлуатації без додаткових витрат на обслуговування.

  пральний порошок аріель для машини автомат

 3. Засоби для світлих речей мають у своєму складі полімери, що сприяють збереженню білизни білизни та розгладжуванню волокон тканини. Останнє дозволяє полегшити чи навіть повністю виключити процес прасування чи відпарювання.
 4. Компоненти, що входять до складу миючих засобів, активізуються при температурі води 30оС.

  пральний порошок аріель для білого

 5. Порошки повністю вимиваються як із волокон тканини, так і з барабана пральної машинки.
 6. Свіжопрана білизна має лише легкий аромат ароматизаторів, хоча порошок у сухому вигляді має досить різкий запах.

  пральний порошок аріель після прання

 7. Після застосування порошку на білизні не з'являється розлучення, а при регулярних праннях його колір і форма не змінюються.
 8. Миючі засоби здатні відпрати навіть важковиведені плями, причому це стосується і старих забруднень.

  пральний порошок аріель важкі плями

 9. До складу порошку входять гіпоалергенні компоненти, що дозволяє виключити побічні реакції на засіб.
 10. Можливість економного витрачання порошку, тому що для якісного прання достатньо лише невелика його кількість.

  пральний порошок аріель економ

Також гідністю можна вважати і те, що до ряду порошків доданий кондиціонер Lenor, що дозволяє отримати м'яку та свіжу білизну без додаткових витрат.

пральний порошок аріель з лінором

Зверніть увагу! Порошком Аріель, призначеним для кольорової білизни, можна стирати світлі речі. Однак, щоб уникнути можливості фарбування тканини, краще вибирати негранульовані засоби.

Також можна виділити ряд недоліків Аріеля:

 • висока ціна;
 • невідповідний склад для прання речей новонароджених;
 • можливість появи алергічних реакцій при ручному пранні.

пральний порошок аріель

Важливо! Щоб уникнути появи алергії, достатньо використовувати при ручному пранні гумові рукавички.

Різновиди Аріеля

Продукція Аріель, призначена для прання, випускається у різних видах та має різну популярність на ринку.

Пральний порошок

Серед пральних порошків Аріель найбільш популярні такі:

 1. Гірське джерело. Є універсальним засобом, що підходить для будь-яких типів тканин. Надає білизні легкий аромат свіжості та м'якість. Гіпоалергенний. Ефективний за температури від 30оС.
 2. Біла троянда. Порошок призначений для прання світлих речей. Дозволяє не лише усувати забруднення, а й підтримувати первісний вигляд речей, захищаючи від появи сірості.
 3. Для чутливої шкіри. Призначений для прання переважно дитячих речей. Має щадний склад, що перешкоджає виникненню подразнення на шкірі. При цьому робить білизну м'якою.
 4. Touch of Lenor Fresh. Порошок із додаванням кондиціонера.

пральний порошок аріель гірське джерело

пральний порошок аріель біла троянда

пральний порошок аріель з лінором

пральний порошок аріель для чутливої шкіри

Гель

Гель призначений для прання кольорових речей. Він націлений не тільки на видалення забруднень будь-якої складності, але й на збереження насиченого кольору білизни та її текстури.

Зверніть увагу! Речі можуть набути запраного вигляду не через частоту прання, а завдяки використанню неякісних миючих засобів.

Гель Аріель продається в упаковках, які містять спеціальний ребристий ковпачок. Він використовується не тільки як мірник, а й для попередньої обробки плям. Остання вважається необхідною при пранні будь-яким миючим засобом, проте на практиці про неї часто забувають, що знижує ефективність видалення забруднень. Ковпачок створений швидше як нагадування.

пральний гель аріель

Технологія використання засобу проста. Спочатку на забруднення потрібно налити трохи гелю, а потім ребристою поверхнею ковпачка потерти область, що обробляється. При цьому цю процедуру можна проводити із забрудненням будь-якого типу. Після білизну стирається як завжди.

пральний гель аріель з ковпачком

Капсули

Аріель у капсулах призначений для видалення забруднень будь-якої складності. Самі капсули складаються з трьох секцій, в яких розміщені засіб для прання, засоб для виведення плям і підсилювач яскравості. При цьому фіксованої кількості речовин, що містяться в одній капсулі, вистачить на будь-яке прання, що дозволяє не вираховувати потрібну кількість порошку.

аріель у капсулах

Використання капсул вкрай просто: необхідно покласти одну з них барабан машинки перед завантаженням білизни. Більшість типів одягу підійде стандартний режим прання. Також капсули зручні своїм компактним розміром, що вигідно відрізняє їх від об'ємних пакетів із порошком.

Персіл, Тайд чи Аріель – що краще?

Щоб визначити, як марка порошку краща, варто порівняти їх за рядом критеріїв.

Безпека

За дотримання правил експлуатації всі порошки безпечні для людей, які не мають алергій, астми або дерматиту. А якщо ні, то можна використовувати тільки безфосфатні порошки органічного походження з натуральними ароматичками або зовсім без них. Персил і Тайд не випускають такої продукції.

аріель без фосфатів

Щоб визначити шкоду прального порошку, можна виміряти рівень аніонних та неіоногенних ПАР, що залишаються у воді після прання та триразового полоскання. Подібні дослідження були проведені у 2015 році, і результати виявилися такими:

 • Ariel «Гірське джерело» показав найнегативніші результати, оскільки досліджуваних ПАР у воді виявилося 568 мг/л;
 • Tide “Білі хмари” показав середні прийнятні значення;
 • Persil Expert виявився найкращим із перевірених порошків, показавши мінімальну кількість ПАР у воді.

пральні порошки

Зверніть увагу! При використанні порошку рекомендується застосовувати багаторазове полоскання.

Ефективність

Цей критерій залежить не тільки від складу порошку, але і від багатьох інших характеристик: жорсткість, об'єм і температура води, ступінь забруднення, тривалість прання, властивості тканини, кількість порошку, а також вплив самої пральної машинки. Однак у лабораторних умовах було встановлено, що зі стандартним набором плям – кава, червоне вино, шоколад, м'ясна страва із соєвим соусом, свіжа зелень, вишня та стійка губна помада – найкраще справляється Персил.

аріель важкі плями

Піноутворення

Цей критерій важливий з низки причин:

 • бульбашки піни виштовхують із структури тканини частинки бруду, тому від її кількості залежить якість прання;
 • Надлишок піни не тільки погано позначається на роботі пральної машинки, але і може призвести до її поломки.

пральний порошок аріель прання

У порошки, призначені для автоматичного прання, додають піногасники, які при використанні в дозуванні повинні захистити техніку. Лабораторна експертиза показала таке:

 • Ariel дав таку кількість піни, що вона вийшла за межі машинки через отвір, призначений для контейнера з порошком;
 • Persil дав велику кількість піни, проте норма не була перевищена;
 • Tide добре пінився, проте також не перевищив встановлені рамки.

персил

Відгуки про пральний порошок Аріель

Більшість позитивних відгуків наголошують на якість порошку, що дозволяє йому видаляти різноманітні стійкі забруднення. Також відзначається збереження палітри кольорів речей.

пральний порошок аріель варіанти

Негативні відгуки спрямовані переважно на високу вартість миючих засобів. Також нерідкі випадки негативної реакції при недотриманні зазначених правил прання, внаслідок чого білизна не випралася. Крім того, іноді трапляються скарги на появу алергічної реакції, що можливе для людей з підвищеною чутливістю.

капсула аріелю при пранні

Аріель можна вважати одним із найефективніших засобів для прання. Результат використання цього порошку залежить від правильності його застосування.

капсули аріель

ВІДЕО: Детальний огляд на пральний порошок Ariel.

WowCracy.com - Жіночий онлайн-журнал
Додати коментар